Forum Dragon Ball Nao

» Ulubiony przedmiot szkolny

Strony:   1, 2, 3, 4, 5  
Iskierka Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
Iskierka
Wiek: 33
Dni na forum: 6.061
Posty: 27
Skąd: Okolice Olkusza (Małopolska)
Kocham Biologię Dlatego też poszłam na profil biol-chem
Polubiłam chemię

Inne które lubie to:
plastyka, muzyka, w-f (choć rok nie ćwiczylam ale to nie moja wina, siły wyższe ), angielski

Które nie lubie:
fizyka, matematyka, historia i wos

Reszta jest mi obojętna
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Naoista napisał(a):
Ja, jak niektórym wiadomo, najbardziej lubię matemtykę, a nie lubie Biologii...
ja tak samo biologia jest może nie głupia, ale nie lubię się jej uczyć ;/
do tego dużo materiału, a jeśli chodzi o to to z historii pod tym względem jest jeszcze gorzej...
No ale trzeba sobie radzić
.:LuKasz:. Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
.:LuKasz:.
Wiek: 30
Dni na forum: 5.511
Plusy: 1
Posty: 261
Skąd: ベガの惑星から
Ja to najbardziej lubie historię i WOS , interesują mnie te przedmioty, Trochę lubie też chemie i fizykę, natomiast jeśli chodzi o biologie to lubiałem aż do czasu gdy dali nam nową nauczycielkę.

DB RULEZ
___________________________

[*]Andrzej Sapkowski
[*]Stephen King
___________________________
Kiper Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]

Wiek: 29
Dni na forum: 5.575
Plusy: 10
Posty: 618
Skąd: z przemytu
Moim ulubionym przedmiotem zdecydowanie jest biologia. Uwielbiam ten przedmiot. Poza tym lubię też WOS, szkoda tylko, że tygodniowo mam jedną godzinę WOS-u i biologii. A moim najmniej lubianym przedmiotem w szkole jest matematyka i fizyka...
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Od września, w ostatniej klasie mojej "ukochanej" szkoły, mam podstawy psychologii. Uczy go nasza powalona dyrektorka, która nie znosi, gdy mówi się do niej "sorko" (pewnie, powinno przecież się mówić "pani magister" ).

Przechodząc do sedna. Psychologia jest jednym z moich ulubionych przedmiotów. Wiedza przychodzi mi tak samo łatwo jak chęć słuchania muzyki czy jedzenia bananów

Pierwsze półrocze zaliczyłam bez bólu na bardzo dobry.

To ciekawe, bo otoczenie mówi, że to ja powinnam się udać do psychologa

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Laru-chan napisał(a):
To ciekawe, bo otoczenie mówi, że to ja powinnam się udać do psychologa
jak większość psychologów. Na obecnym semestrze najciekawsze wydają mi się konwersatoria z bioetyki oraz fakultet z filozofii mitu.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Chwila Kobieta
autorka posta nr 100000
autorka posta nr 100000
[ Klan Tokugawa ]
Chwila
Wiek: 31
Dni na forum: 5.599
Posty: 308
Zacznę od tych, które powinnam lubić:

Historia - Na historii lubię pospać. Profesorka strasznie przynudza. Kobieta nie umie ciekawie opowiadać. Szkoda.

Język polski - Codziennie jakaś interpretacja pieśni, fraszki, hymnu, sonetu czy czegokolwiek, co się do interpretacji nadaje. Ogólnie, to nie przepadam za tymi lekcjami, gdyż nie znoszę tekstu typu : "Dzieci zmieńcie profil."

Dalej :

Biologia - Nie za bardzo interesuje mnie pozbycie się tasiemca z oranizmu (Trzeba go "wykupkać"), czy tam jakaś inna paplanina o robaczkach. Poza tym nie umiem się tego uczyć.

Chemia - Nauczycelka ma 62 lata i uczyła moją matkę, moją wychowawczynię (która niebawem wybiera się na emeryturę) i praktycznie pół mojego miasta. Stwierdziła kiedyś, że "będą ją zdrapywać z tablicy, bo ona dobrowolnie nie odejdzie". Chemia, to chyba jedyny przedmiot, którego w szkole uczą się wszyscy.

W-F - Po stresującym dniu uwielbiam odreagować na wf. Czuję się wtedy lepiej. Koleś potrafi nas potwornie wymęczyć (aż pot ścieka nam do majtek).

Fizyka - Materiał bardzo prosty (może dlatego, że program podstawowy), co mnie maksymalnie uszczęśliwia.

PO - Idealna lekcja do przepisania pracy domowej, poplotkowania, pospania itp. Jedyną najciekawszym tematem jest pierwsza pomoc, bo to się kiedyś może przydać.

To chyba wszystko.
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Ja lublu:

- Historie (nie bez powodu wybrałem ja sobie na maturkę)
- J.angielski (anglista juz mnie nie pyta, bo juz mu się znudziło ze ciągle dostaje 4 lub 5
- WF ( mamy zajebistego nauczyciela)
- Chemia (szczególnie mole i alkohole )

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Nightmare_creator Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Asakura ]
Nightmare_creator
Wiek: 33
Dni na forum: 5.511
Posty: 320
Skąd: Czeluść.
Plastykę i wok - no bo po to szłam do takiej a nie innej szkoły xD
Francuski, angielski, polski - bo języki są fajne
a reszta mi nie przeszkadza ale też mnie jakoś nie cieszy

I'm wicked like a stain - yeah, I'm the one who's insane...
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.683
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
Ze szkoły to bardzo lubiłem Matematykę, Angielski i WF. Polski zawsze był moją słabą stroną Jeszcze te rozprawki i inne pierdoły. Za biologią również nie przepadałem, zawsze dostawałem 3 i to nie ważne czy się uczyłem czy nie - zawsze 3, sama tematyka też do bani.

Jeśli bym miał napisać coś o przedmiotach ze studiów to ulubione przedmioty to te, za które dostanę stypendium naukowe, czyli jakieś 3/4 przedmiotów. Tak naj naj bardziej to Matematyka, Grafika Inżynierska(tylko rysowanie ), WF, Mechanika ćw, Angielski, Szkolenie Wojskowe i Elektryka ćw. Najbardziej nie lubię Elektrotechniki W, Mechaniki płynów oraz Materiałoznastwa.

szczecin
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Moim ulubionym przedmiotem szkolnym była, jest i pewnie będzie Historia.
Dlatego, że wolę coś nauczyć się na pamięć i potem mam z tego dobrą ocenę, a korzystam na tym dodatkowo, bo często dowiaduje się interesujących rzeczy.
Nie lubię Ekonomiki Przedsiębiorstw, może to przez profesorkę, która nas uczy, albo po prostu nie interesuje się tematami ekonomicznymi, ale chyba bardziej to pierwsze ;P.
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
W podstawówce i liceum była to zawsze historia. Zdawałem ją nawet na maturze.

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Vegeta_SSJ4 Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Vegeta_SSJ4
Wiek: 37
Dni na forum: 5.504
Posty: 191
Skąd: z Vegety :D
Jak dla mnie najlepsza jest Historia a najgorsza matma

" ... Jest tylko jedna rzecz,w życiu ludzi,narodów i państw,która jest bezcenna:tą rzeczą jest Honor ... " - A dla Vegety Honor jest bezcenny
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Moje ulubione przedmioty?
Polski- od dziecka lubiłam pisać wypracowania, podania, listy, recenzje(chociaż te to już mniej) i czytać książki- chociaż w gim. miałam beznadziejne lektury.W tym roku mam same lektury z podstawówki praktycznie- mitologia grecka, biblia,itp. Teraz jestem w 1 liceum z rozszerz. angielskim- histą i geografią. Też za to ,ze można na polskim jakby rozwijać swą kreatywność w pewnym sensie. Nienawidzę zaś gramatyki.
historia- z tego choćby powodu, że moja mama często opowiadała co było za jej czasów, o swojej szkole, życiu itp. Czy za czasów mojego brata. Lubię znać przeszłość, zawsze mnie do tego ciągnęło
angielski- angielskiego zaczęłam się uczyć gdy byłam w przedszkolu- miałam 5 lat. Z zainteresowaniem poznawałam różne słówka, z resztą miałam wtedy angielski CN i tam mój brat wtedy DB oglądał. Ja się tym zainteresowałam, i stąd się wzięło me zamiłowanie do tego anime. Jak oglądałam filmiki po ang. to zawsze rozumiałam, o co w nich chodzi.
-------------------------------------------------------------------------------------
Przedmioty które lubię ,ale mniej
niemiecki- kocham ten język. Moja mama opowiadała , że jej babcia często używała germanizmów(zmarła gdy moja była w 8 klasie). Z resztą, jakaś moja, pra coś tam babka miała korzenie niemieckie Bardzo lubię brzmienie tego języka- na RTL2 czasem Shippuuden oglądałam. A niemieckiego staram się uczyć z lekcji na lekcję.
biologia- lubię, o ile mam tematy typu" choroby człowieka, o ochronie środowiskach, uzależnieniach, zwierzętach i roślinach i ich zwyczajach, czy o etapach ciąży. Ale jak ja mam np. budowę kości, serca, czy coś innego mi się robi niedobrze.
-------------------------------------------------------------------------------------
Nie lubię:
chemii- w gimnazjum miałam bardzo niski poziom nauczania tego przedmiotu- w 1 kl. ,,lekcja" polegała na tym, że nauczycielka nic nie robiła, my siedzieliśmy w necie praktycznie tłumaczyła tak, że szkoda mi słów, w 2 kl. to była inna, która jak ktoś nie rozumiał, rzucała się, a w 3 kl.to nawet ujdzie.
W-F- męczarnia.
matma- nie lubię to za mocne słowo, ale niech będzie nie przepadam.
rosyjskiego- uczyłam się go w klasach 4-6. I tak niewiele pamiętam, praktycznie nigdy mi się ten język nie przydał. Z resztą nie lubię w ogóle tego brzmienia.
plastyka- miałam taką debilną nauczycielkę w gim. co robiła kartkówki z tego przedmiotu. Z resztą nie mam zdolności plastycznych.
-----------------------------------------------------------------------------------------------
obojętne
religia- nie uczęszczam do kościoła- jestem katoliczką niepraktykującą. Z resztą jakoś niekoniecznie miałam fajnych katechetów.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
FungaFuFu Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
FungaFuFu
Wiek: 26
Dni na forum: 5.397
Posty: 192
Skąd: Olsztyn :)
Ja tam w ogóle nie lubię szkoły, ale jak już bym miała wybierać :
W-F - całkiem spoko. Jestem wysoka, więc lubię grać w kosza. Lubię też nogę i ręczną. Bardzo fajny przedmiot.
Angielski - jedyny przedmiot z którego nie mam czwórek, trójek i poniżej . Jakoś łatwo mi przychodzi ten język.
Polski - Ale tylko wtedy jak są wypracowania albo jak trzeba jakieś opowiadanie napisać, bo wtedy mam 5, ale tak to nudy.

Anime na zawsze !!!
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Angel of Destiny napisał(a):
niemiecki- kocham ten język.
Jednak są normalni ludzie na tym świecie.

Ja najbardziej lubię geografię historyczną i prahistorię. A nie lubię VBH.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Ulubiony przedmiot szkolny to matematyka. Najbardziej nielubiany - angielski.
Matematykę bardzo lubię z względu na to, że jestem z niej bardzo dobry, tzn w klasie. Lubię rozwiązywać zadania matematyczne, jeśli nie trzeba niczego rysować, bo za geometrią nie przepadam.
Angielskiego nie lubię, bo zawsze mam głupich nauczycieli, którzy nie potrafią uczyć. W ogóle jest on dla mnie niezrozumiały. Gdybym ja miał sobie wystawić ocenę, to ledwo 2. A nauczycielka daje mi czwóry -.-

Obraz
Amino Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Amino
Wiek: 28
Dni na forum: 5.433
Posty: 183
Skąd: Ruda Śl.
Jak na razie to angielski i francuski, wgl lubię uczyć się języków. Łatwo mi przychodzi ich nauka.. Tzn, angielski lubię i umiem w całości, za to francuski tylko w połowie.. dużo łatwiej przychodzi mi czytanie, słuchanie ze zrozumieniem i takie tam niż zapamiętywanie nowych słówek...

Przedmiotem, którego nienawidzę jest matematyka.. tzn, nie chodzi o to, że jej nie umiem, czy coś, bo umiem i to nawet dobrze.. ja po prostu nie znoszę tej wrednej baby, która mi ciągle coś wciepuje i każe mi liczyć na tablicy... wrrr

Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.799
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Mój ulubiony przedmiot szkolny to dzwonek. Kocham jak na lekcji biologii, chemii, polskiego go słyszę. To jest dla mnie coś wspaniałego, czuje się wtedy w pełni spełniony. Wkurza mnie natomiast na WF'ie, bo często zbyt wcześnie go słychać, idzie się jednak przyzwyczaić.

Pozdrawiać.

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Moim ulubionym na studiach była: Meteorologia i Klimatologia - w tym jedynym przypadku podczas konkretnego kaca, mogłem pokazać co potrafię i nieraz ratowałem dupska reszty półgrupy ( podział grupy był na 2 cześci podczas tych cwiczen ) , kiedy to nic nie umieli. Poza tym nienawidziłem wiele innych. Lubię też wf - ping pong, gdyż mogę pograć z wieloma fajnymi dupami. W tym jestem dobry, staram się grać dobrze, miło jest się popatrzeć, kiedy to ładna, zgrabna, ruda koleżanka z niezłym wyposażeniem ( "zderzakami" , oraz dołem pleców ), schyla się po malutką piłeczkę i tak w kółko. Te dwa przedmioty mnie zachwycają. Natomiast nie lubiłem całej reszty, gdyż ledwo z nich się wyciągałem.
Lubiłem pzoa tym, nie ze względu na ćwiczenie ( gdyż było dosyć ciężkie), ale na wykładowcę, kolesia od ćwiczeń. Często , kiedy jeszcze walczyłem o egzamin komisyjny, przychodziłem w trakcie 2 semestru na jego ćwiczenia i rozmawialiśmy sobie o alkoholu wszelkiej maści , tracąc przy tym ćwiczenia. Kolega od ćwiczeń był tak uprzejmy, że zwalniał mnie z nich.
Reszty zaś obecnie nie lubię, gdyż z większości muszę opracować jakieś nędzne referaty, za którymi zbytnio to nie przepadam i musze ... sporo wypijać alkoholu, by jakoś je pocisnąć, jednak z tym wiąże się pewne ryzyko- wyrzucenie definitywne ze studiów, no cóż

Poza tym, bardzo lubię ołówki, długopisy i inne przedmioty do pisania - lubię je sobie wkładać głęboko w usta i miziać je w nich. Dalej nie chce mi się pisać, gdyż temat do takich nie należy.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5  

Forum DB Nao » » » » Ulubiony przedmiot szkolny
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook