Forum Dragon Ball Nao

» Co by było, gdyby nie było przypadków?

Draqun Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Draqun
Dni na forum: 6.868
Posty: 259
Skąd: Główczyce
Zadałem to pytanie w temacie o snach. A co wy o tym myślicie?

Takich 3-ech jak nas 2-óch nie znajdziecie ani 1-ego
Prawo Omha "Ciało rzucone w łoże traci na oporze"
http://animefunny.vgh.pl
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Szczerze mysle ze Deja Vu to mogą być uśpione wspomnienia wynikające z rozlużnienia,mi się np czesto zdarza ze myslac ze cos robie 1 raz pojawia sie wlasnie Dejavu.Druga teoria jest być moze chwilowy wybieg w czasie i przewidzenie przyszłości na okres jakiś paru sekund,co wydaje mi sie malo prawdopodobne,albo po prostu [ ort! ] są to jakies niezatarte wspomniania z poprzednich wcieleń.A co do przypadkow,uważam [ ort! ] ze życie sklada sie w wiekszosci wlasnie z nich i gdyby ich nie bylo,mogli bysmy nie doswiadczyc pewnych wspanialych doswiadczen,jak np milosc,gdyz glownie dzieki przypadkowi poznaje sie ta/tego ukochana/nego

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.773
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
ja uważam że istnieją poprzednie wcielenia i przeżywamy cały czas to samo tylko miejsce, czas, osoby sie zmieniają. A co do przypadków to bez nich nie poznał bym was wszystkich, i paru innych osób
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Dni na forum: 6.871
Posty: 407
Gdyby nei przypadek nie poznał bym dziewczyny, z którą byłem 1.5 roku.
A teraz sobie cierpię i jest spoko...

Obraz
"Z deszczem przychodzimy. Z rosą odchodzimy... Lecz marzenia nasze na tym świecie pozostają..."
Epitafium: DBZ odc. 467.
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.810
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Gdyby nie było przypadków, nie było by życia, gdyz wszystko było by wiadome... w końcu życie do jeden wielki przypadek ;p

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.025
Posty: 518
Gdyby nie przypadek nie przezyalbym tylko rzeczy co mi sie przydazyly i przydaza. Nie mowie ze wszystkie przypadki sa mile i dobrze oddzialowywuja na nasze zycie ale bez nich nie bylo by to samo.
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.059
Posty: 482
Skąd: Kraków
Gdyby nie było przypadków, nie było by życia
heh jak zawsze, mam skojarzenia.
szczerze mowiac przypadk to jedna z najfajniejszych rzeczy w zyciu. A dobre w tym jest to ze nigdy nie wiesz co cie spotka i czy to bedzie przypadek, przeznaczenie czy ironia. Gdyby nie przypadki wielu rzeczy we wspolczesnym swiecie by nie wynaleziono, a poza tym gdyby nie przypadek to nie bylo by mnie na swiecie

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.025
Posty: 518
Scyller to milo ze jestes posrod nas. Niezmiernie sie ciesze. Ale musiales sobie tak dokopac na forum nas wszystkich? XD Ekhm ja bylam planowana...
Ale nic Bozia dala ci zycie jak kazdemu z nas
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Dni na forum: 6.871
Posty: 407
Gdyby nie przypadek nie było by połowy z nas (i wcale nei chodzi o to że nasi rodzice by sie nie pznali)

Obraz
"Z deszczem przychodzimy. Z rosą odchodzimy... Lecz marzenia nasze na tym świecie pozostają..."
Epitafium: DBZ odc. 467.
Promo Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Promo
Wiek: 35
Dni na forum: 6.775
Posty: 18
Skąd: Chybie koło Bielska Białej
zycie stało by sie bardzo przewidywalne. Ma to dobre i złe strony. Ale osobisci wole zycie z przypadkami
Draqun Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Draqun
Dni na forum: 6.868
Posty: 259
Skąd: Główczyce
Jasne. Przez przypadek dostaniesz jedynkę z polaka, choć masz wszystko napisane na piątke Tak ja miałem tylko na sztuce i było to z Chopinem ale nuczyciel dał mi 4 zamiast tej cho...ej 3+.

Takich 3-ech jak nas 2-óch nie znajdziecie ani 1-ego
Prawo Omha "Ciało rzucone w łoże traci na oporze"
http://animefunny.vgh.pl
Len Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Len
Wiek: 32
Dni na forum: 6.160
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 3
Posty: 557
Skąd: Olsztynka
Hmmm... Gdyby nie przypadek moim zdaniem w życiu [ ort! ] pewnie bym mugł zginąć co najmniej 2 razy... ale...
Przypadek jest podstawą teko świata, są wesołe przypadki jak i smutne i nieszczęśliwe., ale moim zdaniem twierdzę że gdyby nie było przypadków świat stał by się znacznie nudnijszy... Przypadek na Świecie sprawia wiele niespodzianek i niespodziewanych zdarzeń, to dzięki niemu ten świat nie jest jeszcze do końca szary...
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.802
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Ech co by było gdyby przypadki nie istniały...
Byłoby nudno. Życie przewidywalne do bólu, wiadomo, że za chwilę zdarzy się to i tamto, ten powie o tym, etc. Gdyby nie przypadki większość wydarzeń z mojego życia nigdy by nie miało miejsca. Nie poznałabym wielu ciekawych osób, nie przeżyłabym tylu przygód i historyjek. Gdyby nie przypadek nie zarejestrowałabym się na nao(na stronę trafiłam kilka lat przed rejestracją, lecz tak postanawiałam i postanawiałam że kiedyś się zarejestruję i to kiedyś w końcu nadeszło). Gdyby nie przypadek nie poznałabym jednej mojej koleżanki. Dzięki przypadkowi miałam dwie miłości w moim życiu(przedszkolne). Dzięki przypadkowi nauczyłam się jeździć na rolkach(ciocia mi pewnego razu kupiła a matka niekoniecznie chciała bym miała rolki, ale jak ta kupiła to jej nic nie powiedziała ani nie zasygnalizowała tylko ja się ucieszyłam i się nauczyłam w wieku 12 lat), i na łyżwach. Dzięki przypadkowi zwiedziłam wiele miejsc i tyle ciekawych rzeczy poznałam...
Ja sądzę że życie się przede wszystkim składa z przypadków.
Pozdrawiam.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.812
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Przypadek? Nie lubię przypadków i niespodzianek. Lubię poukładane życie. Właściwie mogłabym rozpisać swoje życie w punktach. Jakieś odchyły od "wytycznej" źle na mnie działają. Może dlatego, że słabo przystosowuję się do nowych sytuacji. Nawet miłe niespodzianki robią mi siano z mózgu, bo jak to szczególnie miłe, rozklejam się i ręce mi się trzęsą. Głupia sytuacja, szczególnie ze strony tych, co tę niespodziankę zrobili...

Jednak nie zawsze udaje się żyć według ściśle określonego planu. Przypadki się zdarzają. U mnie najczęściej są to niezbyt przyjemne sytuacje. Kiedy to chcę jednego, a wychodzi odwrotnie.

Ludzie twierdzą, że życie bez przypadków jest nudne. Może jestem nudziarą, ale uporządkowane życie mi odpowiada. No chyba, że pójdę na koncert i w pogo dostanę w nerę (jak ostatnio). No ale jak to ktoś kiedyś powiedział: W pogo nawet jak dostaniesz łokciem w ryj, to i tak się świetnie bawisz"

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.684
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
Jeśli myślicie, że przypadkiem wybrnęliście spośród milionów plemników jako ten jeden i gdyby nie przypadek to byście nie istnieli to jesteście w błędzie, bo ojciec każdego z was wiedział że będziecie najszybsi No chyba że rodzice przypadkiem wpadli : P
Jakby nie było przypadków? Hmm przypadkiem można zginąć ale i przypadkiem można uratować sobie życie a częściej jednak ludzie umierają przez przypadek więc więcej ludków by umierało pewno.
Gdyby nie przypadek to ja również nie poznałbym miłości ;] Można powiedzieć że przypadkiem mam z kimś plany na ślub

szczecin
konto usunięte
Nail
Nail


Gdyby nie przypadki, nie byłbym tym samym gościem, który dzięki nim może zestawiac pewne rzeczy ze sobą. Chodzi mi o wspomnienia z tym związane, bo własnie dzięki przypadkom mamy ich pod dostatkiem. Na pewno nie byłbym tak pewny siebie jak dziś. Nie potrafiłbym też oceniac sytuacji na chłodno niż otaczająca mnie reszta. I przede wszystkim nie byłoby mowy, żebym poznał życie z szerszej perspektywy niż chocby 9-10 lat temu.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Co by było, gdyby nie było przypadków?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook