Forum Dragon Ball Nao

» Gackt

Strony:   1, 2, 3, 4 ... 15, 16, 17  
edhel Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Takeda ]

Wiek: 33
Dni na forum: 6.770
Posty: 514
Skąd: Pluton
Taaak? Łooł, no to powiem jedno - DZIĘKI za robotę!!! Już na miejscu Cię ubóstwiam *__* Planujesz coś kolejnego ?

"Chciałbym stworzyć coś pięknego, aby poruszyć ludzkie serca.
Zawsze kiedy byłem smutny, przygnębiony muzyka mi pomagała.
Chciałbym stworzyć muzykę, która pomagałaby ludziom."
Yoshiki Hayashi

[img401.imageshack.us/img401/7939/ban1b.jpg]
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.867
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Heh, nie ma za co ^^"" to ja się bardzo cieszę, że mogłam sprawić komuś przyjemność ^^
Obecnie jestem w trakcie tłumaczenia wywiadu z Gacktem i Hydem z photobooka Moon Child ^^

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
edhel Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Takeda ]

Wiek: 33
Dni na forum: 6.770
Posty: 514
Skąd: Pluton
Mart napisał(a):
Heh, nie ma za co ^^""
Jak kto, nie ma za co? Przecież te tłumaczenia pokazują, że jednak jest za co

Mart napisał(a):
to ja się bardzo cieszę, że mogłam sprawić komuś przyjemność ^^
Ojj, mało powiedziane kochana "

Jeszcze bardziej cieszy mnie fakt, że szykuje się kolejna 'lekturka' do przeczytania (((: Powodzenia w pracy, ja CZEKAM cierpliwie

Tee, fajnie, że to ktoś z Nao jest autorem. Świat jest mały

Pozdrówka (:

ps. noo, ale koniec dziękczynnego offka - choć przeto połączonego z tematem :p

"Chciałbym stworzyć coś pięknego, aby poruszyć ludzkie serca.
Zawsze kiedy byłem smutny, przygnębiony muzyka mi pomagała.
Chciałbym stworzyć muzykę, która pomagałaby ludziom."
Yoshiki Hayashi

[img401.imageshack.us/img401/7939/ban1b.jpg]
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.867
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
edhel napisał(a):
Jak kto, nie ma za co? Przecież te tłumaczenia pokazują, że jednak jest za co
Tym bardziej się cieszę ^^ ale prawda jest taka, że tłumaczenie sprawiło mi dużą przyjemność i miało właściwości odprężające xD

edhel napisał(a):
Tee, fajnie, że to ktoś z Nao jest autorem. Świat jest mały
Bardzo malutki, wszystko się sprzęga jak gacie w praniu xD po prostu jak Teela ogłosiła, że potrzebuje pomocy, to z moją całkiem niezłą znajomością angielskiego i bezgraniczną miłością do Gackta, nie mogłam się nie zgłosić ^^

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
edhel Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Takeda ]

Wiek: 33
Dni na forum: 6.770
Posty: 514
Skąd: Pluton
W zasadzie napiszę jeszcze jednego posta, bo zapomniałam o jednej rzeczy (:
Chciałam jeszcze napisać o jednej ślicznej balladzie, którą Gackt nagrał z Chachamaru. Mowa o "Kagero", utwór znajduje się w nowym wydaniu na "Gladiator: Special Edition". Powiem szczerze, że gdyby nie owa 'nowość', to bym nie miała pojęcia o tym, że taka piosenka w ogóle istnieje - oj, strata i że nagrana przez Chachę o.O

Jakby kto chciał posłuchać:
http://www.youtube.com/watch?v=qPSKw_QXyVo&feature=related

Nie wiem czy jest sens tworzyć nowy topic tylko po to aby wrzucić jeden album, no ale... jakoś taka tradycja sie tu zrodziła, więc nie będę mieszała artystów. Może ktoś sie wypowie Płytką Chachy zaraz zarzucę jakby kto był chętny, bo tam pierwotna wersja (ta co w linku powyżej).

Pozdrówka.

"Chciałbym stworzyć coś pięknego, aby poruszyć ludzkie serca.
Zawsze kiedy byłem smutny, przygnębiony muzyka mi pomagała.
Chciałbym stworzyć muzykę, która pomagałaby ludziom."
Yoshiki Hayashi

[img401.imageshack.us/img401/7939/ban1b.jpg]
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Ach..."Kagero".Piekny utwor. Takiego Gackt'a lubie. Milo by bylo ,gdyby obaj panowie nagrali wiecej utworow w tym klimacie,bo "Kagero" naprawde przyjemnie sie slucha. A Gackt,w tej balladzie pokazal co potrafi. Jedno z moich ulubionych nagran w spiewanych przez Gacka. Coz moge wiecej dodac...

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.867
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Oj Katz, całkiem niezły interes robisz xd
na dears pl zostały wrzucone 3 wywiady (w tym jeden mój ^__^"") i kolejna część Jihaku, tak jakby ktoś nie wiedział ^^

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
checkedd Kobieta
Wojownik
Wojownik
checkedd
Wiek: 31
Dni na forum: 5.471
Posty: 42
Gackt to była moja pierwsza miłość - wtedy zaczęła się ta "faza" na japońskie klimaty i tak jakoś pozostała do dziś. A ile ja wtedy miałam lat? Koło 10 (of course, Dragon Ball był jeszcze wcześniej ;P), a w zasadzie może określenie "kiełkowanie" było by właściwszym okresleniem. Miłośc do j-music rosła razem ze mną ^^ a potem to się rozkrzaczył i głęboko chwast zakorzenił O, stąd tez Gackt to mój sentymentalny powrót do początku (Boże, jak ja dzisiaj piszę )
Lubię, ba! wprost uwielbiam album MARS i pare tych późniejszych piosenek typu Yami no shuunen czy Kimi no tame ni dekiru koto (lekkie i przyjemne xD) wciąż leci codzień na playliście I tyle.
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Singielek całkiem niezły.Dużo lepszy od dwóch poprzednich (tj, "Jesus" i "Ghost").Utwór nawet mi się podoba.Gacek mógłby trochę mniej eksperymentować.Nie zmienia to faktu,że najnowszy singiel Gackt'a jest pierwszym utworem od dawna,który mi się podoba.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.867
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Słodko mu to wyszło, jestem z niego dumna *_*
To zaledwie jedno zdanie. Myślałem,że stać go na więcej. Przecież on podobno zna angielski... ,albo mu się tak wydaje...

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.867
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Obstawiałabym raczej za tym, że tylko mu się tak wydaje x). "Silent Night" w jego wykonaniu było naprawdę straszne, no ale to już dość dawno było... Tak czy inaczej to "zaledwie jedno zdanie" rozczuliło mnie po prostu, jak chyba większość fanek x). Jasne, że nie było to nic godnego zachwytów, ale słodko brzmiało i tyle x)

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Mart napisał(a):
Silent Night" w jego wykonaniu było naprawdę straszne, no ale to już dość dawno było...
Eeee tam. Chyba nie słyszałaś jego "Fajaaaa" XD Zaraz poszukam linka.... Nie maaaa!!! Szkoda, bo płakałam ze śmiechu. To jakiś cover. Był na YouTube.

Totalną masakrą jest też "Deceber Love" po angielsku.

Myślę, że Gackt potrafi mówić po angielsku. Po prostu (jak u większości Japończyków) leży u niego wymowa. Popatrzcie na Yoshikiego z X-Japan. Mieszka od lat w LA, angielski zna, ale jego wymowa dalej jest nieco zabawna.

No cóż, ideałów nie ma *nuci "Good-morning Hide" Larc*

Muszę wziąć się za najnowszy singiel Gackta, bo jakoś mi umknął

Pozdrawiam.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.867
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Laru-chan napisał(a):
Chyba nie słyszałaś jego "Fajaaaa" XD
To prawda, żadnego "Fajaaa" nie widziałam xD a szkoda xD
Laru-chan napisał(a):
Totalną masakrą jest też "Deceber Love" po angielsku.
A to to już słyszałam xD "totalna masakra" to idealne określenie xD
Laru-chan napisał(a):
Myślę, że Gackt potrafi mówić po angielsku. Po prostu (jak u większości Japończyków) leży u niego wymowa.
No tak, dla Japończyków angielska wymowa jest bardzo trudna. Aczkolwiek to brzmi naprawdę słodko, jak próbują *_*
Laru-chan napisał(a):
Muszę wziąć się za najnowszy singiel Gackta, bo jakoś mi umknął
Jeśli chodzi o "Journey through decade" to faktycznie musisz, bo jest świetny x)

Pozdrawiam.

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
No tu wypadało aby Gackt dobrze wypadł, w koncu od tego jak wypadł w mniejszym stopniu zależy czy Tokio otrzyma igrzyska w 2016r.

Laru-chan napisał(a):
Po prostu (jak u większości Japończyków) leży u niego wymowa. Popatrzcie na Yoshikiego z X-Japan. Mieszka od lat w LA, angielski zna, ale jego wymowa dalej jest nieco zabawna.
No cóz nasi zółci przyjaciele po prostu [ ort! ] maja inaczej zbudowane struny głosowe i niezbyt im wychodzi mowienie wolno a co dopiero kiedy trzyma wymówic takie słowa jak: Throught, especially, teeth itp. z Japonskich muzyków najładniej mowi Hyde, lecz tylko pokazowo (wywiad w paryzu przeprowadził po japonsku i tylko na koniec zarzucił ''Thank's for Everyone''), a najlepiej Toshi, który potrafi powiedz po angielsku wiecej niz 3 zdania

P.S tak to juz jest, mój tata przez rok uczył sie angielskiego (oni za komuny mieli rosyjski, pewnie wy nie pamiętacie xD) i musze stwierdzic ze umie mówic lepiej niz oni.

Pozdrawiam
K^tz

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.867
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Ujio napisał(a):
Jak już się tak rozczulacie nad tym Gackt'em,to wrzucam kawaii filmik.Randka Gackt'a z Ai Kago z Morning Musume.
To było maksymalnie urocze *_*. Gackto zawsze jest w stanie poprawić mi humor, bez względu na wszystko *__*. Coraz częściej znajomi określają mnie mianem "gacktoholiczki" xD

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
W połowie roku Gackt wyda aż cztery nowe single, by uczcić swoje 10-lecie działalności jako solowy artysta. Single będą wydawane w tygodniowym odstępie czasowym:
10 czerwca - Koakuma Heaven,
17 czerwca - Faraway ~hoshi ni negai wo~,
24 czerwca - Lost Angels,
1 lipca - Flower.

Spisy utworów wymienionych singli wyglądają następująco:
Koakuma Heaven: Koakuma Heaven / My Father's Day
Faraway ~hoshi ni negai wo~: Faraway ~hoshi ni negai wo~ / Oblivious ~kao no nai tenshi~
Lost Angels: Lost Angels / No Reason / Suddenly
Flower: Flower / In Flames

Widać,że Gackt wziął się ostro do roboty i czeka nas "moc atrakcji" z jego strony.Szkoda tylko,że to single.Ciekawe kiedy wyda wreszcie jakiś nowy album...

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Z jednej strony fajnie, a z drugiej powiem, że mógłby wreszcie przestać się rozdrabniać i wydać ten cholerny album, zamiast zdzierać więcej kasy z fanów.

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4 ... 15, 16, 17  

Forum DB Nao » » » Gackt
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook