Forum Dragon Ball Nao

» [Problem] Ginyu - zamiana ciałami z Freezą

Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Dni na forum: 6.870
Posty: 407
Wiecie- zastanawiające było dla mnei zawsze czemu Ginyu miał taki respekt do Friezera... Wiadome było, iż na pewno sięgo bał, i dlatego mu służył.
Ciekawi mnie jednak czemu nie zamienił się z nim ciałem?? friezer na pewno dał by się na nią nabrać(gdyż zawsze lubił pokazywac swoją siłe, i przyjmowac ataki na klate).

Obraz
"Z deszczem przychodzimy. Z rosą odchodzimy... Lecz marzenia nasze na tym świecie pozostają..."
Epitafium: DBZ odc. 467.
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
można to uznać za błąd Akiry,ale mżliwe że miał zbyt duży szacunek do Freezera, lub myślał że na takiego mocarza to nie zadziała. Zresztą miałby potem przechlapane u niego, jego ojca i brata.

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.772
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
ta rodzinka "zimnych" zabujców by gostka roz****** ,biedny ginyu i ta by ginoł
i tak.

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.856
Posty: 549
poza tym nie wiadomo, czy przejąłby całą moc freezera (tak jak było z Goku, ze na początek dostawał wierdziel od Gohana i Krillina, a Vegeta to go ZNISZCZYŁ) Wiec moze bał się ze Freezer go zabije, zanim on osiągnie jego pełną moc...

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
GuMIŚ Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
GuMIŚ
Wiek: 38
Dni na forum: 6.760
Posty: 95
Skąd: Nowy Dwór Mazowiecki/Boża Wola
No racja, nie umiałby się mutować na wyższe poziomy.

Poza tym, to pewnie bał się, że Freezer by go zabił. Przecież on jest bardzo szybko, w porównianu z Ginyu. Nim ten, nawet z zaskoczenia, by chciał się cialem zamienić, Freezer by to ubił jenym ciosem.

Gdzies chyba czytałem, że ponoć to nie jest prawdziwe ciało Ginyu, ale, że on wczesniej się już z kimś zamienił.

Co do Ginyu to kolejne niedociągnięcie Akiry i twórców kinówek. Otóż wspomniane jest, że Ginyu sądził, że po Freezerze, jest najśliniejszy we wrzechświecie. Chodzi mi oto, ze jako jego przyboczny słucha, musiał wiedzieć, że Freezer ma ojca oraz brata --> Cooller'a. Szczególnie, że ten drugi towarzyszył bratu w trakcie niszczeniu planety Vegeta.
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.047
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Loool, ale przynudzacie -_-'... Jak dla mnie to cała sprawa jest aż za bardzo jasna. Przejdźmy do głównej części topciu, czyli sprawy Ginyu. Czemu nie zamienił się ciałami z Freezerem?? Otóż, jak już zostało wspomniane na pewno czuł do niego respekt lecz najbardziej prawdopodobne jest to, że Freezer znał technike Ginyu (podobnie jak choćby Jisu z Ginyu Force). Nie miałby więc żadnych kłopotów z uniknięciem jej przy swojej szybkości. Następnie ukarałby kapitana w dobrze wszystkim znany sposób...

GuMIŚ napisał(a):
Co do Ginyu to kolejne niedociągnięcie Akiry i twórców kinówek. Otóż wspomniane jest, że Ginyu sądził, że po Freezerze, jest najśliniejszy we wrzechświecie. Chodzi mi oto, ze jako jego przyboczny słucha, musiał wiedzieć, że Freezer ma ojca oraz brata --> Cooller'a. Szczególnie, że ten drugi towarzyszył bratu w trakcie niszczeniu planety Vegeta.
No , nie filozofuj tak... Nie słyszałem o tym by Akira był jasnowidzem -_-... Wiesz, Ginyu pojawia się w tomie 23, a King Cold w 28 (w tym czasie też powstaje kinówka z Coolerem). Troche różnicy jest prawda? Raczej Totriyama nie miał wtedy aż tak odległych planów (ba! Nawet pierwotnie jego zamiarem było skończenie mangi DB na walce z Freezerem!! Kontynuacja została wymuszona przez fanów i wydawców...)

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Brolli Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Brolli
Wiek: 32
Dni na forum: 6.798
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 248
Skąd: Białystok
Ginyu podoba mi się ta postać.A co do zamianą ciałami z Freezerem to chyba w ogóle [ ort! ] nie przyszło na myśl coś takiego i może dlatego że miał do niego szacunek i respekt albo podobało mu się tak jak było.A Puaru iOolong też mogli się zamienać ciałami to goku mógł ich brać na wszystkie walki oni by się zamieniali goku by ich napie... i póżniej znowu zamienili by się ciałami i zwykły atak by ich zabijał czyli np.Buu,Cell,Freezer itd.Dobre?
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.047
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
A Puaru iOolong też mogli się zamienać ciałami to goku mógł ich brać na wszystkie walki oni by się zamieniali goku by ich napie... i póżniej znowu zamienili by się ciałami i zwykły atak by ich zabijał czyli np.Buu,Cell,Freezer itd.Dobre?
Eee, weźcie mi powiedzcie o co temu gościowi chodzi ? Purr i Ulong mogli się zamieniać w różnych osobników (jak i przedmioty) lecz zachowywali przy tym swoją własną siłe... W ogóle to twoje zdanie ma zero logiki...

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Brolli Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Brolli
Wiek: 32
Dni na forum: 6.798
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 248
Skąd: Białystok
No może trochę nielogiczne zdanie ale dobrze zrozumiałeś
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Dni na forum: 6.870
Posty: 407
Hmmm jedyne wedlug mnie rozsądne wytłumaczenie to tak jak ktoś wyżej napisał- Frieza znał jego technike zamiany ciała, i dlatego Ginyu go nigdy nie zaatakował.
W przeciwnym razie Friezer na pewno by się nie obronił. Jak to ktoś napisał "odbił by atak"- tego przeciez nie dało się odbić...

A co do siły, to ja zaryzkuję stwierdzeniem, że ginyu miał by od razu [ ort! ] siłę całkwoitą ciała friezera! W przypadku ciała goku miał tylko z tym problem, ponieważ ne iznał techniki Kaiokena, oraz kontrolowania KI, a na tym polegała cała siła goku!

Prawdą także jest, że to nie było pierwsze ciało Ginyu. Gdzieś tez to czytałem, ze nikt naprawde nie wie jak on wyglądał, gdyż gdy dołączył do Ginyu forces jużpisadał któreś ciało z rzędu...

Obraz
"Z deszczem przychodzimy. Z rosą odchodzimy... Lecz marzenia nasze na tym świecie pozostają..."
Epitafium: DBZ odc. 467.
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.047
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Variu napisał(a):
A co do siły, to ja zaryzkuję stwierdzeniem, że ginyu miał by od razu [ ort! ] siłę całkwoitą ciała friezera! W przypadku ciała goku miał tylko z tym problem, ponieważ ne iznał techniki Kaiokena, oraz kontrolowania KI, a na tym polegała cała siła goku!
Ale przecież Freezer także potrafił kontrolować swoją Ki... Przecież zwiększał ją nie raz gdy walczył choćby w swojej ostatniej formie. Nie był po prostu zdolny do wyczuwania Ki innych żywych istot...

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Mistrzu Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Mistrzu
Wiek: 35
Dni na forum: 6.740
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 2
Posty: 803
Skąd: Kanzas City Upomnień: 666 +++Zażaleń: 666 ++++Obwinień: 666
Freezer znał wszystkie sztuczki i techniki walk swojego przybocznego oddziału. Nawet w swojej 1szej formie Freezer uniknąłby "ataku" (zamiany ciał) Ginyu'a... Pomiędzy ich poziomami i szybkością istniała zbyt wielka przepaść, by Ginyu mógł zagrozić swemu "mistrzowi".
poza tym [ ort! ] nigdy by do takiej sytuacji nie doszło gdyż Ginyu podziwiał Freezera, był całkowicie mu podwładny.

"Mądrość sycylijska: Usta skrępowanego człowieka,
z włączonym żelazkiem na piersiach, zawsze powiedzą prawdę"

"Życie to chytra sztuka.
Kiedy masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy"
"Każdy może obrazić boksera, ale nie każdy zdąży przeprosić"
pp3088 Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 6.651
Posty: 227
Skąd: Z piekła
Ja uważam, że Frezer nie przyjąłby ataku na klate , ponieważ go zna. Ginyu bał sie zimnej rodzinki- widzial chociażby co Frezer zrobił z Sajanami. Moze stanowisko mu te odpowiadało(generał G.Froce i główny sługa Frezera)

Pozdrawiam
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.717
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Można tutaj wyróżnić kikla przyczyn:

Ginyu po prostu był wierny swemu władcy
Ginyu bał się Frezera, był u jego boku na tyle długo by móc zobaczyc moc tyrana, gdy np. niszczył palety jednym paluszkiem
Wiedział że miałby przechlapanie u całej "zimnej" rodzinki

To są główne powody które mogły spowodować taką, a nie inną sytuację.

Zresztą, przecież gdy zamienił się ciałami z Goku, był zaskoczony tym, iż jego moc wcale nie wzrosła, lecz zmalała! Ta więc Freezer wkurzony mógłby zabić Ginyu, jednakże bałby się zniszczyć swoje własne cialo....
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Zgadzam sie z Calibra. A moze Ginyu po prostu juz nie potrzebowal wiecej sily. Przeciez sam sie przyznal ze Oddzialu Specjalnego Ginyu jeszcze nikt nie pokonal, a przeciez od wielu lat podbijali planety dla Friezera. Mozy myslal ze juz nie ma silniejszego wojownika od niego (oprocz Friezera, Dodorii i Zarbona)

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
Mozy myslal ze juz nie ma silniejszego wojownika od niego (oprocz Friezera, Dodorii i Zarbona)
Frezeer- Ok.
Ale Dodoria czy Zarbon do piet nie sięgali Ginyu...
A dlaczego Ginyu nie zamienił sie na ciała z Frezerem?
Mysle że wyjasnienie kamzo jest bardzo trafne:
Otóż, jak już zostało wspomniane na pewno czuł do niego respekt lecz najbardziej prawdopodobne jest to, że Freezer znał technike Ginyu (podobnie jak choćby Jisu z Ginyu Force). Nie miałby więc żadnych kłopotów z uniknięciem jej przy swojej szybkości. Następnie ukarałby kapitana w dobrze wszystkim znany sposób...
Jak dla mnie nic dodać, nic ujać
pozdro
Ciorny Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Ciorny
Wiek: 32
Dni na forum: 6.609
Posty: 208
Skąd: Ziemia
po prostu odpowiadała mu jego rola, a poza tym lubił swoje ciało, z Goku zamienił sie z konieczności
Gogeto Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Gogeto
Wiek: 30
Dni na forum: 6.223
Posty: 53
Skąd: okolice Włocławka
Ja sądzę że tu kłania się stare polskie przysłowie: "Strach ma wielkie oczy"
Ginyu bardzo bał się Freezer'a, myślał, że Freezer to potęga i nic ani nikt mu niedorówna.
Może uważał także, że jego pan umie każdą technikę walki, a poza tym chyba bał się także jego coraz to doskonalszych form.
Wprawdzie skąd Ginyu mógł wiedzieć, że uda mu się zamienić ciałami skoro Freezer był niepokonany.
W sumie nie dziwię się mu. Freezer dopóki nie trafił na Songa był(a przynajmniej uważał się) za najsilniejszego we wszechświecie.
I sama nazwa rasy do, której Freezer należy budzi grozę.(Changeling)
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Ponieważ wszyscy w całej galaktyce bali się Frezera! A poza tym byłoby to bez sensu.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » [Problem] Ginyu - zamiana ciałami z Freezą
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook