Forum Dragon Ball Nao

» Śmieszne postacie?

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  

Jaka postać Was rozsmieszała najbardziej

Jaka postać Was rozsmieszała najbardziej
Goku 39,29% 55 39,29%
Herkules 28,57% 40 28,57%
Chi-Chi 5,71% 8 5,71%
Pilaf 1,43% 2 1,43%
Inna postać 25,00% 35 25,00%
Wszystkich głosów: 140
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Dni na forum: 4.353
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Mr. Satan [ Herkules ]najbardziej mnie rozśmieszył . Np. kiedy Cell [ Seru ] walnął go ręką i odleciał na 100m [ przenośnia ] to przed kamerą powiedział że sie potknął . On by tylko wszystko pieniędzmi załatwiał [ np. dał 20milionów C18 za to żeby wygrał turniej ] a do tego miał sporo szczęścia .

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
Son-Goku_1 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Son-Goku_1
Dni na forum: 4.348
A moim zdaniem Chi Chi jest bardzo śmieszna!
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Dni na forum: 4.437
Plusy: 10
Trzy postacie(święta trójca)
-Goku- obżarstwo, luzactwo, nieznajomość cywilizacji
-Kamesennin- stary dewiant
-Mr.Satan- bohater nad bohatery. Po prostu ten facet jest niesamowity, a najlepszy był filmik w którym pokonał Cella.

Obraz
Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie: są one tym większe i tym silniej się do nich poczuwam, im wyższy przedstawiam typ człowieka - Roman Dmowski
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Gdzie jest ta Irlandia, no gdzie? Ja wam powiem gdzie. Za Wielką Brytanią.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
@@Son Goten@@ Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
@@Son Goten@@
Dni na forum: 4.333
Najbardziej to mnie rozśmieszał GOKU
Ale i GOTENKS był bardzo śmieszny

Avensus: uspokój się z tymi emotami...

@@@@@@@@DRAGON BALL@@@@@@@@
fanka_dragonka Kobieta
Nameczanin
Nameczanin

Dni na forum: 4.521
najsmieszniejsi byli goku, gotenks, kame sennin i prosiak
mihesz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ

Dni na forum: 4.329
Plusy: 2
Oczywiście Goku i jego zachowanie. Najbardziej rozbwił mnie jego strach przed igłami, wielki wojownik który boi się maleńkiej igły Przecież to jest nic w porównaniu z jakimi ranami miał do czynienia!
klaudas1288 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
klaudas1288
Dni na forum: 4.134
najsmieszniejszym byl genialny żółw

Kto się sparzył mlekiem ten dmucha na twaróg.

Kyo – no imoto – ri tonami kaezu.
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Dni na forum: 4.001
Plusy: 6
Jak dla mnie to Songo i Krilan,
Songo- hmm, w DB zawsze mnie bawiła jego niewiedza o świecie i teksty:,,głodny jestem". W Z w odcinku 171( jeszcze nie zjadłem śniadania). I w kinówkach
Krilan- jak był mały to rozbawiał mnie swoim cwaniactwem. I jak się na Songa wkurzył w 137 odcinku DB, Albo w 91 DB jak Kaozowi dał liczenie 9-1.
hełm Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 3.880
Plusy: 2
tak Goku ok był zabawny ale umiał zachować także powagę , hehe a za najbardziej zabawną postać uważam Gotronka hehe on był najlepszy czy on w ogóle potrafił zachować się poważnie ?? bo nie pamiętam hehe
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Dni na forum: 3.883
Plusy: 17
Herkules podczas turnieju komórczaka oraz walki z Tronkiem

Czy nim rozpocznie sie walka mógłbyś mnie pogłaskać ręką w policzek ale delikatnie!

GOTEN: Pokonasz go tronk!! HERCU: Zabraniam ci mówić takie dyrdymały bo ci jezyk skołowacieje!! w myslach "uuuu ten mały ma racje" xD

podczas turnieju komórczaka:
Komentator: Oo mistrzu to dla ciebie wspaniała okazja do rewanżu!!
HERCU: UUUU dobrze macie rację "po chwili" uj uj ujaaaaaaa dzwoncie po pogotowie uuuuuaaaaaa aajjjjj xD

szczecin
Vegeta_SSJ4 Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Vegeta_SSJ4
Dni na forum: 3.704
Goku jest najlepszy, zawsze uśmiechnięty i nigdy się nie poddający .A do tego też bym dorzucił nieudaną fuzję Vegety z Goku w piekle kiedy to walczyli z Janembą i dzięki czemu w DB zagościł gruby a zarazem śmieszny Gogeta

" ... Jest tylko jedna rzecz,w życiu ludzi,narodów i państw,która jest bezcenna:tą rzeczą jest Honor ... " - A dla Vegety Honor jest bezcenny
D_Corleone^^ Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
D_Corleone^^
Dni na forum: 3.690
Kame-Senin był na swój sposób śmieszny i niektórych może to bawiło, ale mnie .. hmm.. tak sporadycznie. Najlepsi jajcarze to Goku, Vegeta, i jeśli można wtrącić tu fuzję - Gogeta ( goku,vegeta) . Obaj mistrzowie żartu w tej fuzji zrobili se takie jaja z Li Shenrona w GT , nic nie robiąc sobie z wielkiej wagi tego pojedynku. Po prostu można było się nieźle uśmiać.

No i zawsze śmieszyła mnie też Bulma słynna z flirtowania i z niezłych , często przezabawnych ochrzanów, hehheh.

PS: Chyba najczęstszym ich adresatem był Kame-Senin.. ( wiemy dlaczego..)

xP
checkedd Kobieta
Wojownik
Wojownik
checkedd
Dni na forum: 3.671
A mnie rozśmieszał Vegeta, cokolwiek nie powiedział *duuuuma* *duuuuuuuuuuuuuuma* ja lałam ze śmiechu Kocham jego postać ^^
wizzy
Ziemianin
Ziemianin
wizzy
Dni na forum: 3.656
Najbardziej śmieszny jest Goku z tekstem "i am hungy now" a powtem herkules
D_Corleone^^ Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
D_Corleone^^
Dni na forum: 3.690
Panie i... Panooowie . Powyżej ^^ .

Ja rozumiem, że pierwsze dni na forum to posty, posty, posty, i ciekawość wszystkiego ,tematy, itd.itp.etc. I także nie chcę się mądrzyć, ani nikogo zbytnio pouczać, bo niewiele dni na forum przebywam, przynajmniej w stosunku do dużej części - elity Forumowiczów.

Mimo to, chciałbym przywołać, a także zachęcić do pisania nieco dłuższych postów i nieco więcej wnoszących do tematów. Jest to forum o mangach - w tym co najważniejsze szczególnie o Dragon Ballu i można się na ten temat bardziej rozwijać o ile się coś wie. Więc albo piszemy więcej, jaśniej i czytelniej, albo dajemy sobie spokój z kilkuwyrazowymi odpowiedziami. Jak ?! - Wystarczy spojrzeć powyżej na użytkowników z większym doświadczeniem, jakiej długości są ich wypowiedzi i jak potrafią się rozwinąć, przy czym nie wybiegając ani kawałeczek poza temat nawet tak ścisły jak śmieszne, zabawne postacie.

Życzliwie więc przypominam i Pozdrawiam ; p .
pitek599 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
pitek599
Dni na forum: 3.643
pierwsze miejsce zajmuje mr. satan czyli herkules później [ ort! ] jest oczywiscie goku przeciez to wlasnie z goku jest najwiecej smiesnych sytuacji w db

(... i ujrzał Pan pracę naszą i był zadowolony,a potem zapytawszy o zarobki nasze usiadł i zapłakał...)

z listu św, Pawła Apostoła do Polonian
Amino Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Amino
Dni na forum: 3.633
Coś mi w tej ankiecie nie pasuje... Czemu nie ma Kuririna, lub Kamesennina?
Wiele postaci w DB jest zabawnych. A oto kilka przykładów, i to, co mnie w danych postaciach śmieszyło:
Goku - ta jego nie znajomość technologii i nieumiejętnosć zachowania się zależnie od sytuacji
Mr. Satan - szopka jaką odstawiał na Cell Game była genialna, a te jego afro, normalnie tylko zazdrościć fryzjera
Kamesennin - nasz Genialny Żółwik również być prześmieszny Zboczek jeden
Kuririn - o nim nie zapominajmy. Tylko sobie obejrzyjcie najśmieszniejsze cytaty z mangi lub anime. W większości z takich zabawnych dialogów występuje właśnie nas łysy kolega

wiksmok Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
wiksmok
Dni na forum: 3.636
moim zdanie m najśmieszniejszy był goku a najlepsze było gdy chichi powiedziała mu na turnieju co on jej obiecał a on niewiedział co to znaczy
dominikk3 Mężczyzna
Wojownik
Wojownik

Dni na forum: 3.631
Tak jak mówił ktoś w tym temacie
Każdy ma swoje 5minut
To święta racja. Ale i tak dla mnie najsmieszniejsi są:
-Kame Sennin - On jest po prostu [ ort! ] genialny. Za to jak oglądał te śmieszne programy telewizyjne i gazety.
-Herkules - Jest taki głupi że aż śmieszny. Najlepszy był na Cell Game. Albo z tymi ciężarkami, hahahh.
-Tao Pai Pai i jego szef - Oni śmieszni byli tylko w jednym odcinku. A mianowicie przed Cell Game, jak Goku szukał kryształowych kul.
-Goku - Za głupote. Albo jak szukał jakiejś dziewczyny dla Kame-Sennina.
-Vegeta - Jego kłótnie z Goku. Albo jak miał się scalic z Goku, gdy walczyli z Janembą. HAHA
BartezoO Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
BartezoO
Dni na forum: 3.622
A mnie ta świnia zawsze bawiła i oczywiście genialny żółw tymi swoimi zboczonymi myślami

DRAGON BALL FOREVER !

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  

Forum DB Nao » » » Śmieszne postacie?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnime PhrasesDr. Slump