Forum Dragon Ball Nao

» L'arc~en~Ciel ocena: 10,00 (głosy: 7)110

Strony:   1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 38, 39, 40  
Mafefka Kobieta
Wojownik
Wojownik
Mafefka
Wiek: 32
Dni na forum: 5.534
Posty: 39
Skąd: Theatre of Kissu
Sakuya napisał(a):
Mika-sama napisał(a):
Łaaaał @3@ Też bym chciała mieć w szkole fana Laruku~! To takie urocze siedzieć na przerwach wzdychając do swojego idola, gdy jesteś z kimś, kto może podzielić twój stan. Zazdroszczę :3


Sam osobiście zrobiłem z niej fana<pranie mózgu>. Znajdź sobie jakiegoś cósia i też go zmodyfikuj ^.^
po primo to fankę, secundo też mi cóś >>'
tercio sama się znlazłam..a nie Ty znalazłeś xD


Sakuya napisał(a):
Wiesz co... różowy i słodki... hm... ja też taki potrafię być<smile> ale wtedy Mafef mówi żebym przestał... bo to straszne xD
Ale popatrz na tekst do Bravery...
Ogólnie to na pierwszy rzut oka Tetsiak jest taki słodki... Ale jak się przyjrzeć, to ten podspód może przerazić w niektórych miejscach.
bo mne przerażasz, jak starasz się być słodszy od ukowatej, próchnicotwórczje mnie >////>'

A co do Tetsiaka...w tym różu i słodyczy kryje się nieprzenikniona głębia...i ogromny geniusz &o&

Obraz
wiem, że nie będę się martwić gdy zabraknie powietrza...
muzyką też się świetnie oddycha...
Mika-sama Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
Mika-sama
Wiek: 33
Dni na forum: 5.536
Posty: 27
Skąd: Warszawa
Sakuya napisał(a):
Wiesz co... różowy i słodki... hm... ja też taki potrafię być<smile> ale wtedy Mafef mówi żebym przestał... bo to straszne xD
Nie dziwie się jej XD Słodycz jest przerażająca... Nie mówiąc o czekoladzie, którą kocham @3@

Cóż. Ja z Yumi stworzyłyśmy fana Laruku xD Ale dopiero za rok, będzie ze mną chodzić do szkoły... I wiecie co?! Jest fanem Yukiego!!! *piszczy i obija się o ściany z radości* Zawsze chciałam poznać fanke Yukihiro~! to takie urocze *^-^* bo zawsze ktoś fanuje albo Tet-chanowi lub Hajdzikowi sporadycznie kenowi. Dlatego moja radość jest jeszcze większa ^^

Obraz
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.834
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Mika-sama napisał(a):
Zawsze chciałam poznać fanke Yukihiro~! to takie urocze *^-^* bo zawsze ktoś fanuje albo Tet-chanowi lub Hajdzikowi sporadycznie kenowi. Dlatego moja radość jest jeszcze większa ^^
Yuki ma dużo fanek za granicą. Polski jakoś go nie doceniają. Moim zdaniem, na chwilę obecną, Yuki jest najseksowniejszy z całej czwórki. Z roku na rok coraz gorętszy *__*

Droga Laru-chan kiedy coś przetłumaczysz znowu?
Gomen >_< Miałam to zrobić w weekend (ubiegły), ale zbrakło mi czasu. Ten tydzień również był meczący. Zła pogoda dobija do zera moje i tak niskie ciśnienie. Zrobię to najprawdopodobniej jutro. Nie wezmę roboty do szycia, tylko wezmę się za tłumaczenie.


Ja niestety nie mam w szkole fana Laruku. Mało kto rocka słucha, a co powiedzieć o tym japońskim? U mnie w budzie słucha się techno i disco-polo. Trochę hip-hopu i tyle.

Fanów Larc mam tylko na forum. Siora też lubi, choć ostatnio ma przestój.

Pozdrawiam.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Yum-kun Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Yum-kun
Wiek: 33
Dni na forum: 5.555
Posty: 97
Skąd: Nibylandia
Laru-chan napisał(a):
Yuki ma dużo fanek za granicą. Polski jakoś go nie doceniają. Moim zdaniem, na chwilę obecną, Yuki jest najseksowniejszy z całej czwórki. Z roku na rok coraz gorętszy *__*
Ściema... Ken jest najseksowniejszy XDDDDDDDDDDD

A jeszcze pamietam, jak do reszty zespołu nie mogłam się przekonać ;] A teraz to na każdego z osobna mam chore jazdy XDDD

Ai no Banana XDDD Bo Tetsu jest rlz, MiyavixHyde na wieczność, nieogolony Ken wa sekushi elemento desu, a Yukihiro jest jak Jinx, bo tylko ja sądze, że jest uroczy XDDD
A faceci po czterdziestce też moga byc przytulasni! O!
A HYDE TO BRZYDAAAAAL ! ! ! (ja nie wiem, co wy w nim widzicie, naprawde XDDDDDDD)
Chwila Kobieta
autorka posta nr 100000
autorka posta nr 100000
[ Klan Tokugawa ]
Chwila
Wiek: 31
Dni na forum: 5.622
Posty: 308
Laru-chan napisał(a):
Ja niestety nie mam w szkole fana Laruku.
Ja również nie mam. Dopiero za rok. Może. Jak moja siostra wybierze tę super-extra szkołę co ja.

Laru-chan napisał(a):
Mało kto rocka słucha, a co powiedzieć o tym japońskim? U mnie w budzie słucha się techno i disco-polo. Trochę hip-hopu i tyle.
W mojej szkole jest nawet sporo fanów rocka, ale niestety nie japońskiego. Znam tylko jedną koleżankę, co słucha japońskiej muzyki, a jest to tylko j-pop. Co do disco polo, to zdarzają się osoby, które w swoich mp.3 posiadają takie utwory, których wolałabym nie słyszeć...

Yum-kun napisał(a):
Ken jest najseksowniejszy

Tetsu !

Yum-kun napisał(a):
A jeszcze pamietam, jak do reszty zespołu nie mogłam się przekonać ;] A teraz to na każdego z osobna mam chore jazdy XDDD
Miałam tak z Yukim. Jakoś nie mogłam się do niego przekonać.
Natomiast od kiedy pamiętam, to Tetsu jest moim ulubionym członkiem zespołu. Nie wiem. Nawet urok Hyde nie był w stanie przyćmić mego zachwytu dla tego basisty. Często sprzeczam się z siostrą, który z nich jest
bardziej uroczy.
Yum-kun Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Yum-kun
Wiek: 33
Dni na forum: 5.555
Posty: 97
Skąd: Nibylandia
Chwila napisał(a):
Tetsu !
Ken! XDDD

Chwila napisał(a):
Laru-chan napisał(a):
Mało kto rocka słucha, a co powiedzieć o tym japońskim? U mnie w budzie słucha się techno i disco-polo. Trochę hip-hopu i tyle.



W mojej szkole jest nawet sporo fanów rocka, ale niestety nie japońskiego. Znam tylko jedną koleżankę, co słucha japońskiej muzyki, a jest to tylko j-pop. Co do disco polo, to zdarzają się osoby, które w swoich mp.3 posiadają takie utwory, których wolałabym nie słyszeć...
No cóż... U mnie jest tak samo. Wszyscy albo słuchaja słabego popu, techno etc. Niewiele jest osób słuchających j-rocka. Inaczej. Prócz mnie jest tylko jedna (którą bezczelnie okradam z przypinek Miyaviego XDD)

Ai no Banana XDDD Bo Tetsu jest rlz, MiyavixHyde na wieczność, nieogolony Ken wa sekushi elemento desu, a Yukihiro jest jak Jinx, bo tylko ja sądze, że jest uroczy XDDD
A faceci po czterdziestce też moga byc przytulasni! O!
A HYDE TO BRZYDAAAAAL ! ! ! (ja nie wiem, co wy w nim widzicie, naprawde XDDDDDDD)
Mafefka Kobieta
Wojownik
Wojownik
Mafefka
Wiek: 32
Dni na forum: 5.534
Posty: 39
Skąd: Theatre of Kissu
Ken vs. Tetsu...ciężki wybó~óór xD

Oboje są gorętsi niż piecyk, w którym próbuje urosnąć ciasto marchewkowe...
jakie dzikie porównanieee xD~

A co do Yukkie'go..na początku aż wstyd przyznać ale strasznie go dyskryminowałam ^^'...to był jedyny perkusista, który mi nie przypadł do gustu mimo mojej ogromnej miłości do perkusistów świata..
ale poprawą image'u wkupił się w moje łaski ^.^

fa~fa~fa~fafaaaa~
koniec budyniu x3

Obraz
wiem, że nie będę się martwić gdy zabraknie powietrza...
muzyką też się świetnie oddycha...
Sakuya Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Sakuya
Wiek: 32
Dni na forum: 5.631
Posty: 78
Skąd: Osaka
Chwila napisał(a):
Yum-kun napisał(a):
Ken jest najseksowniejszy
Tetsu !
Zgadzam się ^.^

Jakkolwiek... moją pierwszą miłością był Haido, ale to zamierzchłe czasy gdy byłem jeszcze młody i niewinny i chciałem 'mieć dzieci z ładną panią Haido'... Ale teraz jedyny jest Tetsu... no dobra... pierwszy xD

nom. Ja znam nawet kilka osób słuchających J-rocka. Ale wolałbym ich czasem nie znać>.>

Mafefka napisał(a):
fa~fa~fa~fafaaaa~
Kami-sama @.@

Mafefka napisał(a):
A co do Yukkie'go..na początku aż wstyd przyznać ale strasznie go dyskryminowałam ^^'...to był jedyny perkusista, który mi nie przypadł do gustu mimo mojej ogromnej miłości do perkusistów świata..
ale poprawą image'u wkupił się w moje łaski ^.^
Ale Sakura to co innego ne?

Obraz

i ja się potem zastanawiam dlaczego ludzie mnie nie lubią... >3
Obraz
Mafefka Kobieta
Wojownik
Wojownik
Mafefka
Wiek: 32
Dni na forum: 5.534
Posty: 39
Skąd: Theatre of Kissu
Sakuya napisał(a):
Mafefka napisał(a):
fa~fa~fa~fafaaaa~


Kami-sama @.@
Mafefka napisał(a):
A co do Yukkie'go..na początku aż wstyd przyznać ale strasznie go dyskryminowałam ^^'...to był jedyny perkusista, który mi nie przypadł do gustu mimo mojej ogromnej miłości do perkusistów świata..
ale poprawą image'u wkupił się w moje łaski ^.^


Ale Sakura to co innego ne?
nani? doushite no?*mafefkowy smile*

No ba, Sakura to zupełnie inna para kaloszków...
tak jak pani Takari..tfuuu hyde~sama xD
to taka inna liga moim zdaniem ^^'

Obraz
wiem, że nie będę się martwić gdy zabraknie powietrza...
muzyką też się świetnie oddycha...

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Mafefka: 19.03.2009, 22:14
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.890
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Jeśli chodzi o Yuki'ego to ja jestem absolutnie zakochana w jego przesłodkiej kiteczce. No a w zasadzie byłam, bo teraz już jej nie ma ._.
ciężko mi się zdecydować, którego z tęczowców lubię najbardziej, bo każdy jest wspaniały i ma coś charakterystycznego, za co trzeba go kochać. Jednak po chwili dogłębnego namyślu wybieram Hyde'a, głównie dlatego, że jego solowe utwory najbardziej przypadły mi do gustu x) no i jest Panem Wspaniałym ale to długa historia ^^""

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Yum-kun Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Yum-kun
Wiek: 33
Dni na forum: 5.555
Posty: 97
Skąd: Nibylandia
Sakuya napisał(a):
Ale Sakura to co innego ne?
A ja Sakury od samego początku nieznosiłam, nie trawiłam i w ogóle [ ort! ] XDDD Poczym Yumi zobaczyła jedno, stare zdjęcie, Sakura wydał sie jej wyjatkowo sliczny, zaczeła szukać jak najwięcej old Laruku i... Tak oto Sakura stal się moim ulubionym perkusistą XDDD

Ai no Banana XDDD Bo Tetsu jest rlz, MiyavixHyde na wieczność, nieogolony Ken wa sekushi elemento desu, a Yukihiro jest jak Jinx, bo tylko ja sądze, że jest uroczy XDDD
A faceci po czterdziestce też moga byc przytulasni! O!
A HYDE TO BRZYDAAAAAL ! ! ! (ja nie wiem, co wy w nim widzicie, naprawde XDDDDDDD)
Madlen Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Madlen
Wiek: 31
Dni na forum: 5.923
Posty: 88
W mojej szkole jest nawet sporo fanów rocka, ale niestety nie japońskiego. Znam tylko jedną koleżankę, co słucha japońskiej muzyki, a jest to tylko j-pop. Co do disco polo, to zdarzają się osoby, które w swoich mp.3 posiadają takie utwory, których wolałabym nie słyszeć...
U mnie w szkole też słuchają rocka, hip-hopu, popu... Mamy nawet 2 zespoły rockowe- Remont - składający się z trzech 1-klasistów i Odjazd - 2-klasiści (nawet nieźle im wychodzi to śpiewanie). W mojej klasie jest taka jedna dziewczyna, która słucha disco-polo... xD ale w ogóle to ona dziwna jest...
A do j-rocka (a szczególnie do Laruku, Vamps, H.& M.C.) udało mi się przekonać 2 koleżanki z klasy

A co do Larciaków to lubię wszystkich Chociaż może Hyde troszkę bardziej

^___^
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.834
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Yum-kun napisał(a):
Poczym Yumi zobaczyła jedno, stare zdjęcie, Sakura wydał sie jej wyjatkowo sliczny, zaczeła szukać jak najwięcej old Laruku i... Tak oto Sakura stal się moim ulubionym perkusistą XDDD
Stał się Twoim ulubionym perkusistą tylko ze względu na wygląd?? Myślałam, że muzyka lubi się za styl gry, a nie za wygląd. Wybacz, ale poleciało mi to fangirlem.

Jeśli chodzi o Sakurę i Yukihiro, to wolę tego drugiego. Jego styl bardziej mi odpowiada. Sakura też fajnie gra, ale jakoś Yuki ma to "coś" w rękach. Może nie jest aż tak rozrywkowy jak Sakura, ale trzeba mu przyznać, że jest perfekcjonistą i wszystko ma dopięte na ostatni guzik. Fajnie też gra na basie podczas występów P'unk~en~Ciel. Bas leży prawie na scenie XD

Pozdrawiam.

[ Dodano: 20.03.2009, 14:37 (po 15 minutach) ]
OMG. 36 lat skończyła dzisiaj Megumi Oishi! Wszystkiego najlepszego Mei-chan. Dużo cierpliwości do synka i nieco poważniejszego męża XD

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.890
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Laru-chan napisał(a):
Jeśli chodzi o Sakurę i Yukihiro, to wolę tego drugiego. Jego styl bardziej mi odpowiada. Sakura też fajnie gra, ale jakoś Yuki ma to "coś" w rękach. Może nie jest aż tak rozrywkowy jak Sakura, ale trzeba mu przyznać, że jest perfekcjonistą i wszystko ma dopięte na ostatni guzik. Fajnie też gra na basie podczas występów P'unk~en~Ciel. Bas leży prawie na scenie XD
Ja też z tych dwóch panów wybieram Yukiego. Zawsze jest taki skupiony, wszystkie szczegóły ma dopracowane. Widać, że improwizacja nie jest jego mocną stroną i musi poświęcać bardzo wiele czasu temu co robi, żeby osiągnąć zamierzony skutek.

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Mafefka Kobieta
Wojownik
Wojownik
Mafefka
Wiek: 32
Dni na forum: 5.534
Posty: 39
Skąd: Theatre of Kissu
Ja też z tych dwóch panów wybieram Yukiego. Zawsze jest taki skupiony, wszystkie szczegóły ma dopracowane. Widać, że improwizacja nie jest jego mocną stroną i musi poświęcać bardzo wiele czasu temu co robi, żeby osiągnąć zamierzony skutek.
i właśnie dlatego ja wolę Sakurę..
chyba pociągają mnie artyści, którzy mają żyłkę do improwizacji ^_^
~ fafafafaaaa~

Obraz
wiem, że nie będę się martwić gdy zabraknie powietrza...
muzyką też się świetnie oddycha...
Yum-kun Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Yum-kun
Wiek: 33
Dni na forum: 5.555
Posty: 97
Skąd: Nibylandia
Laru-chan napisał(a):
Yum-kun napisał(a):
Poczym Yumi zobaczyła jedno, stare zdjęcie, Sakura wydał sie jej wyjatkowo sliczny, zaczeła szukać jak najwięcej old Laruku i... Tak oto Sakura stal się moim ulubionym perkusistą XDDD



Stał się Twoim ulubionym perkusistą tylko ze względu na wygląd?? Myślałam, że muzyka lubi się za styl gry, a nie za wygląd. Wybacz, ale poleciało mi to fangirlem.
Ajajajaj XDDD Nie tak miało zabrzmieć~! Chodziło o to, że spodobał mi się, a potem zaczęłam zagłębiac się w sposób jego gry i tak dalej XDDD Nie jest moim ulubionym z powodu wyglądu, broń Boże >333

Ai no Banana XDDD Bo Tetsu jest rlz, MiyavixHyde na wieczność, nieogolony Ken wa sekushi elemento desu, a Yukihiro jest jak Jinx, bo tylko ja sądze, że jest uroczy XDDD
A faceci po czterdziestce też moga byc przytulasni! O!
A HYDE TO BRZYDAAAAAL ! ! ! (ja nie wiem, co wy w nim widzicie, naprawde XDDDDDDD)
Mafefka Kobieta
Wojownik
Wojownik
Mafefka
Wiek: 32
Dni na forum: 5.534
Posty: 39
Skąd: Theatre of Kissu
Yum-kun napisał(a):
Nie jest moim ulubionym z powodu wyglądu, broń Boże >333
Ale jest chyba mało przypadków, kiedy Laruku i jego poszczególni członkowie zdobywali sobie fanów najpierw muzyką a dopiero później wyglądem ^^

U mnie się zaczęło od piszczenia na widok Moon Child'owego Hyde~sama...ale bardzo niedługo wkrótce pokochałam nad życie ich muzykę ^o^..no a teraz jestem prawie wzorową wielką fanką (prawie fangirlem xD) Tetsiaka n_n
~ fafafafaaaa~

Obraz
wiem, że nie będę się martwić gdy zabraknie powietrza...
muzyką też się świetnie oddycha...
Chwila Kobieta
autorka posta nr 100000
autorka posta nr 100000
[ Klan Tokugawa ]
Chwila
Wiek: 31
Dni na forum: 5.622
Posty: 308
Mafefka napisał(a):
i właśnie dlatego ja wolę Sakurę..
Ja też. Jeśli miałabym wybierać pomiędzy Sakurą, a Yukim, to właśnie wybrałabym tego pierwszego, mimo, iż Yukihiro również bardzo cenię.

Mafefka napisał(a):
Ale jest chyba mało przypadków, kiedy Laruku i jego poszczególni członkowie zdobywali sobie fanów najpierw muzyką a dopiero później wyglądem
W takim razie ja jestem tym przypadkiem. Laruku spodobali mi się ze względu na muzykę, a nie wygląd. Powiem szczerze, że kiedy zobaczyłam ich w jednym z teledysków (nie pamiętam, w którym), to wcale nie krzyczałam "Hyde jest taki piękny!" tylko zastanawiało mnie jedno: "Dlaczego oni są w sukienkach?". Dopiero po pewnym czasie przyzwyczaiłam się i zaczęłam oglądać ich teledyski bez niepotrzebnych komentarzy. Zresztą, gdyby Hyde wyglądał jak potwór z bagien, to i tak pewnie dalej słuchałabym Laruku, gdyż jego głos cenię bardziej niż super tyłek.


Mafefka napisał(a):
wielką fanką (prawie fangirlem xD) Tetsiaka
Tetsu - my lover boy!

Pozdrawiam.
Neko Yoru Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Neko Yoru
Dni na forum: 5.584
Posty: 127
Chwila napisał(a):
Mafefka napisał(a):
Ale jest chyba mało przypadków, kiedy Laruku i jego poszczególni członkowie zdobywali sobie fanów najpierw muzyką a dopiero później wyglądem
W takim razie ja jestem tym przypadkiem. Laruku spodobali mi się ze względu na muzykę, a nie wygląd.
No ja też jestem takim przypadkiem ^^ Przez pięć... sześć? [już nie wiem =.='] lat słuchałam maniakalnie Laruku[mając trzy płyty na krzyż xD - ale w sumie jest to efekt niedostępności dla mnie internetu przez całe lata] i tylko po obejrzeniu PV do 'Blurry eyes' stwierdziłam 'łee.... on wygląda jak laska...' i nie grzebałam dalej... stosunkowo niedawno mi dopiero odbiło... A że nie lubię robić czegoś połowicznie czy na odwal się to staram się dowiedzieć wszystkiego co się da.

Być sobą - to chyba najtrudniejsza rola jaką przyszło nam grać.
Obraz
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.884
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
L'arc~en~Ciel - Documentary films Trans Asia via Paris
Link: http://www.megaupload.com/?d=Y7FPANX5 *
Cena: postawic piwo lub dac buzi wstawiającemu

* jest to plik torrent, gdyz niestety nie ma linkow na portalach takich jak mediafire czy megaupload, plik wazy 1,3GB czyli przyzwoicie

jest to jedna płyta, druga zapewne w drodze, jak sie pojawi to dodam^^

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 38, 39, 40  

Forum DB Nao » » » L'arc~en~Ciel
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook