Forum Dragon Ball Nao

» Mucc

Nightmare_creator Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Asakura ]
Nightmare_creator
Wiek: 33
Dni na forum: 5.511
Posty: 320
Skąd: Czeluść.

I'm wicked like a stain - yeah, I'm the one who's insane...
Yum-kun Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Yum-kun
Wiek: 33
Dni na forum: 5.532
Posty: 97
Skąd: Nibylandia
Mukku lubie, a wrecz uwielbiam a do Yukke i Tatsurou mam swoiste spaczenie XDDD Kocham większość ich piosenek.


ps. Możesz mnie uznać za czepialska, ale... założyłas temat strasznie niechlujnie i na odwal się. Kazdy może dać link do wikipedii i utworów na youtube.

Ai no Banana XDDD Bo Tetsu jest rlz, MiyavixHyde na wieczność, nieogolony Ken wa sekushi elemento desu, a Yukihiro jest jak Jinx, bo tylko ja sądze, że jest uroczy XDDD
A faceci po czterdziestce też moga byc przytulasni! O!
A HYDE TO BRZYDAAAAAL ! ! ! (ja nie wiem, co wy w nim widzicie, naprawde XDDDDDDD)
Nightmare_creator Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Asakura ]
Nightmare_creator
Wiek: 33
Dni na forum: 5.511
Posty: 320
Skąd: Czeluść.
A co tu więcej pisać ^^'

mogłam oczywiście napisać wszystko co wiem o zespole, wstawić masę ślicznych zdjęć, ale i tak nikt by tego nie czytał : P

I'm wicked like a stain - yeah, I'm the one who's insane...
Yum-kun Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Yum-kun
Wiek: 33
Dni na forum: 5.532
Posty: 97
Skąd: Nibylandia
Powinnaś własnie tak zrobić... Wtedy zakładanie tego tematu miałoby sens. Byłoby co komentować i tak dalej XDDD Bo swoja drogą... takie myslenie:

Nightmare_creator napisał(a):
ale i tak nikt by tego nie czytał : P
Mija się z celem... Bo po co zakładać temat, skoro i tak nikt go nie przeczyta ;]

Tak swoją drogą... Ja bym przejzała, a nóż znalazło by się coś czego nie znam XDDDD

Ai no Banana XDDD Bo Tetsu jest rlz, MiyavixHyde na wieczność, nieogolony Ken wa sekushi elemento desu, a Yukihiro jest jak Jinx, bo tylko ja sądze, że jest uroczy XDDD
A faceci po czterdziestce też moga byc przytulasni! O!
A HYDE TO BRZYDAAAAAL ! ! ! (ja nie wiem, co wy w nim widzicie, naprawde XDDDDDDD)
Ren Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 31
Dni na forum: 5.512
Ostrzeżenia: 1
Posty: 53
Skąd: Osaka xD
A ja bym się chciał też dowiedzieć więcej! o! *popiera Yum-kun (btw. czemu "-kun"? ja wolałbym mówić "-chan" )*

Mukków lubię, "Yasashi Uta" kocham po prostu... a "Utagoe" odśpiewałem na środku ratusza we Wro

Why can't we just live AS ONE?!
Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Nie wiem, dla mnie osobiście to bez sensu przekopiowywać skądś treść i ją wklejać (jest to najczęściej stosowane), lepiej podać linka i tyle, jeśli ktoś nie chce napisać nic od siebie, chociaż powinien, przecież chyba po to jest ten temat.

Z utworów aktualnie kojarzę tylko Aka, jest pierwszy na jednej płycie i jest ładny ;]

Widzę, że 4 marca nowy album.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Nightmare_creator Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Asakura ]
Nightmare_creator
Wiek: 33
Dni na forum: 5.511
Posty: 320
Skąd: Czeluść.
Dobrze więc z takich ciekawostek to wiem że :
- MUCC powstał w maju 1997 w Ibaraki. Utworzyli go wokalista Tatoo, gitarzysta Miya, basista Hiro oraz perkusista Satochi.
- Nazwa zespołu zaczerpnięta została z programu dla dzieci, od imienia tego stworka :

http://www.fujitvkids.co.jp/english/chara/im ... 1_gm02.jpg

- w niektórych kawałkach można usłyszeć w tle harmonijkę ustną co jest dość nietypowe w J-rocku.
- już po 3 latach od utworzenia zespołu zaczęła się o nim rozpisywać prasa ( w tym znane w Japoni pisma Fool's Mate, SHOXX. )
- zespół zmienił nazwę w 2000r. zamiast Mucc ムック ( "mukku" - czyli praktycznie to samo tylko w katakanie xD ).
- w tym samym roku TATOO zaczął podpisywać się swoim własnym imieniem ( a nie tym przezwiskiem xP ) Tatsurou - stwierdził że TATOO umarł.
- ostatnie 2 krązki jakie wydali ( 2007 ) to 'BEST OF MUCC' oraz 'WORST OF MUCC' xD
- wybili się dzięki liderowi kapeli Cali≠gari, wspołpracowali z Miyavim, Dir En Greyem, Gazette i Deadman


Oficialna strona : http://www.55-69.com/

to tak z pamięci losowo : P

jak mi się przypomni to dopisze więcej : P

I'm wicked like a stain - yeah, I'm the one who's insane...
Ren Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 31
Dni na forum: 5.512
Ostrzeżenia: 1
Posty: 53
Skąd: Osaka xD
Jaki słodki *O* [potworek znaczy]

no... ciekawe to to, ciekawe... bardzo dziękuję, za info ^^
ja niestety tylko siedzę w ****** (<-ocenzurowana nazwa, bo to konkurencja i nie na temat xD") i sam bym tego się nie dowiedział...

dziękuję... strasznie lubię official site'y ^.^ miło jest pogrzebać po najbardziej sprawdzonym źródle info

Why can't we just live AS ONE?!
Obraz
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Mucc
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook