Rok 2015 :: Premiera filmu "Dragon Ball Z: Fukkatsu no F" (9 lat temu)

» Najtrudniejsza walka Goku? ocena: 9,67 (głosy: 3)110

Strony:   1, 2
bartulon Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 35
Dni na forum: 6.611
Ostrzeżenia: 1
Posty: 66
Skąd: Zabrze
najtrudniejsza była z freezerem gdyż goku mogł go pokonać tylko cieżko było znaleźc na niego sposob i to była jak dla mnie równa walka. reszta walk była bardzo dociąganych ....

bartulon
Vegeta_SSJ4 Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Vegeta_SSJ4
Wiek: 37
Dni na forum: 5.524
Posty: 191
Skąd: z Vegety :D
Jak dla mnie walka z frezerem na planecie Namek kiedy to Songo nie posiadał jeszcze mocy SSJ i dopiero śmierć Kriliana doprowadziła Goku do szewskiej pasji i to spowodowało to ze przemienił się w SSJ1 i skopał nędzny tyłek dla Frezera

" ... Jest tylko jedna rzecz,w życiu ludzi,narodów i państw,która jest bezcenna:tą rzeczą jest Honor ... " - A dla Vegety Honor jest bezcenny
Sshan Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Sshan
Wiek: 31
Dni na forum: 5.535
Posty: 82
Skąd: Z Namek
Najgorsza to chyba z Bubu. Żaden cios nie mógł go zniszczyć, dopiero Vegeta mu podsunął pomysł z tą Spirit Bomb ;D gdyby nie to...to kicha;p

------
D_Corleone^^ Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
D_Corleone^^
Wiek: 29
Dni na forum: 5.511
Ostrzeżenia: 1
Posty: 107
Skąd: オルシュティン
Sądzę, że zdecydowanie walka z Buu , była strasznie czasochłonna i cholernie trudna . Tak długo się męczyli i dostawali aż normalnie myślałem, że go nie rozłożą, ale jednak wiadomo, tak musiało być, inaczej by nie miało sensu. W każdym razie był najsilniejszy i żadne nowe techniki na niego nie działały, najmocniejszy przeciwnik.
Vego1920 Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Vego1920
Wiek: 33
Dni na forum: 5.412
Ostrzeżenia: 1
Posty: 43
Songo mila wiel trudnych walk np. na z Vegeta Songo ledwo przezyl a w zasasdzie przezyl dzieki Songohanowi Songo nie zdolal dalej walczyc poniewaz zaduzo razy uzly Kaitoken co w z wiazku z tym przeciozlylo jego miesnie i po prostu [ ort! ] nie zdolal sie ruszyc ale Songohan dal sobie rade i uciekl Vegeta
jescze jedna trudno walke stoczyl Songo z Freezem gdy juz byl pewny ze wygral z wrogiem atakujac go Genki Dama Freezer powrocil i zabil wtedy Szatan Serduszko i Krrilana a Songo sie wtedy wkurzyl i zmienil sie w Sayana ale i tak mial trudno z Freezerm po tym jak Freeazer zyskal jak on to mowil 100 % procent energi
ale i tak przegra ze Songiem
to wg mnie najtrudniejsze walki Songa chodz bylo kilka tez trudnych ale nie az tak

Vego SSJ 2
Rzadzi !!!!
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.714
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Sądząc po stanie w jakim z niej wyszedł,to obstawiałbym pierwszą walkę Goku z Vegetą.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2

Forum DB Nao » » » Najtrudniejsza walka Goku?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook