Forum Dragon Ball Nao

» Sailor Moon - Czarodziejka z Księżyca

Strony: 1, 2, 3  
Sterni Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Sterni
Dni na forum: 6.946
Posty: 31
Skąd: Środkowe Miasto
Wiem że głupi temat, ale kto w młodości oglądał takie coś jak "Czarodziejka z Księżyca"?

† † † [*] [*] [*] Módlmy się za Ojca Świętego [*] [*] [*] † † †
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Może temat wcale nie taki głupi. Przecież od tego anime zaczął się w Polsce prawdziwy boom i wszyscy to oglądali, a w większości lubi czy wręcz wielbili. Dla mnie również Sailor Moon była w czasach podstawówki numerem 1 i nie zapomne ile zrobiła dla fanów Mangi & Anime. Dziś pewnie nie mógłbym już na to patrzeć i prawda jest taka, że Sailor Moon zyskała w naszym kraju tak wielką sławę tylko dzięki temu, że anime (nie mówiąc już o mandze) było praktycznie niedostępne dla szerszej publiczności. Oczywiście nie odbiera to jej zasług, ale też nie traktujmy tego tytułu jako niezwykłego bo jest to tylko kolejna shojo manga z typu magic girls.

Pozdrawiam
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Ja kiedys tez to ogladalem, jak jeszcze lecialo w polskiej TV. Ale to raczej tylko dlatego, ze moje dwie siostry to ogladaly, i tak z nudow sam tez troche ogladnalem... Nie najgorsze anime, czyli moze byc...

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
to ja to nalogowo ogladalem, jak bylem maly to kazdy odcinek o 8 rano musialem zalizyc, chodźby sie palilo i walilo. Anime bylo dlugie ale w pewnym momencie przerwali nadawanie i w tedy sie poplakalem

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Xan Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Xan
Wiek: 67
Dni na forum: 7.034
Posty: 474
Skąd: Forteca Żalu
Jeśli mam być szczery, to (prawie) nigdy za tym specjalnie nie przepadałem... Wręcz mnie Sailormoon swego czasu zniechęcił do japońskiej animacji... Bo wtedy nie znałem niczego innego... Myślałem, że wszystkie anime to shoujo . Oglądałem to pewien czas, ale dość szybko sobie darowałem... Chociaż zasługi ww. są oczywiste.

Miyamoto Hachimaro
obiit Anno Discordiae MMVII
Idus Ianuarias

Hic natus est
Q'ccaon'naeaeccer
Anno Discordiae MMVII
Ante Diem XIII Kalendas Martiae
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Kiedyś jak miałem 6, 7 lat to się tym jarałem na maxa No, ale wiadomo, że z wiekiem przestawało mi się podobać, dziś bym powiedział, że jest to tylko i wyłącznie dla dzieci
Frasek Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Dni na forum: 7.092
Posty: 71
Skąd: Jarzębia Łąka
Ja tego nie oglądałem, nie oglądam i oglądać nie będe. Zawsze jak to leciało przerzucałem kanał . po prostu [ ort! ] nie lubiłem tego i tyle.

eMate napisał(a):
ps. na samym poczatku nawet nie wiedziałem, ze istnieje slowo jak manga, traktowałem to jako zwykła bajke
Jedyne co o tym wiedziałem to to, że jest to japońska bajka. Wtedy nie wiedziałem, że jest to anime.
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.053
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
Do Sailor Moon mam pewien sentyment - gdyby nie ona nie kupilabym pierwszygo numeru Kawai i nie zaczęła prawdopobodnie interesować M&A. Toteż w tym miejscu zgadzam się z Kamzo - szał SM jaki kiedyś dopadł nasz szanowny kraj ma dużo plusów.
Anime może lekko nudnawe, ciągle zabijanie demonów itp, ale manga jedna z lepszych i moich ulubionych Ładnie narysowana i w miarę sensowna treściowo.
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
ja to ogladałem jako dzieciak, i juz wtedy wieidzalem ze nie wytrzymam z beki ;p aczkolwiek , jak na swoj rocznik moze ujsc w tłumie..........................................pokemonów

END
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.024
Posty: 518
Ach tak wspaniale lata dzieciece kiedy to ogladalam cudowne przygody dlugonogich wojowniczek z innych planet XD
Tara Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Tara
Wiek: 34
Dni na forum: 6.843
Posty: 118
Skąd: Planeta Warion
MAtko pamiętam jak ja to wielbilam w 1 klasie podstawówki do 3. Ani jedno odcinka nie przegapiłam, byłam tym totalnie zaszokowana i zafascynowana. Może bym jeszcze obejrzała ten anime. Bo jak coś oglądam do obrzydzenia a potem robią dlugą rzerwę to zawszedo tego wracam z miłą chęcią

Tak naprawdę do szczęścia niewiele nam trzeba. Jednak nie wszyscy to wiedzą.
Mattiah Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Mattiah
Dni na forum: 6.811
Posty: 91
Skąd: Lublin
Proszę się nie śmiać z Czarodziejki z księżyca To jeden z seriali mojego dzieciństwa Dla 6 latka to było fajne...

Bomba di luce!!
Zaknafein Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Zaknafein
Wiek: 36
Dni na forum: 6.812
Posty: 58
Tak Sailor Moon... to były czasy jak skończyli nadawanie też się popłakałem jak Scyller a nawet gorzej ale co manga się skończyła trzeba tera żyć dragon ballem:D

Ill Nino, Drowning Pool, Deftones, Fear FActory, Godsmack METAL RZĄDZI!
Draqun Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Draqun
Dni na forum: 6.867
Posty: 259
Skąd: Główczyce
A co tam było śmiesznego Mnie jedyne co z tej anime przypadło do gustu to ładne kobitki, i taki obroże co dwie sobie założyły i przeszły na strone zła. A znowu inna zgubiła jedną i jej dobro lubiało jej w walce przypiec.

Takich 3-ech jak nas 2-óch nie znajdziecie ani 1-ego
Prawo Omha "Ciało rzucone w łoże traci na oporze"
http://animefunny.vgh.pl
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.772
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
ja to ogłądałem, jak na anim to spoko, niestety to przestali nadawać i przestałem oglądać.

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Dni na forum: 6.871
Posty: 407
No ja tez kiedyś sailorka oglądałem Moje pierwsze anime
Do dzisiaj pamiętam "inikołoćcie apciopcio" czyli moje polsko japońskie tłumaczenie

Obraz
"Z deszczem przychodzimy. Z rosą odchodzimy... Lecz marzenia nasze na tym świecie pozostają..."
Epitafium: DBZ odc. 467.
Mai
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 32
Dni na forum: 6.749
Posty: 3
Skąd: sprzed kompa:)
Bosh! Pamiętam jak to musiałam to oglądać codziennie, bo jak nie to po prostu płakałam! Moje wszystkie koleżanki też oglądały Czarodziejkę z księżyca i cały czas o tym mówiły bez końca...
Pierwsze anime- i nie ostatnie, hehe
Parvatti Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Parvatti
Wiek: 34
Dni na forum: 6.747
Plusy: 1
Posty: 724
Skąd: Kraków, Nowa Huta. Bój się.
Heh, Sailor Moon...

Do tej pory moje losy sa z tym anime powiazane. A to w sumie przez przypadek. I przez DB.
Mianowicie, jak wiekszosc ludu młodego oglądałam SM w dziecinstwie, wiedząc, że jest to własnie japonska bajka. Dodatkowym czynnikiem zachecajacym był fakt, iz rodzice zabraniali mi oglądac Sailor Moon, bo "japonskie bajki są okrutne".
A wiadomo, owoc zakazany...

Potem jakos ucichło i zaczeło się szaleństwo z DB, kóre spodobało mi sie tysiąc razy bardziej. Co dziwne, wtedy moi rodzice już nie oponowali, a jakoś nie moge sobie wyobrazic, żeby spokojna Usagi rzucajaca kolorowymi światełkami była okrutniejsza od regularnych naparzanek Goku.

No i zaczeło się Kawaii, zobaczyłam na okładce Dragon Ball i Sailor Moon obok siebie, skojarzyło mi się i trafiłam na stronke internetowa oraz forum, kóre SM się parają. Moja skromna osoba w foprum sie wciagneła, choć gadała na nim o wszystkim, tylko nie o SM. Znalazłam tam kilkoro wspaniałych ludzi, których poznałam osobiście, i z którymi utrzymuje kontakt, no i juz sie nie mogę od SM uwolnic, choć bym chciała (doszło do tego, że zrobili mnie modem XD <ich zyciowy błądXD>)

Tak więc SM, mimo iz nie spodobało mi sie, jako takie, weszło w moje zycie i sprawiło, ze sie zmieniło XD

Ja wiem, że to brzmi dziwnie XD Ale taka prawda

- Tato, ale ja nie mam żadnego celu w życiu!
- Celuj w dziesiątkę.


Nie sztuką jest dołączyć do dobrego klanu. Sztuką jest taki klan stworzyć.
Co za pech, że największa sztuka, z jaką niektórzy mieli w życiu do czynienia, to sztuka mięsa wołowego.

Wódka.
Raz przyjemność, a raz trutka.
Irma Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
Irma
Dni na forum: 6.718
Posty: 3
Sailor Moon było bardzo fajnym anime! Lubiłam je oglądać. Teraz to nie mam co! Nic takiego fajnego nie puszczają!
Yume Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
Yume
Wiek: 104
Dni na forum: 6.710
Posty: 7
Skąd: Krk
Heh - do SM mam sentyment nadal po tylu latach... to były czasy dziecinstwa, takie piękne czasy... ale już nie wrócą, oj nie...
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3  

Forum DB Nao » » » Sailor Moon - Czarodziejka z Księżyca
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook