Forum Dragon Ball Nao

» [On-line] Ulubiona gra przeglądarkowa

Która gra przeglądarkowa jest najlepsza?

Która gra przeglądarkowa jest najlepsza?
Plemiona 33,33% 5 33,33%
Monstersgame 0,00% 0 0,00%
OGame 20,00% 3 20,00%
Smoki Nightwood 0,00% 0 0,00%
The West 6,67% 1 6,67%
My Fantasy Online 6,67% 1 6,67%
Gladiatus 6,67% 1 6,67%
Bitefight 0,00% 0 0,00%
Gry przeglądarkowe są beznadziejne 26,67% 4 26,67%
Wszystkich głosów: 15
S1mon Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
S1mon
Wiek: 32
Dni na forum: 6.315
Posty: 62
Skąd: Wałbrzych
Czy graliście ,albo gracie w internetowe gierki np. Bite fight , monster game , Ogame , the crims ,Kinght Fight ?
Jak tak to możecie się pochwalić swoimi postaciami lub powiedzieć o waszych problemach w tych grach
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.175
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
ja grałem w bite fight , bo od brata konto dostałem i ztego co pamiętam to miałem ponad 250 tyś. łupu i byłem w top 1000
grałem równiez w the crims , fajna jeest to gra aczkolwiek szkoda że podzielona na takie jakby tury...

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
Sid Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Sid
Dni na forum: 6.146
Posty: 2
Skąd: Ostrowiec Św.
IMO browserowe gry to w powalającej większości chłam i złodzieje czasu. Dlaczego? Ano dlatego, że żeby mieć jakieś dobre wyniki, to trzeba nad nią spędzać od groma czasu, a w przeciwieństwie do MMO, ten czas nie jest jakiś super przyjemny. Ot, tu se kliknę, tam se kliknę i do zobaczenia za 10 minut.

Poza tym nie jest dla mnie frajdą to, że jestem od kogoś lepszy i to tylko dlatego, że ten ktoś siedzi cały dzień przed kompem i nic innego na nim nie robi (vide dzieci neo). No i co to za frajda w tym, że jesteś wyżej w rankingu? "Łaa, jestem lepszy od ciebie!!! oneoneone111!!!"...
PasinQa Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
PasinQa
Wiek: 30
Dni na forum: 6.141
Posty: 20
Skąd: CCH
Grałem w grę dbk_rpg niestety została usunięta
Miałem tam nawet swoją gildie
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Jaka jest wasza... ulubiona gra przeglądarkowa? Ja osobiście nie specjalnie lubię takie gry, ale chciałem spytać was? Może Ogame? Albo Plemiona? A może MonstersGame, Nightwood albo The West? No chyba, że My Fantasy Online, albo Gladiatus? Albo Bitefight Jaka według was jest najlepsza.
Podaje też link do każdej:
www.plemiona.pl
www.monstersgame.pl
www.ogame.onet.pl
www.smoki.nightwood.net
www.the-west.pl
www.my-fantasy.net
www.gladiatus.onet.pl
www.bitefight.onet.pl
Osobiście powiem, ze grałem w plemiona, my fantasy online, smoki nightwood i bitefight, jednak najdłużej w ogame.

Skleiłem.
SoheiMajin Gotenks
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.705
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
Naturalnie Ogame. W sumie to z tych co podałeś to tylko 3 znam xD Ogame, Plemiona i Bitefight (często widziałem linki w opisach ). Ogame ma w sobie to coś że chce się grać do momentu aż zobaczysz że leci na ciebie 300 okrętów wojennych a ty nie masz deuteru aby całą flotą gdziekolwiek polecieć. Zawsze można się w takich sytuacjach pocieszać że może księżyc powstanie... Ogame to bardzo wciągająca gra. Jak gra się dłużej to w pewnych momentach czuje się że trzeba wstać o tej 3 w nocy aby wysłać flotę w celu ucieczki czy ataku.

szczecin
Kiper Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]

Wiek: 29
Dni na forum: 5.596
Plusy: 10
Posty: 618
Skąd: z przemytu
Z wyżej wymienionych gier grałem tylko w Plemiona, My Fantasy i Ogame. Ale szczerze powiem, że specjalnie do gustu nie przypadła mi żadna z nich. W miarę spodobało mi się My Fantasy, grałem ok. miesiąc. Więc swój głos oddałem na nie.
Goku28a Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Goku28a
Wiek: 27
Dni na forum: 5.816
Posty: 97
Skąd: Magnuszewice
A BattleKnight?? Nie podałeś go, daję link http://battleknight.onet.pl/ to jest właśnie moja ulubiona gra przeglądarkowa, zacząłem niedawno, ale nieźle mnie wciągnęło
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.836
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
No cóż, zawsze się wzbraniałem przed różnymi grami typu Bitefight, Ogame itp ... aczkolwiek ostatnio dałem się złapać i z Gotem pogrywam w Kosmicznych Wojowników . Gierka fajna, no i tematyka DB

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Vegeta_SSJ4 Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Vegeta_SSJ4
Wiek: 37
Dni na forum: 5.526
Posty: 191
Skąd: z Vegety :D
Jak dla mnie to plemiona i the west a w resztę nie gram bo nie jest w moim guście ze tak powiem .Wcześniej miałem krótką przygodę w bitefight ale mi się szybko skończyła ona oddaniem konta innemu graczowi
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.823
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
osobiście nie grałam w żadną z wymienionych ,ale jedyną w którą gram jest Kosmiczni. Kiedyś grałam w neopets, ale mi się znudziło, bo to bardziej dla dzieci. W kosmicznych możesz stworzyć wojownika, być w klanie, walczyć, trenować. To jakoś mnie tak jakby wciąga:)

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.146
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Na początku, kiedy jeszcze nie miałem internetu znajomy powiedział mi o Plemionach, więc wziąłem zarejestrowałem się tam, ale szybko mi się odechciało w to grać, ponieważ uznałem tę grę za shit. Żeby zaatakować przeciwnika musisz mieć wykupione konto premium O_o a ja wtedy miałem z jakieś 16 lat i nie chciało mi się wydawać kasy na komie na takie pierdoły.
Jeden ze znajomych powiedział mi o metaldamage (wtedy już miałem swój internet). Spodobało mi się w tej grze to, że masz swój samochód, możesz go ulepszać, ścigasz się z innymi graczami i takie tam. Jednak po pół roku i ta gra mi się znudziła.
Oczywiście w między czasie grałem w gry typu BiteFight czy Ogame czy choćby Gladiatus, ale również to mnie nie wciągnęło na długo.
Aktualnie (podobnie jak niektórzy użytkownicy DBNao) grywam w grę internetową Kosmiczni Wojownicy.
Powiem Wam, że ta gra jest strasznie wciągająca.
Ten, kto w to jeszcze nie zagrał, polecam zrobić sobie konto, a nie pożałujecie.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » [On-line] Ulubiona gra przeglądarkowa
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook