Forum Dragon Ball Nao

» Tibia

Strony:   1, 2, 3, 4, 5  
Kyasarin Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]

Wiek: 32
Dni na forum: 6.202
Posty: 633
Skąd: Kielce
Avensus napisał(a):
Ci, którzy twierdzą, że Tibia nie ma fabuły czy jest słaba są po prostu ignorantami
dzięki, stary -.-' ;p

Avensus napisał(a):
Jeśli znasz ładniej zrobioną grę 2D i przedstawisz mi ją
GTA II ? ;p (jak na tamte czasy oczywiście; brzmi jakby chodziło o średniowiecze jakieś ^^' ) Przypomniał mi się jeszcze Kapitan Pazur.
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.625
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
Ave napisał(a):
Nie. Jeśli znasz ładniej zrobioną grę 2D i przedstawisz mi ją, to cofnę swe słowa, jeżeli chodzi o grafikę.
Obraz

Obraz

Obraz

Ludzie...

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Diablo - zgoda.
Z resztą nie ma co dyskutować, bo tu nie o grafikę chodzi. No chyba, że ktoś gra w gry jedynie dla grafiki w takim razie nie ma czego tutaj szukać.

Kyasarin napisał(a):
Avensus napisał(a):
Jeśli znasz ładniej zrobioną grę 2D i przedstawisz mi ją

GTA II ? ;p (jak na tamte czasy oczywiście; brzmi jakby chodziło o średniowiecze jakieś ^^' ) Przypomniał mi się jeszcze Kapitan Pazur.
Chyba nie bardzo ^^

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Kiper Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]

Wiek: 29
Dni na forum: 5.575
Plusy: 10
Posty: 618
Skąd: z przemytu
Kiedyś grałem do dziś mam 42 paladina. Na szczęście szybko mnie to znudziło, grałem tylko trzy miesiące. Nie podoba mi się to, że gra się w tą grę bez celu. Przez Tibię Polska się ośmieszyła chodzi zazwyczaj o podstawówkę i gimnazjum. Gdzie sterczą przed kompami godzinami, piją Tigery, nie uczą się, do kościoła nie chodzą, biją rodziców krzesłami itp. Jak to mówią Tibiarze: ,,Żal!"
Len Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Len
Wiek: 32
Dni na forum: 6.159
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 3
Posty: 557
Skąd: Olsztynka
Katklar napisał(a):
3. Metin to (jak dla mnie) gówno dla frajerów (zaraz się będą czepiać...)
Tak i ja się czepiam.
Jasne , Tibia się do Metina 2 nie porównuje nawet,
W Metinie jest o NIeBo lepsza grafika, grywalność, i po prostu w to chce się grać.
Metin jest wciągający i ciekawy. Tibia to gówno i gra dla dzieci NEo.

Tibia: http://images.mmosite.com/photo/images/tibia ... bia_s8.jpg
Oprócz jakijś kwadratów nic nie widze ...
Metin: http://mjaros.ovh.org/images/screenshots/met ... n2_005.jpg
Tu wyraźnie widać postać (szamanka).
Nie liczy sie tylko grafika , lecz jest ważnym czynnikiem wpływającym na jakość gry.

Avensus napisał(a):
No ja w sumie dzisiaj dopiero o tym usłyszałem i to jest chyba podobne do Diablo (z tego co mówił koleś z klasy)a wiec moze byc bardzo dobra gra
Nie porównujcie nawet Diablo 2 do Tibi , bo to jest chore.
Diablo jest o wiele lepsze. A tibia to gówno.

Bucykussj2 napisał(a):
No jak to czytam to mi sie żal robi.... naprawde słabiutko oceniliscie Tibie... przyznam ze niejest super ale ja na przykład poznałem w niej bardzo dobrych kolegów i swietne osoby
Wow w Metinie i Diablo też tak można i są o wiele lepsze

Bucykussj2 napisał(a):
Heh... ten co grał w tibie to pewnie jakis początkujacy którego gracz zabił raz i sie poddał.. no a jak nabijesz taki lvlik zeby solowac innych graczy to sie świetnie gra


Naprawde . a w innych mmORPG nie można takich rzeczy [ ort! ] zrobić ...
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Len aktywny user napisał(a):
Jasne , Tibia się do Metina 2 nie porównuje nawet,
a porównam
Len aktywny user napisał(a):
W Metinie jest o NIeBo lepsza grafika, grywalność, i po prostu w to chce się grać.
jak się nabije lvl to się chce grać w tibię, to dobra mmo na początek, nie miałeś wysokiego lvl to nie gadaj...
Len aktywny user napisał(a):
Nie porównujcie nawet Diablo 2 do Tibi , bo to jest chore.
Diablo jest o wiele lepsze. A tibia to gówno.
ale Diablo to gra tworzona przez cudowną firmę jaką jest Blizzard, a Tibię robiło 3 studentów... do tego Diablo jest płatne, a Tibia nie...
Wow w Metinie i Diablo też tak można i są o wiele lepsze
skąd wiesz jakich on ludzi poznał w Tibii... nie mów, że w Metinie poznałeś lepszych bo nie wiesz!
Naprawde . a w innych mmORPG nie można takich rzeczy [ ort! ] zrobić ...
czytaj dokładnie... on napisał, że można, a nie że w innych nie można...

I naucz się człowieku pisać...
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.799
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Dla porównania poprę Kathlara. W metina jakoś mi się nie chciało grać po tym jak tą gre zobaczyłem, natomiast trzeba se to jasno powiedzieć - Tibia bardzo wciąga. Jeśli już zaczniesz to potem oderwać może Cię od niej jakaś duża liczba deadów, innej możliwości nie widzę.

http://images.mmosite.com/photo/images/tibia ... bia_s8.jpg
Jedynym kwadratem jaki ja tu widzę to kształt fotki.

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.683
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
Hako napisał(a):
innej możliwości nie widzę.
Dodałbym do tego ciągłe chodzenie na te same potwory. Sam przestałem grać tylko dla tego że na Dragon Lair Venore miałem waste a wszędzie indziej było pełno ludzi.

Od 3 dni gram w metina 2 i muszę powiedzieć że to jest to samo co tibia tylko 3D (pomijając jakieś ulepszenia broni itp.)

szczecin
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.799
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Gangez napisał(a):
Hako napisał(a):
innej możliwości nie widzę.
Dodałbym do tego ciągłe chodzenie na te same potwory. Sam przestałem grać tylko dla tego że na Dragon Lair Venore miałem waste a wszędzie indziej było pełno ludzi.
Dlatego czasem warto zainwestować w premium konto, choć sam osobiście nie miałem ani razu.
Z ciekawostek powiem, że grająć w tibię można nieźle zarobić. Kumpel pograł 1.5 roku, kupił paca chyba tylko raz czyli jakies 100 zł a sprzedał postać za 400. Wiele ludzi gra w tą grę dla zarobku.

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.515
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Hako napisał(a):
Dlatego czasem warto zainwestować w premium konto, choć sam osobiście nie miałem ani razu.
Z ciekawostek powiem, że grająć w tibię można nieźle zarobić. Kumpel pograł 1.5 roku, kupił paca chyba tylko raz czyli jakies 100 zł a sprzedał postać za 400. Wiele ludzi gra w tą grę dla zarobku.
Dodajmy rachunki za prąd i czas, który moglibyśmy poświecić na jakąś prawdziwą pracę. No rzeczywiście nieźle...

Tibia jest nudna jak flaki z olejem, grało się w to i nabiło parę PK i porzuciło tą grę.
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.683
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
Hako napisał(a):
Dlatego czasem warto zainwestować w premium konto, choć sam osobiście nie miałem ani razu.
Z ciekawostek powiem, że grająć w tibię można nieźle zarobić. Kumpel pograł 1.5 roku, kupił paca chyba tylko raz czyli jakies 100 zł a sprzedał postać za 400. Wiele ludzi gra w tą grę dla zarobku.
Nie jestem idiotą i nie będę wydawał własnych pieniędzy na głupią grę. Ja np nie grałem dla zarobku. Tą postać co wcześniej grałem to ją nadal mam. Itemów nie ruszałem, umierać nie umierałem. Jak jeszcze grałem to zwykle skillowałem na monku a jak w końcu przestałem skillować i powiedziałem sobie że jest o dużo za dużo to mi się gra znudziła.


Old Cyceron napisał(a):
grało się w to i nabiło parę PK
Taaaa Jak sam chodzę i zabijam z kumplami to fajnie wręcz genialnie ale jak na ciebie leci ekipa 5 osób 35 leveli z summonami to się idzie wkurzyć

szczecin
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Hako napisał(a):
Dlatego czasem warto zainwestować w premium konto, choć sam osobiście nie miałem ani razu.
Z ciekawostek powiem, że grająć w tibię można nieźle zarobić. Kumpel pograł 1.5 roku, kupił paca chyba tylko raz czyli jakies 100 zł a sprzedał postać za 400. Wiele ludzi gra w tą grę dla zarobku.
mój brat cioteczny długo bił, kupił raz pacc na 3 miech... !?...y wygrał 6 miechów dodatkowe... znaczy wygrał 3 ale coś tam chyba czekał i mu dali w zamian dodatkowe 3 miechy... typek wbił 187... do tego na rooku (rookstayer) wbił 55...
Jeszcze postaci nie sprzedał, ale zapłacił na nią jakieś góra 120 złotych, a sprzeda ... za dużo więcej...
Old Cyceron napisał(a):
Dodajmy rachunki za prąd i czas, który moglibyśmy poświecić na jakąś prawdziwą pracę. No rzeczywiście nieźle...
i tak by grali tylko w co innego, a większość z graczy ma tak 12-16 lat więc trudno o pracę

[ Dodano: 29.01.2009, 22:27 (po 1 minucie) ]
Hako napisał(a):
Jedynym kwadratem jaki ja tu widzę to kształt fotki.
to też prostokąt
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.683
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
Old Cyceron napisał(a):
Hako napisał(a):
Dlatego czasem warto zainwestować w premium konto, choć sam osobiście nie miałem ani razu.
Z ciekawostek powiem, że grająć w tibię można nieźle zarobić. Kumpel pograł 1.5 roku, kupił paca chyba tylko raz czyli jakies 100 zł a sprzedał postać za 400. Wiele ludzi gra w tą grę dla zarobku.
Dodajmy rachunki za prąd i czas, który moglibyśmy poświecić na jakąś prawdziwą pracę. No rzeczywiście nieźle...
http://www.pskonejott.com/index.php

Ziomuś kiedyś normalnie za dolary sprzedawał itemy na tej stronie. Ludzie w większości wchodzili na tą stronę tylko po to aby sprawdzić ile w tym miechu grali a tam normalnie handel się rozwijał. Teraz nie mogę tego znaleźć bo zdjął to(albo CIPy się dowaliły do niego albo interes nie szedł).

szczecin
Len Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Len
Wiek: 32
Dni na forum: 6.159
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 3
Posty: 557
Skąd: Olsztynka
Old Cyceron napisał(a):
Tibia jest nudna jak flaki z olejem, grało się w to i nabiło parę PK i porzuciło tą grę.
Dokładnie , Tibia to żenada,
A Gangez na jakim grasz serwerze i na jakim pokoju zazwyczaj. Ja gram na obsydianie na 3CH.
Dla porównania ostatnio sprzedałem postać 26 Lvl SURA w metinie 2 za 30 dychy.
Gdzie zajeło mi to 2 dni
Wejć na Allegro i porównaj ile kosztują postacie z Metna a ile z Tibi...

[ Dodano: 30.01.2009, 9:16 (po 1 minucie) ]
Hako napisał(a):
http://images.mmosite.com/photo/images/tibia/screenshot/tibia_s8.jpg
Jedynym kwadratem jaki ja tu widzę to kształt fotki.
Nie no grafika jest cudowna
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Len aktywny user napisał(a):
Dokładnie , Tibia to żenada,
Metin to najbardziej !?...a gra mmo w jaką grałem... grafikę ma też nie taką świetną... może lepszą niż Tibia, ale Tibia ma klimat, a Metin to ...
Len aktywny user napisał(a):
Dla porównania ostatnio sprzedałem postać 26 Lvl SURA w metinie 2 za 30 dychy.
jak się wysokiego nie umie wbić to się sprzedaje low lvl...
Len aktywny user napisał(a):
Wejć na Allegro i porównaj ile kosztują postacie z Metna a ile z Tibi...
wejć... ja nie wiem, ściągnij sobie firefoxa albo jakąś operę żeby ci te błędy wykrywał, bo to tylko się zabić można... aż mi żal ci odpowiadać... jak ty masz 17 lat...
a takie porównanie nic nie znaczy, to że postacie są np. droższe to dla mnie nie oznacza, że gra jest lepsza...
Len aktywny user napisał(a):
Nie no grafika jest cudowna
nie, grafika nie jest cudowna, jest słaba, ale gra ma swój klimat jeżeli takie noobki jak ty nie stoją w "depo" i nie mówią "golda plzzz!" albo nie piszą wiadomości pełnych błędów, że się nie da rozczytać (czego jesteś świetnym przykładem) to gra jest na prawdę świetna i ma klimat i wciąga...
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.683
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
Len aktywny user napisał(a):
A Gangez na jakim grasz serwerze i na jakim pokoju zazwyczaj.
Onyks CH3

Kathlar napisał(a):
Metin to najbardziej * [ nie przeklinaj! ]...a gra mmo w jaką grałem... grafikę ma też nie taką świetną... może lepszą niż Tibia, ale Tibia ma klimat, a Metin to ...
Eeeee Jak to może ma lepszą niż Tibia? No raczej na pewno xD
Kathlar napisał(a):
Len aktywny user napisał(a):
Nie no grafika jest cudowna

nie, grafika nie jest cudowna, jest słaba,
To była ironia Kathlar
Kathlar napisał(a):
gra jest na prawdę świetna i ma klimat i wciąga
Tibia to nałóg jak papierosy, to fakt.

Len aktywny user napisał(a):
Wejć

szczecin
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
W Metina2 grałem 3dni, potem usunąłem, bo mój komputer nie nadąża za cywilizacją. W Tibie chciałem kiedyś zagrać, ale jakiś error mi wyskoczył.

Len aktywny user napisał(a):
26 Lvl SURA w metinie 2 za 30 dychy.
Jeśli to prawda to tej grze można zarabiać niezłe pieniądze. Grałem 3dni i miałem 23lvl.

Hako napisał(a):
http://images.mmosite.com/photo/images/tibia/screenshot/tibia_s8.jpg
Jedynym kwadratem jaki ja tu widzę to kształt fotki.
Ja tu widzę ponad 30 kwadracików i prostokątów.

Gangez napisał(a):
Kathlar napisał(a):
Len aktywny user napisał(a):
Nie no grafika jest cudowna

nie, grafika nie jest cudowna, jest słaba,

To była ironia Kathlar
U Kathlara to też była ironia

Obraz
Len Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Len
Wiek: 32
Dni na forum: 6.159
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 3
Posty: 557
Skąd: Olsztynka
Można zarobić ale tylko jeżeli masz kontona zamkniętych serwerach, Są to : Monastyr, Feniks, Obsydian, Twierdza i Astral. One są najlepsze i nie można stworzyć tam konta a ja mam tam 3 onta bo już sporo czasu gram w to.
Teraz mam Ninje na 26 lvl i z chopakami z klasy mamy Gildie Zamek Team.
Przez ferie dobije 50 lvl isprzedam postać za 300 - 400 z

Kathlar napisał(a):
nie, grafika nie jest cudowna, jest słaba, ale gra ma swój klimat jeżeli takie noobki jak ty nie stoją w "depo" i nie mówią "golda plzzz!" albo nie piszą wiadomości pełnych błędów, że się nie da rozczytać (czego jesteś świetnym przykładem) to gra jest na prawdę świetna i ma klimat i wciąga...
Nie jestem noobem i nie prosze o zloto [ tam są yangi] . he jesteś na tym forum kilka dni a się prujesz jak stare prześcieradlo.
Morze ić sobie pograć ze 3 dni non stop w tibie to ci przejdzie OK.

Gangez napisał(a):
Onyks CH3
Szkoda nie podexpie cie

W tibi konta są gówno warte. Bo to gra dla kretynów
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Len aktywny user napisał(a):
Przez ferie dobije 50 lvl isprzedam postać za 300 - 400 z
chyba na bocie... trudno dobić lvl mogąc grać tylko po godzinę dziennie i to tylko w weekendy...
Len aktywny user napisał(a):
Nie jestem noobem i nie prosze o zloto [ tam są yangi] .
mówię, że w Tibii są takie nooby które proszą o złoto <btw jesteś noobem >
Len aktywny user napisał(a):
esteś na tym forum kilka dni a się prujesz jak stare prześcieradlo.
ależ dowcip!
a tak na serio to to największa żenada jaką słyszałem, no może poza
Len aktywny user napisał(a):
Wejć na Allegro
BUAHAHAHAHA
Przez ferie dobije 50 lvl isprzedam postać za 300 - 400 z
chyba tacie xD
Len aktywny user napisał(a):
Morze
jezioro
Len aktywny user napisał(a):
Morze ić sobie pograć ze 3 dni non stop w tibie to ci przejdzie OK.
nie OK. Kup sobie słownik bo to jest taka żenada i zachowujesz się jak nie przymierzająca analfabeta... morze ić... wejć...
Len aktywny user napisał(a):
Bo to gra dla kretynów
tak, Metin to gra dla kretynów...
Len Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Len
Wiek: 32
Dni na forum: 6.159
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 3
Posty: 557
Skąd: Olsztynka
Skąd wiesz że mogę grać tylko godzine dziennie i to tylko w weekendy.. znasz mnie , my się znamy.

Na boocie czy nie ale dobije.

hmmm skąd morzesz wiedzieć czy jestem noobem, graleś ze mną , lub byleś w party

tacie raczej postaci nie sprzedam bo on nie gra na komputerze, sprzedam innemu graczowi który będzie chcial moją postać kupić.

Wiesz z tobą rozmowa nie ma sensu już się nie wypowiadam na ten temat swoje powiedzialem,

Tibia to gówno ...
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5  

Forum DB Nao » » » Tibia
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook