Forum Dragon Ball Nao

» MMA

Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.856
Posty: 549
Mixed Martial Arts - na razie mało mi mówi ta nazwa, ale jak sie zacznie opazdziernik to razem z moim kumplem sie na to zapiszemy zeby zobaczyc co to takiego...
A do tej pory chciałbym wiedziec co wy o tym myślicie.

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
edhel Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Takeda ]

Wiek: 33
Dni na forum: 6.770
Posty: 514
Skąd: Pluton
SonGohanSSJ: Muay Thai, Yudo, Mixed Martial Arts... no nieźle tyle trenować, (można pozazdrościć) Ja też bym chciała trenować jakieś sztuki walki
SonGoku Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
SonGoku
Wiek: 36
Dni na forum: 6.754
Posty: 211
Skąd: Land of 10 000 souls
I jak tam paxel zapisaleś sie?

jak tak to sie podźel wrażeniami bo nie byłem jeszcze na takim treningu

„Siła bez sprawiedliwości to przemoc. Sprawiedliwość bez siły to nieudolność”.
I choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę,
bo sam jestem silniejszy od całego zła w tej dolinie
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Dni na forum: 6.871
Posty: 407
Według mnie oś takiego jak MMA to zwykły trening dla kiboli, i dresów, którzy chca nauczyćsię lac ludzi jak najszybciej i jk najskuteczniej.

Jak mozna uczyć się np na jednym treningu karate i judo, które są od siebie tak rózne! Wiadomo od razu [ ort! ] że chodzi o pranie mord innych...

Jezeli chcesz mieć prawdziwe MMA to siezapisz na:
muay thai-poniedziałek
karate- wtorek
Judo- środa
boks- czwartek
Capoeria- piątek
teakwondoo-sobota
BJJ-niedziela

Jeżeli ktoś robi sobie takie MMA to respekt dla niego, jezeli jednak ćwiczy na jednym treningu u jednego faceta MMA to dla mnei to są jedynie same zapożyczenia, a nie żadna sztuka walki

Obraz
"Z deszczem przychodzimy. Z rosą odchodzimy... Lecz marzenia nasze na tym świecie pozostają..."
Epitafium: DBZ odc. 467.
SonGoku Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
SonGoku
Wiek: 36
Dni na forum: 6.754
Posty: 211
Skąd: Land of 10 000 souls
Zgadzam sie od początku mi sie ten "styl" nie podobał bo ćwiczą go tylko (NO MOŻE NIE TYLKO)agresywne półmózgi które nie wiedzą na czym polegają sztuki walki nie uważam sie za znawce ale chyba nie na tym żeby pójść na mecz i dać komuś w jape za nic
A chciałem sie dowiedzieć jak takie coś sie trenuje bo musi być niezły miks z ktorego ni sie nie nauczysz jeżeli będą wszyskie sztuki walki nauczane na jednym treninigu (halo)

„Siła bez sprawiedliwości to przemoc. Sprawiedliwość bez siły to nieudolność”.
I choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę,
bo sam jestem silniejszy od całego zła w tej dolinie
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Dni na forum: 6.871
Posty: 407
Jak sie tego uczą?? a tak:

No siema ludzie, na dzisiejszym treningu nauczę was dźwigni, którą zaklada się na łokieć. a więc robimy ją tak:"

Wszystko leci na tej zasadzie. Żadnych innych objaśnień nie trzeba...

Obraz
"Z deszczem przychodzimy. Z rosą odchodzimy... Lecz marzenia nasze na tym świecie pozostają..."
Epitafium: DBZ odc. 467.
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.856
Posty: 549
Juz nie chodze na MMA (bo bylo dokladnei tak jak mowi variu [kolo mi na 1 treningu prawie lape złamał ] ) jak równierz nie chodze już na Judo.
Muay-Tai tez juz skonczyłem, jedynie od czasu do czasu z kumplem pocwiczymy razem.....
Powód: Szkoła, brak czasu i siły. (i ochoty )

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
SonGoku Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
SonGoku
Wiek: 36
Dni na forum: 6.754
Posty: 211
Skąd: Land of 10 000 souls
Hahaha to spoko to spoko nic tylko trenować MMA
Paxel zastanów sie jeszcze nad muay thai ochota przyjdzie z czasem jak się wciągniesz to tyle

„Siła bez sprawiedliwości to przemoc. Sprawiedliwość bez siły to nieudolność”.
I choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę,
bo sam jestem silniejszy od całego zła w tej dolinie

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez SonGoku: 04.10.2005, 20:12
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Dni na forum: 6.871
Posty: 407
No bo przeciez to jest nauka walki, a nie sztuka walki. Dla mnei to znaczy tyle że nauczyciel "umei się nap......ć"

Dobrze że zrezygnowałeś. Polecić Ci mogę Teakwondo, ale musisz znaleźć dobrego trenera, bo tam też się psychole zdażają. Dobrą rozrywką, i sposobem na nowe dobre znajomości jest capoeira. Można jeszcze zapisać się na muay boran, jednak jest one prowadzone w niewielu miastach(jest tylko jeden trener w polsce i prowadzi on kilka wydziałów).
Zrobisz co chcesz, ale polecam ci abyś znalazł sobie jakieś twórcze zjęcie. Ja np. mam perkusję- dobrze jets w czymś się doskonalić

Obraz
"Z deszczem przychodzimy. Z rosą odchodzimy... Lecz marzenia nasze na tym świecie pozostają..."
Epitafium: DBZ odc. 467.
SonGoku Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
SonGoku
Wiek: 36
Dni na forum: 6.754
Posty: 211
Skąd: Land of 10 000 souls
Gdzie można trenować muay boran Variu?????

„Siła bez sprawiedliwości to przemoc. Sprawiedliwość bez siły to nieudolność”.
I choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę,
bo sam jestem silniejszy od całego zła w tej dolinie
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Dni na forum: 6.871
Posty: 407
Kurde walnołem małą gafe... Muay boran można trenować jedynie w Krakowie
Tutaj masz link do strony trenera. Grafik który jest podany pokazuje plan treningów Tai chi, oraz muay thai.
O muay boran jest wyżej

Obraz
"Z deszczem przychodzimy. Z rosą odchodzimy... Lecz marzenia nasze na tym świecie pozostają..."
Epitafium: DBZ odc. 467.
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.856
Posty: 549
Gdzie ta strona?? nie widze...
A jezeli chodz i odoskonalenie czegos, to ja luibie doskonalic SIEBIE
Wiec jak juz wiele razy i w wielu miejscachpiaslem sobie biegam, cwiczei jest super. (kiedys gdałem na Keyboardzie )

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Dni na forum: 6.871
Posty: 407

Obraz
"Z deszczem przychodzimy. Z rosą odchodzimy... Lecz marzenia nasze na tym świecie pozostają..."
Epitafium: DBZ odc. 467.
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.515
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
MMA nie jest brutalne jak sie wydaje i nie ma tyle styli.
U mnie są dwie wypasione szkoły, w których uczą i tam sie trenuje Vale Tudo, Zapasy, BJJ, Boks.

Troche sie na tym nieznacie widze.

Nie jest to styl brutalny i dla bezmózgów, trenując to wymiata się na ulicy.
To po prostu [ ort! ] połączenie styli najskuteczniejszych w stójce jak i w parterze,
do tego dochodzi naprawdę bardzo rzadko do jakiś kontuzji (dużo rzadziej niż w boksie).

Juz nie chodze na MMA (bo bylo dokladnei tak jak mowi variu [kolo mi na 1 treningu prawie lape złamał ] )
Spoko nie złamałby ci ręki . Wystarczy odklepać, jak cie złapie i zrobi dźwignie to odklepuj bo wiadomo, że już masz po zawodach.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » MMA
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook