Forum Dragon Ball Nao

» W skrocie DB

Zaiste
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.492
Posty: 2
Witam, to jest moj 1 post na tym forum.

Ostatnio leżąc, pomyslalem sobie o DB i jak to fajnie się oglądało jak byłem mały, codziennie po skzole szybko do domu, bo na rtl7 DB leci^^

W kazdym razie chodiz mi o to, ze chce od nowa ogladac DB ale po 8 odcinkach 1 serii moge stwierdzic, ze jest on po prostu nudny i nie mam ochoty na 1 serie i am plan zaczac od DB Z ktora jest ciekawsza i jest więcej akcji. Tu sie jednak zatrzymam, bo problem jest taki, ze zapewne w tych 150 odcinkach 1 serii ''troche'' fabuły jest i zapewne nie bede wiedzial co sie dzieje, kto to jest, jak sie nazywa itd.

wreszcie do sedna przechodząc pojawia się moje pytanie : Czy jest jakies ''streszczenie'' 1 serii DB abym się orientował co się przez ten czas stało w fabule? Luz jesli ktos byłby na tyle miły napisał mi włąsnie takowy spoiler dot TYLKO 1 serii?

Z gory dziękuje i pozdrawiam.
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.212
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
http://dbnao.net/?d=inf&p=odci_db001-020 - tutaj masz streszczenie. Wprawdzie to jest trochę czytania, ale sądzę, że skoro zależy Ci na czasie powinieneś szybciej przeczytać aniżeli oglądać całość.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Ewentualnie w google wpisać "Dragon Ball streszczenie" i mamy dość pokaźną listę.
Na DB Nao jako takiego streszczenie nie ma.
Zaiste
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.492
Posty: 2
Okej, dziękuje Panu Drakan`owi. Oto własnie mi chodziło. W ten sposob moge przerobic całą serię np w 2 dni a nie kilka tygodni.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » W skrocie DB
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook