Forum Dragon Ball Nao

» Z jakiego miasta jesteście?

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  
Goku28a Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Goku28a
Wiek: 27
Dni na forum: 5.794
Posty: 97
Skąd: Magnuszewice
Ja jestem z Magnuszewic( wie ktoś gdzie to jest?? ). Taka mała wiocha, koło Kotlina( Tam gdzie ketchup produkuja ).
mikrusek Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
mikrusek
Wiek: 27
Dni na forum: 5.562
Posty: 166
Skąd: Olsztyn
Shiro napisał(a):
Moja miejscowość to Białystok(tu się urodziłem i tu mieszkam).

Mam pyt. Czy ktoś jest z Białegostoku z tego forum?

Shiro nie jesteś sam
Vegeta_SSJ4 Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Vegeta_SSJ4
Wiek: 37
Dni na forum: 5.504
Posty: 191
Skąd: z Vegety :D
Włodawa - malutkie miasteczko położone przy samej graniczy z Białorusią znajdujący się koło Chełma jak i Lublina
Sshan Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Sshan
Wiek: 31
Dni na forum: 5.514
Posty: 82
Skąd: Z Namek
heh a ja jestem ze wsi zwanej Wyry. Leży niedaleko Katowic, Tychów.. WOj. śląskie jak coś ;D

------
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Ja jestem z Wloclawka.
Ok. 118 tys. mieszkancow i ta liczba chyba maleje. Miasto slynie z Anwilu, Igora Griszczuka, zakladow azotowych "Anwil", tamy, ktora niedlugo sie zawali, zaleje i skazi pol Polski, fabryki najlepszego ketchupu na swiecie przy ktorej mieszkalem, morderstw, duzej liczby Cyganow. Ponadto urodzil sie tutaj Julian Marchlewski, wiec mozna sie "pochwalic". I mamy 4 najstarsza katedre w Polsce, ale nigdy nie byla az nazbyt wazna, ale warto wspomniec, ze krol Wladyslaw Jagiello modlil sie w niej przed bitwa grunwaldzka.
Kiedys mielismy Celuloze, dzis tylko ruiny, choc troche tam zagospodarowali. Jeszcze 10 lat temu miasto bylo jednym wielkim gruzowiskiem, ale troche pobudowali i buduja dalej. W sumie nie jest najgorzej. Miasto jest otoczone przez lasy, co mi sie bardzo podoba.
Mamy tez obrzydliwy dworzec, ktory kiedys byl duma Partii, podobno ladny byl, choc nie wiem jak to pudlo moglo byc kiedys ladne.
Kocham to miasto, takim jakie jest, za to, ze jest akurat takie jakie jest tez. Mogloby byc bardziej bezpieczne, ale nie mozna miec przeciez wszystkiego.
Mieszkalem na 3 roznych dzielnicach. Na Srodmiesciu, 100 metrow od szkoly, wsrod wielu meneli i Cyganow. Na Zazamczu, tez wsrod meneli, ale za to bliziutko lasu oraz na Michelinie, wystarczylo wyjsc z domu, by znalezc sie w lesie.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
.:LuKasz:. Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
.:LuKasz:.
Wiek: 30
Dni na forum: 5.510
Plusy: 1
Posty: 261
Skąd: ベガの惑星から
Ja z wioski o nazwie Zimna Brzeźnica , która jest położona w woj. Lubuskim, Koło miasta o nazwie Nowa Sól

DB RULEZ
___________________________

[*]Andrzej Sapkowski
[*]Stephen King
___________________________
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Ssij-Mi-Lewicowa-Suko napisał(a):
Ja jestem z Wloclawka.
a czy to prawda, że wjeżdżając od Torunia dwupasmówką, w lusterku obejrzymy podwozie naszego samochodu??


Ssij-Mi-Lewicowa-Suko napisał(a):
I mamy 4 najstarsza katedre w Polsce
byłąby jeszcze starsza, ale sie spaliła i musieliscie ja odbudowac

co do Michelina, to mam tam rodzine i raz na dekade, się tam pojawiam

To ja przedstawie przyjezdnym swoje miasto

Bydgoszcz - miasto na prawach powiatu w woj. kujawsko pomorskim, ośrodek przemysłowy o malowniczych barwach tęczy. Płynie przezeń rzeka Brda, w której trudno doszukiwać się związków podobnych do wody, W sumie nudne miasto, duzo supermarketów a Aquapark buduje sie juz od 2002. w mojej dzielnicy akurat jest przyjaznie, ale w czesci oddalonej ode mnie jakies 700 metrów noca sam nieodwazyłbym sie tam pójsc.Bydgoska młodzież to w większości tolerancyjne i uczynne latorośle, należące do różnych mhroocznych niczym sok porzeczkowy subkultur (goci, emo, metale, punki, death metale, żule chodnikowe ale głownie techno-!? etc.). Centralnym ośrodkiem kulturowym jest Wyspa Młyńska, gdzie spotyka się owa śmietanka towarzyska w celach naukowych, głównie z dziedziny chemii tzn, by badać zawartość procentową siarki w winie „dziadunio” lub by pomóc rolnikom z Torunia wypalania ich traw. I musisz mieć licencje na prowadzenie szambowozu !

Waznym i znanym budynkiem jest także ''Zachem'', a dlaczego znanym, otóz jakby bin-laden wpadł na pomysł zrzucenia tam bomby to z mapy europy znikło by 2/3 kraju. W pobliskim lesie mozna czasami spotkac wiewiórkę z wielkimi jadrami a takze wojowniczego szczura ninja (efekt mutacji genetycznych?)

Co do kultury i sportu, to sportem numer 1 jest niewątpliwie żużel (tacy kolesie jezdzący w lewo na motorkach bez hamulców i biegów)

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Katzu~no~Yuutsu napisał(a):
a czy to prawda, że wjeżdżając od Torunia dwupasmówką, w lusterku obejrzymy podwozie naszego samochodu??
Nie wiem, boję się jeździć tą drogą.
Jedynka u nas jest fatalna, a najgorzej jest na Okrzei między stacją Statoil a dworcem, to tylko jakieś 300 metrów, ale samochód jest styrany po tym kawałku jak po rajdzie Paryż-Dakar.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Jestem z Pingwinówka.
Miasto to znajduje się na wyspie Gnojożuk ajland. Internet mam tylko dlatego, że poprosiłem o niego doktora Spadkowskiego. To mój znajomek. Mieszka trzy domki dalej.
Mieszkamy w strachu, że Aralka jego córka rozwali nam dom. to straszne...

A tak na serio to jestem z olsztyna i dobrze mi z tym! Nie mam problemów z żadnym dojazdem ani z powrotem. Miasto jest fajne.
I nie patrzcie na naszego byłego drogiego prezydenta
bo przez niego i tą "sexaferę" wyrobiła się zła opinia o tym mieście
Thorik Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Thorik
Wiek: 17
Dni na forum: 5.709
Plusy: 1
Posty: 538
[...]

Co do miasta, to jestem z Warszawy. Różne to pogłoski, plotki i stereotypy o warszawiakach krążą, ale ja się nie mam zamiaru tym przejmować. Nie narzekam na lokalizacje. Mieszkam blisko centrum, dzięki czemu wszędzie szybko mogę się dostać. Jednym słowem cieszę się, że tu się znajduję. Na starówkę ze znajomymi zawszę można się wybrać, jak i do sklepów, których ci dostatek. Szkoła też niedaleko, więc powodów do narzekania nie mam.

Obraz
„(..) czytanie książek i oprawianie ich to całe dwa, i to ogromne, okresy rozwoju. Z początku pomalutku uczy się człowiek czytać. Oczywiście nauka ta trwa wieki. Książkę rwie, szapie, brudzi, nie traktuje jej poważnie. Oprawa zaś świadczy o szacunku do książki, świadczy o tym, że człowiek nie tylko lubi ją czytać, lecz że traktuje ją poważnie.” Dostojewski Fiodor
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
lol
Hako nie wiem czy przeczytałeś: miałeś jakiś wyższy cel w tej zabawie czy chodził tylko o śmiech?
Co do mojego miasta, czyli Mielca:
Miasto ładne. Niedawno miałem ocieplany blok, wymieniane drzwi itp. Za to właśnie cenie Mielec, zawsze coś remontują. Miasto zamieszkują 64tysięcy ludzi. Większość młodzieży się zna. Ciekawe jest to, że na rekolekcjach po między szkołami powstają bójki. Np. gim2 vs gim1. A najśmieszniejsze jest w tym wszystkim to, że czasami można oberwać od najlepszego przyjaciela.
Drugą rzeczą jaką obserwuję to zwiększenie się słuchaczy rocku i metalu. Co mnie cieszy. W Mielcu jest kilka gangów, ale najbardziej znany,mi są Mexico i LABOX(czy jakoś tak). Pamiętam kiedy miałem 10 lat to były solówy: gang na gang, a teraz wszytko zeszło na psy. Przychodzi taki gówniarz 10 lat wyzywa Cię, chcesz mu zamknąć gębę, a z lasu wychodzą trzej inni gówniarze i dwoje dorosłych. Takie sytuacje, których miałem kilkanaście bardzo mnie denerwują. Wkurzająca rzecz z nimi. I co jeszcze mogę napisać... chyba tyle. Zapomniałem wspomnieć o Stali Mielec. Zespól ten był w którymś tam roku mistrzem Polski. Teraz niestety jest chyba w 4 lidzę.

Obraz
D_Corleone^^ Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
D_Corleone^^
Wiek: 29
Dni na forum: 5.490
Ostrzeżenia: 1
Posty: 107
Skąd: オルシュティン
Jestem z Olsztyna. I jestem z tego dumny, bo to piękne miasto i żyje w nim wiele miłych ludzi . Także proszę tu, żebyście nie sugerowali się byłym prezydentem ; p Teraz Szanowny Pan Grzymowicz nadszedł to może będzie coś robił , dla miasta oczywiście, ; p. Ogólnie to wszystkim tym, którzy jeszcze nie mieli okazji zobaczenia tego pięknego miasta bardzo polecam przyjechanie do Olsztyna i nie mówię tak, tylko i wyłącznie z tego powodu, że tu mieszkam. Na prawdę jest wiele ciekawych miejsc do zobaczenia, dobrych klubów do odwiedzenia, dobrych restauracji do zjedzenia i świetnych miejsc do przenocowania. Mamy full jezior, na terenie podlegającym samemu miastu chyba 6, a na obrzeżach wielokrotnie więcej, więc gdyby ktoś się na wakacje na Warmię/Mazury wybierał to także gorąco polecam. To tyle na temat mojego miasta, Olsztyn Rlzz.
checkedd Kobieta
Wojownik
Wojownik
checkedd
Wiek: 31
Dni na forum: 5.471
Posty: 42
Hmmm... koło Łomży (mojej miejscowości i tak pewnie byście na mapie nie znaleźli ;D). Cóż, dziura zabita dechami i tyle, mogło by się trafić lepiej
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
Gdzie koło Łomży?

Joe: Maciuś sobie wypatrzył szesnastkę.
Roshi Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Roshi
Wiek: 35
Dni na forum: 5.457
Posty: 3
A ja jestem z Jarosławia ;] Małe miasteczko na podkarpaciu. Obecnie mieszkam w Krakowie.
marcin1479
Nail
Nail
marcin1479
Dni na forum: 5.440
Posty: 99
ja jestem akurat z Lipna,koło Włocławka niedaleko
Nightmare_creator Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Asakura ]
Nightmare_creator
Wiek: 33
Dni na forum: 5.511
Posty: 320
Skąd: Czeluść.
Gdańsk ^^

I'm wicked like a stain - yeah, I'm the one who's insane...
magnumSSJ Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
magnumSSJ
Dni na forum: 5.517
Posty: 12
Skąd: Bochnia
Bochnia koło Krakowa
Młoda Mysz Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Młoda Mysz
Wiek: 26
Dni na forum: 5.839
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 339
Ja mieszkam w Lubawie (ciekawe czy ktos zgadnie co to za miejscowosc) jest to w wojewodztwie warmisko-mazurskim jest to takie male miasteczko cos jakby wieksza wies opisywac jej nie bede poniewaz nie ma czego no chyba ze ruiny zamku biskupow Chelminskich

Obraz
FungaFuFu Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
FungaFuFu
Wiek: 26
Dni na forum: 5.397
Posty: 192
Skąd: Olsztyn :)
A ja mieszkam w Olsztynie, czyli najlepszym mieście, jakie może być xD. Olsztyn RULLEZ!!!

Anime na zawsze !!!
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  

Forum DB Nao » » » Z jakiego miasta jesteście?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook