Forum Dragon Ball Nao

» [Postać] Ginyu Force

Strony: 1, 2, 3  
angelkitty Kobieta
Wojownik
Wojownik
angelkitty
Wiek: 32
Dni na forum: 6.811
Posty: 39
hehe jakie są wasze opinie o gorylach frezera i o nim samym? ja uważam że frezer tak chojrakował, że co to nie on, ale saiyanów wybił od razu, bo sie ich przestraszył.. na temat jego goryli to wypowiem sie o zarbonie - ekhm... nie wiem czy on tam jakąś płeć miał, ale stwierdzić fakt muszę że gejowskie ruchy miał... zwłaszcza w wersji english... sam frezer w tej wersji miał głosik jak ta leiba ostatnia... a jakie są wasze opinie o nich?

Pasion de Gavilanes&Dragon Ball Z
Draqun Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Draqun
Dni na forum: 6.868
Posty: 259
Skąd: Główczyce
Jego banda była niezła, prócz tego zielonego. Jak gdyby nie umiał wstrzymać czasu to by Gahan i Kuririn roznieśli w pył.

Takich 3-ech jak nas 2-óch nie znajdziecie ani 1-ego
Prawo Omha "Ciało rzucone w łoże traci na oporze"
http://animefunny.vgh.pl
GuMIŚ Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
GuMIŚ
Wiek: 38
Dni na forum: 6.762
Posty: 95
Skąd: Nowy Dwór Mazowiecki/Boża Wola
Wiesz, banda Freezera to nie tylko ginyu force wraz z Dodoria i Zarbonem. To większa grupa, do której mozna zaliczyć Vegetę i Nappę.

Mnie to zastanawia, dlaczego do nich trafil Guldo, a nie Vegeta. Przeciez był od niego silniejszy i o tym wiedział każdy. Chyba mógłby się bardziej rozwinać. Ale z drugiej strony. GF było używane tylko w ekstremalnych sytuacjach, a Vegeta mógł trenować na żywca znacznie częściej.

Przydupasy Freezera, jakimi byli Zarbon i Dodoria, zupełnie wystarczyły. Sam Freezer nie często się fatygował, by osobiście komuś manto spuścić. Jeśli potrzebował czegoś, to wysyłał innych --> saiyanów czy innych pachołków. Ci dwaj byli mu potrzebni jako kaci. Po co sam miał sobie zawracać głowe. jemu nie sprawiało przyjemności zabijanie robaczków o BP równych 3 000 czy ciutke więcej.

A co do tego zniszcze nia Vegety. To niby mówi się, ze Freezer zaczął bać się Saiyanów. A może po prostu dowiedział się o Brollym. Nie problem zmierzyć BP, a wtedy sila Brolliego była pewnie wysoka. W końcu udało mu się przeżyć wybuch. Może to był powód, dla którego planeta Vegeta musiala przestać istnieć...
Promo Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Promo
Wiek: 35
Dni na forum: 6.775
Posty: 18
Skąd: Chybie koło Bielska Białej
byli bardzo dobrzy. kolorowi. ale i tak nic im to nie dało. Moze ujde na nietolerancyjnego ale zalatywali mi na gejów i to totalnych
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.857
Posty: 549
Przedewszystkim byli śmieszmi (ten ich taniec) . Ale z siłą to było różnie: Guldo był ciebnias i fajtłapa, nie wiem jak on sie w ginyu force znalazł w ogole (to mozedziek itej mocy zatrzymywania czasu??) a inni byli nawet , nawet ale dla Goku to na 3,4 strzały

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Dni na forum: 6.872
Posty: 407
Mnie to zastanawia, dlaczego do nich trafil Guldo, a nie Vegeta. Przeciez był od niego silniejszy i o tym wiedział każdy. Chyba mógłby się bardziej rozwinać. Ale z drugiej strony. GF było używane tylko w ekstremalnych sytuacjach, a Vegeta mógł trenować na żywca znacznie częściej.
Wt5edy praktycznie prawie kazdy vyłsilniejszy/ lub taksmao silny jak Vegeta Nie wzioł go do Ginyu forces dlateg że był zapewne nieposłuszny.
Szczerze jednak zaryzykuję jeszcze stwerdzeniem, iż tamtego czasu gdy Vegeta walczył na ziemi, guldo posiadal większamoc od niego.
No i zapewne Guldo został zatrzymany na jakieś kryzysy aby w pore zatrzymać czas.



A co do tego zniszcze nia Vegety. To niby mówi się, ze Freezer zaczął bać się Saiyanów. A może po prostu dowiedział się o Brollym. Nie problem zmierzyć BP, a wtedy sila Brolliego była pewnie wysoka. W końcu udało mu się przeżyć wybuch. Może to był powód, dla którego planeta Vegeta musiala przestać istnieć...

Raczej nie... Frieza nei wiedział ze brolly przeżył. Wątpie czy w ogóle [ ort! ] on wiedział o Brollym. Przecież cała ta akcja została przeprowadzona bardz oszybko, tylko po to aby ocalić planetę.


Ale ogólnie bardzo mądrze gadasz Świetnie jest sobie z kim rozleźle pokonwersować

Obraz
"Z deszczem przychodzimy. Z rosą odchodzimy... Lecz marzenia nasze na tym świecie pozostają..."
Epitafium: DBZ odc. 467.
Brolli Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Brolli
Wiek: 32
Dni na forum: 6.799
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 248
Skąd: Białystok
Mi się podobała banda Freezy lubiłem ich nawet choć nie wiem czemu bo za zdobycie kul zrobili by wszystkoi w tym zabijali przecież namekaninówa ich bardziej lubię
Draqun Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Draqun
Dni na forum: 6.868
Posty: 259
Skąd: Główczyce
Paxel napisał(a):
Przedewszystkim byli śmieszmi (ten ich taniec) . Ale z siłą to było różnie: Guldo był ciebnias i fajtłapa, nie wiem jak on sie w ginyu force znalazł w ogole (to mozedziek itej mocy zatrzymywania czasu??) a inni byli nawet , nawet ale dla Goku to na 3,4 strzały
Taniec mieli idiotyczny, ale 3-4 strzałowcy to nie byli. Ten ich dowódca był bardzo przebiegły, ale nie przewidział że po zamianie ciał jego siła spadnie.

Takich 3-ech jak nas 2-óch nie znajdziecie ani 1-ego
Prawo Omha "Ciało rzucone w łoże traci na oporze"
http://animefunny.vgh.pl
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.857
Posty: 549
Ale pokazane było jak goku osiagnał 100% siły to ginyu srał w majty... chyba temu nei zaprzeczysz...
A co do zamainy to nie pomyslał, zle z czasemzaczał odkrywac siłe Goku, wiec do walki wszedł Vegeta

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
SooRIssj99
Ziemianin
Ziemianin
SooRIssj99
Dni na forum: 6.769
Posty: 16
Skąd: Kielce
Z bandy freezera bardzo lubilem Dodoridę.....nie wiem czemu Zarbona juz mniej A w ogole sam freezer jest dla mnie genialnie wymyslona postacia....

(-(-_(-_-)_-)-) JEST NAS WIELU KORONA KIELCE
Mistrzu Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Mistrzu
Wiek: 35
Dni na forum: 6.741
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 2
Posty: 803
Skąd: Kanzas City Upomnień: 666 +++Zażaleń: 666 ++++Obwinień: 666
Wszyscy z bandy Freezer'ka to śmieszni pogibańcy o śmiesznych wyglądach. Niektórzy byli nawet-nawet jeżeli chodzi o siłę - mieli też po kilka fajnych technik walki ale... to nie to

Wszyscy z nich bali się Freezera - byli mu całkowicie posłuszni. Po prostu bali się skarcenia przez "mistrza".

ps- fajna była walka Ginyu Force (prócz lidera on był "w" żabie na Namek ) na planecie Kaio... Dostali ładne batki od Tiena Yamuchy i Chaoza...

Cała ta banda Freezera to takie przeciętniaczki jak dla mnie.

"Mądrość sycylijska: Usta skrępowanego człowieka,
z włączonym żelazkiem na piersiach, zawsze powiedzą prawdę"

"Życie to chytra sztuka.
Kiedy masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy"
"Każdy może obrazić boksera, ale nie każdy zdąży przeprosić"
blizna Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
blizna
Wiek: 34
Dni na forum: 6.736
Posty: 96
Skąd: Chełmno
Jeśli chodzi o Ginyu Forces, to przydali sie jedynie na rozgrzewkę przed Frezerem

"Jednyna barierą dla człowieka jest on sam..."
Konaltan Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Konaltan
Wiek: 31
Dni na forum: 6.799
Posty: 109
Skąd: Tychy
Dla mnie Freezer nie był zły nic nie mam do lodówek natomiast Dodoria i Zarbom to dla mnie takie dwa cwaniaczki na których nie warto zwracać uwagi

"mam moc która przerasta zwykłego człowieka"

"If you want to have a brother put your father on your mother."

"Weźcie stąd zwłoki swojego kolegi bo szpecą mi krajobraz!" - Vegeta po pokonaniu Yamuchy
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.857
Posty: 549
Noo dodoria i zarbon to takie 2 pedałki noszący makijaż
Nic specjalnego , przy freezerze - dosłownie i w przenośni : Kupki na patyku (dr. slump sie kłania).

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
Rulez2000 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Rulez2000
Wiek: 31
Dni na forum: 6.721
Posty: 103
Skąd: Japonia
Cała banda Freezera (i Freezer też) to takie pedały że szkoda słów. Biegaja take naćpane głomby... łee...

ObrazManga DB Rulez!!!Obraz
Obraz
ObrazObrazObraz
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.857
Posty: 549
Ale czemu tak uwarzasz?? przecież [ ort! ] oni byli jednym z pierwszych (nie licząc najazdu Saiyan na ziemie) silnymi przeciwnikami naszych bohaterów.
Od nich zaczęły się właśnie te bardziej emocjonujące walki.

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
Rulez2000 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Rulez2000
Wiek: 31
Dni na forum: 6.721
Posty: 103
Skąd: Japonia
Zgadza się. Ale uważam że to pedały i już.

ObrazManga DB Rulez!!!Obraz
Obraz
ObrazObrazObraz
Rulez2000 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Rulez2000
Wiek: 31
Dni na forum: 6.721
Posty: 103
Skąd: Japonia
Sorka. Frezeer nie jest postacią przezemnie lubianą ale krytykując ją można powiedzieć że potrafi się zrobić lepszą a ja nie potrafieł. Jeszcze raz sorry.

ObrazManga DB Rulez!!!Obraz
Obraz
ObrazObrazObraz
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.857
Posty: 549
po 1: nie pisz postów 1 pod drugim
po 2: każdy ma swoją opinię i nikt mu jej nie zabroni
po 3: Gdyby Freezer nie posiadał Ginyu force, to by musiał do wszystkich większych akcji (tak gdzie sobie rady nie dawali jego ludzie i poboczni dodoria i zarbon) sam jeździć, a pewnei mu sie nie chciało

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
Zaknafein Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Zaknafein
Wiek: 36
Dni na forum: 6.813
Posty: 58
True... True... freeza rządzi... A ginyu Force? według mnie byli to kolesie zatrudnieni od tak od niechcenia przez Freezera. Przecież sam Tyran przewyższał ich wielokrotnie siła. I tak jak mówi PAxel w 3 punkcie zgadzam się w 110 %

Ill Nino, Drowning Pool, Deftones, Fear FActory, Godsmack METAL RZĄDZI!
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3  

Forum DB Nao » » » [Postać] Ginyu Force
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook