Forum Dragon Ball Nao

» Nasza-klasa

Strony:   1, 2, 3, 4  
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Panowie i Panie, uważam, że nie ma co narzekać! Co do młodocianych gangów - to było przecież do przewidzenia, że z czasem tak będzie. Portal moim zdaniem jest bardzo fajny, bardzo dużo czasu na nim spędzam, oglądając zdjęcia ludzi, czytając komentarze itp. Stworzenie takiego portalu to był bardzo trafiony pomysł, rzekłbym "strzał w dziesiątkę" .
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.867
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
eMate napisał(a):
Panowie i Panie, uważam, że nie ma co narzekać!
Ja zawsze narzekam, to wiadomo nie od dziś xd
eMate napisał(a):
Co do młodocianych gangów - to było przecież do przewidzenia, że z czasem tak będzie.
Młodociane gangi opanowują już cały świat Oo'
eMate napisał(a):
Portal moim zdaniem jest bardzo fajny, bardzo dużo czasu na nim spędzam, oglądając zdjęcia ludzi, czytając komentarze itp.
I tak powinno być, niestety dla niektórych ludzi ten portal stał się sensem życia, wyścigiem o jak najwięcej znajomych i zdjęć... Bywa.
Mnie tam po prostu takie rzeczy nie kręcą... Za ludźmi z przedszkola jakoś specjalnie nie tęsknię, z ludźmi z podstawówki których lubię kontakt nadal utrzymuję i bez tego portalu, a ludzi z gimnazjum widzę na codzień. Jednak dla osób starszych coś takiego może być przydatne. Moja matka np. wczoraj sobie zrobiła mały zlocik z koleżankami, których nie widziała ponad 20 lat. A mojego ojca znalazł jakiś kolega z podstawówki. Co prawda, ten drugi przykład nie jest już pozytywny, bo wydzwaniał do niego około 5 razy w tygodniu, czasami nawet w godzinach dość późnych.
No, zawsze są dwie strony medalu.

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Co do naszej -klasy. Bardzo ją lubię. Są tam moi znajomi chociażby z przedszkola czy podstawówki.
Poza tym ja nie daję o sobie zbyt dużo danych, gdyż wiem, że to jest niebezpieczne.Zachowuję tam tzw,,środki ostrożności" Nigdy tam się jednak osobiście nie spotkałam z atakami na mnie czy coś w tym rodzaju. Chociaż czasem strona po prostu długo się ładuje.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Ja również jestem użytkownikiem NK, jednak na portalu nie spędzam zbyt wiele czasu, nieciekawi mnie to. Ograniczam się do odpisania na wiadomości i popatrzenia na swój profil bądź galerie, owszem miło jest odnowić stare znajomości, porozmawiać z ludźmi z którymi nie widziałem się choćby od czasów podstawówki, ale nie potrafię zrozumieć tych osób którym portal tak zawrócił w głowach, że siedzą cały dzień i noc^^ Co tam można tyle czasu robić?.
Oczywiście ja również stosuje środki bezpieczeństwa, z resztą kto miał mnie znaleźć ten już znalazł.
Irytują mnie jedynie pewne niedociągnięcia w portalu
Na przykład galeria zdjęć widoczna dla nieznajomych osób
Lista znajomych widoczna dla obcych, moim zdaniem powinno być to widoczne dopiero po dodaniu osoby do listy znajomych.
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Dark Sky napisał(a):
Na przykład galeria zdjęć widoczna dla nieznajomych osób
Możesz ją ukryć, dla nieznajomych.

Obraz
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Ja tam się tym zbytnio nie przejmuję. Problem ewentualnego wykorzystania przez pedofila mnie już nie dotyczy,a jeśli chodzi o stan finansowy to chyba jest oczywiste,że nie podaje się tak poufnych informacji o sobie.
Ja tam za bardzo za NK nie przepadam,ale czasem się przydaje.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Zettai napisał(a):
Możesz ją ukryć, dla nieznajomych.
Ale wtedy chyba nie będzie można dodawać komentarzy do moich zdjęć no nie?.
Kiper Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]

Wiek: 29
Dni na forum: 5.575
Plusy: 10
Posty: 618
Skąd: z przemytu
Naszej-klasy używam i średnią ją lubię. Trochę denerwujące są osoby, które dodają jakieś zdjęcia z swoimi furami, domami itp. Albo dzieci/młodzież dodająca zdjęcia co o mnie myślisz, na ile mnie lubisz, albo jakieś kartki z napisem vip's i pinezki osób. NK lubię za to, że poznałem dzięki niej dużą część rodziny. Pozdrawiam!
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Logujesz się na NK.
Klikasz w =>Edytuj profil, potem =>Prywatność i tam sobie wszystko zmieniasz. Możesz ustawić, żeby nikt nie mógł dodawać komentarzy do zdjęć, żeby nieznajomi nie mogli itp.

Obraz
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Kudłaczek napisał(a):
NK lubię za to, że poznałem dzięki niej dużą część rodziny. Pozdrawiam!
Heh a to ciekawe, wcześniej ich nie znałeś?.

Zettai napisał(a):
Klikasz w =>Edytuj profil, potem =>Prywatność i
Wiem.
Chodzi mi o to, że jak zablokuje galerie dla obcych, to czy automatycznie moi znajomi nie będą mogli dodawać mi komentarzy? Bo jeśli tak, to trochę głupio to zrobione jest.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Dark Sky napisał(a):
Chodzi mi o to, że jak zablokuje galerie dla obcych, to czy automatycznie moi znajomi nie będą mogli dodawać mi komentarzy? Bo jeśli tak, to trochę głupio to zrobione jest.
Przecież masz tam w ustawieniach jasny podział na to, co mogą znajomi, a co może reszta, więc nie pytaj o takie głupoty oO
Zablokowanie dla obcych galerii to jedno, a zablokowanie dodawania komentarzy to drugie.

A co można robić na n-k cały dzień? To chyba jasne, oglądać profile, a trochę ich tam jest.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Kiper Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]

Wiek: 29
Dni na forum: 5.575
Plusy: 10
Posty: 618
Skąd: z przemytu
Dark Sky napisał(a):
Kudłaczek napisał(a):
NK lubię za to, że poznałem dzięki niej dużą część rodziny. Pozdrawiam!
Heh a to ciekawe, wcześniej ich nie znałeś?.
Tak ;p, pewnej części rodziny nie znałem. Wiesz jak to bywa, w młodości każdy pojechał w inną część kraju, kontakt się zerwał. I moi rodzice znajdują np. swoich kuzynów których ostatnio widzieli jakieś 10-20 lat temu.
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Kurde, spać mi sie chce, nie spalen prawie 3 dni, chinczyki pindolce mi ryja dra, fajki sie skonczyly ...

Ok, koniec wstepu. Nasza klasa. Mam swoje konto, smiesznie jest czasem popatrzec na innych profile i sie z nich posmiac. Z siebie tez sie lubie pompowac hehehe xD Dobra, to tyle na razie bo zlasowany jestem juz.
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Nasz Klasa to fajna rzecz. Mam dwa profile. Jeden mój osobisty, a drugi gitarzysty Larc - Kena Kitamury. Nie zależy mi na jak największej ilości znajomych, czy komentarzy, bo to bez sensu. Wkurzają mnie komentarze typu: "Ślicznie wyszłaś", gdy na focie ewidentnie wyszłam źle. Wolę szczerość niż lizodupstwo. Jeżeli uważam, że ktoś wyszedł tak sobie, powstrzymuję się od komentarza.

Fotem mam mało, ale ostatnio się targnęłam i wrzuciłam fotę z czasów niemowlęcych. Laru w śpioszkach w żyrafę

Co do jawności danych. Numeru telefonu i gg nie podawałam bo ci, którzy powinni je mieć, mają. Reszcie nie trzeba. Nie przyjmuję też wszystkich zaproszeń, jakie przychodzą, np. "Łukowianki chodzące w stringach"

Mam parę osób z Nao i cieszy mnie to. To znaczy też, że znają moje przesłodzone nazwisko XD

Pozdrawiam.


Ishido napisał(a):
Kurde, spać mi sie chce, nie spalen prawie 3 dni, chinczyki pindolce mi ryja dra, fajki sie skonczyly ...
Myślałeś o pisaniu bloga?

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Laru-chan napisał(a):
Jeżeli uważam, że ktoś wyszedł tak sobie, powstrzymuję się od komentarza.
Tak, a tą Klątwę Ring skomentowałaś Hahahahha Niedlugo bedzie wiecej takich zdjec. Moze zrobie sesje Wacusiowi ? Spytam, moze sie zgodzi.

Laru-chan napisał(a):
Fotem mam mało, ale ostatnio się targnęłam i wrzuciłam fotę z czasów niemowlęcych. Laru w śpioszkach w żyrafę
mnie troche zadziwiaja te osoby, ktore maja na glownym profilu zdjecia , kiedy sa takie, ze mozne je zgniesc latwo w dloni. Po co takie cos == ? Po co... ludzie PO CO !!!???

Laru-chan napisał(a):
Co do jawności danych. Numeru telefonu i gg nie podawałam bo ci, którzy powinni je mieć, mają.
CHolera, to i to to ja chyba podalem. Musze kiedys tam zobaczyc czy przypadkiem i adresu nie wpisalem swojego xD

Laru-chan napisał(a):
Mam parę osób z Nao i cieszy mnie to. To znaczy też, że znają moje przesłodzone nazwisko

NAo też Cię ma. Strach się bać, co ?
Chwila Kobieta
autorka posta nr 100000
autorka posta nr 100000
[ Klan Tokugawa ]
Chwila
Wiek: 31
Dni na forum: 5.599
Posty: 308
Lubię naszą klasę.
Zawsze wchodzę na forum klasy, gdzie wszyscy sobie dajemy pracę domową. Tak. W zasadzie to tylko do tego mi te konto potrzebne.
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Laru-chan napisał(a):
Nie zależy mi na jak największej ilości znajomych, czy komentarzy, bo to bez sensu.
Racja, też mnie to nieciekawi, po co mają mnie komentować na NK jeżeli mogą to zrobić na żywo, ja przynajmniej wychodzę z tego założenia.
Jeżeli ktoś za daleko ode mnie mieszka do dopiero wtedy, ale to rzadko się zdarza.

Chwila napisał(a):
Zawsze wchodzę na forum klasy, gdzie wszyscy sobie dajemy pracę domową.
To widzę, że masz fajną klasę, u mnie tak niestety nie ma, na forum klasy gadają o ubiorze i zachowaniu w szkolę .
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Niedawno wprowadzili nową funkcjonalność - śledzika!!
Podobno wszystkim się podoba.

Antyfani podają sposób jak wyłączyć śledzika
* zaloguj się, aby przeczytać wiadomość *

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
To tylko kolejna z wielu nowych opcji ny ky.
Tylu osobom sie nie podoba, to niech maja to w dupie ,a nie krzyczą i jazgoczą, jakie to jest straszne xD . Albo skasujcie konta, badz nie patrzcie na to. Tam tylko Wasi znajomi pisza . Jak sie nie pdooba, skasujcie znajomych, po problemie .
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Ten śledzik jest beznadziejny, tylko kupę miejsca w profilu zajmuje


Naoista napisał(a):
Podobno wszystkim się podoba.
Skąd wziąłeś te nieprawdopodobne wiadomości??

Nie znam osoby, która to lubi...

Pozdrawiam.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4  

Forum DB Nao » » » » Nasza-klasa
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook