Forum Dragon Ball Nao

» Pierwszy raz... z Naruto

Strony:   1, 2, 3
Piechu Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Piechu
Wiek: 39
Dni na forum: 5.849
Posty: 554
Skąd: Kruszwica City
clio napisał(a):
cieszę się, że moje wychwalanie skłoniło Cię do zapoznania się z tematem.
Po części na pewno, na początku chciałem poznać swojego wroga ale anime mi się spodobało, teraz ostrzę sobie zęby na mangę.
clio napisał(a):
Często wychwalanie ma skutek zupełnie odwrotny, więc nie dziwiłabym się, gdyby i tak było..
Masz racje, ale fanka Star Wars złego gustu nie może mieć więc Ci zaufałem i zawierzyłem swój los
clio napisał(a):
Miłego oglądania i na przyszłość!
Dzięks, będę oglądał, czytał, bo jak wsiąknę w temat to aż się boje ale co tam zaryzykuje.

Pozdrawiam serdecznie ^^

Witajcie w świecie pozbawionym zasad.
Haku Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Haku
Wiek: 31
Dni na forum: 5.490
Plusy: 1
Posty: 63
Skąd: Warszawa
O Naruto dowiedziałem się z internetu przebywając na wielu stronach i czytając informacje z Dragon Ball. I tak jakoś gdzieś zauważyłem coś o Naruto i postanowiłem się na temat tego anime dowiedzieć więcej, pierwsze odcinki oglądałem online, potem trochę pościągałem i tak mnie wciągnęło. A ostatnio jakoś częściej czytam mangę.

~~ Nigdy się nie poddawaj ~~
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.679
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Tylu ludzi o tym gadało, że byłem bardzo niechętnie nastawiony. Jednak trzeba było sprawdzić, i nawet mnie wciągnęło, choć dalej wkurzają mnie imiona w stylu Nara, Gara, Cholera, Down. Również denerwują mnie pierdoły o chakrze, lisie o 9 ogonach etc. , ale taka konwencja. Absolutnie nie moja, ale konwencja jest po to żeby ją przyjąć, i zobaczyć co się kryje pod nią, i tu nastąpiło bardzo pozytywne rozczarowanie. Postacie są archetypiczne, podobnie jak poruszane problemy, a uniwersum dostatecznie rozbudowane. Ogółem seria spełnia wszystkie podstawowe wymagania jeśli chodzi o kreacje świata. Jest tu mitologia, podstawowe motywy, postacie są dostatecznie wiarygodne, a ich działania nawet spójne z osobowością. Czasem irytuje mnie naiwność, pieprzenie o marzeniach etc. , ale ogółem jest pozytywnie.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Dawniej nie lubiłam Naruto. Może dlatego, że trafiłam na wątek z Sakurą(nienawidzę tej bohaterki).
Pierwszy raz gdzieś na jakiejś stronce o nim usłyszałam. Jak wspominałam gdy weszło ono na polski rynek nienawidziłam jego, jednak z czasem pomyślałam ,,E może nie będę tego oceniać tak pochopnie?" Obejrzałam i zobaczyłam , że to fajne anime. Wciągnęło mnie tą kreską, muzyką, no i tym , że jest tam dużo uczuć.
Pozdrawiam.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Młoda Mysz Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Młoda Mysz
Wiek: 26
Dni na forum: 5.839
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 339
O naruto dowiedzialem sie w szkole od mojego kumpla. Powiedzial ze jest taka fajna bajka (ja wtedy niewiedzialem ze to anime ) na jetixie. No to obejrzalem fajne a pozniej to juz tylko zasysalem z internetu i skonczylem na 90 ktoryms odcinku.

Obraz
MysticZibit Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
MysticZibit
Wiek: 32
Dni na forum: 5.382
Ostrzeżenia: 4
Posty: 56
Ja sie dowiedzialem od kolegi z klasy ktory gadal ze to lepsze od DB a ja gadalem ze to jakies pajace sa i gowno nie anime ale teraz juz uwazam ze jest troszeczke lepsze od DB ale gorsze od Bleach bo o Bleach sadzilem to samo co o Naruto:)
Vajper Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Vajper
Wiek: 33
Dni na forum: 5.378
Posty: 55
Skąd: LBN
Właściwie to moja przygoda z Naruto zaczęła się gdy mialem 14 lat. Wszyscy na podwórku to oglądali, a ja uważałem że to głupota i strata czasu. Wolałem gierzyć w piłe Ale w końcu obejżałem pare odcinków z ciekawości i żeby mieć o czym gadać z koleszkami, ponieważ był to główny temat naszych rozmow i tak zacząłem oglądać anime.
Amino Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Amino
Wiek: 28
Dni na forum: 5.433
Posty: 183
Skąd: Ruda Śl.
O Naruto opowiadali mi znajomi, mówi jaka fajna jest ta seria.. Ja jednak byłam w miarę sceptycznie nastawiona do tej serii, bo byłam wtedy zakochana w DB.. Po jakimś czasie w internecie często trafiałam na wzmianki o Naruto, ale ciągle nie ciągło mnie do tego anime.. Aż w końcu po namowach Clio skusiłam się na Naruciaka, teraz sobie ogladam i fajnie jest

Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Mój kolega z klasy opowiadał mi, że ogląda świetne anime o nazwie Naruto. Długo nie mogłem sięzabrać, aż w końu zabrałem. Obejrzałem 220 epów w 7 dni. Warto nadmienić iż, wyjątkowo, przez cały ten tydzień, chodziłem do szkoły.

Przepraszam za pomyłkę. W weekend oglądałem już shipuudena, więc w 5 dni obejrzałem Naruto.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Kyanna Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]
Kyanna
Wiek: 34
Dni na forum: 5.430
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 751
Skąd: Podkarpacie
O Naruto dowiedzialam się całkiem przypadkiem. Gdy nie było nic interesującego w tv zaczęłam przerzucać z kanału na kanał i tak trafiłam na Jetix, na którym leciał Naruto. Nie mając nic innego do obejrzenia zostawiłam i nawet spodobało mi się. Później widziałam jeszcze kilkanaście odcinków na Jetix, postanowiłam więc dowiedzieć się czegoś więcej i poszukałam o Naruto informacji w necie. I jak się okazało na Jetixie była wersja ocenzurowana i wiedząc, że Jetix lubi puścić kilkanaście odcinków i powtarzać stwierdziłam, ż lepiej będzie jak sobie je ściagnę i obejrzę bez cenzury i od początku. Obecnie wciagnęło mnie a głosów z Jetixa nie jestem w stanie słuchać.

Obraz
"Chwyć Mnie Za Rękę Aniele Śmierci..."
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3

Forum DB Nao » » » Pierwszy raz... z Naruto
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook