Forum Dragon Ball Nao

» Wasza pierwsza gra...

Strony:   1, 2
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Neverhood
dostałem od znajomej mojego taty
wciągnął mnie jak byłem mały
ale i teraz lubię w to pograć
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Moja pierwsza gra to była Hipo-hop czy jakoś tak. Miałam wtedy 7 lat. I w to grać wprost uwielbiałam!. Jest to taka gra w Timonem i Pumbą. No i Slingshooter. Lubiłam strzelać w te cele.
Plus do tego Wormsy.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.799
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
O jej, czasy przedszkola i chyba nałogowa gra z siostrami w takie kulki co się układało je w pionie lub poziomie po 3 obok siebie, aby zdobyć punkty ^^

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Kiper Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]

Wiek: 29
Dni na forum: 5.575
Plusy: 10
Posty: 618
Skąd: z przemytu
Moja pierwsza gra to Heroes of might and magic I. Miałem wtedy sześć lat i brat dostał kompa na komunię z full wypasem: 4gb pamięci na dwóch dyskach, karta graficzna 16mb i napęd DVD, to było to . A co do Homm I, to gram do dnia dzisiejszego.
checkedd Kobieta
Wojownik
Wojownik
checkedd
Wiek: 31
Dni na forum: 5.471
Posty: 42
Pierwsze, które pamiętam to były:
1.Przygody Hariboya
2. Wacki
No cóz, a z tych bardziej zaawansowanych to chyba Setlersy i Herosy ^^

Btw. A ja chyba tylko raz w życiu grałam w Mario, u kolegi

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez checkedd: 05.04.2009, 17:25
Kyasarin Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]

Wiek: 32
Dni na forum: 6.202
Posty: 633
Skąd: Kielce
DYNA!!

ekhm.. od początku.

Pierwszy mój komputer miał system operacyjny dos. Tak, niebieska ściana Dlatego pierwszą grą, w jaką grałam była albo Dyna, albo Super Mario(wtedy jeszcze nie Bros).

Dyna, dla niewtajemniczonych, to ten ziomek w białym kasku, który wysadza potworki w labiryncie, a płomienie rozchodzą się tak: +. Wypas.

Mario? Chyba nikomu nie trzeba tłumaczyć. Dziś ta melodia budzi mnie do szkoły.
http://www.youtube.com/watch?v=aZpD0btOZx8
epic. nawet full epic.
checkedd Kobieta
Wojownik
Wojownik
checkedd
Wiek: 31
Dni na forum: 5.471
Posty: 42
A, a a A! *oślnienie*
- Tomb Rider
- Jazz Jack Rabbit 2, gra full serwis No nie mówcie, że nie gralicie?
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.814
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Kick Off na Commadore 64, te piksele, te napięcie, te połamane joysticki ...

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Nightmare_creator Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Asakura ]
Nightmare_creator
Wiek: 33
Dni na forum: 5.511
Posty: 320
Skąd: Czeluść.
checkedd napisał(a):
- Jazz Jack Rabbit 2, gra full serwis No nie mówcie, że nie gralicie?
TAK TAK TAK XD

I'm wicked like a stain - yeah, I'm the one who's insane...
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.867
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Moją pierwszą grą był PP Hammer. Ah, sen mi z powiek wręcz spędzało pytanie, gdzie poukrywane są skarby i jak się do nich dobrać. Ta gra jest wręcz synoniem mojego dzieciństwa xd

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Piechu Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Piechu
Wiek: 39
Dni na forum: 5.849
Posty: 554
Skąd: Kruszwica City
Mortal Kombat, od niego się wszystko zaczęło. Pamiętam jak dzisiaj, ekipa się zbierała i łoiła do rana, a jak ktoś zrobił fatala to już dosłownie orgazm

Witajcie w świecie pozbawionym zasad.
Chwila Kobieta
autorka posta nr 100000
autorka posta nr 100000
[ Klan Tokugawa ]
Chwila
Wiek: 31
Dni na forum: 5.599
Posty: 308
Pierwsza gra, w którą zagrałam, to Medal of Honor. Miałam wtedy jakieś około 10-11 lat. Razem z ojcem, graliśmy do późnej nocy. Rozwalaliśmy kogo tylko się dało. Takie to mam wspomnienia z dzieciństwa.
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Ojej, czytam te Wasze gry i wstyd mi się przyznawać do mojej.... kompa dostałam jakoś pół roku po Komunii, tak więc lata świetlne temu. Pamiętam, że nałogowo grałam w pierdoły z jakiegośtam CDromka. Robili bajki, do tego był kolorowanki, puzzle i takie tam.

Typowo dziecięca zabawa na kompie XD

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.683
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
Pierwsza gra na Amidze: Cool Spot - pamiętam że się takim lizakiem skakało i że to była bardzo trudna przygodowa gra ;]
Pierwsza gra na Pegazusie: Addams Family - dłuuuuga gra przygodowa ;] dużo chodzenia i myślenia gdzie tu jakieś przejście jest
Pierwsza gra na PC: Fifa 98 - tego komentować nie trzeba ale to jedna z najlepszych fifek to były jeszcze te czasy kiedy to miało się procka 400Hz na IBMie i dysku 700Mb

szczecin
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.772
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
Laru-chan napisał(a):
Ojej, czytam te Wasze gry i wstyd mi się przyznawać do mojej.... kompa dostałam jakoś pół roku po Komunii, tak więc lata świetlne temu. Pamiętam, że nałogowo grałam w pierdoły z jakiegośtam CDromka. Robili bajki, do tego był kolorowanki, puzzle i takie tam.

Typowo dziecięca zabawa na kompie XD
hahaha to podobnie mam chyba ale pierwsza grą to było coś w rodzaju koło fortuny z pixelową panią ^^ później jakieś autka, a z takich popularnych gier na PC to "Warlord"

Obraz

Trochę rozciągnąłem ramkę sry ^^ ta gra to były emocje wojny specjalne jednostki po przeszukaniu jakiś ruin czy coś super

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.679
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Pierwszy był o ile pamiętam Wolfenstein 3d. Jeszcze przed podstawówką chyba odwiedziłem z ojcem jego znajomego. Ojciec się rozgadał, a mnie syn owego znajomego zabrał do pokoju, i pokazał komputer. Chyba pierwszy jaki w życiu widziałem. Potem odpaliliśmy Wolfa. Jako że nie było trybu dla dwóch graczy on sterował strzałkami, a ja strzelałem i otwierałem drzwi. Pamiętam że tak się potem bałem tych wyskakujących szkiebrów że spać w nocy nie mogłem. Potem były typowe gry na pegazusa u kumpla typu: mario, contra, tanki, prince of persia, jakieś pikselowe karate etc. Parę lat później dostałem własnego kompa (486DX4, czarnobiały monitor etc.) To był czad. Grało się w Mortala, Dynę Blaster, Dooma etc.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2

Forum DB Nao » » » Wasza pierwsza gra...
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook