Forum Dragon Ball Nao

» Yattaman the Movie / Yatterman (2009)

Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.882
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Kolejne po DB ''Real'' Anime przeniesione na duży ekran. Film w reżyserii Takashii Miike opowiadający o dwójce bohaterów Gan i Ai, którzy walczą z występkami złej bandy Dorombo w raz z ich cudacznymi pojazdami. Po screenshotach i 2 trailerach mogę stwierdzić, że film jest dobrze zrobiony, doskonale odzwierciedla anime, poczucie humoru i klimat wg mnie może być lepszy od DBE, gdyż to zrobili Azjaci, a nie komercyjni Amerykanie....

Data premiery na świecie to 23 lutego tego roku, natomiast o premierze w Polsce na razie nic nie wiadomo.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.715
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Zapowiada się ciekawie. Kyoko Fukada będzie odtwarzać rolę Miss Dronio (czy jak tam jej),a ponieważ lubię Kyoko,to myślę,że obejrzę sobie ten film.

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.715
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Ekranizacja znanego japońskiego serialu anime, który został wyemitowany w latach 1977-79. Banda Doronbo - z Doronjo na czele, otrzymuje zlecenie odnalezienia tajemniczych Kamieni Dokuro. By im w tym przeszkodzić i uratować świat, syn właściciela sklepu z zabawkami Gan i jego dziewczyna o imieniu Ai, zmieniają się w Yattermana nr 1 i nr 2. Podczas starć z Doronbo używają robotów, w tym ogromnego robo-psa - Yatterwana. To historia pełna humoru, akcji i robotów.

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.155
Plusy: 73
Posty: 15.253
Skąd: ふざけた時代
Hayato napisał(a):
Kyoko Fukada będzie odtwarzać rolę Miss Dronio
Ta rola to zdecydowanie najmocniejszy punkt filmu. Obejrzałem wczoraj, świetna adaptacja. Oczywiście nie każdemu się podoba, bo raz, że to produkcja dla młodszych, a dwa, bardzo japońska ze zboczonym humorem i co najwyżej średnimi efektami specjalnymi - ale do takiej absurdalnej historii wystarczającymi. Reżyser nie kombinował, jak dostosować fabułę z anime do realnego świata, tylko po prostu przeniósł ją na film bez większych zmian.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.715
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Shounen napisał(a):
Ta rola to zdecydowanie najmocniejszy punkt filmu.
Kyoko Fukada

Reżyser nie kombinował, jak dostosować fabułę z anime do realnego świata, tylko po prostu przeniósł ją na film bez większych zmian.
Zobacz sobie kontrast w porownaniu z aktorska wersja Dragon Balla. Mozna zrobic dobry film aktorski na bazie anime? Mozna!

Yatterman w rezyserii Takashiego Miike juz od dawna stoi u mnie na polce. Nie moglem przejsc obojetnie wokol tej produkcji. Szkoda tylko, ze nie wydano go w Polsce. Ja swoj film musialem importowac z UK.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Yattaman the Movie / Yatterman (2009)
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook