Forum Dragon Ball Nao

» Najbardziej wzruszająca scena ocena: 10,00 (głosy: 3)110

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13, 14, 15  
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Kolejna wzruszająca scena:
- Goku krzyczy z rozpaczy tóż przed wybuchem Namek

Bardzo się zdenerwowałem jak 1 raz oglądałem bo nie wiedziałem co się stanie i myślałem że goku zginął na Namek(co było nie prawdą)

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
chaz Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin

Wiek: 32
Dni na forum: 6.813
Posty: 116
Skąd: Ziggiz
Jeszcze smutna byla scena jak byla jakas impreza i Goku byl w bialym garniturze i puscil oczko do ekranow i pomyslalem ze to koniec wogle db i tak plakalem ze nie wiem
Mattiah Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Mattiah
Dni na forum: 6.811
Posty: 91
Skąd: Lublin
Jeszcze smutna byla scena jak byla jakas impreza i Goku byl w bialym garniturze
Chodzi o ślub, jak mniemam.

Bomba di luce!!
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Wzruszenia w DB... Mało takich odczułem, ponieważ moich dokładnych wrażeń z serii Anime już nie pamiętam, a raczej przy mandze nie płaczę. Jednak czasem gdy słyszę OST z DB coś się w sercu przewraca...

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Hidden: 03.08.2006, 9:22
MariaN Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
MariaN
Wiek: 36
Dni na forum: 6.818
Posty: 44
Skąd: Mielec
angelkitty Kobieta
Wojownik
Wojownik
angelkitty
Wiek: 32
Dni na forum: 6.810
Posty: 39
ja wyłam jak bóbr własciwie za każdym razem jak sie ktoś poświęcał-Goku, Vegeta i jak sie Gt kończyło
Tak w ogóle [ ort! ] to sie łatwo rozklejam

Pasion de Gavilanes&Dragon Ball Z
Sassy Kobieta
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 38
Dni na forum: 6.818
Posty: 1
* zaloguj się, aby zobaczyć link *
R4zeil to jest link do tej kinówki.
Son Goku SSJ4 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Son Goku SSJ4
Wiek: 35
Dni na forum: 6.808
Posty: 2
Skąd: z Ziemi
dla mnie byla wzruszajaca kazda smierc songa albo vegety
Chibi Pan Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Chibi Pan
Wiek: 33
Dni na forum: 6.805
Posty: 62
Skąd: Łuków
Dla mnie najbardziej wzruszającą sceną było po walkach u baby guli jak goku ma ostatnią walkę i okazuje się że walczył ze swoim dziadkiem mało się nie poryczałam jak goku płakał bo go spotkał!
edhel Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Takeda ]

Wiek: 33
Dni na forum: 6.770
Posty: 514
Skąd: Pluton
W połowie serii GT kiedy Ziemia miała się rozwalić został na niej tylko Piccolo. Son-Gohan jak się o tym dowiedział to się popłakał. Wzruszające.
Szatan Serduszko poszedł do nieba.
Normalnie jak przeczytałam tą wypowieć płakać mi się zachciało. Kurcze... mieć takiego przyjaciela, też bym chciała. Gohan i Piccolo to był duet nie do rozłączenia, nawet jak jeden zginą....albo taki Vegeta jak przytulił Trunks'a mysleć mozna oboje na pierwszy rzut oka są twardzi (Piccolo, Vegeta) podobne charaktery, wydaje się jakby nic nie mogło ich poruszyć, a jednak trzeba pamiętać że największy twardziel, ponurak ma serce (ale mnie wzieło na melancholie) Co ja tu będe wymieniać wzruszające sceny prędzej klawiatura by mi się wykończyła, takich pięknych scen było bardzo wiele. I może ci którzy uważają DB za durną anime pozbawioną sensu, samą bijatyke jakby chcieli się bliżej przyjrzeć tej animie i choć trochę ją zrozumieć i przywiązać się do niej zobaczyliby nie tylko bitwę ale i piękno przyjaźni, miłości do rodziny, przywiązania, poświęceń może zmieniliby zdanie. No, a ja na koniec będe płakać.... że nie ma już DB w TV i ten ostatni odcinek GT .... kurcze do tego tematu teraz pasują teledyski "my resolutionon" i "setasidethepride"... zamkne się lepiej bo będe ryczeć u mnie tak samo, charakterek Piccolo a jednak wrażliwa jestem

"Chciałbym stworzyć coś pięknego, aby poruszyć ludzkie serca.
Zawsze kiedy byłem smutny, przygnębiony muzyka mi pomagała.
Chciałbym stworzyć muzykę, która pomagałaby ludziom."
Yoshiki Hayashi

[img401.imageshack.us/img401/7939/ban1b.jpg]
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.856
Posty: 549
Piekne slowa...nic dodac nic ujac...
łezka mi sie w oku zakrecila , zwlaszcza ze gohan to mojulubieniec...

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Dni na forum: 6.871
Posty: 407
Mnie łezka w oku się zakręiła, jak skończyłem czytać ostatni tomik DB. Świetne to było, gdy Goku odleciał z UUB ćwiczyć... naprawde mega scena

Obraz
"Z deszczem przychodzimy. Z rosą odchodzimy... Lecz marzenia nasze na tym świecie pozostają..."
Epitafium: DBZ odc. 467.
Wamfir Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Wamfir
Wiek: 34
Dni na forum: 6.766
Posty: 3
Skąd: Siemiatycze
Mnie wzruszyła scena poświecenia sie Vegety w Buu Sage i Szatana ratujacego Son Gohana przed śmiercia z reki Nappy w Saiya Sage (kurcze nie wiem [ ort! ] jak sie to pisze).
SooRIssj99
Ziemianin
Ziemianin
SooRIssj99
Dni na forum: 6.768
Posty: 16
Skąd: Kielce
Ja prawie sie poplakalem w filmie kinowym tronk's story jak zginął gohan i tronk zamienil sie w ssj.Scena smierci chaoza w walce z Napppa tez byla wzruszajaca

(-(-_(-_-)_-)-) JEST NAS WIELU KORONA KIELCE
Promo Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Promo
Wiek: 35
Dni na forum: 6.774
Posty: 18
Skąd: Chybie koło Bielska Białej
JA niestety nie ogladałem ostatniego odcinaka GB GT ale jak czytam z waszych opowiesci to tez mi się łezka w oku kreci. To jest straszne jak oni mogli sie rozejść . Pewnie jak obejze ostatni odcinek to bedzie mi sie chciało płakać
Marvin Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 36
Dni na forum: 6.766
Posty: 1
Dla mnie JEDNA ZE smutnych scen było, już po walce z Vegetą w początkowych odcinkach DBZ, kiedy wszyscy lecą al samolotem (zapomnialem jak to sie nazywa) i genialny żółw mówi do krilana że muszą pozbierać reszte ciał po walce z nappą i vegetą, wtedy bulma chisterycznie placze, ktoś się pyta gdzie chaozu a krilan na to że chyba po wybychu nic z niego nie zostało, myslalem ze padne jeszcze ta muzyczka dodawala klimatu.
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.772
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
patrze już na dragon ball'a 3 raz dwa razy po polsku raz po niemiecku i nie widziałem wszystkich odcinków, ale jak picolo osłonił swoim [ ort! ] ciałem gohan'a
to był wzruszający moment i jak krilin walczył z garikku junior'em.

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
Bares2 Mężczyzna
Cargo
Cargo
Bares2
Wiek: 33
Dni na forum: 6.780
Posty: 29
Skąd: Ze wsi :-)
Dla mnie najbardziej jednak jak Gohan SSJ2 pokonal Cella. Po prostu zajebi**e, Gohan nie mogl wygrac a jego koledzy widzac to probowali mu pomoc i na koncu Vegeta az ciarki przechodza po plecach
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Dni na forum: 6.871
Posty: 407
Świtna scena była na koncu odcinka 13 w zwykłym Dragon ballu(japoński lektor). dzieje się to po wywołaniu 1 raz Shenlonga, gdy Yamcha, bulma i reszta Ekpipy odlatują żegnająć siez Goku. On leci w przeciwną strone na swojej chmurce, i wtedy lekto mówi coś w stylu:

I tak oto poznaliscie przygody małego Goku.Mam nadzieję iż bawiliście się przednio, jednak najwyższy już czas aby porzegnać się z Bulmą, Yamchą i oczywiście Goku.... Nie no! przecież żartowałem!!!(bo kto by nmógł przypuszczać że będzie jeszcze ok. 500 odcinków ) )

Obraz
"Z deszczem przychodzimy. Z rosą odchodzimy... Lecz marzenia nasze na tym świecie pozostają..."
Epitafium: DBZ odc. 467.
Mistrzu Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Mistrzu
Wiek: 35
Dni na forum: 6.740
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 2
Posty: 803
Skąd: Kanzas City Upomnień: 666 +++Zażaleń: 666 ++++Obwinień: 666
Najbardziej wzruszająca scena... chlip.... Ostatni odcinek GT... Goku odlatuje do nieba... I ten cudowny ending song...

GOKU WRÓĆ ! ! !

"Mądrość sycylijska: Usta skrępowanego człowieka,
z włączonym żelazkiem na piersiach, zawsze powiedzą prawdę"

"Życie to chytra sztuka.
Kiedy masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy"
"Każdy może obrazić boksera, ale nie każdy zdąży przeprosić"
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13, 14, 15  

Forum DB Nao » » » Najbardziej wzruszająca scena
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook