Forum Dragon Ball Nao

» Capoeira

Strony: 1, 2  
VaretaTopazio
Ziemianin
Ziemianin
VaretaTopazio
Dni na forum: 7.021
Posty: 10
Skąd: Brazylia
Capoeira jest spox )))Trenuje koś tu capoeire?
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
J atańczę breakdance, a to jest bardoz powiązane z capuierą
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.052
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
Ja tam gdzies kiedys cosik słyszałam, ale szczerze mówiąc nic bliżej o tym nie wiem. Więc może VaretaTopazio (skąd taki Nick...?) coś bliżej nam opowiesz?
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.047
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Niezbyt mnie to interesuje i jedyne co wiem na temat tego stylu walki to to ,że używał go Eddy w Tekken 3

PS.VerataTopazio - gratuluje pierwszej sensownej decyzji na forum czyli usunięcia tamtego avatara
WARRIOR20
Wojownik
Wojownik
WARRIOR20
Dni na forum: 7.010
Posty: 36
Skąd: wrocław
Witam prawda jest taka ż capoeira w realnej walce za dużo nieda to raczej sport na rozerwanie sie a robienie salt itp to tylko strata sił ,jak juz coś to polecam Karate ,Horang-Do ,Kung-fu to sa dziedziny na medal i dużo dające i dzieki tym można coś osiągnąć i być w miare bezpiecznym i to cię obroni no ale fakt faktem jest taka że niema stylu dającego 100% bezpieczeństwa .Jezeli ktoś zamierza wkecić się w świat SZTUK WALKI:D to polecam na poczatek box jeżeli chodzi o wyrobie nie rączek potem kick boxing no i przed tym zaprawa w siłowni.

Chciałem jeszcze dodać że dużo osób kieruje sie na capoeira z tego powodu że oglądaly film Tylko Dla Najleprzych (only the strong) gówny bohater tego filmu można powiedzieć znał capoeire nauczył się jej w 10 miesiecy to bagatelnie szybko .Ale dlaczego tak sie stało?? ,no odpowiedziec jest prosta czwiczył wcześniej karate i kunkg fu styl tygrysa dokładnie od 6 roku życia wię c wiadomo czemu jest masterski w tym co robi jeżeli zaczyna sie od innych stylów i potem sie przejdzie na te bardziej akrobatyczne to wtedy nauczenie ich jest banalne

------------------------------------------------------------------------------------
Edit by eMate : Skleiłem dwa posty, ponieważ jeden był pod drugim...

WARRIOR20
VaretaTopazio
Ziemianin
Ziemianin
VaretaTopazio
Dni na forum: 7.021
Posty: 10
Skąd: Brazylia
Łasiczka
moj nick to moje imie i nazwisko WARRIOR20
a co do ciebie to nie mow ze capoeira jest w walce zla bgo sam ja trenoje od 8 lat i nie raz mi sie przydala nie ra dzieki temu skopalem komus dupsko
Satariel
Ziemianin
Ziemianin
Satariel
Dni na forum: 7.002
Posty: 9
Popieram cię Vareta Topazio mysle ze Capoeira jest spoko od 4 lat ja trenuje ale powinienes sprobowac takrze innych sztuk walki naprawde warto narka:)
SooRIssj99
Ziemianin
Ziemianin
SooRIssj99
Dni na forum: 6.768
Posty: 16
Skąd: Kielce
Ja od nie dawna trenuje capoeira i bardzo mi sie podoba.Strona oficjalna mojej grupy to www.capoeira.kielce.pl

(-(-_(-_-)_-)-) JEST NAS WIELU KORONA KIELCE
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Dni na forum: 6.870
Posty: 407
Ja ćwiczę 2 lata. Przyznać muszę rację, iż capoeira raczej jest sposobwem na zycie a nie sztuką która może pomódz na ulicy.

Jezeli chcesz umieć walczyć to BJJ+muay thai+ boks, i nie ma mocnych na ciebie

Obraz
"Z deszczem przychodzimy. Z rosą odchodzimy... Lecz marzenia nasze na tym świecie pozostają..."
Epitafium: DBZ odc. 467.
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.856
Posty: 549
Variu, taka kombinacja to by było za DUŻO!
Facet by chybha pękł, a co do capoeiry to mi sie jedynie podobaja konkursy, ale nigdy bym nei chciał cwiczyc tej "sztuki walki".

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Dni na forum: 6.870
Posty: 407
hmmm capoeira bardz owciąga, i dlatego warto siena nią zapisać i spradzić(chodzićchociaż 2 miesiące).
A co do kombinacji to czemu nie? Mój znajomy to ćwiczy i nikt go nei zaczepia na ulicy bo każdy wie co potrafi... Co prawda nie jest "miasiakiem" ale mięśnie ma ze stali, i jednym kopnięciem raz faceta znokautował

Obraz
"Z deszczem przychodzimy. Z rosą odchodzimy... Lecz marzenia nasze na tym świecie pozostają..."
Epitafium: DBZ odc. 467.
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.856
Posty: 549
Niezły Hardkor. TO koles musi byc dobry w tym co robi..... 1 cios.....

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.047
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Hmm, trafienie w 'czułe miejsce' i nokaut, także jeden cios A więc dla chcącego nic trudnego

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Dni na forum: 6.870
Posty: 407
Dostał z kolana w skroń- nie dziw się

Facet na szczęście nie jest psycholem. Jest spoko kumpel, a ćwiczy to dla siebie. Ale ogólnie wygląda na prawde to zachęcająco. Mam 180 cm wzrostu i kiedys mi p0okazywał jak to by mógł mnei walnąć z pół obrotu, kolanem w twarz )

Obraz
"Z deszczem przychodzimy. Z rosą odchodzimy... Lecz marzenia nasze na tym świecie pozostają..."
Epitafium: DBZ odc. 467.
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.856
Posty: 549
Nieźle, nieźle..... Roźciągnięty musi byc zaj******.
Ale ja mam na to prosty sposób : on cie z kolanka - ty go z Colta po kolanach
(oczywiście żartuje) ale chodzi o to, zże na każdego znajdzie sie sposób (choc ja bym nawet broni do łapy nie wział, bo sobnie bym cos jeszcze zrobił... )

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Dni na forum: 6.870
Posty: 407
No pewnei że jest... w końcu [ ort! ] człowiek to nie terminator.

Ten gość zawsze mi się kojarzy [ ort! ] z jakąś postaci z DB- ćwiczy tylko aby stać się silniejszym, aby doskonalić samego siebie. Gdy zaczynał, pamietam ze moi kumple sobie z niego trochę szydzili, że "ooo będzie wszystkich bił" itp. Teraz ta iwara albo z nik nie gada(bo się go boją, że kiedyś sobie z niego jaja robili) lub nie potrafią go z chaty wyciągnąć, bo akurat ćwiczy

Obraz
"Z deszczem przychodzimy. Z rosą odchodzimy... Lecz marzenia nasze na tym świecie pozostają..."
Epitafium: DBZ odc. 467.
SonGoku Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
SonGoku
Wiek: 36
Dni na forum: 6.754
Posty: 211
Skąd: Land of 10 000 souls
Ten styl walki podoba mi się jako sport bo jak sobie pomyśle że miałbym tym stylem walczyć to czuje jakiś niesmak Fajnie to wygląda a le czy jest efektywne??

„Siła bez sprawiedliwości to przemoc. Sprawiedliwość bez siły to nieudolność”.
I choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę,
bo sam jestem silniejszy od całego zła w tej dolinie
Jinzouningen 18 Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Jinzouningen 18
Wiek: 33
Dni na forum: 6.689
Posty: 109
Skąd: Słupsk
Kiedyś to trenowałam, rzuciłam dla tańca... I zaczynam żałować... Ale przydaje się zarówno w tańcu, jak i w życiu.

Always alive...
Existe tourjours...
Jinzo Ningen #18
azi Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
azi
Wiek: 35
Dni na forum: 6.619
Posty: 325
Skąd: Mokotow
ja sie raz bilem z typem co cwiczyl capoeira. to zanim zrobil te swoje tricki to mu ryja skasowalem. w dalszej walce zastosowal jakies parafuzo to nie po boku walna to dopiero poczulem bul jakby mi zebro polamal. to wtedy ja sie wkurzylem i mu z partyzanta prosto w ryj i sie juz niepodniusl.. wiec uwazam ze capoeira jest malo skuteczna..

pulkarecordzz.phorum.pl
eli Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
eli
Dni na forum: 6.615
Posty: 105
capoeira.... fajna rzecz, szkoda tylko że nie dostępna w mojej mieścinie. musze się zadowolić kursem tańca inna sprawa, że pokazy strasznie fajnie i efektownie wyglądają - a czy ta sztuka walki jest skuteczna, cóż, zdaje sie na wasze zdanie

... idż wyprostowany wśród tych, co na kolanach...
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » » Capoeira
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook