Forum Dragon Ball Nao

» Pojazdy

Strony:   1, 2, 3, 4, 5  
Amidala Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Amidala
Dni na forum: 6.284
Ostrzeżenia: 1
Posty: 219
Skąd: Kraków
kotekk2 napisał(a):
Zobaczcie jak potrafi przyspieszac zmodyfikowana Corvetta. Ps. Licznik w milach VIDEO
no, nieźle ja przyśpieszam najwyżej do 120 km/h

Gdy ktoś umiera wszponach Gniewu
Rodzi się klątwa..krąży w Okół miejsca Śmierci
Gdy zabłądzisz w to miejsce...
...:::ZNISZCZY CIĘ JEJ GNIEW:::...
Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Ja po prostu swiezego fajnego dobrego czarnego Mercedesa badz BMW.

A jesli mnie kasy nie starczy, to ewentualnie jakas Toyotke czy Subaru.

Chociaz poki co nie mam nawet prawa jazdy, i w najblizszym czasie mial nie bede, no ale od czego jest w koncu szofer

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
PatyV Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
PatyV
Wiek: 29
Dni na forum: 6.140
Ostrzeżenia: 1
Posty: 152
Skąd: Olsztynek
maybach
ferarri F50
mercedes clk
subaru impeza ale te stare
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.717
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Jeżeli chodzi o silniki, to mają za słabą moc, ja rozumiem że to nie jest auto sportowe, ale silnik 1,6 115KM, 2.0 140 KM/turbo 160 KM? , a 3.5 245KM.
Bardzo słabiutko...
Tak, ale zauważ że jest to segment typowo ekonomiczny - wymóg nowoczesnego rynku. W innej sytuacji poparłbym całkowicie. Z doświadczenia ( i jazdy) wiem, że dla poruszenia vana o masie ponad 1300kg w zupełności wystarczy silnik o mocy 115 koni mechanicznych. Jednakże, ważny jest też moment obrotowy, odpowiedzialny oczywiście za wciskanie w fotel przy gwałtownym wciskaniu gazu A co do samej sylwetki . . . boże, przecież to C5 ze znaczkiem Reno Ogólnie bardzo ładny design i zdaje się, ogromna przestrzeń w środku, lubię takie auta. Cycek, gdyby kolesie z Renault'a chcieli zrobił z tego wyścigówkę, to wstawiliby tam silnik od Ranault'a F1

pozdr.
PatyV Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
PatyV
Wiek: 29
Dni na forum: 6.140
Ostrzeżenia: 1
Posty: 152
Skąd: Olsztynek

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.^ ^

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez PatyV: 11.06.2008, 10:05
Massey Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Massey
Wiek: 28
Dni na forum: 5.788
Ostrzeżenia: 3
Posty: 166
Skąd: Ścinawa Nyska
marzenie to
Sallen S7
Koenigsegg CCX
Ascari A10
Mitsubishi Lancer EVO X
Pontiac GTO RAM AIR 6

na pewno [ ort! ] nie Bugatti Veyron , bo to shit , nie chcił bym mieć takiego auta
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.717
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
A widzieliście nowego merca SL? Niejedno Ferrari się chowa . . .
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Ja właściwie to nie posiadam prawo jadzdy, a z aut, którymi chciałbym w przyszłości mieć to: Porsche, Ferrari FSO, Lamborgini Diablo .
Len Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Len
Wiek: 32
Dni na forum: 6.159
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 3
Posty: 557
Skąd: Olsztynka
kotekk2 napisał(a):
Zobaczcie jak potrafi przyspieszac zmodyfikowana Corvetta. Ps. Licznik w milach VIDEO
no no nieżle....
Corvettte to szybki samochód [ ort! ], jeden z najszybszych na świecie .. .
Ale ten licznik to ładni rusł hehe....

Rivion napisał(a):
Szkoda,że nie pokazali jej z zewnatrz,jak tnie powietrze
No szkoda..
Len Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Len
Wiek: 32
Dni na forum: 6.159
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 3
Posty: 557
Skąd: Olsztynka
Obecnie nie mam jakijś wielkich wymagań po prostu [ ort! ] podobają mi się Peuegoty 206 po tuningu,,, będę taki mnial, nie dużopali. pojemność 1.4 mi wystarczy...

A z takich marzeń potoba mi się piekielnie Mercedes SL500.... cudo
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.772
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
Krótko i na temat to jakąś Mazdą z opływowym kształtem by ładnie wyglądała, a pod maską miała mocne serce... pomarzyć o Mewie można...

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
Piechu Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Piechu
Wiek: 39
Dni na forum: 5.849
Posty: 554
Skąd: Kruszwica City
Ishido napisał(a):
A tak z samochodów wystarczyłby mi Golf 3.
Trafiłeś, moja fura, obecnie rozbijam sie Golfikiem, na razie wszystko gra, oczywiście przerobiony na gaz, w kolorze czerwonym.

Witajcie w świecie pozbawionym zasad.
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.772
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
Piechu napisał(a):
Ishido napisał(a):
A tak z samochodów wystarczyłby mi Golf 3.

Trafiłeś, moja fura, obecnie rozbijam sie Golfikiem, na razie wszystko gra, oczywiście przerobiony na gaz, w kolorze czerwonym.
Tak jak u mnie tyle że nie moja wersja "Bon Jovi" xD

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
Kiper Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]

Wiek: 29
Dni na forum: 5.575
Plusy: 10
Posty: 618
Skąd: z przemytu
Prawa jazdy nie mam, gdyż nie jestem osobą pełnoletnią. Ale ojciec jeździ Peugeotem 206sw, niedługo chce zmienić na cuś większego w dieslu, jakiś Renault Scenic, Citroen C4, Opel Astra itp. A auto dostanę w spadku od dziadka Fiat Uno 2 ;p. A w przyszłości chciałbym mieć auto małych lub średnich gabarytów: Renault Clio, Renault Megane, Volkswagen Golf (kiedyś lubiłem 2 i 3, ale mam do nich niesmak przez wsioków palących mini gumę w miejscach publicznych, z rurami wydechowymi prawie jak od kanalizacji, z naklejkami z Tesco i z plastikowymi naklejanymi pseudowywietrznikami z Ikei. A na dodatek wyprzedają porządnych obywateli i ogłuszają przechodniów rykiem zajechanego silnika. Szkoda, że niektórzy Polacy tak oszpecają te piękne samochody i robią im złą renomę wśród innych kierowców. Nie wiem jak jest w miastach, ale u mnie w 4000 tys. wiosce jest dużo golfiarzy, kadeciarzy, civikarzy itp.) Wracając do tematu moim autem marzeń jest: BMW M3, Chevrolet Corvette i Ford Mustang. A na dzień dzisiejszy jeżdżę różowo-czarnym holenderskim rowerem. ;p
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
realne:
-stare volvo
-stary saab
odrealnione:
-Aston Martin DB5 lub DB7
- Dodge Charger lub Challenger
- Ford Mustang
- Chevriolet Nova

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Prawko mam i auto też mam BMW 318i r.96 ale duzo ''chłepcze'' benzyny i ogólnie zaczynają byc z nim jakies problemy i chciałbym zmienic na Alfę Romeo 156.a rodzice posiadaja Opla Astrę II r.04^^

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Ja nie mam prawa jazdy, bom za młody ;p Na przyszły rok planuje sobie zrobić Moi rodzice jeżdżą jakimś Volkswagenem, a ja planuje sobie za 2 lata kupić Opla Astrę zobaczymy jak to będzie, bo jeszcze rozglądam się za jakimś dobrym Fordem Focusem, ale pewnie wybiorę Opla,
Rivion Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Rivion
Wiek: 34
Dni na forum: 6.477
Posty: 685
Skąd: Skaryszew/Radom
Kudłaczek napisał(a):
Szkoda, że niektórzy Polacy tak oszpecają te piękne samochody i robią im złą renomę wśród innych kierowców.
Podobnie z BMW,które ze stylizacji mi się podobają,ale właśnie przez takich ludzi o których wspominasz mam do nich dużą niechęć,ponieważ nie chcę być postrzegany jako "wieśniak". W mojej również 4-tysięcznej miejscowości dużo "cwaniaków" rozbija się właśnie czarnymi, mocno skorodowanymi starymi BMW, które słychać z drugiego końca ulicy. Śmiać mi się chce,jak widzę ostatnio jak driftują tymi "super odstawionymi wozami"

Jestem w trakcie robienia prawa jazdy,czekam teraz na egzamin teoretyczny. Na początek planuję zakupić Fiata Bravo w okolicach 5tys zł,rocznik 1995-1997. Ktoś miał może do czynienia z tymi autami?

If you want to kill me,hate me...detest me...
-----------------------------------------------------
"Wielu żywych zasługuje na śmierć. I wielu ginących zasługuje na dalsze życie. Czy potrafisz im je wrócić? Więc nie szafuj tak wyrokami śmierci, albowiem nawet najmędrsi nie potrafią dojrzeć wszystkich konsekwencji."
Chwila Kobieta
autorka posta nr 100000
autorka posta nr 100000
[ Klan Tokugawa ]
Chwila
Wiek: 31
Dni na forum: 5.599
Posty: 308
Mam nadzieję, że kiedyś zdam egzamin na prawo jazdy. Wtedy kupię sobie najzwyklejszego na świecie Ursusa C-330. Będzie cały czarny (bo jeszcze takiego nie widziałam) i tylko mój.
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Moi rodzice mają Hondę Civic. Miałem malucha, ale sprzedaliśmy a potem Peugeota 206, ale ukradli
Jak będę miało prawko to sobie kupię jakąś Hondę, bo mi się podobają. Może tą najnowszą Civic bo moi rodzice mają tą poprzednią.
Jeśli chodzi o prawko - zdaję mając 18 - 20 lat.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5  

Forum DB Nao » » » Pojazdy
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook