Forum Dragon Ball Nao

» Vegeta i SSJ4

Strony: 1, 2  
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.772
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
czy waszym zdaniem vegeta powinien sie zamianiać w SSJ4 za pomocą fali bulmy, czy może tak jak son goku,a może w ogóle [ ort! ] ni powinien?

pierwszy mój temat mam nadzieje że nic nie skopałem.
Bares2 Mężczyzna
Cargo
Cargo
Bares2
Wiek: 33
Dni na forum: 6.780
Posty: 29
Skąd: Ze wsi :-)
Moim zdaniem Vegeta NIE powinien sie zmieniac normalnie jak Goku bo to jakos nie logiczne przeciez najpierw zmienil sie przez fale a potem normalnie sie zmienial jak Goku to troche dziwne moim zdaniem
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Dni na forum: 6.871
Posty: 407
Vegeta jest postacią która zasługuje na to by stac na tymsamym poziomie co Goku. Zqasługiwał on aby może faktycznie puźniej ale żeby osiągnąć poziom SSJ3, Co do GT się nie wypowiadam bo szkoda mojej klawiatury

Obraz
"Z deszczem przychodzimy. Z rosą odchodzimy... Lecz marzenia nasze na tym świecie pozostają..."
Epitafium: DBZ odc. 467.
Miki
Ziemianin
Ziemianin
Miki
Wiek: 31
Dni na forum: 6.770
Posty: 3
Skąd: nie wiadomo
Ja uważam że Vegeta powinien się samodzielnie przekrztałcic w SSJ4 a nie przez promienie Bulmy. I może wtedy by był dłużej SSJ4 a nie tak kródko.
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.856
Posty: 549
gadzam sie. Vegeta powinien sam sie przekształcac a nei za pomaca bulmy, bo tak nie robili prawdziwi sayanie
Bo Goku nie potrzebowal promieni, tylko silnego bodźca zewnętrzego do przemiany.

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
ale kurde Goku mial ogonek. A ogonek nie wyrasta od tak na zawolanie. Goku trenowal zeby mu ogonek wyrosl a Vegeta takich cwiczen nie mial a poza tym nie mial na nie czasu. Ale i tak jakby mial ogonek to by predzej sie stal ssj4 bo on w przeciwienstwie do goku umial nad soba panowac w postaci Oozaru.

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Brolli Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Brolli
Wiek: 32
Dni na forum: 6.798
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 248
Skąd: Białystok
Prawie jak wszyscy zgadzam się co do kwestii że Vegeta powinien osiągnąć poziom ssj4 normalnie oraz fajnie by było żeby osiagnął ssj3
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Dni na forum: 6.871
Posty: 407
ale kurde Goku mial ogonek. A ogonek nie wyrasta od tak na zawolanie. Goku trenowal zeby mu ogonek wyrosl a Vegeta takich cwiczen nie mial a poza tym nie mial na nie czasu.

To jest jeden z tych motywów który mnie tak wkurzał w całej serii GT! Vegeta przez całą serię Z forsował się, ćwiczył i przez cały czas ocierał się o smierć, i nic! A wystarczyło aby goku wzioł w łabska jakiś bezsensowny Młynek do kawy, i mu ogon zaczął rosnąć. To było wprost żałosne!

Obraz
"Z deszczem przychodzimy. Z rosą odchodzimy... Lecz marzenia nasze na tym świecie pozostają..."
Epitafium: DBZ odc. 467.
GuMIŚ Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
GuMIŚ
Wiek: 38
Dni na forum: 6.761
Posty: 95
Skąd: Nowy Dwór Mazowiecki/Boża Wola
Sam poziom SSJ4 to jeden wielki błąd. Jak dla mnie to jest to w ogole nowy poziom, odbiegajacy od reszty. Zbyt wiele go nie łaczy z dawnymi SSJ. Od włosów, przez oczy do innych rzeczy. Co do Vegety to trdno się wypowiedzieć. Tak samo zazdrościł goku SSJ4 jak wczesniej SSJ. A to, że się później zmieniał bez fali Bulmy, to raczej trzeba przyjąć za fakt. Przecież Goku też zmeiniał się w SSJ4 kiedy chciał, nie musiał mieć do tego księżyca. Tak samo Vegeta. Liczy się ten pierwszy raz. Trzeba osiągnać dany level po raz 1, a potem to już z górki
Bejita Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Bejita
Wiek: 33
Dni na forum: 6.780
Posty: 50
Skąd: Krasne
Najpierw musiałby osiągnąć ssj3 a nie osiągnął z kilku powodów:
Goku miał Kaiokena a Vegeta nie (a to bardzo pomocna technika, gdyby nie ona to Goku by nawet ssj nie osiągnął )
Goku trenował 7 lat w zaświatach gdzie są lepsze warunki a Vegeta na ziemi.
Goku trenował z North Kaio a Vegeta? z Bulmą???
Jakby sie zamienili miejscem pobytu to byłoby inaczej .

Vegeta: Kakarotto
Polski lektor: Pajacu
WierciucH Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
WierciucH
Wiek: 34
Dni na forum: 6.716
Posty: 96
Skąd: Capsule Corporation
Najlepiej by bylo gdyby Vegeta podczas walki ze smokiem zamienil sie w SSJ3 a nastepnie przez fale bulmy w SSJ4 , i potem bez nich mogl przeksztalcac sie w SSJ4 kiedy by chcial (wiecie taka jednorazowa kuracja ) .

DRAGON BALL NA ZAWSZE W NASZYCH SERCACH !!!
WierciucH Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
WierciucH
Wiek: 34
Dni na forum: 6.716
Posty: 96
Skąd: Capsule Corporation
Tak samo Vegeta. Liczy się ten pierwszy raz. Trzeba osiągnać dany level po raz 1, a potem to już z górki
To możliwe ale czy moze osiagnac wiekszy poziom bez zdobycia najpierw SSJ3 ?

DRAGON BALL NA ZAWSZE W NASZYCH SERCACH !!!
.ADI. Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
.ADI.
Wiek: 33
Dni na forum: 6.717
Posty: 23
tak to jest możliwe bo SSJ4 to miks SSJ + Golden Oorazu taka mieszanka więc może a SSJ3 to już inna kuracja na przemiane czyli wojownik może z SSJ odrazy na SSJ4 pod warunkiem jakiegoś 50letniego treningu + talent Goku

Obraz
Zapraszma wszystkich krórzy interesują sie Grami na PC filmami i śledzą nowinki o nowych częściach do kompa


http://www.gamepower.fora.pl/
Gohan Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Gohan
Wiek: 32
Dni na forum: 6.721
Posty: 67
Skąd: Poznań
Powinien najpierw zamienić się w SSJ3 a dopiero potem w SSJ4 za pomocą fal tak to troche głupio zrobili!!
Abel Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Abel
Wiek: 37
Dni na forum: 6.718
Posty: 34
Skąd: Toruń
ehh.... Vegeta osiagnol ssj4 w sposob ktory sam zawal by niehonorowy, ale zmusila go do tego sytuacja (przeciez widac bylo po nim ze sie wstydzi tych glupich fal). Jasne ze wolal bym seby osiagnal ten posiom bez pomocy, naprzykald walczac z goku ktory ukywal by przed nim ssj4 , bylo by fajniej

"Człowieka można zniszczyć, ale nie pokonać."

Ernest Hemingway
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.856
Posty: 549
Vegeta NIGDY by sam nie osiągnął SSJ4 bo nie miał OGONA wiec jak miał się niby zamienić w Ozzaru sam i potem dopiero w SSJ4?? Pomyślcie trochę ludzie....
Chyba że by przeszedł tak itrening jak Goku aby mu ogon odrusł, ale znając Vegetę nie wytrzymałby 5 min w takim treningu.

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Hm.. czy tym treningiem jest ten gigantyczny młynek do kawy czy coś takiego, którym wyciągali Goku ogon z du... znaczy z kości ogonowej....??

Jeżeli tak to nie wiem, może by Vegeta wytrzymał, albo od razu [ ort! ] się w SSJ3 zamienił z wsciekłości.

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
andonezja
Super Nameczanin
Super Nameczanin
andonezja
Dni na forum: 6.717
Posty: 105
GuMIŚ napisał(a):
Sam poziom SSJ4 to jeden wielki błąd. Jak dla mnie to jest to w ogole nowy poziom, odbiegajacy od reszty. Zbyt wiele go nie łaczy z dawnymi SSJ. Od włosów, przez oczy do innych rzeczy. Co do Vegety to trdno się wypowiedzieć. Tak samo zazdrościł goku SSJ4 jak wczesniej SSJ. A to, że się później zmieniał bez fali Bulmy, to raczej trzeba przyjąć za fakt. Przecież Goku też zmeiniał się w SSJ4 kiedy chciał, nie musiał mieć do tego księżyca. Tak samo Vegeta. Liczy się ten pierwszy raz. Trzeba osiągnać dany level po raz 1, a potem to już z górki
o dokladnie, zgadzam sie, szczegolnie w pierwszych dwoch zdaniach...

sytuacja goku i vegety byla w momencie przemiany w ssj4 zupelnie inna, wiec zakonczylo sie to tak a nie inaczej. swoja droga ten pomysl fal bulmy byl krotko mowiac nieudany.

bo cały ten porządek do tego się sprowadza, że władza daje kasę, a kasa to władza.

I see a vision through my colorful dreams,
pictures of places that I have never been.
Something is out there waiting for you and me.
Not far away is a beautiful sight,
magic balls shining with power so bright.
Go ahead and take the chance, follow your dream.
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.717
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Wg. mojego skromnego zdania...

Vegeta powinien się zmienić w SSJ4 jako pierwszy. To dlatego, że GT zbytnio mi do gustu nie przypadło. Według mnie, Vegeta widząc, jak Goku staje się Chibi SSJ3, i rozmyślając że jemu nigdy to się nie udało, powinien wydostać się z Bebiego koncentrując swą całą moc i transformując się w SSJ4. Następnie Bebi przejął by ciało Goku i jako on zmienił się w SSJ4. Byłaby przy okzaji świetna walka. Bebi by jednak wygrał i zabił Pan. Goku wyzwalając olbrzymi gniew wyrzucił by z siebie Bebiego. Ten jednak przejął by ciało Tronka. Goku nie miałby wyboru. Wielką Kamehamehą zniszczył przeciwnika. Wtedy Vegeta to zauważył i tak się wkurzył, że wraz z Goku SSJ4 wyrównał siłę. Na równi sił zaczęli walczyć na śmierć i życie przy pełnej świadomości tego czymu. Goku wiedział że ma winę, jednak musiał się bronić by nie zginłąć. Jednak Vegata musiał pościć syna. W końcu jednak Vegeta wygrał. Dokonując rewanżu sprzed lat... Co było dalej??? Bo ja wiem?
Angrenereg Kali The Nefty Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Angrenereg Kali The Nefty
Wiek: 37
Dni na forum: 6.728
Posty: 137
Skąd: Oświęcim
Mówicie o tym kretyńskim młynku a przecież zdażyło się Gohanowi że mu ogon odrósł sam z siebie... dlaczego Vegecie nie?
Kakajowi też kiedyś nagle odrósł bez żadnych ćwiczeń...

I chętnie się podpiszę pod tym co powiedział Calibra... Jego scenariusz odpowiada mi najbardziej ze wszystkich jakie do tej pory widziałam

Angrenereg Kali The Neftys
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » Vegeta i SSJ4
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook