Forum Dragon Ball Nao

» X JAPAN ocena: 10,00 (głosy: 3)110

Strony: 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
nie ma nigdzie osobnego tematu o x wiec dam takie krótkie info ze X japan w tym roku maja zagrac w niemczech

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Katz: 25.12.2009, 21:56
Neko Yoru Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Neko Yoru
Dni na forum: 5.561
Posty: 127
Oni mieli w zeszłym roku grać w Paryżu. Datę przesuwali 3 razy. Po trzecim razie podziękowałam panom za koncert>.> Dobrze że udało mi się odzyskać kasę za hotel >.<

Być sobą - to chyba najtrudniejsza rola jaką przyszło nam grać.
Obraz
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem Daj plusa użytkownikowi
Oni mieli w zeszłym roku grać w Paryżu. Datę przesuwali 3 razy.
Z tego co czytałam, Yoshiki ma problemy w karkiem...

Jednak więcej na ten temat może napisać Kamzo, ale dawno go nie widziałam na forum.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Neko Yoru Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Neko Yoru
Dni na forum: 5.561
Posty: 127
No wiem że coś tam mu się w kręgach znowu poprzestawiało, no ale jednak.
Niby żal mi faceta - ale Hyde z zapaleniem gardła nie przerwał trasy. A Yo na Last Live też miał coś z kręgosłupem i koncert się odbył.

Być sobą - to chyba najtrudniejsza rola jaką przyszło nam grać.
Obraz
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.867
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
No ale Last Live to jednak Last Live jest...

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
o nowy temat sie z tego zrobił

dobra,jest wieksze zainteresowanie wiec trzeba to uszczegółowić.na początku grudnia, X ustalili nowa trase koncertowa na rok 2009

16,17 Stycznia- Hong Kong 'Asia world Expo'
Gdzies latem maja zagrac 3 charytatywne koncerty w Tampico w republice meksykańskiej

Oraz planowane koncerty w LA, Niemczech i Finlandi,jednak na razie nie ustalono miejsca ani daty (obstawiam ze w dwoch ostatnich przypadkach,beda to Berlin i Helsinki)

koncert w niemczech,narobił mi smaku zobacze jak bedzie z funduszami i z czasem to z chęcią bym się wybrał


samego zepołu przedstawiać nie musze,jak coś to:http://en.wikipedia.org/wiki/X_Japan

pozdrawiam

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.867
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Katzu~no~Yuutsu napisał(a):
(obstawiam ze w dwoch ostatnich przypadkach,beda to Berlin i Helsinki)
Jeśli będą w Berlinie to będę chyba najszczęśliwsza na świecie. To jest właśnie jeden z czynników dlaczego jestem taka zadowolona, że mieszkam w Szczecinie

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
warto dodać,ze jak widziałem filmik z hong-kongu to koncertował z nimi sugizo(stał sie juz chyba nieformalnym członkiem ;p),wiec jest duze prawdopodobieństwo ze i on przyjedzie razem z nimi do niemiec

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Neko Yoru napisał(a):
Oni mieli w zeszłym roku grać w Paryżu. Datę przesuwali 3 razy. Po trzecim razie podziękowałam panom za koncert>.> Dobrze że udało mi się odzyskać kasę za hotel >.<
Fakt, datę przesuwali trzy razy, ale sam koncert był odwołany dwa razy. Też dużo, ale nigdy bez powodu. Chociaż faktem jest, że wiele osób trochę to "wkurzyło".

Laru-chan napisał(a):
Z tego co czytałam, Yoshiki ma problemy w karkiem...
Miał je od dawien dawna. Był spokój, bo przestał tyle grać na perkusji. A potem powrót X JAPAN, treningi, próby i wreszcie trzy dni pod rząd w Tokyo Dome oraz hide memorial summit. Oczywiście Yoshiki grał już bez specjalnego gorsetu. Przedobrzył i nie zdążył wrócić do siebie. Stąd pierwsze przeniesienie zapowiadanego na lipiec koncertu w Paryżu (jak i innych, które miały się odbyć w okresie letnim).

Neko Yoru napisał(a):
Niby żal mi faceta - ale Hyde z zapaleniem gardła nie przerwał trasy. A Yo na Last Live też miał coś z kręgosłupem i koncert się odbył.
Zapewniam Cię, Yoshiki grywał w cięższym stanie niż zapalenie gardła. Bywało, że zasłabł na koncercie, albo powędrował ze sceny prosto do szpitala w karetce. Tak więc co za sens byłby przybyć na koncert w złym stanie i w jeszcze gorszym zejść w jego trakcie?
Poza tym, to nie tylko problemy z kręgami szyjnymi, ale również nadgarstki, które już kiedyś nie raz ucierpiały od zbyt intensywnej gry na perkusji.

Mart napisał(a):
No ale Last Live to jednak Last Live jest...
Nie byłby to pierwszy i na pewno nie ostatni zespół, który zszedł się po latach. Do tego nie mogę powiedzieć żeby Yoshiki i Toshi rozstali się w przyjaźni i uśmiechu. Ba, ich przyjaźń wygasła na te 10 lat. A ich ponowne spotkanie, odbudowanie więzi zaowocowało między innymi powrotem X JAPAN. Oczywiście, są i inne czynniki z tym związane, ale to już dłuższy temat.

Katz napisał(a):
Gdzies latem maja zagrac 3 charytatywne koncerty w Tampico w republice meksykańskiej
Pierwsze słyszę. I jeśli mam wyrazić swoje zdanie, to nie uwierzę dopóki nie zobaczę oficjalnego info.

Co się tyczy ich trasy w 2009 roku to wszystko zaczęło się sylwestrowym-noworocznym koncertem w Akasaka Blitz. Sala koncertowa nie za duża jak na standardy X'a, ale to miał byś swego rodzaju "powrót do korzeni" (tam grali między innymi w 1988). Koncert krótki, ale świetny.
Potem były 16 i 17 stycznia wspomniane przez Katza występy w Hong Kongu. Nie były transmitowane na żywo, więc video z nich nie ma, ale z tego co widziałem i czytałem, to było naprawdę coś.
Teraz w lutym miał odbyć się koncert na Tajwanie, ale został odwołany/przeniesiony (podobno hala nie spełniała wszystkich wymogów bezpieczeństwa czy coś takiego). Na kiedy - nie wiem.
Zapowiedziane zostało także sześć kolejnych występów w Japonii. Cztery w Tokyo Dome i dwa w innych dużych lokacjach. Kiedy - wciąż nie wiadomo. Możliwe, że przed koncertami w Korei Południowej (a te 21 i 22 marca).
Nie wiem wciąż co z koncertem w Tajlandii. Został odwołany z powodu niestabilnej sytuacji politycznej w tym państwie. Tak więc z przyczyn niezależnych od X'a.
Planowane są także koncerty w USA. Odwołany w zeszłym roku w Nowym Jorku (Madison Square Garden) i w Los Angeles.
W Europie wspominane już występy w Niemczech oraz Finlandii. No i oczywiście Francja XD Do trzech razy sztuka XD
Koncert w Chinach także ma się odbyć, zapewne w Pekinie (Bird's nest! Ciekawe czy dostaną pozwolenie i czy zapełnią ten ogromny stadion).
Mam nadzieję, że więcej wyjaśni konferencja prasowa Yoshikiego zapowiedziana na 11 lutego, czyli niedługo.

Katz napisał(a):
warto dodać,ze jak widziałem filmik z hong-kongu to koncertował z nimi sugizo(stał sie juz chyba nieformalnym członkiem ;p),wiec jest duze prawdopodobieństwo ze i on przyjedzie razem z nimi do niemiec
SUGIZO gra z nimi na każdym koncercie odkąd powrócili (więc na pewno będzie i w Niemczech). Raz mniej, raz więcej. Jest też bardzo duża szansa, że to on zostanie szóstym członkiem X JAPAN, którego zapowiada się już od jakiegoś czasu. Z jednej strony cieszę się gdyż jakoś nie wyobrażam sobie by ktoś teraz lepiej pasował do X'a (przyczyn jest kilka). Inną sprawą jest, że wciąż mam małą nadzieję na powrót LUNA SEA i wolałbym, żeby SUGIZO poświęcił się temu zespołowi.

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO

Ten post był edytowany 7 razy, ostatnio zmieniony przez Kamzo: 08.02.2009, 15:05
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Kamzo napisał(a):
Pierwsze słyszę. I jeśli mam wyrazić swoje zdanie, to nie uwierzę dopóki nie zobaczę oficjalnego info.
''They're going to give 3 free concerts on Tampico, Tamps. on the Mexican Republic.''

http://en.wikipedia.org/wiki/X_Japan patrz w january 2009 - present

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
I to ma być wiarygodne źródło? Angielska wersja wikipedii? Czekam na konferencję w środę póki co.

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Neko Yoru Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Neko Yoru
Dni na forum: 5.561
Posty: 127
Kamzo napisał(a):
Zapewniam Cię, Yoshiki grywał w cięższym stanie niż zapalenie gardła. Bywało, że zasłabł na koncercie, albo powędrował ze sceny prosto do szpitala w karetce. Tak więc co za sens byłby przybyć na koncert w złym stanie i w jeszcze gorszym zejść w jego trakcie?
No, nie jego jednego znosili ze sceny. Ja rzuciłam to od tak jako przykład, bo to mi pierwsze przyszło do głowy i zapalenie gardła dla wokalisty można porównać z kręgowymi problemami perkusisty.
Po prostu uważam że zamiast czekać do ostatniej chwili ze sprzedażą biletów - bo tę przesuwali ciągle - powinni od razu przesunąć koncert. Jak ogłoszono że bilety zaczną sprzedawać w listopadzie myślałam że padnę. Na mniej niż miesiąc przed koncertem? no ja podziękuję>.<

Być sobą - to chyba najtrudniejsza rola jaką przyszło nam grać.
Obraz
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Ta decyzja akurat nie dotyczyła zdrowia Yoshikiego. Mimo, że bilety miały wejść do sprzedaży późno, to jednak pojawić się miały. Problem pojawił się z firmą organizującą i promującą całą trasę światową. Zarząd postanowił, że cała trasa powinna zacząć się sylwestrowym koncertem i odbyć się w roku 2009. Powody marketingowe i takie tam, nie znam szczegółów. I pewnie nie zna ich żaden fan. Jednak wszyscy członkowie X JAPAN przepraszali (na MySpace Yoshikiego pojawił się nawet wpis po francusku z przeprosinami) i żałowali. Ta decyzja nie zależała od nich.

Pozdrawiam

PS. I uważam, że jednak kłopoty ze sprawnością rąk i kręgosłupa są bardziej kłopotliwe niż niedyspozycje wokalne. Problem mógłby by być większy gdyby wokalista faktycznie stracił głos i nie mógł wydobyć z siebie nic poza skrzeczącym cichym głosikiem.

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Kamzo: 08.02.2009, 20:54
Neko Yoru Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Neko Yoru
Dni na forum: 5.561
Posty: 127
eh, to nie tak że mam wyrzuty do nich personalnie. Napaliłam się wtedy na ten koncert i w ogóle, a teraz już nie będę miała jak jechać. I dlatego jestem zła.
I teraz, skoro wiem że to już nie kręgosłup Yo, a kwestia marketingowa, jestem wściekła jeszcze bardziej.

Być sobą - to chyba najtrudniejsza rola jaką przyszło nam grać.
Obraz
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Niusy odnośnie dzisiejszej konferencji prasowej Yoshikiego (pomijam sprawy związane ze współpracą Yo i Rockstar Energy Drinks i takie tam, przechodząc do tego co jest faktycznie istotne dla fanów muzyki X'a):

- Wiadomo już, że dwa koncerty w Tokyo Dome odbędą się 2 i 3 maja (dlaczego akurat te dni, nie muszę zapewne tłumaczyć).
- Koncert w Paryżu planowany jest na lipiec (i podkreślam, że to tylko PRZYMIARKA).
- Wciąż trwają rozmowy odnośnie występu w Bird Nest (Pekin, Chiny). Jeśli wszystko pójdzie dobrze, może zagrają tam w październiku.
- Yoshiki zapytany o szóstego członka zespołu odpowiedział, że... ogłosi to kiedy ogłosi XD

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
- Wiadomo już, że dwa koncerty w Tokyo Dome odbędą się 2 i 3 maja (dlaczego akurat te dni, nie muszę zapewne tłumaczyć).
Oczywiście, że nie trzeba


- Yoshiki zapytany o szóstego członka zespołu odpowiedział, że... ogłosi to kiedy ogłosi XD
No przecież XD Tajemniczy facet. Nic się przez lata nie zmienił

Mam pytanko odnośnie Yosia. On ma jakąś dziewczynę, żonę czy kogoś w tym stylu? Ma facet tyle lat na karku, jakoś nie chce mi się wierzyć, że jest starym kawalerem.

Pozdrawiam i dziękuję za info.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Laru-chan napisał(a):
Mam pytanko odnośnie Yosia. On ma jakąś dziewczynę, żonę czy kogoś w tym stylu? Ma facet tyle lat na karku, jakoś nie chce mi się wierzyć, że jest starym kawalerem.
Yoshiki nigdy nie był żonaty. Przynajmniej nic na ten temat nie wiadomo. To bardzo znana osobistość i gdyby miał małżonkę, to na pewno by tego nie ukrywał, bo i tak bardzo szybko zostało by to odkryte. Małżeństwo nie jest jakimś obowiązkiem, nieważne ile ma się lat. Widocznie albo tego nie chce, albo nie trafił jeszcze na odpowiednią kobietę. Czy się z kimś teraz spotyka, nie wiem, możliwe, że tak. Pewność mam co do tego, że jakieś 4-5 lat temu spotykał się z pewną amerykańską aktorką (niestety, imienia i nazwiska już nie pamiętam). Chociaż to już spory kawał czasu minął, więc zaryzykuję stwierdzenie, że nie są już razem XD

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
a co z koncertem w Niemczech i Finlandii?

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Katzu~no~Yuutsu napisał(a):
a co z koncertem w Niemczech i Finlandii?
Na ten temat póki co nic więcej nie wiadomo, oprócz tego, że koncerty mają się odbyć na terenie tych państw w roku obecnym. Yoshiki nie poruszył tej kwestii na konferencji (a nawet jeśli, to nie było żadnych konkretów).
Jest jeszcze czas aby mówić o szczegółach. Koncert w Paryżu niemal na pewno będzie pierwszym występem w Europie więc można przypuszczać, że w Niemczech i Finlandii zagrają najszybciej również w lipcu.

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
dobra wszędzie jakies nowości, a tu nikt nie dba

ale ja nie zapomniałem i zapodaje linki do:

X JAPAN - COUNTDOWN GIG 2008-2009 ~Shoshin ni Kaette~

Part1: http://www.megaupload.com/?d=PMP5E4GO

Part2: http://www.megaupload.com/?d=FKGYDDPX

Part3: http://www.megaupload.com/?d=BHDIEHOC

Part4: http://www.megaupload.com/?d=IOSDDWQ3

Tracklista:
1 - Forever Love (Last Live Version)
2 - Endless Rain (cinema version)
3 - World Anthem
4 - Blue Blood
5 - Rusty Nail
MC
6 - Orgasm
7 - X ~Countdown~
MC
8 - Tears
9 - I.V.
10 - Kurenai
11 - Say Anything(SE)

Jakość Bdb

Screeny:
http://i99.photobucket.com/albums/l299/sephi ... 225110.jpg
http://i99.photobucket.com/albums/l299/sephi ... 225122.jpg
http://i99.photobucket.com/albums/l299/sephi ... 225150.jpg


Jest to zapis sylwestrowego koncertu, który odbył się 31 Grudnia w Akasaka Blitz(nie wiem czy dobrze napisałem)

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  

Forum DB Nao » » » X JAPAN
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook