Forum Dragon Ball Nao

» Formuła 1 - 2005

Strony:   1, 2, 3
privateer Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin

Wiek: 30
Dni na forum: 6.802
Posty: 164
ja zdecydowanie obstawiam na M.Shumachera...aktualnego mistrza.na pewno [ ort! ] wygra w tej formule.
Brolli Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Brolli
Wiek: 32
Dni na forum: 6.798
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 248
Skąd: Białystok
Raikonen albo Alonso wygrają są najlepsi i mają najlepsze samochody .Schumacher dał plame ,ale może jeszcze troszkę namieszać
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.024
Posty: 518
Ha! I co ty powiesz na to Łasica? Fernando weltmeister! Kimi mu do piet nie dorasta ;p Ferduś jest debesiak i to jeszcze przed dwoma ostatnimi wyscigami w tym sezonie
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.052
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
Zmierzłe Auto napisało, a nie napisał(a):
Ha! I co ty powiesz na to Łasica? Fernando weltmeister!
A ja powiem, że mi to lotto . Tak serio to Alonsowi się należało zwycięztwo cały sezon, który btw jeszcze nie zakończony jeździł bardzo dobrze. Zresztą Kimi również.
Ale jako fanka McLarena będę trzymać kciuki, żeby wygrali w klasyfikacji konstruktorów .
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.024
Posty: 518
Raczej fanka Kimiego nie McLarena XD. Alonso sie nalezalo ale co XD nie powiesz ze nie jestes zawiedziona... Powiedz! XD
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.052
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
Autus Zmierzliwus napisał(a):
Raczej fanka Kimiego nie McLarena XD.
No to może tak: fanka Mclarena z dużym naciskiem na Kimiego? xD

A potem Auto napisało, a nie napisał(a):
nie powiesz ze nie jestes zawiedziona... Powiedz! XD
Nie powiem Bo nie jestem, w sumie to nieco mi zainteresowanie F1 ostatnimi czasy sklęsło i zdechło w zarodku... o.0 Czekam na biathlon .
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.024
Posty: 518
Wstyudz sie zaniedbac F1... Biathlon? Eh rozczarowalam sie na tobie XD nie spodziewalam sie Kimi bedzie tesknil za toba XD.

PS widzialas ostatnie wyniki kwalifikacji? O.o paranoja kimi na koncu na pierwszym Ralf Schumacher XD
edhel Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Takeda ]

Wiek: 33
Dni na forum: 6.770
Posty: 514
Skąd: Pluton
Że tak wspomne... teraz Polak (Kubica) będzie startował w serii treningowej przynajmniej na początku, a wy jak myslicie, czy ma szanse na osiągnięcia w F1

"Chciałbym stworzyć coś pięknego, aby poruszyć ludzkie serca.
Zawsze kiedy byłem smutny, przygnębiony muzyka mi pomagała.
Chciałbym stworzyć muzykę, która pomagałaby ludziom."
Yoshiki Hayashi

[img401.imageshack.us/img401/7939/ban1b.jpg]
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.052
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
Podobno jakiś polak będzie kierowcą testowym Minardi ^_^ ... Tzn. tego co zostało po Minardi, bo przecież Red Bull pofatygował sie to to wykupić. Ale nie wiem czy Kubica czy nie, bo mi zainteresowanie sprawą, jak już pisałam, upadło i zipie...

Meg, co do dziś, to wszystko wina deszczu . Prszynajmniej będzie ciekawie patrzeć jak się wszyscy pocą .
Brolli Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Brolli
Wiek: 32
Dni na forum: 6.798
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 248
Skąd: Białystok
Tak Kubica będzie kierowcą testowym tylko nie pamietam w jakim zespole ,ale zapewne w Minardi
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.024
Posty: 518
Buahaha no to Polaczek pokaze im wszystkim jak sie jezdzi (: Kimi wygral ale Renault sie podnioslo na lidera w konstruktorach hehe. Fisi i Ferdek dali z siebie sporo aby to osiagnac

PS. Łasica lubisz spoconych facetow? XD
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.052
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
Samochód napisał(a):
Kimi wygral ale Renault sie podnioslo na lidera w konstruktorach
, , , , , ... cholercia jasna... mieli szczęscie, bo Montoya miał wypadek i tyle...

Potem zapytał i napisał(a):
i"]PS. Łasica lubisz spoconych facetow? XD
Lubię , a co nie wolno?

Wyścig ogólnie oglądałam z przerwami i to powtórkę. Nie chciało mi się wstawać o 6 w niedzielę xD. Nawet ciekawie było, szkoda tylko że deszcz postanowił jednak się nie pokazywać. W tym sezonie pod względem pogody w czasie wyścigów nudy panowały, ciągle tylko słońce i słońce...
W każdym razie przed nami już końcówka sezonu, kciuki trzymam żeby McLaren przegonił upierdliwego Renaulta , xD.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3

Forum DB Nao » » » » Formuła 1 - 2005
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook