Forum Dragon Ball Nao

» Labirynt fauna

Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
Do polskich kin wchodzi właśnie Labirynt Fauna. I czas najwyższy, bo naprawdę warto tem film obejrzeć.
Czy ktoś z was miał juz okazję zobaczyć ten obraz?
Co o nim sądzicie?

pozdrawiam

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
Freeman Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Freeman
Dni na forum: 6.256
Posty: 114
Przyznam że miałem okazje odlądać Labirynt Faun.Szczerre mówiąc film mnie rozczarował.Nie było tam nic co mogło by mnie zainteresować.

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Freeman: 06.04.2007, 16:19
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.679
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Jak dla mnie film czysto propagandowy mający na celu tylko zwiększenie popularności Zappatero. Realia rządów gen. Franco pokazane są tylko z jednej strony , bez nawet próby pokazania istoty konfliktu. Sama fabuła jakoś mnie nie zachwyciła , choć nie powiem miała swój klimat. Techniczne wykonanie dobre .

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
ZameR Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
ZameR
Wiek: 33
Dni na forum: 6.023
Posty: 283
Ja widziałem już w zeszłym roku, wydawało mi się że już dawno była premiera (i chyba była, bo koleżanka mojej siory na tym była oO). Ogólnie film fajny, dobre efekty, ale jak zobaczy się go z 3 raz to się nudzi. Ale ogólnie może być.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Co brutalność ukazana w tym filmie miała na celu? Pokazanie jaka to wojna jest straszna? Brakowało tylko w jednej scenie "why so serious?" xD
A obok tego baśniowy faun, z dość powszechnym zakończeniem i prymitywnym morałem, jak w filmie dla dzieci(?).

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » Labirynt fauna
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook