Forum Dragon Ball Nao

» Sesja

Strony: 1, 2, 3, 4  
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Ile macie egzaminów i z czego, kochani studenci?

Ja jestem na PG, Informatyka, w sumie tak się złożyło, że mam tylko jeden - za to najgorszy - z fizyki. Jest w piątek, a poprawka za 2 tygodnie, więc zacząłem się uczyć ;p

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT

Ten post był edytowany 3 razy, ostatnio zmieniony przez Shounen: 23.02.2009, 22:52
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
UG filozofia. Egzaminy:
-Historia filozofii ( już w plecy )
-Wstęp do filozofii ( jedyny pisemny)
-Ontologia

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.387
Posty: 1.031
Politechnika świętokrzyska, elektrotechnika.
Wielka Trójca:
- matematyka,
- fizyka,
- teoria obwodów,

na matmę muszę umieć wszystko, na fizykę muszę pamiętać wszystko, a na elektrę muszę wiedzieć wszystko... tak to u mnie mniej więcej wygląda
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Uniwersytet szczeciński:
Algorytmy i struktury danych
Filozofia
Makroekonomia
Architektura komputerów
Analiza matematyczna
Algebra liniowa
Technologia informacyjna

Parodia ... ale moze dam rade. Dzis analiza.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
PWSIiP w Łomży, Informatyka:
Programowanie // do przodu
Fizyka - ustny, dziś // do przodu (:
Matematyka Dyskretna
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Że tak brzydko się wyrażę , zdałem * wszystko za 2 razem

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Zdałem wszystko: analiza, algebra i makro na poprawce. Jest 2 semestr - czas pić

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
franqey napisał(a):
Że tak brzydko się wyrażę , zdałem * wszystko za 2 razem
Łał, nie wierzę, Franek zdał!

Ja też zdałem, jak już pisałem, tę fizykę, za drugim razem, ale to wszystko tylko dlatego, że dr oceniał prace w taki dziwny sposób, i dawał zaliczenia od bardzo niewielkich ilości punktów, że ojej, a i tak wielu nie zdało.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Shounen: 25.01.2011, 21:40
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
o_OMGotenks napisał(a):
Łał, nie wierzę, Franek zdał!

Ja też zdałem, jak już pisałem, tę fizykę, za drugim razem, ale to wszystko tylko dlatego, że dr oceniał prace w taki dziwny sposób, i dawał zaliczenia od bardzo niewielkich ilości punktów, że ojej, a i tak wielu nie zdało.
Ja na ten przykład zdałem tylko dlatego , że kumpel mi obiecał piwo jak zadm.A że akurat miałem pustą kieszeń , to piwo było bardzo na miejscu.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Tym razem prawie wszystko pozaliczałem w pierwszych bądź zerowych terminach, tylko jedno się za mną ciągnęło przez całą sesję, co za udręka i upokorzenie, ale za ostatnim trzecim razem się udało, bo dał prawie te same pytania co na zbóju wcześniej.

Ale i tak muszę teraz chodzić na jeden smutny przedmiot z drugiego semestru.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
burger5 Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]

Wiek: 35
Dni na forum: 5.680
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 903
Akademia Pomorska w Słupsku
Wydział : Matematyczno-przyrodniczy ;p
Kierunek : Biologia
Specjalność : Ochrona Środowiska

Egzaminy:
- Botanika ogólna
- Zoologia ogólna

A na zaliczenie:
-Biosfera
-Fizyka z biofizyką
- Matematyka
- Protistologia
- Antropogeniczne przekształcenia szaty roślinnej ;p

Wszytsko udało mi się szczęśliwie zaliczyć, ale i tak nie obeszło sie bez trzech poprawek, które zostały poprawione na ocene dobrą niach
podałam również zaliczenia, gdyż u mnie niczym nie różniły się od egazminu czyli ten sam stres, mniej wiecej ilościowo wiedzy musiało sie wkłóć tyle samo

POZDRAWIAM !!
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.683
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
A ja byłem ze wszystkiego zwolniony za dobre wyniki z kolosów
Jakbym pisał to bym miał z
- Materiałoznastwa
- Matematyki
- Mechaniki

szczecin
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
egzamy miałem z filozofii religii i filozofii umysłu. Oba zaliczone na 3.0. Zostało mi jeszcze parę wpisów z ćwiczeń, ale podejrzewam że w przeciągu 2 tygodni będzie po wszystkim

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Parvatti Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Parvatti
Wiek: 34
Dni na forum: 6.747
Plusy: 1
Posty: 724
Skąd: Kraków, Nowa Huta. Bój się.
prawo, UJ.

Ćwiczeń nie zaliczałam żadnych, ba - nawet na nie nie chodziłam, nie są mi do szczęścia potrzebne.

Socjologia prawa - 3.5
Polityka kryminalna - 3
Filozofia interpretacji - 4
Kryminologia - podwójna dupa, oblany, będzie warunek za rok.


W najnowszym semestrze zdaję:

Prawo karne
Prawo administracyjne
Logikę dla prawników (warunek z 1 roku)
Historia nowożytnej administracji
Prawo kościelne i wyznaniowe
Kryminologiczna i karna problematyka środków odurzających
Psychopatologia sądowa.
Historia myśli politycznej i prawnej XIX i XX wieku
Argumentacja prawnicza
Podstawy ekonomicznej analizy prawa.


Trochę tego jest. Możliwe, że z Ekonomicznej Analizy zrezygnuję, ale to zależy od paru czynników.

- Tato, ale ja nie mam żadnego celu w życiu!
- Celuj w dziesiątkę.


Nie sztuką jest dołączyć do dobrego klanu. Sztuką jest taki klan stworzyć.
Co za pech, że największa sztuka, z jaką niektórzy mieli w życiu do czynienia, to sztuka mięsa wołowego.

Wódka.
Raz przyjemność, a raz trutka.
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Uniwersytet w Białymstoku, kierunek Historia

1) Egzaminy:
- Historia Starożytna -> 3
- Historia Wczesnego Chrześcijaństwa -> 4
- Prehistoria Ziem Polskich -> 3

2) Zaliczenia:
- Historia Starożytna(ćwiczenia) -> 3
- Vademecum Studiów Historycznych -> 2

Nadal próbuję zaliczyć Vademecum Studiów Historycznych.

Edit:
Vademecum Studiów Historycznych zaliczone na 3.5

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Uniwersytet Łódźki - WYdział Nauk Geograficznych.

Dostało się na 1 semestr 240 osób, zostało na 2-gim niecałe 70 coś - w tym jakimś cudem ja, wyjaśnię to zara.

Egzaminy:

1. Fizyka i chemia Ziemi (egzamin: 4, zaliczenie: 3) , dzieki dobrej woli prowadzacego zaliczenie, jeden z wiekszych fartow- sie lubi, sie ma ^ ^

2. Geologia ( egzamin z 2 , poprawiony na 3,5, zaliczenie: 3) , podobno najciezszy przedmiot na 1 semestrze, mi jakos egamin kolejny podpasowal,m 2 pktow braklo do 4. Zaliczenie kolosa z jednej rzeczy z Geologii przysporzylo mi 4 poprawek ._. Razem zaliczen bylo z 5

3. Kartografia i Topografia- dzieki egzaminowi komisyjnemu zdalem, ale i tak po zdaniu mialem nie lada problemy z wpisem, ciezko bylo. Ogolnie moja pieta achillesowa

4. Podstawy Geografii ( egzamin : 4, zaliczenie : 3), banal, do ktorego sie nie przylozylem

5.Statystyka z elementami matematyki ( egzamin: 3, zaliczenie : 3), ciezko, ciezko, ale udalo sie




Zaliczenia: To wszystko u góry ( dziwne ), plus:

- Ekonomia - 3 , jakis fart, bo braklo 1 pkta, olali to i dali zaliczenie

-Podstawy socjologii -3, sciagalem na zaliczeniu, zdobylem wiecej pktow od tego, ktorego zzynalem ^ ^ "

- Astronomiczne podstaswy geogrtafii - 3 , gdyby nie pomoc kumpla w zrobieniu calosci, meczylbym sie do teraz z tym, tutaj daja najwiecej poprawek, gora do jakies 12, mi wystarczylo jendo podejscie ^ ^"

Tak minal pierwszy przesiew, nie bylo tak strasznie ^ ^, tylko czemu tyle ludu odpadlo. W sumie mialem malo pktow ( lubie tak psiosiać * *) podczas przyjmowania mnie na studia, lecz zdalem. Natomiast Ci, ktorzy mieli ponad 2 raz ytyle co ja, poodpadali z kilku przedmiotow ^ ^


Przedmioty na 2 semestr:

1. Gleboznastwo
2. Teledetekcja
3. Hydrologia
4. Meteorologia i klimatologia

znacznie trudniejsze
5. Geografia społeczna
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
Kemi - Tornion University of Applied Sciences, IT
Programowanie w Javie - 5
Programowanie zorientowane obiektowo w C++ - 5
Podstawy obwodów elektrycznych - 3
Bazy danych - 5
Algebra liniowa - 5
Podstawy programowania - 5
Komputerowe narzędzia matematyczne - 5
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Uniwersytet Szczeciński

Rok II Sem I

Kierunek:Informatyka i Ekonometria:Inżynieria internetu

Egzaminy:

Rachunkowość (zaliczenie ćw:2 (potem 3,5) egzamin:2(potem 4) ) - ogólnie chyba najgorszy z możliwych przedmiotów. Pierdołki związane z księgowaniem itp

Statystyka matematyczna(zaliczenie cw: 3.5, egzamin ustny I - 2 drugi - 3) - debilny przedmiot na maxa. Nie chodzilo tutaj o rozwiazywanie zadan, bo z nim sobie radzilem, a o wkucie teorii z matmy na blachę ... gosciowa wymagala co do slowa tak, jak ona podawała na wykładzie. Zgroza

Finanse i bankowość(zaliczenie cw:4 egz I - 2 egz II - 4) - prosty przedmiot, ale w zasadzie nie chciało mi się uczyć. O poprawie dowiedziałem się 2 h przed, bo byłem pewny, że jest następnego dnia. W ciągu 50 min wkułem cały sem i zarobiłem 4 ;P

Programowanie(zaliczenie cw:5 egz I - 2 egz II - 4.5) - powiem tak: w pierwszym terminie nie mialem ksiazki jego smiesznej, ktora trzeba bylo miec, by zdac teorie, a w drugim z ksiazka juz poszlo genialnie

Dodatkowo:

Ochrona własności intelektualnej (niezal. w I terminie, zal w II) - takie tam prawnicze !?, w stylu prawa przemyslowego itp. Gostek nawet nie sprawdzal prac, tylko pierwsze 3 pyt i stawiał ocene.

Programowanie HTML (zaliczone na 4.0) - spoznilem sie z oddaniem stronki i musialem zaliczyć

Narzędzia informatyczne w praktyce (zaliczone na 4.5) - a nie chciało mi się iść w I terminie na excela i worda

Ogólnie myślalem, że mając 8 rzeczy do tyłu (w tym 4/4 egzamy) nie dam rady i się pożegnam. Jednak udało się i jestem szczęśliwy. Takie doświadczenia są dobre ... przynajmniej człowiek wie, że nie ma rzeczy niemożliwych, a wiarą i pracą może zdziałać cuda.

Pozdrawiam wszystkich studenciaków ;D

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Semestr zimowy 2008/2009

1400-G106LD Astronomiczne podstawy geografii 3 (W) 3 (C)
1400-G119LD Fizyka i chemia Ziemi 4 (W) 3 (C)
1400-G105LD Geologia 3,5 (W) 3 (C)
1400-G120LD Kartografia i topografia 3 (W) 3 (C)
1400-G121LD Podstawy ekonomii 3 (W) 3 (C)
1400-G118LD Podstawy geografii 4 (W) 3 (C)
1400-G122LD Podstawy socjologii 3 (W) 3 (C)
1400-G115LD Statystyka z elementami matematyki 3 (W) 3 (C)

Zajebiscie jest, teraz drugi sie rozpoczal,a w nim znajduja sie takie ciekawostki, jak:

1. Gleboznastwo - juz zaliczone , troche przed czasem ;p
2. Meteorologia i Klimatologia
3. Geomorfologia
4. Fotointerpretacja i teledetekcja
5. Geografia spoleczna - te pracy mnie do gorbu wpedza.
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.683
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
A co mi tam. Dodam i swoje:

WF : 5
Angielski : 4,5
Informatyka : 4
Grafika inżynierska : 4,5
Podstawy budowy statku : 5
Materiałoznawstwo W : 4
Materiałoznawstwo LAB : 3,5 (wyżej nie dawano)
Mechanika W : 4,5
Mechanika ĆW : 4
Fizyka W : 3
Fizyka LAB : 3 (na 2 oceny z fizy pracujesz jak na jedną a czwórek nie chce typ stawiać)
Matematyka W : 4
Matematyka ĆW : 4 (te same oceny - tylko 4 głupie błędy zrobiłem na ostatnim spr.)
Podstawy Ekonomii : 4

Średnia stypendialna ;] tyle, że na stypendium muszę poczekać do października


Dla tych co nie wiedzą:
LAB - laboratorium
ĆW - ćwiczenia
W - wykład

szczecin
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3, 4  

Forum DB Nao » » » » Sesja
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook