Forum Dragon Ball Nao

» Ohayo~!

Neko Yoru Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Neko Yoru
Dni na forum: 5.561
Posty: 127
Właściwie to ja już od jakiegoś czasu udzielam sie na forum ale mimo wszystko przywitać by sie wypadało ^.^"

To tak... Zarejestrowałam się tu dla podforum 'ongaku' i właściwie tylko tam się udzielałam jak dotąd^.^"

Radosna 17'stka, w drugiej klasie LO, uczę się sama Japońskiego, moją największą pasją jest muzyka, ukochanym zespołem Laruku @.@
Poza tym prowadzę sklepik internetowy[wystawiam się też ze stoiskiem na konwentach] piszę opowiadanka, rysuję, tłumaczę teksty i wydaje fortunę na płyty ^.^
Ponoć jestem kujonem, ale to zależy od punktu widzenia xD

Oczywiście poza muzyką i językiem, ogólnie interesuję się Japonią, mangi czytam w miare regularnie - uwielbiam Bleacha i Nanę[Ai Yazawa jest moją ulubioną autorką], Naruto - jestem równolegle z polskim wydanie, DB przeczytałam całe, anime obejrzałam do połowy x3

Jak o czymś zapomniałam to pytać ^.^"

Być sobą - to chyba najtrudniejsza rola jaką przyszło nam grać.
Obraz
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.679
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
To ten, średnio ile minut miesięcznie się uczysz że jesteś kujonem podobno?
oczywiście pytanie uzależniłem od punktu widzenia.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Neko Yoru Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Neko Yoru
Dni na forum: 5.561
Posty: 127
Uczę się cały czas jakiego nie poświęcam na nic innego xD czyli nie pisze, nie rysuje, nie czytam, nie szukam info o laruku i nie walczę ze sklepikiem.
Przez to średnio sypiam do ok 4 godzin na dobę xD
Poza szkołą... i dodatkowymi zajęciami... ze 4h dziennie? może więcej xD

Być sobą - to chyba najtrudniejsza rola jaką przyszło nam grać.
Obraz
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.515
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
WoWo! To poucz się za mnie. Cześć.
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Siema, niech CI sie tu zyje w zgodzie z natura ^^ "

Masz moze jakies pojecie o kartografii ^ ^ ? Jak taka wyuczona jestes ?
Neko Yoru Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Neko Yoru
Dni na forum: 5.561
Posty: 127
Chyba nie bardzo ^.^" Jak dotąd to na geografii mamy gleby, ale co ci właściwie potrzeba?

edit:
zajrzałam do tematu, jutro spróbuje coś z tym zrobić, jakby co dam znać ^.^ Ale nie obiecuje że na pewno mi wyjdzie ^.^"

Być sobą - to chyba najtrudniejsza rola jaką przyszło nam grać.
Obraz
Kiper Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]

Wiek: 29
Dni na forum: 5.575
Plusy: 10
Posty: 618
Skąd: z przemytu
Witam, czuj się jak w domu! ;p Słuchaj naszej administracji i ucz się pilnie jak Mickiewicz w Wilnie ;p. Pozdrawiam!
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » Ohayo~!
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook