Forum Dragon Ball Nao

» [On-line] OGame ocena: 10,00 (głosy: 2)110

Strony: 1, 2  
daniel358
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.800
Posty: 1
Chciałbym wam przedstawić super grę on-line( * zaloguj się, aby zobaczyć link * )
Jest to gra strategiczna ,logiczna na pierwszy rzut oka może wam sie nie spodobać ale potem to bomba
Wraz z nową unią 27 chce pokazać innym sojuszom przypomnieć kto rzadzi
Czyli dragon ball (jest taki sojusz ,TAG sojuszu DB)-z góry mówię że wszystkich przyjmę. Zachęcam wszystkich fanów dragon balla

Jak przyłączyć sie do sojuszu Klikamy na sojusz szukaj sojusz ,tag sojuszu wpisujemy DB(czyli dragon ball:))) i składamy podanie
UWAGA : czytajcie uważnie w pewnym momencie wyskoczy czy wycofać podanie wtedy najlepiej kliknąć na budynki i grać dalej
el coyote Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Dni na forum: 6.819
Posty: 73
Swego czasu pogrywałem w Ogame na Uni 5 . Bardzo fajna i przyjemna gierka, lecz miałem wieleee innych zajęć i musiałem w końcu zrezygnować z gry. Gra bardzo wciąga, ale w późniejszej fazie gry jest bardzooo dużo nerwów, dlatego gra raczej przeznaczona jest dla zdrowo umysłowych . Osobiście to grę bardzo polecam.
piwcio Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
piwcio
Wiek: 35
Dni na forum: 6.906
Posty: 13
Skąd: Warszawa
ja juz dawno gram w ogame uniwersum 9 mam
juz swój sojusz nrazie tylko 11 osób ale zawsza coś.

odejsc nie odejde za bardzo się z nimi zrzyłem
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.814
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Hm a znacie moze mojego kolege,on w to gra dosc dlugo i podobno jest postrachem Uni 5,nicka ma chyba Scooby

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
piwcio Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
piwcio
Wiek: 35
Dni na forum: 6.906
Posty: 13
Skąd: Warszawa
Na samym uni 9 jest około 8000 graczy znalesc kogos to ciezka sprawa
a do uni 5 to od nas daleeeeeko
he mam jakis powalony sojusz ja jestem sam aktywny kiedy nas rozwalają swietnie po prostu druzyna mazen
kto gra na uni 9??
ziutek Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
ziutek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.797
Posty: 2
Skąd: ano z łostrowca
gram se tera w ogame niedawno zaczołem i jestem w universum 11, bardzo fajna i przyjemna gierka , jak byscie znali jakas jeszcze fajna giere online to dajcie linka.
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.772
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
ja byłe na uni8, potem dostałem konto na uni 5 byłem tam 354 i ktoś mi
zaje*** kont a na uni 8 dałem innemu kolesiowi.

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
Parvatti Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Parvatti
Wiek: 34
Dni na forum: 6.747
Plusy: 1
Posty: 724
Skąd: Kraków, Nowa Huta. Bój się.
Zarejestrowałam się, utworzyłam planetkę i jest gites XD Ale pojęcia w sumie nie mam, o co tam leci ;______:

Niech się ktoś zlituje nad biedną łamaczką stereotypu, że tylko blondynki sa głupie i wytłumaczy mi na czym polega ta gra i co mam robić ;]

Co prawda jest tam forum, ale do mnie trzeba łopatologią, ja nie rozumieć wyższej inteligencji XD

Tak więc panowie - i oczywiście nieliczne, ale jakże lubiane tutaj panie - poratujcie mnie XD

- Tato, ale ja nie mam żadnego celu w życiu!
- Celuj w dziesiątkę.


Nie sztuką jest dołączyć do dobrego klanu. Sztuką jest taki klan stworzyć.
Co za pech, że największa sztuka, z jaką niektórzy mieli w życiu do czynienia, to sztuka mięsa wołowego.

Wódka.
Raz przyjemność, a raz trutka.
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Dni na forum: 6.870
Posty: 407
Z teg co wiem to jest to zwykła "tekstówka".. prawdę mówiąc nei grałem w nią, ale wszystko chyab tam plega na podbijaniu planet.
Ja jednak bardziej bym Tobie proponowal wejść na thecrims.pl.. to jest 100% lepsze

Obraz
"Z deszczem przychodzimy. Z rosą odchodzimy... Lecz marzenia nasze na tym świecie pozostają..."
Epitafium: DBZ odc. 467.
Parvatti Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Parvatti
Wiek: 34
Dni na forum: 6.747
Plusy: 1
Posty: 724
Skąd: Kraków, Nowa Huta. Bój się.
wiem...

Bardzo, ale to bardzo chciałabym grac w Crims, ale mam jeden, zasadniczy problem XD

Mianowicie, gra w to juz mój brat. A jesli bedzie utworzone drugie kono na tym samym IP to oni zablokuja obydwa... Tak tam pisze i tak mi mój "kochany" braciszek tłumaczył.


I dlatego sie wkurzyłam i postanowiłam znalexc sobie jakąs gierkę (człowiek chory to sie nudzi XD). Znalazłam OGame a i tak nie wiem, o co tam chodzi XD

Tia XD I teraz to już w ogóle sie zaplatałam XD <ała, ko postawił utaj ten kłebek wełny! XD Czy wy nie wiecie, ze ja mam koci instynkt? XD>

- Tato, ale ja nie mam żadnego celu w życiu!
- Celuj w dziesiątkę.


Nie sztuką jest dołączyć do dobrego klanu. Sztuką jest taki klan stworzyć.
Co za pech, że największa sztuka, z jaką niektórzy mieli w życiu do czynienia, to sztuka mięsa wołowego.

Wódka.
Raz przyjemność, a raz trutka.
desmatrix Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
desmatrix
Dni na forum: 6.678
Posty: 61
powiedzialbym ci ale dawno nie gralem, musisz sie sam oswoic

Tu była nieregulaminowa sygnatura!

V - Variat
E - Energia
G - Gigant
E - Eee... nie wiem
T - Tata
A - AaaaAAaaaa....
Parvatti Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Parvatti
Wiek: 34
Dni na forum: 6.747
Plusy: 1
Posty: 724
Skąd: Kraków, Nowa Huta. Bój się.
Jak na razie tylko buduje budynkli.

Buduje..

Buduje...

Ale ile mozna budować XD Ja nie pani majster, żeby mnie to bawiło XD

- Tato, ale ja nie mam żadnego celu w życiu!
- Celuj w dziesiątkę.


Nie sztuką jest dołączyć do dobrego klanu. Sztuką jest taki klan stworzyć.
Co za pech, że największa sztuka, z jaką niektórzy mieli w życiu do czynienia, to sztuka mięsa wołowego.

Wódka.
Raz przyjemność, a raz trutka.
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.772
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
ja gram w ogame z 3/4 roku. moge ci wytłumaczyć ale nie na forum gg na PW

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Ludzie, właźcie na KUFLA, RPG w świecie DBZ Fabuła związana z anime czyli np. walka z Vegetą czy Zarbonem. TAkże nieodłączna postać Bulmy cz Karina. Świetnie się gra, ja mam już 220 000 000 BP...no ok, to jest bardzo mało Dla bardzo dobrych graczy BP liczy się w setkach milionów

http://www.kufel.risp.pl

Jak coś to mój login to Szpaner a wszystko jest tam wyjaśnione w regulaminie, więc uważajcie

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.772
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
grałem w to miałem tam 200000 bh i 100000 zeni ale odeszłem i oddałem na gildie

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Dni na forum: 6.870
Posty: 407
A Parvi masz neostradę, czy inne łącze? Jeżeli masz Neo, to IP Ci się zmienia z każdym rozłączeniem internetu, więc w Crimsów możesz łupać ile wlezie

Obraz
"Z deszczem przychodzimy. Z rosą odchodzimy... Lecz marzenia nasze na tym świecie pozostają..."
Epitafium: DBZ odc. 467.
Matix Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 34
Dni na forum: 6.660
Posty: 12
Skąd: Pabianice
ja gram w ogame moge coś wytłumaczyc polecam też lekture FAQ

* zaloguj się, aby zobaczyć link *

ogame wciąga ja czuje sie troche uzalezniony ale nie do tego stopnia że jak jeden koles (gdzies miałem link do artykułu bidnej dziewczyny) który podczas stosunku płciowego powiedział : "Poczekaj kochanie musze wysłać flote na inną planete"
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
SzpanerPL napisał(a):
Ludzie, właźcie na KUFLA, RPG w świecie DBZ Fabuła związana z anime czyli np. walka z Vegetą czy Zarbonem. TAkże nieodłączna postać Bulmy cz Karina. Świetnie się gra, ja mam już 220 000 000 BP...no ok, to jest bardzo mało Dla bardzo dobrych graczy BP liczy się w setkach milionów

http://www.kufel.risp.pl

Jak coś to mój login to Szpaner a wszystko jest tam wyjaśnione w regulaminie, więc uważajcie
Prosiłbym o nie schodzenie z głównego tematu omawianego w tym topicu, jeżeli czujesz potrzebę podzielenia się z innym czymś oraz ten temat jeszcze nie istnieje, założ go, a nie spammujesz w innym, tym samym dając sytuacje do zboczenia z tematu.

Ja nigdy nie grałem w oGame Parvi, ale jak chcesz to mogę popytać się kolegi, co i jak, bo on w to gra.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
MajinBoo Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
MajinBoo
Wiek: 30
Dni na forum: 6.685
Posty: 97
Skąd: Ze Wszond
ja gram na uni 4 i na uni 39. fajna gierka. gram juz chyba od roku na uni 4. mam 350.000 pkt.
Alexandra007 Kobieta
Wojownik
Wojownik
Alexandra007
Wiek: 35
Dni na forum: 6.581
Posty: 47
Wszyscy o tym ogame .. kurcze cala plaga .. ja bym nie miala cierpliwosci do tego. Nawet na Allegro sprzedaja surowce, swoje konta itp... heh mozna zarobic
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » [On-line] OGame
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook