Forum Dragon Ball Nao

» [Rysunek] Złooo

Strony: 1, 2, 3  
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4



kobieto! Jaki ty masz talent!
Wyślij te prace na konkurs bo są piękne!
Nie wiem jak to robisz, ale mimo że średnio lubię abstrakcję to mi się... to podoba!
pięknie wykonane! Twórz dalej bo oglądanie tego co tworzysz sprawia mi przyjemność Tak dalej! Tak Dalej!

A ludzie oceniajcie jej prace bo są piękne!
Nightmare_creator Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Asakura ]
Nightmare_creator
Wiek: 33
Dni na forum: 5.511
Posty: 320
Skąd: Czeluść.
dzięęęęękuuujęęę
miło przeczytać taki komentarz do swoich prac ;D

( tak on de margines to nie jest abstrakcja - abstrakcja jest wtedy kiedy żaden z elementów pracy nie przywodzi na myśl żadnej konkretnej rzeczy - innymi słowy abstrakcja to ciapanki farbami i gryzdanki kredkami xD )

I'm wicked like a stain - yeah, I'm the one who's insane...
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.799
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Przepraszam, ale to są na 100% twoje prace?
Wybacz, że tak mówię, ale nie mogę uwierzyć w to ^^ Rysunki są genialne. Naprawdę rewelacja. Pierwszy raz widzę takie idealne malowidła na jakimś forum stworzone przez zwykłego użytkownika. W ogóle nigdy mi się takie proste dzieła nie podobały, ale to jest wyjątek na skalę światową :p Po prostu rewelacja, abstrakcja cudowna jak i ogólny wizerunek każdego z obrazków. Twoje "bazgroły" bardziej mi się podobają od prac "wielkich mistrzów", które poznałem na plastyce.
Ten ptaszek ostatni... Brak słów. 10/6
Szacun.

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Nightmare_creator Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Asakura ]
Nightmare_creator
Wiek: 33
Dni na forum: 5.511
Posty: 320
Skąd: Czeluść.
Moje, moje - od tych prac mój nick nadany mi przez znajomych
,kreator koszmaru' bo to są stworzenia których w realu byście spotkać nie chcieli xD


Hako napisał(a):
"wielkich mistrzów", które poznałem na plastyce.

na plastyce jest taka zasada że nauczyciele ,cudze chwalą a swojego nie znają'

z Polskich artystów trudno jest nie zakochać się w finezyjnych pracach Zdzisława Beksińskiego:

http://www.beksinski.com.pl/

czy schizofrenicznych rzeźbach Władysława Hasiora:

GOLGOTA
http://www.mn.wroclaw.pl/fotogaleria/ARCHIWU ... olgota.gif

Moim zdaniem plastyka w szkole to masakra, lekcje zawsze są prowadzone na odwal się i opiewają to, co dla osób w naszym wieku jest bezsennsowne i nudne.

I'm wicked like a stain - yeah, I'm the one who's insane...
Thorik Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Thorik
Wiek: 17
Dni na forum: 5.709
Plusy: 1
Posty: 538
Prace przez ciebie przedstawione, w moim mniemaniu stoją na b. wysokim poziomie. Jeśli jeszcze brać pod uwagę twój wiek (jeśli nie jest on oczywiście fałszywy), to tym bardziej jest co chwalić. Z punktu technicznego, trudno będzie mi cokolwiek powiedzieć. Nie jestem plastykiem, ani nikim podobnym. Wiem jedynie, że "Ptaszynka"," Kwiatek" i "Bańka Mydlana", po prostu mnie powalają.

Powiedz jeśli możesz, z czego korzystasz jeśli chodzi o inspirację i technikę (no chyba, że urodziłaś się z takimi możliwościami). Kształcisz się gdzieś dodatkowo w tym kierunku?
Czy w tym wypadku liceum o profilu plastycznym, wystarcza na wykreowanie takiego cudeńka, czy też to najzwyczajniej talent?

Obraz
„(..) czytanie książek i oprawianie ich to całe dwa, i to ogromne, okresy rozwoju. Z początku pomalutku uczy się człowiek czytać. Oczywiście nauka ta trwa wieki. Książkę rwie, szapie, brudzi, nie traktuje jej poważnie. Oprawa zaś świadczy o szacunku do książki, świadczy o tym, że człowiek nie tylko lubi ją czytać, lecz że traktuje ją poważnie.” Dostojewski Fiodor
Nightmare_creator Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Asakura ]
Nightmare_creator
Wiek: 33
Dni na forum: 5.511
Posty: 320
Skąd: Czeluść.
Słucham głośnej muzyki, czegoś ostrego... Slipknota, Opet, Dira... i pomysły same przychodzą. Mam masę wizji i po prostu przenoszę je na papier.

W Lo nauczyłam się robić linoryty, wyrobiłam trochę kreskę ćwicząc rysunek z natury. Poznałam też terminy i nauczyłam się rysować wszystko trochę cierpliwiej. No i teraz zaczynam bawić się kolorem.

Generalnie jestem samoukiem i mam wybujałą wyobraźnie ^-^'

I'm wicked like a stain - yeah, I'm the one who's insane...
Kiper Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]

Wiek: 29
Dni na forum: 5.575
Plusy: 10
Posty: 618
Skąd: z przemytu
Łał... Na prawdę bardzo dobre te twoje rysunki! Masz wielki talent, gdybym nie wiedział, że ty to rysowałaś to myślałbym, że to dzieło jakiegoś artysty. Szczerze są to najlepsze rysunki jakie widziałem na tym forum. Oby tak dalej, powodzenia!
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Kudłaczek napisał(a):
dybym nie wiedział, że ty to rysowałaś to myślałbym, że to dzieło jakiegoś artysty
powiedziałbym, że to jest dzieło artysty... to jest piękne... szacunek dla ciebie dziewczyno!
Daj następne jak zrobisz!
Chwila Kobieta
autorka posta nr 100000
autorka posta nr 100000
[ Klan Tokugawa ]
Chwila
Wiek: 31
Dni na forum: 5.599
Posty: 308
Coś masz w dłoniach. Naprawdę. Masz jakiś nieprawdopodobny talent.
Twoje prace są genialne. Aż trudno uwierzyć, że coś takiego stworzyła siedemnastoletnia dziewczyna. Ta "Bańka mydlana nad wodą" mnie rozwaliła... piękna.

Pozdrawiam.
Nightmare_creator Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Asakura ]
Nightmare_creator
Wiek: 33
Dni na forum: 5.511
Posty: 320
Skąd: Czeluść.
jejciu dziękuje Wam aż mi głupio xD

niedługo < czyt. kiedy leniwa kumpela ruszy tyłek i zeskanuje mi kolejne prace... > wstawię jeszcze kilka

I'm wicked like a stain - yeah, I'm the one who's insane...
Kiper Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]

Wiek: 29
Dni na forum: 5.575
Plusy: 10
Posty: 618
Skąd: z przemytu
Mam takie pytanie, ile średnio rysujesz jedną pracę? I drugie, czy to dla ciebie tylko hobby czy coś więcej?
Nightmare_creator Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Asakura ]
Nightmare_creator
Wiek: 33
Dni na forum: 5.511
Posty: 320
Skąd: Czeluść.
różnie, nie ma zasady
pierwszy link to kilka dni roboty
drugi niecała godzina
mamuśkę narysowałam na jakimś nudnym polskim robiąc jednocześnie notatki

hmm hobby raczej.
chociaż wiążę z tym swoją przyszłość < pisałam już w jakichś tematach na forum że chcę projektować ubrania >

I'm wicked like a stain - yeah, I'm the one who's insane...
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.814
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Twe prace rzuciły mi się na oczy już jakiś czas temu, gdy przeglądałem sobie deviantart. Swoją drogą nigdy nie myślałem, że ich twórca zawita na forum, nie mniej jednak jest to dla mnie miłe zaskoczenie. Jako, że z rysunkiem w swoim życiu miałem bardzo dużo do czynienia (zaczynając od bazgrania za dzieciaka, kończąc na byciu technikiem architektem) mam już wyrobione pewne normy i mogę jakby bardziej się zgłębić w prace od strony technicznej. Zacznijmy więc od podstawowej sprawy - formy. Jak widać Twoje prace przejawiają w większości abstrakcje, której nadanie formy nie jest zbyt ciężkie, gdyż jedynym ograniczeniem i normą staje się w tym przypadku Twój umysł. Widać, że masz bogatą wyobraźnie, roniącą się od wszelkiej maści sfiksowanych pomysłów, które skutecznie umiesz przelać na papier. Postacie podobają mi się. Widać zachowane proporcje (o ile tak można stwierdzić o postaci wymyślonej), a także brak odstępstw od zachowań praw anatomicznych itp. Cieniowanie jest niezłe, aczkolwiek mogłoby być lepsze. Dobre, techniczne cieniowanie, przejawia się głównie tym, iż linie są ciągnięte jednym ruchem dłoni. U Ciebie można zauważyć miejscowe luki w cieniowaniu, nie mniej i tak stoi ono na wysokim poziomie. Masz pewną kreskę, która oznacza, że jesteś pewna swoich umiejętności. Nie nakładasz kresek (prócz wymienionego cieniowania), co sprawia, że rysunki są staranne i cieszą oko. Odwzorowanie rzeczywistości jest troszeczkę niestałe poziomem. Tak jak np efekt wizualny bańki mydlanej wygląda niezwykle realistycznie, tak już np motor miejscami niezbyt. Ogólnie widać, że masz wielki talent, który stale rozwijany, sprawi z pewnością, że staniesz się bardzo dobrą artystką. Mam nadzieje, że nie spoczniesz na laurach, gdyż lubię sobie czasem popatrzeć na dobre prace na deviancie. Pozdrawiam

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.387
Posty: 1.031
Co za szczęście, że pośród emot na Nao istnieje taka, która idealnie odzwierciedla moje wrażenia po zobaczeniu twoich prac:
Jesteś niewiarygodna.
Nightmare_creator Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Asakura ]
Nightmare_creator
Wiek: 33
Dni na forum: 5.511
Posty: 320
Skąd: Czeluść.
Focus napisał(a):
Odwzorowanie rzeczywistości jest troszeczkę niestałe poziomem. Tak jak np efekt wizualny bańki mydlanej wygląda niezwykle realistycznie, tak już np motor miejscami niezbyt.
Powiem tak pierwszą pracą ,z reala' była martwa natura na egzaminie do klasy plastycznej, drugą - motor... trzecią - bańka...

wiem że tak naprawdę ze wszystkim może być lepiej i ciągle nad tym pracuję, dziękuje za miłe słowa, bo to zawsze cholernie motywuje do pracy

[ Dodano: 26.02.2009, 17:47 (po 19 godzinach 42 minutach) ]
teraz zdjęcia kilku prac XD

Homer Simpson w wersji krzyk <na podstawie plakatu>
http://koteck.deviantart.com/art/Homer-Simps ... -106508063
Ork
http://koteck.deviantart.com/art/Ork-114193129
Zombie coś tam xD
http://koteck.deviantart.com/art/Zombies-114192993
I jakieś coś pod M&A podchodzące
http://koteck.deviantart.com/art/Lilly-114193227
Aaaa tu jeszcze mega stary linoryt z ptaszynką xD
http://koteck.deviantart.com/art/Little-Bird-87074127

I'm wicked like a stain - yeah, I'm the one who's insane...
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.212
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Rzeczywiście Twe prace wpadły mi pod rękę podczas przeglądania, galerii lubionych, któregoś tam z moich znajomych. Prace świetne, technika nie budzi zastrzeżeń, dobry cień, czytelny przekaz.
Aczkolwiek nazwanie się 'kreatorem koszmarów' to przesada, bo jak na mój gust jeszcze raczkujesz - jak stworzysz następnego Silent Hilla czy Thiefa (i to lepszego od poprzednich!) to oficjalnie przyznam Ci tytuł : )

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Nightmare_creator Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Asakura ]
Nightmare_creator
Wiek: 33
Dni na forum: 5.511
Posty: 320
Skąd: Czeluść.
przecie ten nick to chyba oczywiste że z przymróżeniem oka xD

I'm wicked like a stain - yeah, I'm the one who's insane...
.:LuKasz:. Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
.:LuKasz:.
Wiek: 30
Dni na forum: 5.510
Plusy: 1
Posty: 261
Skąd: ベガの惑星から
niezłe rysunki, a ten ork
Nigdy sobie nie wyobrażałem że ork może być aż tak obrzydliwy

DB RULEZ
___________________________

[*]Andrzej Sapkowski
[*]Stephen King
___________________________
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.772
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
Generalnie jestem samoukiem i mam wybujałą wyobraźnie ^-^'
No ja niestety mam wybujałą wyobraźnie jednak w żaden sposób nie umiem jej nikomu pokazać

Jestem pod wielkim wrażeniem, bo szczególnie cenie sobie talenty plastyczne. Każdy chyba widział coś tak pięknego co aż rozgrzewa go od środka i nie umie sie tym nacieszyć, a wyszło to z pod reki człowieka nie poprzez maszynę. Przykro mi mówić, że te straszydła nie budzą we mnie czegoś takiego, jednak wiec, że to co zobaczyłem ledwie parę chwil temu budzi we mnie podziw do twojej osoby.

Witam na forum!

Gdybyś miała tablet mogła byś pokolorować swoje dzieła i nadać im koloru by zobaczyć jak one będą oddziaływać na widza, bo jak zapewne wiesz kolor budzi emocje.

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3  

Forum DB Nao » » » » [Rysunek] Złooo
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook