Forum Dragon Ball Nao

» Parodie, podróbki, przeróbki ocena: 7,00 (głosy: 2)110

Strony: 1, 2, 3, 4  
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Co sądzicie o tych komiksach (mangach), które albo zapożyczają sobie pomysły z mangi Dragon Ball, albo po prostu naśmiewają się z niej, rysując Goku jako króliczka, a Vegetę np. jako jajko . Według mnie to jest bezsensowne, nie wiem komu się to podoba... Nawet to śmieszne nie jest!

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez eMate: 29.07.2008, 23:47
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
własciwie to ja nie widziałem tego nigdy wiec nie mam sie jak wypowiedziec, ale jak bys zapodał jakiegos linka

END
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez eMate: 29.07.2008, 23:47
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
zdjecia parodiujace db sa na mojej stronie w dziale humor, zapraszam. Osobiscie mnie niektore takie zdjecia bawia nawet o najpowazniejszym filmie sa zarty i parodie.

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
eee, cos tu nie gra, skoro podobno Akria jest izolowany od DB, to czemu 3 miechy temu wydał parodie DB ?

END
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
a kto powiedzial ze akira jest "izolowany" od db?

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
eee... chyba na DBN pisze ... albo chyba jest wywaiad ? nie wiem nie pamietam, rozmowa z jakims tam kozakiem, i on mowi ze Akira nie ma bezposredniego kontaktu z DB i fanami i czyms tam jeszcze

END
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
No w jednym wywiadzie rzeczywiscie jest tak napisane, ale czy to prawda, zeby Akira nie mial kontaktu z DB?

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
no najwidocznie to nie jest prawda skoro ma kontakt, w ogóle [ ort! ] to szczerze wątpie w to, bo przecież [ ort! ] jak bedzie chcial to sobie i tak zrobi co chce wiec to jest totalnie bezsensu

END
Goku Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Goku
Wiek: 34
Dni na forum: 6.949
Posty: 60
Skąd: Ostrowiec Św.
Widziałem jak numer 4 z klanu na drzewie coś opowiadał i była pokazana jego walka jako superwojownika walczącego z Frezerem.

DRAGON BALL!!!!!
MariaN Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
MariaN
Wiek: 36
Dni na forum: 6.817
Posty: 44
Skąd: Mielec
te wszystkie parodie są bez sensu głupie i tyle, jeśli Akira nie dał sobie spokoju z DB to może coś nowego powstanie, wątpliwe.
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Okropne są parodie Vegety. Jak można robić z tak poważnego wojownika robić sobie jaja? Rozumiem Goku (to taki wesołek), ale Vegeta?

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
E tam. To tylko zabawa. Zbyt to chyba nie hańbi DB? Oczywiście można sobie żartować, ale w granicach zdrowego rozsątku.

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Chibi Pan Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Chibi Pan
Wiek: 33
Dni na forum: 6.805
Posty: 62
Skąd: Łuków
Weście to jest bezsens!!!! Jak oni mogoł naśmiewać się z naszych idoli!??? To jest głupotą jak wy byście mogli to wyobrażić przecież to nawet niejest śmjeszne to jest głupje i w ogóle [ ort! ]!!!!! Głupole jedne!!!!! GHRRRRR!!!!!
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Dni na forum: 6.870
Posty: 407
Kurde, uwielbiam twe posty. Są tak poprawne ortogtaficznie, stylistycznie i tyle w sobie wnoszą...A już te emutony i wyrażenia wykrzyknikowe to normalnie 8 cud świata.
buehehe dobre Uśmiałem się po pachy. Ale cośw tym jest- Chibi Pan jestes kolejną osoba która przed napisaniem posta, winna zaglądać do worda i autokorekty.

Według mnie poardie w stylu pasków(3 okienkowych komiksów) są spoko, bo zazwyczaj są bardzo smieszne. Tak samo sądze o obrazkach(np. to na którym Trunks ssj nabija sięz pobitego przez cella Vegety).
Nie śmiesza mnie jednak dowcipy w takiego rodzaju jak np. na DB NAO:
"jak by się przedstawił sepleniący się cell??
Cześć- jestem Cfel"
Po prosruy suchary że aż plakać sięchce

Obraz
"Z deszczem przychodzimy. Z rosą odchodzimy... Lecz marzenia nasze na tym świecie pozostają..."
Epitafium: DBZ odc. 467.
zasad Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 30
Dni na forum: 6.818
Posty: 6
Skąd: Kamienna Góra
Niektore sa dobre... niektore nie... . Przyklad dobrego to to, gdzie widac najpierw wkurzonego Goku, potem Vegete, a na koncu jak graja w PS! A takie lipne, to sa wlasnie takie zdjecia, cell jako żółw ninja. po prostu [ ort! ] to wszystko zalezy od poczucia h...umoru.
Parvatti Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Parvatti
Wiek: 34
Dni na forum: 6.747
Plusy: 1
Posty: 724
Skąd: Kraków, Nowa Huta. Bój się.
heh...

A widzieliście Vegetę jako Czarodziejke z Vegety? XD

Normalnie wtedy szlag mnie trafił, jako że wyżej wymienionego pana uwielbiam XDDD To go tak chamsko sparodiowało XD

"Vegeta: Vegetas Power, Make Up!
Freezer: Em, sorki, Vegeta, ale rozwaliłem twoja planete jakis czas temu "

Teraz się z tego śmieję, ale wtedy byłam śmiertelnie urażona ^^

- Tato, ale ja nie mam żadnego celu w życiu!
- Celuj w dziesiątkę.


Nie sztuką jest dołączyć do dobrego klanu. Sztuką jest taki klan stworzyć.
Co za pech, że największa sztuka, z jaką niektórzy mieli w życiu do czynienia, to sztuka mięsa wołowego.

Wódka.
Raz przyjemność, a raz trutka.
Gokusiek Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Gokusiek
Wiek: 37
Dni na forum: 6.716
Posty: 43
Skąd: Poznań
A czytaliście może taką parodię DB pt: "Dragon Fall"? Parodia ta zostala stworzona przez dwóch zapalonych maniaków DB z Japonii. Naturalnie otrzymali oni na to zezwolenia Akiry Toriamy, któremu manga ta przypadla do gustu. Występują tam wszyscy bohaterowie DB ze zmianionymi imionami jak i bohaterowie innych znanych anime i bajek.Swoją drogą wspomniany w tym temacie obrazek jak Trunks SSJ śmieje sięz pobitego przez Cella Vejity pochodzi wlaśnie z tej mangi.

Obraz
WierciucH Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
WierciucH
Wiek: 34
Dni na forum: 6.716
Posty: 96
Skąd: Capsule Corporation
Szczerze mowiac ja nie widzialem tych parodi DB a one sa w internecie ? Jesili tak mogl by ktos podac mi link ? Please .

DRAGON BALL NA ZAWSZE W NASZYCH SERCACH !!!
Gokusiek Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Gokusiek
Wiek: 37
Dni na forum: 6.716
Posty: 43
Skąd: Poznań
Spoko oto adres stronki http://www.dbzall.info/ Potem wejdż w livre i Dragon Fall, Jest tam dopiero 19 tomów ( w rzeczywistości wyszlo więcej ) i niestety ale jest po francusku ale na pewno Ci się spodoba. W razie co to możesz poszukać w necie na pewno cośznajdziesz.

Obraz
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3, 4  

Forum DB Nao » » » Parodie, podróbki, przeróbki
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook