Rok 2003 :: Premiera pierwszego DVD z odcinkami "Dragon Ball" (21 lat temu)

» Klany

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.851
Plusy: 27
Posty: 5.276
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Forgotten Shadow napisał(a):
"klan Forgotten"
Nie ma co, nazwa z myślą o przyszłych członkach xD

tak jak wyżej nazwa, musi byc azjatycka ale nie o to mi chodzi. Właściwie wśród nowych uzytkowników, takich wartościowych dla których można by zrobić klan jest z 3, no dobra może 4 i nie ma sensu zakładać klanu dla kogoś kto tylko wpada pospamić na temat DB. Proponowałbym trochę odczekać, a jak tak bardzo chcesz to oczywiście możesz założyć klan ''Pika Pika'' z Lenem, barteczkami i innymi Trunksamissj2

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio zmieniony przez Katz: 06.03.2009, 15:03
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 34
Dni na forum: 6.227
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Dark Sky napisał(a):
Po trzecie, po kiego grzyba Ci nowy klan?.
Jak Admin utworzył Tokugawę, myślałem w taki wsam sposób. Taka mała dygresja.
A tak poważnie, ludzie, powaliło was z tymi klanami? Niedługo powstaną tu 2 osobowe klany.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.790
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Po trzecie, po kiego grzyba Ci nowy klan?.
Nie chcę nic mówić, ale 80% forum tak myślało, jak założyłeś Tokugawę Dark.

Pytanie do przyszłego przywódcy Klanu Forgotten:
Masz chociaż jednego chętnego, który razem z Tobą zagrzałby na dłużej miejsce w tym elitarnym gronie?

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.858
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Katzu~no~Yuutsu napisał(a):
a jak tak bardzo chcesz to oczywiście możesz założyć klan ''Pika Pika'' z Lenem, barteczkami i innymi Trunksamissj2
Nie dyskryminuj Trunksówssj2 i barteczków ._.

Tak czy inaczej, wątpię w świetlaną przyszłość, tego jeszcze nawet nie założonego klanu. Radziłabym porzucić ten pomysł i zająć się czymś bardziej produktywnym. W końcu nie samymi klanami forum żyje, prawda?

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.513
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Mart napisał(a):
a jak tak bardzo chcesz to oczywiście możesz założyć klan ''Pika Pika'' z Lenem, barteczkami i innymi Trunksamissj2
ZEjdźcie już z Lena Ile no można ^ ^ Odpierdzielał ładnie, skończyło się, to nie ma sensu porównywać Go do jakichś Pikaczów zamkniętych w pokebolach.

Według mnie inicjatywka z nowym klanem jest totalnie głupim pomysłem. Co to, ma się tworzyć wylęgarnia klanów ? Nie wystarczy już tych, które są na miejscu ? Masz już ochotników, którzy chętnie wstapiliby w twój klan ? Jak sądzę, pewnie nie.. Tak więc, na razie ładnie, grzecznie postuj, to może po jakimś tam czasie zostaniejsz przyjęty do odrębnej społeczności kilku użytkowników. Po co się masz trudzić, jesteś krótki okres na forum i takie tam.

Zastanów się nad swoim zachowaniem, idź do spowiedzi, a dobrze Tobą pokierują.
Vegeta_SSJ4 Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Vegeta_SSJ4
Wiek: 37
Dni na forum: 5.494
Posty: 191
Skąd: z Vegety :D
Sorry ze może z moim pytanie nie trafiłem w odpowiedni dział ale jak już jest w tym temacie o klanach to co należy zrobić żeby zostać przyjętym do jakiegoś klanu których istnieję trochę na tym forum z tego co zdążyłem zauważyć ?

" ... Jest tylko jedna rzecz,w życiu ludzi,narodów i państw,która jest bezcenna:tą rzeczą jest Honor ... " - A dla Vegety Honor jest bezcenny
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.858
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Vegeta_SSJ4 napisał(a):
Sorry ze może z moim pytanie nie trafiłem w odpowiedni dział ale jak już jest w tym temacie o klanach to co należy zrobić żeby zostać przyjętym do jakiegoś klanu których istnieję trochę na tym forum z tego co zdążyłem zauważyć ?
Musisz napisać podanie do lidera z prośbą o przyjęcie, z tego co wiem.

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.115
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Hako napisał(a):
Nie chcę nic mówić, ale 80% forum tak myślało, jak założyłeś Tokugawę Dark.
Zakładając Tokugawę miałem pewną wizję, stworzenia czegoś z niczego ;P, dobrania odpowiedniej grupy osób, która się zgra w jedno, wątpie, czy temu panu wyżej się to uda, ale cóż niech próbuje, próba nie strzelba.
Vegeta_SSJ4 Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Vegeta_SSJ4
Wiek: 37
Dni na forum: 5.494
Posty: 191
Skąd: z Vegety :D
Mart napisał(a):
Vegeta_SSJ4 napisał(a):
Sorry ze może z moim pytanie nie trafiłem w odpowiedni dział ale jak już jest w tym temacie o klanach to co należy zrobić żeby zostać przyjętym do jakiegoś klanu których istnieję trochę na tym forum z tego co zdążyłem zauważyć ?
Musisz napisać podanie do lidera z prośbą o przyjęcie, z tego co wiem.
Dzięki bardzo za info może kiedyś się przyda Pozdrawiam

" ... Jest tylko jedna rzecz,w życiu ludzi,narodów i państw,która jest bezcenna:tą rzeczą jest Honor ... " - A dla Vegety Honor jest bezcenny
.:LuKasz:. Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
.:LuKasz:.
Wiek: 30
Dni na forum: 5.501
Plusy: 1
Posty: 261
Skąd: ベガの惑星から
Mówicie że nowy klan jest nie potrzebny , ale te klany które już istnieją są zamknięte i nie przyjmują nowych członków , więc według was inni nie mogą należeć do jakiegoś klanu ???
Ja zgłosiłem się na członka tego klanu który ma zamiar założyć Forgotten , ale co do nazwy to macie racje że trzeba zmienić .

DB RULEZ
___________________________

[*]Andrzej Sapkowski
[*]Stephen King
___________________________
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.851
Plusy: 27
Posty: 5.276
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Lukasz SSJ2 napisał(a):
Mówicie że nowy klan jest nie potrzebny , ale te klany które już istnieją są zamknięte i nie przyjmują nowych członków , więc według was inni nie mogą należeć do jakiegoś klanu ???.
Czytaj wyżej, to ze są zamknięte nie znaczy ze nie możesz do nich dołaczyć, musisz napisać podanie na pw do lidera klanu i rada starszych naradzi się czy cię przyjąć czy nie

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Forgotten Shadow Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Forgotten Shadow
Dni na forum: 5.567
Plusy: 1
Posty: 81
Lukasz SSJ2 napisał(a):
Ja zgłosiłem się na członka tego klanu który ma zamiar założyć Forgotten , ale co do nazwy to macie racje że trzeba zmienić .
nazwę podałem dla przykładu, znajdę coś z japonii ciekawego ;d
Czytaj wyżej, to ze są zamknięte nie znaczy ze nie możesz do nich dołaczyć, musisz napisać podanie na pw do lidera klanu i rada starszych naradzi się czy cię przyjąć czy nie
jedyny klan jaki przyjmie teraz użytkowników nowych to pewnie Tokugawa... a niektórzy może chcą dostać się do innego... dlatego ja zamierzam założyć klan kto chce dołączyć niech pisze już mamy jednego który chce się dostać ;d czekam na resztę zgłoszeń!

Manga to nie bajka
to sztuka a Dragon Ball wśród mang
jest jak Mona Lisa wśród obrazów
Obraz
Dragon Ball - It's my life
Vegeta_SSJ4 Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Vegeta_SSJ4
Wiek: 37
Dni na forum: 5.494
Posty: 191
Skąd: z Vegety :D
Forgotten Shadow napisał(a):
Lukasz SSJ2 napisał(a):
Ja zgłosiłem się na członka tego klanu który ma zamiar założyć Forgotten , ale co do nazwy to macie racje że trzeba zmienić .
nazwę podałem dla przykładu, znajdę coś z japonii ciekawego ;d
Czytaj wyżej, to ze są zamknięte nie znaczy ze nie możesz do nich dołaczyć, musisz napisać podanie na pw do lidera klanu i rada starszych naradzi się czy cię przyjąć czy nie
jedyny klan jaki przyjmie teraz użytkowników nowych to pewnie Tokugawa... a niektórzy może chcą dostać się do innego... dlatego ja zamierzam założyć klan kto chce dołączyć niech pisze już mamy jednego który chce się dostać ;d czekam na resztę zgłoszeń!
Jak coś to ja bym się pisał do ciebie i twego klanu o ile się da

" ... Jest tylko jedna rzecz,w życiu ludzi,narodów i państw,która jest bezcenna:tą rzeczą jest Honor ... " - A dla Vegety Honor jest bezcenny
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.673
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
Mart napisał(a):
Radziłabym porzucić ten pomysł i zająć się czymś bardziej produktywnym. W końcu nie samymi klanami forum żyje, prawda?
Skoro nie samym to po co jesteś w Asakurze? ;] Jak chcą tworzyć klan to niech tworzą. Ostatnio zarejestrowało się kilku aktywnych ludzi także na chętnych nie może narzekać a jeśli chodzi o nazwę to słusznym jest zmienić pierwszy pomysł
A po drugie to nie wiem w czym wam(pozostałe klany) będzie przeszkadzać nowy klan skoro dostępu do forum klanowego mieć nie będziecie. Jedyne pretensje może mieć Adam o to że zawracana mu jest głowa 2 przyciskami "Dodaj Grupę" i "Usuń Grupę"

O ile dobrze widzę to jest już was 3 także życzę powodzenia w zbieraniu ludzi. Jakby co macie Lena Będzie do was pasować

szczecin
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.858
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Gangez napisał(a):
Skoro nie samym to po co jesteś w Asakurze? ;]
Heh, to że jestem w klanie oznacza, że całe forum ogranicza się dla mnie do niego? Gralutuję podejścia.

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.684
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Lukasz SSJ2 napisał(a):
Mówicie że nowy klan jest nie potrzebny , ale te klany które już istnieją są zamknięte i nie przyjmują nowych członków ,
Ja zwróciłem się do Takedy,i zostałem wspaniałomyślnie przyjęty. Więc nie mów, że nie przyjmują, a to nie było wcale aż tak dawno.

Forgotten Shadow napisał(a):
nazwę podałem dla przykładu, znajdę coś z japonii ciekawego ;d
Spróbuj coś z historii Japoni,z okresu Sengoku Jidai. Było tam wiele wspaniałych klanów np. Mori, Oda, Imagawa,Asai czy Uesugi. To tylko przykłady.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.763
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
Gangez napisał(a):
Skoro nie samym to po co jesteś w Asakurze? ;] Jak chcą tworzyć klan to niech tworzą.
Może jest dla tego żeby nie wszędzie musieć oglądać twoje posty...

Gangez napisał(a):
Ostatnio zarejestrowało się kilku aktywnych ludzi także na chętnych nie może narzekać a jeśli chodzi o nazwę to słusznym jest zmienić pierwszy pomysł
A po drugie to nie wiem w czym wam(pozostałe klany) będzie przeszkadzać nowy klan skoro dostępu do forum klanowego mieć nie będziecie.
_______________________

Uważam, że zatracamy pojęcie elitarnej grupy, Moim pomysłem po przeczytaniu tej jakże nużącej i nie przemyślanej dyskusji jest to by dziabnąć opis pojęcia elitarny użytkownik, co możemy rozumieć poprzez nasze 4 liczniki forumowe:

- Posty
- Dni na forum
- Plusy
- Ostrzeżenia

Te liczniki dają nam pojęcie o użytkowniku pod względem:

- Swojego zdania (Co daje pojęcie o charakterze lidera i osób jakie zrzesza)
- Czasu udzielania (Pojęcie o naszym wspólnym forum)
- Współpracy
- Znajomości regulaminu

Możemy już założyć, że po spełnieniu warunków zostaje on elitarnym użytkownikiem. Jest też oczywiście swojego rodzaju:

"Szlachta wyższa" (Moderator, Redaktor), która jest ponad elitą i mogła by tworzyć co tylko zechce i co jednocześnie jest przychylne regulaminowi forum oraz ma zgodę admina.

Szlachta niższa (Ronin, Rangi specjalne) nie maja już tylu względów, jednak mają autorytet i siła wyższa też czasem ugina się pod ich prośbą.

Ci wszyscy właśnie powinni tworzyć Klany, które zrzeszają naszych drogich użytkowników.

Pozdrawiam.

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.673
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
Mart napisał(a):
Gangez napisał(a):
Skoro nie samym to po co jesteś w Asakurze? ;]
Heh, to że jestem w klanie oznacza, że całe forum ogranicza się dla mnie do niego? Gralutuję podejścia.
No fajnie tyle że ja nic takiego nie napisałem. Zadałem jedynie pytanie. Jak chcesz to możesz jedynie sobie pogrALUTować.

Shihouin napisał(a):
Ci wszyscy właśnie powinni tworzyć Klany, które zrzeszają naszych drogich użytkowników.
Ja nie wiem czy muszę przypominać ale jeśli chodzi o ostrzeżenia to rzeczywiście w aktualnych klanach jest "mnóstwo" "elitarnych użytkowników".

szczecin
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.115
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Ja wpadłem zaś na inny pomysł. Tak sobie te klany istnieją i stnieją i właściwie nic poza oddzielnym forum z tego nie ma.
No i może zrobilibyśmy jakiś konkurs lub coś w tym rodzaju,
Podobnie jak to było w zawodach snookerowych.
Co Wy na to?.
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.790
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Dark Sky napisał(a):
Ja wpadłem zaś na inny pomysł. Tak sobie te klany istnieją i stnieją i właściwie nic poza oddzielnym forum z tego nie ma.
No i może zrobilibyśmy jakiś konkurs lub coś w tym rodzaju,
Podobnie jak to było w zawodach snookerowych.
Co Wy na to?.
Ujdzie.

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  

Forum DB Nao » » » Klany
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook