Forum Dragon Ball Nao

» Chachamaru

edhel Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Takeda ]

Wiek: 33
Dni na forum: 6.770
Posty: 514
Skąd: Pluton
No, to tak jak wspomniałam, topic zakładam A może to i dobrze, bo album ten mnie mile zaskoczył Chyba najbardziej głos Chachamaru, a Pana tego raczej szerzej przedstawiać nie muszę :p W każdym razie GacktJob się kłania i gitarka

No ale kontynuując. Jakoś nigdy nie myślałam aby sprawdzić czy Chacha ma jakieś solowe dokonania, nawet nie wiedziałam, ze śpiewa. A tu proszę, suprise Głosu takiego się nie spodziewałam xD Ale jak najbardziej na plus, fajne klimaty. Hym, wokal kojarzy mi się np. w "Drive" z Takanori Nishikawa z T.M.Revolution - podobna tu barwa, a w jednej piosence z Yukim z rice (koniec "As") . W każdym razie charakterystyczna
Płyta szybko przypadła mi do gustu. Nie mam pojęcia czemu, ale Chache strasznie polubiłam w GacktJob, taki fajny skubaniec, który zawsze wywołuje uśmiech na mej twarzy - szczególnie w głowie mam Jego różowy sweterek z jednego koncertu :p (pamietam jak mi szczena opadła gdy dowiedziałam się, ze ten 'młodzieniaszek' jest po 40 ^^"). Mimo to nie spodziewałam się jakiś wielkich rewelacji po albumie, w zasadzie pobrałam go tylko tak, bo wcześniej zaopatrzyłam się w "Kagero" (utwór z płyty) i z ciekawości i z sympatii dla Chachy uzupełniłam braki (;

Noo, a tuu proszę Płytę obecnie czesto słucham, bo mi bardzo podpasowała^^
W utworze czwartym słychać wsparcie Gackta ("Naked"). A wspomniane "Kagero feat Gackt" zajmuje pozycję piatą W ostatnim "Grieve" nie mogę się oderwać od dźwięków gitary - na last.fm jako pierwsze (no, po Kagero) dostało 'serduszko'

Łokej, ale już bez gadania większego. Zachęcam, to dobre uzupełnienie dla słuchaczy Gackt'a. Fajny klimat, gitary - czegóż chcieć więcej Kto chętny, niech się zapozna, może się spodoba (:

+Chachamaru -> Air [album]

Obraz

tracklist:

1. ARC
2. DIVINE
3. AS
4. NAKED
5. KAGERO
6. LUSCIOUS
7. METAMORPHOSE
8. CANONE
9. GRIEVE(BONUS TRACK)


* http://www.mediafire.com/download.php?aujzwsmkwmy
* http://rapidshare.com/files/86137190/Chacham ... t.com_.rar

Zachęcam również do opinii jeśli kto łaskaw (;

Pozdrówka (:

"Chciałbym stworzyć coś pięknego, aby poruszyć ludzkie serca.
Zawsze kiedy byłem smutny, przygnębiony muzyka mi pomagała.
Chciałbym stworzyć muzykę, która pomagałaby ludziom."
Yoshiki Hayashi

[img401.imageshack.us/img401/7939/ban1b.jpg]

Ten post był edytowany 5 razy, ostatnio zmieniony przez edhel: 20.03.2009, 20:31
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.867
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Aaa *_* Chacha *_* no więc xD albumu jeszcze nie przesłuchałam, bo mam problemy ze ściąganiem z rapida, ale jak tylko uda mi się go zdobyć, to od razu przesłucham. Jednak wypowiem się o Chachamaru jako o gitarzyście.
Na początku strasznie go nie lubiłam. Byłam wielką fanką You a Chacha kojarzył mi się ze "starą pudernicą". Moje podejście do niego zmieniło się jednak całkowicie po obejrzeniu "The Sixth Day and Seventh Night". Dostrzegłam w nim świetnego gitarzystę i przede wszystkim wesołego, sympatycznego człowieka. No, a tym bardziej po cudnym początku "Mirror" podczas którego zawsze się rozpływam ^^""
Tak więc - Chachę uwielbiam jako gitarzystę GacktJob i nie mogę się doczekać, aż przesłucham jak śpiewa ^^"

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
edhel Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Takeda ]

Wiek: 33
Dni na forum: 6.770
Posty: 514
Skąd: Pluton
Dodałam do postu powyżej linka w mediafire (: Mam nadzieję, że problemów nie będzie.

Mart napisał(a):
kojarzył mi się ze "starą pudernicą"
Taa, hehe - nie dziwi mnie to określenie poniekąd xD

A skoro lubisz gitarowe brzmienie Chachy, to myślę, że właśnie "Grieve" Ci się pod tym kontem powinno spodobać, no ale zobaczymy^^

Pozdrawiam.

Ps. z ciekawości, znałaś "Kagero" wcześniej (: ?

"Chciałbym stworzyć coś pięknego, aby poruszyć ludzkie serca.
Zawsze kiedy byłem smutny, przygnębiony muzyka mi pomagała.
Chciałbym stworzyć muzykę, która pomagałaby ludziom."
Yoshiki Hayashi

[img401.imageshack.us/img401/7939/ban1b.jpg]
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.867
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
edhel napisał(a):
Dodałam do postu powyżej linka w mediafire (: Mam nadzieję, że problemów nie będzie.
Kocham cię *_____* naprawdę ^^""

edhel napisał(a):
Taa, hehe - nie dziwi mnie to określenie poniekąd xD
Coś w tym jest, prawda xD? Pewnie to przez te bujne, długie włosy i zapadnięte policzki xD
A skoro lubisz gitarowe brzmienie Chachy, to myślę, że właśnie "Grieve" Ci się pod tym kontem powinno spodobać, no ale zobaczymy^^
W "Greive" jest po prostu przegenialna solówka *_*. Cała piosenka sama w sobie jest naprawdę świetna, ale solówka... na kolana mnie rzuciła *_*
No, ale ogólnie.
Chacha śpiewa dokładnie tak jak myślałam *_* idealnie do niego pasuje taki głos, styl i w ogóle *_*. Nie jest może wielce wybitnym wokalistą, ale bardzo przyjemnie się go słucha i muszę przyznać, że ta płyta bardzo, ale to bardzo pogłębiła moją sympatię do niego ^^. Przede wszytkim piosenki są wyjątkowo klimatyczne i wprawiają słuchacza w bardzo fajny nastrój, tworzą pozytywną atmosferę. Podoba mi się, nawet bardzo.
edhel napisał(a):
Ps. z ciekawości, znałaś "Kagero" wcześniej (: ?
Nie, dopiero z przesłuchaniem Gladiatora dowiedziałam się o istnieniu tej piosenki ._. ahh, szkoda mi, zmarnowałam tyle czasu.. xD

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
checkedd Kobieta
Wojownik
Wojownik
checkedd
Wiek: 31
Dni na forum: 5.471
Posty: 42
Chachaaaaa Ja to mam zdecydowanie zacofanie jakieś, nie miałam zielonego pojęcia, że coś wydał i ba! ponoć mu to nieźle wyszło Ale teraz wyszstko się zmieni ^^

Stara pudernica? O nieeeee, ja tak go jedynie wyobrżam sobie w różowych spodenek za czasów Gackta i live'a U+K czy Vanilla ;D
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Chachamaru
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook