Forum Dragon Ball Nao

» [Postać] Yajirobe ocena: 10,00 (głosy: 2)110

Strony:   1, 2
.:LuKasz:. Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
.:LuKasz:.
Wiek: 30
Dni na forum: 5.511
Plusy: 1
Posty: 261
Skąd: ベガの惑星から
Kathlar napisał(a):
???
To temat o Yairobej
A w ogóle to Picollo Daimao nie walczył z żadnymi żołnierzami nameczan, a w walce z Vegetą nie brał udziało.
Lady Byczusii chodziło o Żarłomira a nie o Piccollo.



Yajirobe Można porównać do strongmenów , większość z nich jest gruba a i tak są silniejsi od innych, a jeżeli ktos jest silny to z większą siłą uderzy przeciwnika mieczem.

DB RULEZ
___________________________

[*]Andrzej Sapkowski
[*]Stephen King
___________________________
Final Flash Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Final Flash
Wiek: 29
Dni na forum: 5.512
Posty: 20
Skąd: Żory
Dlatego ma taką moc bo zjadł cały zapas Fasolek Senzu

A miecz na pewno [ ort! ] z jakiegoś super wytrzymałego tworzywa jak zbroja Saiyan'a

Life is full of zasadzkas . Sometimes kopas w dupas ;]
.:LuKasz:. Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
.:LuKasz:.
Wiek: 30
Dni na forum: 5.511
Plusy: 1
Posty: 261
Skąd: ベガの惑星から
Final Flash napisał(a):
A miecz na pewno [ ort! ] z jakiegoś super wytrzymałego tworzywa jak zbroja Saiyan'a
Dziwne by to było jeżeli miecz byłby drewniany

DB RULEZ
___________________________

[*]Andrzej Sapkowski
[*]Stephen King
___________________________
Vegeta_SSJ4 Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Vegeta_SSJ4
Wiek: 37
Dni na forum: 5.504
Posty: 191
Skąd: z Vegety :D
Po prostu od urodzenia się hartował i mieszkał w jaskiniach.Nie miał takiego dzieciństwa jak pozostałe osoby bo musiał walczyć o życie jak i o pokarm co znacznie go wzmocniło fizycznie jak i psychicznie

" ... Jest tylko jedna rzecz,w życiu ludzi,narodów i państw,która jest bezcenna:tą rzeczą jest Honor ... " - A dla Vegety Honor jest bezcenny
D_Corleone^^ Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
D_Corleone^^
Wiek: 29
Dni na forum: 5.490
Ostrzeżenia: 1
Posty: 107
Skąd: オルシュティン
Nie taaam, Yairobe, głupi charakter, jak dla mnie. No sory xP - ale od początku go nie lubiłem, ma te swoje opryskliwe zagrywki i zachowuje się jakbym był nie wiem jakim kozakiem. A jeśli już idzie o sprawę większej wagi to chowa spasiony tyłek za głazem.
Tak go postrzegam, trudno nic tego nie zmieni.
mikrusek Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
mikrusek
Wiek: 27
Dni na forum: 5.562
Posty: 166
Skąd: Olsztyn
jak dla mnie zawsze mnie denerwował ze uciekał w chwilach których robiło się gorąco a mimo to że nie miał wielkiej siły czasem mógł coś zdziałać,
chwała mu za to że chociaż senzu im przynosił
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.796
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
Świetna postać Generalnie ma wszystko głęboko gdzieś i interesuje go jedynie jedzenie - a jednak, jak powiedział mu Mistrz Wieży, jest bardziej wrażliwy, niż na to wygląda. Nawet na nim, wydawałoby się zupełnie nieczułym, postawa Goku zrobiła wrażenie i wywołała pewien efekt.

Podoba mi się jego charakter - stanowi ciekawy kontrast dla całej reszty. Tutaj mamy bohaterów, obrońców ziemi, dobra i sprawiedliwości - a on zupełnie się tym nie przejmuje, olewa wszystkich i robi, co chce (przynajmniej w zamierzeniu). Podobało mi się, jak zeżarł jednego z demonów Piccolo Daimao xD

Mam do gościa słabość - za katanę i samurajski styl

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

MaGnum Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
MaGnum
Wiek: 28
Dni na forum: 5.219
Posty: 76
Skąd: Bochnia
Fajna postać. Trochę mnie wkurzał czasami, no ale przyczynił się bardzo do fabuły (Obciął Vegecie ogon)

http://www.youtube.com/user/magnumSSJ
http://www.youtube.com/watch?v=rogvlB2SP4k
konto usunięte
Nail
Nail


Yajirobe stac było na te przebłyski odwagi. Nikt jeszcze nie wspomniał o tym jak złapał samego Goku, który leciał w dół jak ranny ptaszek, po udanym starciu z Daimao. Poza tym i tym co było wyżej wymienione to więcej nic mi nie przychodzi na myśl.
Imoshi Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 4.907
Posty: 5
Ogółem mi się postać za bardzo nie podobała. Ziemian na ogół nie lubię za to, że w DBZ w ogóle się nie przydają (no kilka przypadków się zdarzyło xd). W sadze Sayian i tak Vegeta i Nappa nie zdążyliby znaleźć kul przed przybyciem Goku, więc równie dobrze mogli się gdzieś chować, a potem już nie dorastają przeciwnikom do pięt.

Zobaczmy jednak, co by było, gdyby Yajirobeja nie było w DB.
Poznajemy go w sadze Piccola. Po walce Goku i Piccola ,,Żarłomir" bierze go na świętą wieżę. Dobra, powiedzmy, że nasz bohater sam doszedłby do siebie i po jednym, dwóch dniach zaczął wędrówkę na świętą wieżę. Jak się domyślam, znacznie by go to opóźniło, więc nie wiadomo co stałoby się przez ten czas. Potem, na 23 turnieu sztuk walki po finale dostarczył drużynie senzu, co uratowało Songa. (Wątpie, żeby z tą dziurą przeżył) Potem odciął ogon Vegecie.. jedyny chyba chwalebny czyn. Po Sayian sadze nie przydał się już zbytnio, jedyne co zrobił to dał swoją energię do Genki Damy która zniszczyłą Buu, le sądzę, że bez jego energii kula nie byłaby znacząco słabsza.



Kathlar napisał(a):
Poza tym zginął by od razu gdy by spotkał dino!
Miecz musiał od kogoś dostać, więc zapewne miał już go od dziecka. Ale on przecież też musiał mieć jakąś tam rodzinę. Może kiedyś mieszkał w mieście? Domysłów może się mnożyć ale o tym nic nie wiemy.

ByczusiaTemari napisał(a):
No i w walce z Vegetą- tylko wtedy był przydatny.
A w sadze Piccola, kiedy to zabrał Goku na świętą wieżę? Albo na 23 turnieju sztuk walki, kiedy to przyniósł Goku senzu? Myślisz że Goku przeżyłby z tą dziurą?

Kamzo napisał(a):
Często zgrywał wielkiego ważniaka, ale jedno trzeba mu przyznać, potrafił ocenić siłę przeciwnika
Wiedział o sile Shena, tylko dlatego, że sam został przez niego pokonany
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2

Forum DB Nao » » » [Postać] Yajirobe
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook