Forum Dragon Ball Nao

» Komentarze: Odświeżona seria Dragon Ball Z

Strony: 1, 2  
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]

Dni na forum: 5.799
Posty: 1.999
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Heh, nie wiem czy wiesz ale Katzu-no-jutsu już założył temat
Więc jak ktoś może to np. niech połączy te tematy
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.799
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Kathlar napisał(a):
Heh, nie wiem czy wiesz ale Katzu-no-jutsu już założył temat
Więc jak ktoś może to np. niech połączy te tematy
To jest news informacyjny dla strony, a Katz założył temat z którego mogliśmy przejść do źródła, więc za to mu jesteśmy wdzięczni.

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Temi Kobieta
Wojownik
Wojownik
Temi
Wiek: 31
Dni na forum: 5.561
Posty: 45
Skąd: Lublin
Mam nadzięję, że ten pomysł wypali i naprawdę odnowią nam odcinki. Szkoda tylko, że zmiejszyli sporo ich ilość, ale i tak na pewno fanów to zadowoli
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Ale to glupie jest ;p Co oni z tym Dragon Balle juz robia. Skracac ilosc odcinkow, tylko jakosc dolepszac, jak juz i tak bardzo dobra jest w tych Uncutach z AHQ ._. " Wedlug mnie glupota. I ma byc 100 odcinkow, ciekawe jak to zamierzaja skrocic, chyba, ze odcinek bedzie mial po 40 minut ...
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Ishido napisał(a):
jak juz i tak bardzo dobra jest w tych Uncutach z AHQ
Wcale ich jakość nie jest bardzo dobra. Właściwie to widać w nich bardzo, że odcinki są stare.

Niech emitują, może zainteresowanie wzrośnie, ale nawet jeśli, to i tak tylko w Japonii.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Ishido napisał(a):
Wedlug mnie glupota. I ma byc 100 odcinkow, ciekawe jak to zamierzaja skrocic, chyba, ze odcinek bedzie mial po 40 minut ...
to nie taki głupi pomysł, jakby były dłuższe to by było nieźle, 20 minut to mało jest
Naoista napisał(a):
Wcale ich jakość nie jest bardzo dobra. Właściwie to widać w nich bardzo, że odcinki są stare.
dokładnie, do tego nagrane tak też trochę ... no widać, że można było lepiej
Niech emitują, może zainteresowanie wzrośnie, ale nawet jeśli, to i tak tylko w Japonii.
jak się sprzeda to pójdzie do Ameryki i Francji i innych krajów, a może i w Polsce! (marzenia cholernego optymisty...)

Nie podoba mi się jedno - mogliby też odświeżyć DB... Bo tam pierwsze odcinki to trochę tragedia
Son Mati Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Kaeshi ]
Son Mati
Wiek: 32
Dni na forum: 5.726
Plusy: 1
Posty: 360
Skąd: Czerwionka-Lesczyny
Ishido napisał(a):
Ale to glupie jest ;p Co oni z tym Dragon Balle juz robia. Skracac ilosc odcinkow, tylko jakosc dolepszac, jak juz i tak bardzo dobra jest w tych Uncutach z AHQ ._. " Wedlug mnie glupota. I ma byc 100 odcinkow, ciekawe jak to zamierzaja skrocic, chyba, ze odcinek bedzie mial po 40 minut ...
Jako, że skrócą ilość ze 291 do ok. 100, tzn. że, jak będzie dobrze, to te odcinki będą praktycznie wolne od jakichkolwiek fillerów. Przecież średnio 1 odcinek = 1 chapter, a tam przeważnie tylko 14-15 stron wypełnionych walką. Więc może dostaniemy 100 odcinków, czystego jak spirytus, anime DBZ.
Kathlar napisał(a):
jak się sprzeda to pójdzie do Ameryki i Francji i innych krajów, a może i w Polsce! (marzenia cholernego optymisty...)
A idź ty i twoje pomysły, od razu myślisz o najgorszym... Francja i co? Może powtórka z lektorem i cenzurą w Polsce?
Poza tym, jestem pewien, że FUNimation pokusi się o nowe odcinki DBZ. Ze poprzednim odwalili kawał dobrej roboty, to anime zapewniło im gigantyczny sukces i możliwości rozwoju.

"Najpiękniejszy uśmiech posiadają ci, którzy rzadko się uśmiechają"
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Son Mati napisał(a):
A idź ty i twoje pomysły, od razu myślisz o najgorszym... Francja i co? Może powtórka z lektorem i cenzurą w Polsce?
Wolę to niż w ogóle... Jeżeli nikt nie będzie taki łaskaw w Japoni ich zgrać na neta i zrobić napisów po Polsku...
Son Mati napisał(a):
Jako, że skrócą ilość ze 291 do ok. 100, tzn. że, jak będzie dobrze, to te odcinki będą praktycznie wolne od jakichkolwiek fillerów. Przecież średnio 1 odcinek = 1 chapter, a tam przeważnie tylko 14-15 stron wypełnionych walką. Więc może dostaniemy 100 odcinków, czystego jak spirytus, anime DBZ.
spirytus nie może mieć 100 %
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
Wizja DBZ pozbawionego fillerozy, nasyconego czystą akcją sprawia, że z niecierpliwością oczekuję premiery. Jakość HD odcinków jest dodatkową zachętą, bo dziś większość klasyków odrzuca marne kodowanie materiału wideo. Pozostaje wytrwać do 5. kwietnia.

Kathlar napisał(a):
spirytus nie może mieć 100 %
Etanol z trocin ma 100%. Niestety receptura poszła na dno razem z łajbą ochrzczoną Titanic. Pomijam fakt, że opacznie zrozumiałeś porównanie Son Matiego...

Literówka... You failed!

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Endzik: 10.02.2009, 15:25
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.683
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
& napisał(a):
Pozostaje wytrwać do 4. kwietnia.
czwartego a nie piątego?

Hako napisał(a):
Teraz najciekawsza wiadomość - liczba odcinków ma zmienić się z 291 do około 100, nie jest to jednak oficjalnie potwierdzone. Można z tego wnioskować, że raczej odrzucone zostaną te odcinki/sceny, które nic specjalnego nie wnosiły do fabuły znanej nam z mangi
Mam nadzieję że ucięty zostanie epizod z Garlickiem jr. Można też oczekiwać uciętych odcinków z barbecue u Bulmy, może coś z międzygalaktycznego wojownika Na pewno będzie krótsza walka z Frezerem.
Kathlar napisał(a):
spirytus nie może mieć 100 %
Wikipedia napisał(a):
Mieszanina 95,6% etanolu z wodą jest popularnie nazywana spirytusem. Jest to mieszanina azeotropowa i dlatego nie można uzyskać przez prostą destylację etanolu 100%. Etanol 100% jest nazywany alkoholem absolutnym, a do jego otrzymywania stosowana jest destylacja azeotropowa w układzie etanol-woda-benzen. Po dodaniu niewielkiej ilości benzenu najpierw wrze potrójny azeotrop: benzen-etanol-woda , później azeotrop: etanol-benzen, na końcu zaś destyluje czysty bezwodny etanol. Możliwe jest też związanie wody z 95,6% etanolu przez dodanie tlenku wapnia lub bezwodnego siarczanu(VI) magnezu lub siarczanu(VI) sodu. Etanol absolutny jest higroskopijny i pochłania wodę z powietrza, należy więc przechowywać go w szczelnie zamkniętych naczyniach. Całkowicie bezwodny etanol (zawartość wody < 100 ppm) uzyskuje się przez destylację znad etanolanu magnezu w układzie zabezpieczonym przed dostępem powietrza.
Edit:

O ile się nie mylę to taki zabieg przeprowadzono też na tsubasie. Ze 128 odcinków zrobiono 57
Obraz>>Obraz
Ciekawe co zrobią z Songiem.
Obraz>>Obraz

szczecin
Ojciec Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Ojciec
Wiek: 31
Dni na forum: 5.631
Plusy: 2
Posty: 59
Skąd: Częstochowa
.:LuKasz:. Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
.:LuKasz:.
Wiek: 30
Dni na forum: 5.511
Plusy: 1
Posty: 261
Skąd: ベガの惑星から
Ja mam zbieżne zdania, dobry pomysł, ale korzyść tylko dla osób umiejących Japoński, zobaczcie jak to ci Japończycy dobrze mają , nie dość że u nich leci stary DBZ , to jeszcze będzie leciała nowa wersja i jeszcze w ich rodzimym języku, żyć nie umierać
Ach, gdyby tak było w Polsce

DB RULEZ
___________________________

[*]Andrzej Sapkowski
[*]Stephen King
___________________________
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Isami napisał(a):
Ach, gdyby tak było w Polsce
W Polsce masz nowe dzieło twórców Włatców móch, co najważniejsze w rodzimym języku ;]

Po to się robi tłumaczenia, żeby każdy mógł oglądać.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
.:LuKasz:. Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
.:LuKasz:.
Wiek: 30
Dni na forum: 5.511
Plusy: 1
Posty: 261
Skąd: ベガの惑星から
Naoista napisał(a):
W Polsce masz nowe dzieło twórców Włatców móch, co najważniejsze w rodzimym języku ;]
Wiem, ale tak naprawdę to jeszcze ani jednego odcinka nie oglądałem i to jest 1000x nudniejsze od DB


Naoista napisał(a):
Po to się robi tłumaczenia, żeby każdy mógł oglądać.
No tak, ale w Japonii będą mieli od razu, a w innych krajach trzeba będzie czekać.

DB RULEZ
___________________________

[*]Andrzej Sapkowski
[*]Stephen King
___________________________
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


http://kreskowki.fani.pl/
pytanko - tam jest taki dziął dragon ball remastered, jest 10 odcinków z dobrą grafiką i polskim lektorem. Jest to jakaś część Dragon Ball Kai?
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Nie, to jest bodajże amerykańskie wydanie DB, na licencji Toei Animation, w którym poprawiono grafikę i dźwięk na cyfrowy.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Haku Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Haku
Wiek: 31
Dni na forum: 5.491
Plusy: 1
Posty: 63
Skąd: Warszawa
To jest świetna wiadomość dla fanów, w tym i dla mnie. Bardzo się cieszę, i nie mogę się doczekać tych odcinków, przecież mają być rewelacyjne

~~ Nigdy się nie poddawaj ~~
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Haku napisał(a):
przecież mają być rewelacyjne
Jakie beda, to sie okaze po obejrzeniu, ziomek. Pewnie to bedzie t oamo, tylko w skroconej wersji ... Kolejna paczka gigabajtow ...
gluku
Ziemianin
Ziemianin
gluku
Wiek: 32
Dni na forum: 5.485
Posty: 2
Skąd: Baarn NL
sorki ale nie wiedzialem gdzie to napisac ale nie wiem [ ort! ] czy wiecie o nowym "filmie" o dragon ball? a mianowicie "Dragon ball evolution" jeszcze niema tlumaczenia ale mozecie zobaczyc sobie tutaj jak to mniej wiecej wyglada -> * zaloguj się, aby zobaczyć link * jak sie strona nie otwiera to sprobowac ponownie
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » » Komentarze: Odświeżona seria Dragon Ball Z
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook