Forum Dragon Ball Nao

» [j-rock] Zigzo

Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.695
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Obraz

Wokalistą tego zespołu był Tetsu, którego z pewnością niemała część fanów j-music kojarzy z zespołu MALICE MIZER. Niestety większość ludzi twierdzi, że Tetsu nie potrafi śpiewać... nawet nie wiedzą jak bardzo się mylą...

Mówiąc krótko: jeśli lubisz dobry rock, ZIGZO jest zespołem dla Ciebie!

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Hayato: 15.04.2009, 0:32
Yum-kun Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Yum-kun
Wiek: 33
Dni na forum: 5.533
Posty: 97
Skąd: Nibylandia
Szczerze to ja Zizgo poznałam tylko i wyłącznie dzięki Sakurze XDDD I polubiłam ich tylko jedną piosenkę, bo jakoś tak całokształt ich muzyki mnie do siebie nie przekonał.

Ai no Banana XDDD Bo Tetsu jest rlz, MiyavixHyde na wieczność, nieogolony Ken wa sekushi elemento desu, a Yukihiro jest jak Jinx, bo tylko ja sądze, że jest uroczy XDDD
A faceci po czterdziestce też moga byc przytulasni! O!
A HYDE TO BRZYDAAAAAL ! ! ! (ja nie wiem, co wy w nim widzicie, naprawde XDDDDDDD)
Mika-sama Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
Mika-sama
Wiek: 33
Dni na forum: 5.514
Posty: 27
Skąd: Warszawa
Taaak. Tetsu teraz zupełnie inaczej wygląda XD Ale za Indeisowych MM to przyznam się szczerze, miałam problem z rozróżnieniem memberów. Osobiście Nie mam nic do Zigzo, dzięki Yumi-kun ich poznałam, ale nie przemówili do mnie.

Pozdrawiam ^^

Obraz
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.695
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
A to ci niespodzianka. Jak poda je JaME:

"Działalność ZIGZO ma zostać wznowiona. Napisał o tym na swoim Twitterze perkusista Sakura (ex-L'Arc~en~Ciel). Powrót planowany jest na 17 marca 2012, jednakże nie wiadomo, czy koncert w AKASAKA BLITZ będzie tylko jednodniowym powrotem, czy też czymś bardziej znaczącym.

Około roku 2000 ZIGZO był dość popularnym zespołem punk-rockowym. Znani członkowie tej grupy to: perkusista Sakura i wokalista TETSU, który wcześniej jako pierwszy zaszczycał wokalem MALICE MIZER."

Widze, ze nastal w Japonii czas wielkich powrotow .Wiadomosc ta cieszy mnie niezmiernie, gdyz ZIGZO grali na prawde fajne kawalki.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.695
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Rockowa supergrupa ZIGZO, w której skład wchodzą byli członkowie MALICE MIZER, L’Arc~en~Ciel i BY-SEXUAL, wyda 10 października pierwszy od ponad dziesięciu lat album studyjny. Ma on nosić tytuł THE BATTLE OF LOVE i zawierać dwanaście utworów.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.695
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Zespół rockowy ZIGZO, który świętuje piętnastą rocznicę swojego debiutu major, wyda nowy album 1 lipca.

Będzie on nosił tytuł FOREVER YOUNG i znajdzie się na nim jedenaście utworów, w tym nagrana ponownie popularna piosenka zespołu, Himawari.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.695
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Rockowy zespół ZIGZO w tym roku obchodzi dwudziestolecie powstania. Aby uczcić to wydarzenie, 1 lipca grupa wyda album z najlepszymi przebojami.

Jeszcze niezatytułowany zawierać będzie nowe wersje 12 wcześniej wydanych piosenek z całej kariery grupy, jak również nowy utwór.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » [j-rock] Zigzo
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook