Forum Dragon Ball Nao

» X JAPAN ocena: 10,00 (głosy: 3)110

Strony:   1, 2, 3, ... 10, 11, 12  
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Katz, robisz ostatnio same cudowne rzeczy

Dość krótki koncert, ale za to jakość super. Jedna część 500Mb, czyli prawie 2Gb. Rzadko widuję koncerty w takiej jakości.

Dziękuję Katz.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.047
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Katz napisał(a):
dobra wszędzie jakies nowości, a tu nikt nie dba

ale ja nie zapomniałem i zapodaje linki do:
A co to za nowości dawać linki do koncertu, który można było ściągnąć już dzień czy dwa po tym jak się odbył Ale miło, że się starasz.
Jeśli faktycznie chodzi o niusy to mam coś o czym wiedziałem już od kilku dni tylko nie chciało mi się o tym pisać na forum XD
A oto one:
- 5 kwietnia rusza w Japonii sprzedaż biletów na występy 2 i 3 maja w Tokyo Dome.
- Na koncercie 2 maja mają pojawić się specjalni goście (w końcu 2 maja to data śmierci hide więc możemy oczekiwać pewnie m. in. jego przyjaciół i znajomych)
- X JAPAN rozpoczęli współpracę z firmą Sanrio w celu wyprodukowania zabawek z serii Hello! Kitty (o czym można przeczytać na JaME). Będą one oczywiście związane z X JAPAN. Jak ktoś chce zobaczyć znaną kotkę zrobioną na Yoshikiego z lat 1987-89 to proszę XD
http://www.heath.co.jp/news/2009/03/06/09_0306.jpg

Katz napisał(a):
Jakość Bdb
E, nie powiedziałbym w sumie. Nie dajcie się zwieść wadze pliku. Koncert jest krótki, ale zaczyna się na dobre gdzieś w połowie video. Do tego obraz jest nieco rozciągnięty. Mogę się mylić bo ściągałem koncert z torrentów, zaraz jak tylko się tam pojawił. Może ukazała się inna, lepsza wersja (w co jednak wątpię).

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
takis cwany ?, to dodam jeszcze ze koncerty z hong-kongu, beda nadawane w telewizji odpowiednio 30 marca (koncert z 16.01) i 5 kwietnia ( z 17.01)

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Kamzo napisał(a):
- X JAPAN rozpoczęli współpracę z firmą Sanrio w celu wyprodukowania zabawek z serii Hello! Kitty (o czym można przeczytać na JaME). Będą one oczywiście związane z X JAPAN. Jak ktoś chce zobaczyć znaną kotkę zrobioną na Yoshikiego z lat 1987-89 to proszę XD
http://www.heath.co.jp/news/2009/03/06/09_0306.jpg
Kawaii!! Ja chcę takie maskotki!!

Kamzo napisał(a):
A co to za nowości dawać linki do koncertu, który można było ściągnąć już dzień czy dwa po tym jak się odbył Ale miło, że się starasz.

Katzu~no~Yuutsu napisał(a):
takis cwany ?, to dodam jeszcze ze koncerty z hong-kongu, beda nadawane w telewizji odpowiednio 30 marca (koncert z 16.01) i 5 kwietnia ( z 17.01)
Nie pobijcie się chłopcy

Kamzo napisał(a):
Jeśli faktycznie chodzi o niusy to mam coś o czym wiedziałem już od kilku dni tylko nie chciało mi się o tym pisać na forum XD
O Ty łobuzie

Cieszę się, że coś się dzieje. Co prawda nie mogę sobie pozwolić na koncert w Tokio Dome, ale zespół zaczyna coś robić. Oby tak dalej. Mam nadzieję, że w niedalekiej przyszłości będą działać na większą skalę. Może jakiś mini singielek? *nadziejo...*

Dziękuję za info chłopcy

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Laru-chan napisał(a):
Mam nadzieję, że w niedalekiej przyszłości będą działać na większą skalę. Może jakiś mini singielek? *nadziejo...*
Lepiej chodzą słuchy, o jakiejs specjalnej reedycji albumu w którym ma znalezc sie kilka premierowych utworów, obstawiam ze bedzie cos na jesień

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.047
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Katz napisał(a):
takis cwany ?, to dodam jeszcze ze koncerty z hong-kongu, beda nadawane w telewizji odpowiednio 30 marca (koncert z 16.01) i 5 kwietnia ( z 17.01)
Fakt, zapomniałem o tym. Cieszę się z tego, bo zapewne zaraz potem w sieci pojawią się pliki video (a koncerty podobno były świetne).

Katz napisał(a):
Lepiej chodzą słuchy, o jakiejs specjalnej reedycji albumu w którym ma znalezc sie kilka premierowych utworów, obstawiam ze bedzie cos na jesień
Chodziło o KOLEJNY best album. A ten według plotek miał się pojawić już w zeszłym roku i być dostępny dla szerszego grona słuchaczy (tj. miał być wydany poza Japonią). Na domysłach jak zwykle się skończyło i album nie ujrzał światła dziennego (z czego się cieszę bo nie potrzebujemy entego best albumu od X JAPAN, tylko coś zupełnie nowego). Faktem jest, że w tej chwili mają nowy utwór "I.V.", "Without You", który był tylko grany na koncertach (więc nie wiadomo jak będzie brzmiała wersja studyjna), a także informacje, że coś tam nagrywali (coś mocniejszego od "I.V." niby. Bo Yo i reszta zobaczyli, że Toshi wciąż może dawać czadu jeśli chodzi o śpiewanie ). Tak więc mam nadzieję, że jeśli już coś wyjdzie, to będzie zawierać tylko, albo głównie nowy materiał.

Pozdrawiam

[ Dodano: 12.03.2009, 23:38 (po 4 godzinach 26 minutach) ]
Ważna wiadomość z ostatniej chwili.
Koncerty mające się odbyć w Korei Południowej (kolejno 21 i 22 marca) zostały oficjalnie odwołane (czy może lepiej pasuje określenie "zawieszone". Więc w teorii czasowo). Wstrzymana została też planowana sprzedaż biletów na majowe koncerty w Tokyo Dome.
Plotki mówią, że jest jakiś problem z kontraktem Heatha i może on opuścić grupę. Proponuję jednak spokojnie czekać na jakieś oficjalne wyjaśnienia (bo takowe powinny się pojawić...).
Swoją drogą, X JAPAN borykają się z różnymi problemami już gdzieś od połowy zeszłego roku. Pechowa passa trwa na przemian z dobrymi wiadomościami...

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
były tu jakieś wzmianki o współpracy Yoshikiego z teamem wyścigowym, a nie było konkretów, więc

oto samochód Team Yoshiki & Dome project sponsorowany przez napój energetyczny ROCK STAR, produkowany przez perkusistę eX

Obraz
Obraz
Obraz
Obraz

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
OMG Wszyscy japońscy muzycy będą się teraz robić na czerwono??

Niezła bryka. Aczkolwiek nieco "pozalepiana". Może jakby pościągać tych wszystkich sponsorów, to coś by z tego wyszło. Ale taka już stylistyka wyścigówek.

Na pierwszych dwóch zdjęciach Yoshiki wygląda na swoje lata. Pierwszy raz go widzę tak autentycznego. To dobrze. Lifting każdemu się kiedyś znudzi. Chyba, że Yosiek taki sam z siebie gładki, a tu zwyczajnie był w złej formie, to wtedy zwracam honor.

Pozdrawiam.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.047
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Odnośnie tego co pisałem w poprzednim poście (dodałem to później więc może nie każdy z zainteresowanych tematem zauważył), nie było wciąż jakich oficjalnych wieści. Ale tych mniej lub bardziej oficjalnych wciąż przybywa (jak i artykułów w gazetach niekoniecznie pierwszej klasy). Na razie mówi się, że Heath wcale nie odchodzi (podobno wiadomość od zarządu X JAPAN), ale jakiś problem związany z jego kontraktem (nie wiem czy bezpośredni) wciąż jest. Widać na tyle poważny by odwołać/przełożyć koncerty. Czekam wciąż na oficjalne wyjaśnienia.

Katz napisał(a):
ponsorowany przez napój energetyczny ROCK STAR, produkowany przez perkusistę eX
Z tego co wiem Yoshiki nie jest producentem tego napoju, a tylko współpracuje z firmą, która jest jego dystrybutorem. Ale może mam jakieś niekompletne informacje bo nigdy się nie zagłębiałem w takie duperele.

Laru-chan napisał(a):
OMG Wszyscy japońscy muzycy będą się teraz robić na czerwono??
Yoshiki nie jest czerwonawy, ani nawet rudawy To po prostu efekt światła/cieni i zdjęcia. Wciąż jest blondynem (nienaturalnym oczywiście ), tyle, że teraz ciemnym

Laru-chan napisał(a):
Na pierwszych dwóch zdjęciach Yoshiki wygląda na swoje lata. Pierwszy raz go widzę tak autentycznego. To dobrze. Lifting każdemu się kiedyś znudzi. Chyba, że Yosiek taki sam z siebie gładki, a tu zwyczajnie był w złej formie, to wtedy zwracam honor.
Moim zdaniem trzyma się dobrze Widać to m. in. na koncertach. Czy to wyłącznie efekt genów? Nie wiem i pewnie się nie dowiem XD Ale jedno wiem na pewno, jak ktoś ma kasę to mu na pewno łatwiej zachować młody wygląd
A tak przy okazji, materiał filmowy z Yoshikim, jaki niedawno był w TV:
http://www.youtube.com/watch?v=txZb_phm5CA&f ... r_embedded

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
chodza słuchy, ze to sample nowej piosenki x'ów:
http://www.youtube.com/watch?v=MysPf9lC3NE

Kamzo napisał(a):
Odnośnie tego co pisałem w poprzednim poście (dodałem to później więc może nie każdy z zainteresowanych tematem zauważył), nie było wciąż jakich oficjalnych wieści. Ale tych mniej lub bardziej oficjalnych wciąż przybywa (jak i artykułów w gazetach niekoniecznie pierwszej klasy). Na razie mówi się, że Heath wcale nie odchodzi (podobno wiadomość od zarządu X JAPAN), ale jakiś problem związany z jego kontraktem (nie wiem czy bezpośredni) wciąż jest. Widać na tyle poważny by odwołać/przełożyć koncerty. Czekam wciąż na oficjalne wyjaśnienia.
No to mnie trochę zasmuciło. Mi sie wydaje ze tu nie chodzi o kontrakt, X japan mozna smiało mówic ze to znany japonski zespół więc jest zarobiony i Heath jest zarobiony. mam nadzieje ze to przejciowe kłopoty gdyz coraz powazniej zastanawiam sie nad wyjazdem do niemiec o ile zespół znów nie zawiesi działalnosci

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.047
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Katz napisał(a):
Mi sie wydaje ze tu nie chodzi o kontrakt,
Niemal pewne jest to, że chodziło o kontrakt i konflikt z menadżerem Heatha. Szczegółów wciąż nie znam, bo takowe po prostu nie zostały podane. Wiem więcej na temat całej sprawy, ale rozpisywać się nie będę bo powtarzałbym głównie domysły i niepotwierdzone informacje.
Napisać mogę jednak o czymś co zostało dziś ogłoszone, już oficjalnie.
Koncerty 2 i 3 maja w Tokyo Dome odbędą się zgodnie z planem, a 30 maja zagrają w Tajpej (Tajwan) na Pan-Chiao Stadium (koncert tam miał się odbyć już wcześniej, ale został przełożony). Oznacza to, że sytuacja z Heathem musiała się już ustabilizować.

Katz napisał(a):
chodza słuchy, ze to sample nowej piosenki x'ów:
http://www.youtube.com/watch?v=MysPf9lC3NE
Naoista napisał(a):
Nawet przez sekundę nie brzmi jak X Japan, mam nadzieję, że to bubel.
Również mam na ten temat mieszane uczucia. Prędzej pasowałoby mi to pod Violet UK. Na razie traktuję to jako fake.

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Czy to prawda że podczas najbliższego koncertu w Tokyo Dome, oficjalnie ma zostac zaprezentowany nowy członek eX??

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.047
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Pierwsze słyszę. A gdyby to była oficjalna wiadomość, to już bym zapewne o tym wiedział (staram się śledzić wszystko na bieżąco). Nie mam jednak nic przeciwko aby wreszcie to ogłoszono (np. podczas majowych koncertów). Najwyższa pora.

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Kamzo napisał(a):
Nie mam jednak nic przeciwko aby wreszcie to ogłoszono (np. podczas majowych koncertów). Najwyższa pora.
O tak. Rozumiem, trzeba wzbudzić odpowiednie napięcie, ale trzeba też brać uwagę, że to napięcie może rozerwać nam gacie, a to nic fajnego.


Katzu~no~Yuutsu napisał(a):
Ale X japan oficjalnie pracuje nad nowa piosenką, filmik ze studia
Hmmm... a to nie jest "Without You"?? Mieli to nagrać w studiu. Wiadomo coś na ten temat?


Tak na boku. Śniło mi się, że miałam romans z Yoshikim Nikt z dziennikarzy nie wierzył, że jesteśmy ze sobą z miłości i zarzucali mi, że tyłkiem chcę się wybić na wyżyny szoł-biznesu i uwiodłam w tym celu czołowego japońskiego muzyka. Reszta to istny melodramat XD Boże, przecież Yo-chan nawet mnie nie kręci! No może czasem... ale ogólnie nie

Pozdrawiam.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Kamzo napisał(a):
Pierwsze słyszę. A gdyby to była oficjalna wiadomość, to już bym zapewne o tym wiedział (staram się śledzić wszystko na bieżąco).
http://www.youtube.com/watch?v=q5n5hS9YZVE znalazłem tu i dlatego sie pytam.


Hmmm... a to nie jest "Without You"?? Mieli to nagrać w studiu. Wiadomo coś na ten temat?
utwór ma nazywac sie ''blue sky heaven'', a co do innych produkcji to najpozniej latem zostanie wydany kolejny best of.. z 4 nowymi kawałkami znanymi juz ''I.V.'' i ''Whitout you'' oraz 2 nowymi

Obejrzałem sobie koncert w HK, dla mnie super nie bez powodu Yoshi powiedział że to na razie najlepszy koncert w jakim brał udział

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.047
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Katz napisał(a):
http://www.youtube.com/watch?v=q5n5hS9YZVE znalazłem tu i dlatego sie pytam.
Nie narzekałbym gdyby to była prawda.

Katz napisał(a):
utwór ma nazywac sie ''blue sky heaven''
To utwór do popularnego porannego programu "Zoom In" (a dokładniej to do kawałka o prognozie pogody). Program świętuje swoje 30-lecie, a Yoshiki zgodził się skomponować im nowy motyw muzyczny. Nie jest jednak powiedziane, że nie rozbuduje utworu i nie wykorzysta w X JAPAN.

Katz napisał(a):
Obejrzałem sobie koncert w HK, dla mnie super nie bez powodu Yoshi powiedział że to na razie najlepszy koncert w jakim brał udział
Zapewne kawałkami na YouTube? Ja czekałem aż pojawią się torrenty i nie żałuję. Pierwszy koncert zajmuje 4,15 gb, a drugi 3,88 gb. Całkiem przyzwoita jakość jak na nieoficjalne wydanie.
Obejrzałem póki co pierwszy koncert (drugi zostawiam sobie na kiedy indziej). Faktycznie, świetny. Nie ma innej możliwości gdy chodzi o X JAPAN Ale widziałem lepsze. A na pewno daleko mu choćby do The Last Live (którego chyba nic nie przebije). Hmm, może pod względem emocji jakie odczuwał Yoshiki (i reszta zespołu), mógł być jednym z najlepszych. W końcu dobrze się bawili, radość prawie nie znikała z buzi Yo. Na The Last Live z kolei dominowały smutek i gorycz. Dla zespołu musiało to być ciężkie, ale dla widza to ogromna dawka emocji, którą chłonie niemal tak jakby był tam wśród publiczności.

Aha, jeszcze jedno. Na oficjalnej stronie X JAPAN pojawiła się taka fajna możliwość jak głosowanie na utwór, który chcielibyście usłyszeć podczas występów live (z tego co wiem chodzi o majowe występy w Tokyo Dome). Można głosować tylko raz, więc gdy wchodzę w ten link, nie widzę już tej listy (a za cholerę nie rozumiem co teraz jest napisane. Pewnie coś w stylu "już głosowałeś" ). Mam nadzieję, że podałem taki jak trzeba:
http://xjapan.cyp.co.jp/

Ja zagłosowałem na "SADISTIC DESIRE". Bardzo lubię ten utwór, a dawno go nie zagrali. Jeszcze ciekawiej by było gdyby dopuścili SUGIZO do zagrania partii hide

Pozdrawiam

PS. Można wybrać tylko jeden utwór.

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Kamzo napisał(a):
Aha, jeszcze jedno. Na oficjalnej stronie X JAPAN pojawiła się taka fajna możliwość jak głosowanie na utwór, który chcielibyście usłyszeć podczas występów live (z tego co wiem chodzi o majowe występy w Tokyo Dome).
Ja zagłosowałam na "Standing Sex". Na żywo brzmi o niebo lepiej niż w wersji studyjnej. Tekst jest nieco głupi, ale muzyka i ta gitara - mrrrr....


Kamzo napisał(a):
Program świętuje swoje 30-lecie, a Yoshiki zgodził się skomponować im nowy motyw muzyczny.
To u nas Rubik robi takie rzeczy, co nie? XD No ale, jeżeli to ma być nowy utwór, to byłaby to dobra reklama. O ile program jest popularny.


Kamzo napisał(a):
A na pewno daleko mu choćby do The Last Live (którego chyba nic nie przebije)
Nie wiem czy coś jest w stanie wywołać większe emocje niż "The Last Live". Uwielbiam go i od strony wizualnej jak i muzycznej. Moim ulubionym kawałkiem X'ów w ogóle, jest "Weekend" właśnie wersja na żywo z "Lasta". Na mojej mp3 mam więcej ich kawałków na żywo niż tych studyjnych. Po prostu koncerty to ich żywioł. Tego z HK nie oglądałam, ale nawet nie muszę czytać recenzji i słuchać opinii. I tak wiem, że to było coś dobrego. Mogłabym rzec: "X-Japan - gwarancja najwyższej jakości koncertów".

Pozdrawiam.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.047
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Laru-chan napisał(a):
Ja zagłosowałam na "Standing Sex". Na żywo brzmi o niebo lepiej niż w wersji studyjnej. Tekst jest nieco głupi, ale muzyka i ta gitara - mrrrr....
Tekst odpowiedni do tytułu XD A ja lubię sobie pokrzyczeć z zespołem "Stand up! Fuck up!" ;P

Laru-chan napisał(a):
jest "Weekend"
Wolisz wersję z "BLUE BLOOD" czy z singla ? Ja z singla, czyli tą samą do której powstał teledysk.

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, ... 10, 11, 12  

Forum DB Nao » » » X JAPAN
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook