Forum Dragon Ball Nao

» Stary czy nowy Polsat

Który Polsat jest lepszy?

Który Polsat jest lepszy?
Stary 28,57% 2 28,57%
Teraźniejszy 28,57% 2 28,57%
Nie mam zdania 42,86% 3 42,86%
Wszystkich głosów: 7
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Ostatnio podczas oglądania tej telewizji wpadło mi coś do głowy. Przypomniałem sobie te wszystkie seriale na Polsacie kiedy byłem mały. I gdy tak się głębiej zastanowiłem, to uznałem, że Polsat... KOSZMARNIE ZSZEDŁ NA PSY! Dlaczego? Proszę spojrzeć: kiedyś w Polsacie leciały pierwsze serie takich seriali jak: Miodowe Lata, Fala Zbrodni, Rodzina Zastępcza, Daleko od Noszy, świat według kiepskich, Mamuśki, Zostać Miss, Samo życie. Wiem, że większość z nich leci albo o normalnych godzinach (Samo życie, Mamuśki, Zostać Miss, Świat według Kiepskich) albo o takich już trochę późnych (Daleko od noszy, Rodzina zastępcza) albo wcale... (Miodowe lata, Fala Zbrodni).
Czy nie sądzicie, że pierwsze serie Polsatkowskie były świetne, a te nowe... do BANI?! Mnie osobiście wszystkie te seriale na swój sposób wciągnęły, mniej lub więcej ale zawsze!
Uważam po prostu, że gdyby Polsat puścił stare serie zamiast nowych to... byłoby co oglądać! A wy? Jakie macie zdanie?
Kiper Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]

Wiek: 29
Dni na forum: 5.575
Plusy: 10
Posty: 618
Skąd: z przemytu
Kathlar napisał(a):
albo wcale... (Miodowe lata, Fala Zbrodni).
'Miodowe lata' z tego co mi się zdaje są emitowane na Polsacie po dzień dzisiejszy. A wracając do tematu to prawda, że dawniej seriale Polsatowskie były lepsze. Chodź by np. stare odcinki 'Kiepskich'. Teraz nie są takie śmieszne... Czasem na Polsacie 2 lubię obejrzeć jakiś starszy dobry serial. Tych nowych seriali na antenie Polsatu nawet nie chcę mi się oglądać.
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.799
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Te stare komedie były puszczane, a raczej powtarzane już wiele razy. Prawda jest taka, że Polsat ma najlepsze filmy, które oglądając można się pośmiać (Miodowe Lata, Mamuśki, Halo Hans, Kiepscy, Daleko od noszy). Teraz wolą puszczać głownie seriale, bo niestety w Polsce takie są realia, ale o ile wiem teraz lecą powtórki Mumusiek i co jakiś tam czas w tygodniu zapodają Kiepskich. Te pierwsze to jednak nowa produkcja, która jak dla mnie była na równym poziomie co przygody Krawczyka i Norka. Polsat myśli chyba bardziej o tej widowni starszej, która lubi jak mój dziadek Złotopolskich i to z myślą o nich emitują raczej marne produkcje. Wątpię, aby zryte na maksa Samo Życie dawało im jakąś rekordową widownię, co do Pierwsze Miłości to jeszcze jest w miarę i coś tam może reprezentuje i zaprasza do oglądania.
Na podsumowanie trzeba się zgodzić z autorem tematu, że starsze są lepsze - Kiepscy nie są tak śmieszni jak kiedyś, Miodowe Lata te z 2005 chyba to porażka w porównaniu z tymi starymi, które były mistrzowskie.

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.812
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Hako napisał(a):
Polsat ma najlepsze filmy, które oglądając można się pośmiać (Miodowe Lata, Mamuśki, Halo Hans, Kiepscy, Daleko od noszy).
To wszystko co wymieniłeś to seriale, a nie filmy....

Telewizję oglądam niezmiernie rzadko, wolę siedzieć przy kompie. Raz na jakiś czas zasiadam do "Pierwszej Miłości". To nasz rodzinny serial i ironicznie mówimy na niego "horror" albo "dreszczowiec". Szczerze nie znoszę paringu Marysia&Paweł. Mdli mnie na ich widok. Za to lubię Bartka, a w szczególności jego rozmowy z Arturem Były nawet czasy, że niewiarygodnie dobrze przewidywałam, co stanie się w następnych odcinkach

Hako napisał(a):
Kiepscy nie są tak śmieszni jak kiedyś,
Kiepscy mnie nigdy nie śmieszyli. Tandeta spod budki z piwem


Miodowe Lata te z 2005 chyba to porażka w porównaniu z tymi starymi, które były mistrzowskie.
Tu się zgodzę. "Miodowe Lata" były dobre, dopóki jako żony Karola nie wrzucili jego prawdziwej żony (Żakowskiej). Tamta "stara" była o niebo lepsza. "ML" zawsze lubiłam. Ulubieniec mój i całej rodziny to oczywiście zabójczy Norek. Za totalną porażkę uważam odcinki, gdzie przeprowadzili się do nowego domu. Nie wiem, po co to było.

W ankiecie zaznaczę, że nie mam zdania, bo jak już wspomniałam, telewizję oglądam rzadko.

Pozdrawiam.

Rozumiem twoje zdanie, ale w opinii większości Polaków Kiepscy są jednym z najlepszych seriali w Polsce.
Większość Polaków kocha disco polo i kupiło płytę Feela

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Laru: 07.02.2009, 2:00
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.799
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Laru-chan napisał(a):
Hako napisał(a):
Polsat ma najlepsze filmy, które oglądając można się pośmiać (Miodowe Lata, Mamuśki, Halo Hans, Kiepscy, Daleko od noszy).
To wszystko co wymieniłeś to seriale, a nie filmy....
Chciałem uniknąć powtórzenia, a chyba każdy zrozumie o co chodzi...

Kiepscy mnie nigdy nie śmieszyli. Tandeta spod budki z piwem
Rozumiem twoje zdanie, ale w opinii większości Polaków Kiepscy są jednym z najlepszych seriali w Polsce.


Tu się zgodzę. "Miodowe Lata" były dobre, dopóki jako żony Karola nie wrzucili jego prawdziwej żony (Żakowskiej). Tamta "stara" była o niebo lepsza. "ML" zawsze lubiłam.
Nic dodać nic ująć. Po zmianie żony to już było znacznie gorsze, a te przygody z nowego domu to jakiś mocny niewypał

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.125
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Ja powiem tak, Polsat zawsze jakoś rzadko oglądałem, dawniej gdy wychodziłem do szkoły rankiem pamiętam leciały Muzyczne Listy, czy coś w tym stylu, to to posłuchałem.
W dzień wychodziłem na długo na dwór, więc większość tych starszych seriali po prostu nie oglądałem.
Lecz te, które najbardziej zapadły mi w pamięć to Rodzina Zastępcza, Fala Zbrodni i Świat Według Kiepskich.
Z resztą można je nawet obejrzeć czy to na Polsacie, czy na Polsat 2.
A teraz?
Jest masa seriali zagranicznych o tematyce kryminalnej z resztą bardzo interesujące (Wzór, CSI, Prision Break czy Kości) i wydaje mi się, że teraz jest lepiej.

Tu się zgodzę. "Miodowe Lata" były dobre, dopóki jako żony Karola nie wrzucili jego prawdziwej żony (Żakowskiej). Tamta "stara" była o niebo lepsza. "ML" zawsze lubiłam.


Nic dodać nic ująć. Po zmianie żony to już było znacznie gorsze, a te przygody z nowego domu to jakiś mocny niewypał
Dobra, ale po co powtarzasz po Laru?
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » Stary czy nowy Polsat
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook