Forum Dragon Ball Nao

» Wiejskie dyskoteki

Piechu Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Piechu
Wiek: 39
Dni na forum: 5.849
Posty: 554
Skąd: Kruszwica City
Byliście kiedyś na wiejskiej dysce? Takich rzeczy nie zobaczycie w kinie ani w telewizji. Stężenie panów bez karku, jest nie do opisania, którzy tylko czekają żeby spuścić komuś łomot. Dzieciaki w wieku 15, 17 lat chodzą nawalone i się liżą gdzie popadnie. Ogólnie jak ktoś chce się cofnąć do ery kamienia ułupanego, polecam odwiedzić wiejską dyske.

Witajcie w świecie pozbawionym zasad.
Vasson Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Vasson
Wiek: 33
Dni na forum: 6.661
Posty: 186
Skąd: West City
Mam przyjemność mieszkać w wiejskich klimatach i parę takich dyskotek zwiedziłem ; ] bez pleców lub sztachety nie ma po co tam iść. Idąc tam bez tych dwóch argumentów to szanse, że dostanie się w japę są bardzo duże. Aha... nie polecam iść w długich włosach (mówię do męskiej publiczności) ;]

An nescis, mi fili, quantilla prudéntia mundus regatur? -Czyż nie wiesz, mój synu, jak mało trzeba rozumu do rządzenia światem?
Piechu Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Piechu
Wiek: 39
Dni na forum: 5.849
Posty: 554
Skąd: Kruszwica City
Vasson napisał(a):
Aha... nie polecam iść w długich włosach (mówię do męskiej publiczności) ;]
Racja, aczkolwiek jak się za starych czasów wbiłem z bractwem rycerskim, to było ciekawie. Wszyscy długie włosy
Vasson napisał(a):
Idąc tam bez tych dwóch argumentów to szanse, że dostanie się w japę są bardzo duże.
Raz dostałem, a raz jakiś dres mnie z kimś pomylił, to była akcja, wódka w kiblu mnie częstował.

Witajcie w świecie pozbawionym zasad.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Moi rodzice się podobno na takiej poznali. Podobno matka podpierała ścianę, a ojciec ją poderwał.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
To zależy od renomy dyskoteki. Moje koleżanki i koledzy z klasy (80% klasy ze wsi) często chodzą na takie imprezy. Chłopcy szukają alkoholu i chętnych panienek (takich nie brakuje). Dziewczyny natomiast idą ze swoimi chłopakami, żeby poskakać przy skocznej muzyce.

W dużej mierze zależy od szefostwa i ludzi, którzy przychodzą na taką dyskotekę. Bo znam przypadki, że zarządzający dodawali do dymu (tego, co to szlaja się po sali, żeby było cool) narkotyki. Do tego pigułki gwałtu, nieletni i to nabaniaczeni. To właściwie jest na każdej dyskotece. Nawet tych miastowych.

Ale łażenie z widłami na imprezę i urządzanie bitew pomiędzy dwiema wsiami to dla mnie najpiękniejszy przejaw czystej esencji głupoty. Nie mam nic do ludzi ze wsi (przeważnie), ale takie akcje chyba o czymś świadczą?

Pozdrawiam.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Na takiej typowo wiochmenskiej imprezie byłem moze z 2 razy, ostatni raz w wakacje ubiegłego roku. Mój kumpel z ogólniaka mieszka na wsi, takiej typowej, ale ze było ciepło wybraliśmy się do niego pod namiot. Przyszła sobota, a w okolicy była taka dyska więc razem z kilkoma innymi kumplami postanowilismy ja odwiedzić, jednak nie wspominam tego wypadu miło. Po pierwsze dziewczyny, które sa strasznie puste, byłem dośc ładnie ubrany i juz 4 zaczeły sie koło mnie krecić i namawiac czy nie postawiłbym im piwa, ale nie Katz sie nie dał, wiedział co się swięci . Poźniej prawie dostałem w ryło, dlatego ze jacyś kolesie za mocno się napili i myśleli ze zarywam i sprzątam z przed nosa ''ich'' laski, gdyby nie mój kumpel mogłoby być ze mna krucho. a tak po za tym, to to co opisaliście już wyżej czyli skoczna muzyka, mnóstwo żygowin i ludzie niezbyt udani.


Czym się ona różni od zabawy w miejskim klubie?, ano tym że na wsi nie mozesz liczyć na szybki przyjazd policji, więc musisz zaopatrzyc się w widły, wyzej wspomnianą sztachete lub po prostu mocne pięści

pozdrawiam

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Kiper Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]

Wiek: 29
Dni na forum: 5.575
Plusy: 10
Posty: 618
Skąd: z przemytu
Na wiejskie dyskoteki chodzę sporadycznie w wakacje. Ostatnią wspominam średnio-dobrze. Pojechałem z kolegami do sąsiedniej wioski, liczy ona ok. 200-300 mieszkańców, nieprzyjemne jest tam to, że większość ludzi patrzy się na ciebie zza okien... Wracając do dysko, to wielkie wydarzenie odbywa się za remizą strażacką na trawie. Dookoła można dostrzec wiele zaparkowanych Maluchów, Polonezów, Golfów 2, czasem nawet jakiegoś Ursusa. Przybyliśmy tam ok. godz. 21, czyli zabawa trwała już dobre 2 godz. Większość ludzi zdążyła już przez ten czas ostro popić. Muzyka była typowa, czyli Disco-Polo i hity lat 80. Wszystko było pięknie ładnie do czasu przybycia wiochmenek... Na początku zaczęły nas zagadywać, pytały się min. o numer komy, czy mamy dziewczynę itp. Nie były brzydkie, ale puste i tępe. Później poprosiły nas do tańca (mi udało się jakoś wymigać), następnie "żulały" by im postawić piwo... Gdy widziały, że mamy je gdzieś, odeszły i wtedy można było spokojnie bawić się do rana. Na szczęście, jeszcze na tego typie zabawy nie dostałem w zęby, chodź ojciec jednej z tych dziewczyn powiedział, że mamy !? od jego córki... Ogólnie polecam takie imprezy wszystkim, lecz nie ubierajcie się za ładnie, nie drażnijcie pijanych rolników i uważajcie na natrętne wiochmenki a wszystko będzie dobrze.

Pozdrawiam.
Revania Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Revania
Wiek: 36
Dni na forum: 6.144
Posty: 406
Ja na takiej byłam i nie widziałam żadnych dresów, pijanych w trzy dupy i naćpanych ludzi... Było dużo disco polo, zabawa na trawie i nikt nie musiał się za bardzo lansować, bo ludzie nie zwracali na to uwagi... Bawiłam się dobrze, ale muzyka mi nie pasowała xD
Kyanna Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]
Kyanna
Wiek: 34
Dni na forum: 5.430
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 751
Skąd: Podkarpacie
Wiejskie dyskoteki nie są takie złe. W dużej mierze zależy to od ludzi, którzy na takie imprezy chodzą. Mieszkam na wsi i chodziłam tam różne takie imprezy, festyny. Zazwyczaj chodzi o to, żeby przyjść, upić się i zaliczyć. Mało jest osób, które przychodzą się pobawić. Już w pierwszej godzinie większość osób zatacza się na nogach. No i racja, najwięcej jest małolat, które przychodzą w krótkich spódniczkach i z toną tapety na twarzy by wyglądać na starsze. Zresztą nigdy nie lubiłam chodzić na takie imprezy bo zawsze do mnie i siostry jakiś pijany glut się przyczepił a później od takiego trudno uciec. Jak trzeźwy to nie podejdzie ale jak już jest podpity to wtedy ma odwagę. Zawsze jak widziałyśmy jakiegoś pijaka to szłyśmy od niego z jakieś 10 metrów na takich imprezach chodzi o to, żeby spić się jak najszybciej a nie o zabawę, ponieważ od samego początku każdy tankuje jak może i wszystkie stoiska z piwami są oblężone. Najbardziej denerwuje mnie to, że jakiś debil proponuje mi piwo i nie rozumie jak odmawiam. Ja na takich festynach zawsze wolałam być trzeźwa i nigdy nie wyciągałam piwa od innych jak jest się pijanym to nigdy nie wiadomo jaka głupota człowiekowi przyjdzie do głowy zresztą piwo jest moczopędne i w życiu nie poszłabym w krzaki się wysikać, nigdy nie wiadomo czy jakiś zboczony pijak by nie wyskoczył
Lepsze są imprezy na balonach, gdy przyjedzie jakiś konkretny zespół i jest co oglądać a ta takich zwykłych imprezach gra podrzędny wiejski zespół, którego i tak nikt nie słucha.

Katzu~no~Yuutsu napisał(a):
Po pierwsze dziewczyny, które sa strasznie puste,
Kiper napisał(a):
ale puste i tępe.
przepraszam bardzo, jak ze wsi to od razu puste i głupie?? ;p;p


Kiper napisał(a):
Wszystko było pięknie ładnie do czasu przybycia wiochmenek
Ja też jestem ze wsi to też jestem wiochmenka??

Nie wiem dlaczego, jak ktoś jest ze wsi to od razu jest głupi i pusty. Skąd się takie uprzedzenia wzięły i dlaczego od razu wszystkich do jednego worka trzeba wsadzać...

Obraz
"Chwyć Mnie Za Rękę Aniele Śmierci..."
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
natalia0111 napisał(a):
Katzu~no~Yuutsu napisał(a):
Po pierwsze dziewczyny, które sa strasznie puste,


Kiper napisał(a):
ale puste i tępe.


przepraszam bardzo, jak ze wsi to od razu puste i głupie?? ;p;p
na cytat, odpowiem twoim cytatem
natalia0111 napisał(a):
No i racja, najwięcej jest małolat, które przychodzą w krótkich spódniczkach i z toną tapety na twarzy by wyglądać na starsze.
masz odpowiedz, no jak to inaczej nazwać? jeszcze wyłudzanie na maślane oczy.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Kyanna Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]
Kyanna
Wiek: 34
Dni na forum: 5.430
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 751
Skąd: Podkarpacie
Ale nie wszystkie są glupie i puste. Teraz ciągle widzę coraz to młodsze dziewczyny, którym do całego wizerunku brakuje tylko latarnii. Ale nie jest tak, że jak pójdziesz na taką wiejską imprezę to od razu [ ort! ] wszystkie panienki będą próbowały wyciągnąć od ciebie piwo i każda bedzie się narzucać. Zazwyczaj tak robią jakieś desperatki i małolaty, któe w ten sposób próbują poderwać chlopaka.

Obraz
"Chwyć Mnie Za Rękę Aniele Śmierci..."
Kiper Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]

Wiek: 29
Dni na forum: 5.575
Plusy: 10
Posty: 618
Skąd: z przemytu
natalia0111 napisał(a):
Ale nie wszystkie są glupie i puste. Teraz ciągle widzę coraz to młodsze dziewczyny, którym do całego wizerunku brakuje tylko latarnii. Ale nie jest tak, że jak pójdziesz na taką wiejską imprezę to od razu [ ort! ] wszystkie panienki będą próbowały wyciągnąć od ciebie piwo i każda bedzie się narzucać. Zazwyczaj tak robią jakieś desperatki i małolaty, któe w ten sposób próbują poderwać chlopaka.
Ale czy ja napisałem, że wszystkie...

natalia0111 napisał(a):
przepraszam bardzo, jak ze wsi to od razu puste i głupie?? ;p;p
Chodziło mi o te konkretne, o których pisałem w poście wyżej.

natalia0111 napisał(a):
Ja też jestem ze wsi to też jestem wiochmenka??
Też jestem ze wsi i dobrze mi z tym.

natalia0111 napisał(a):
Nie wiem dlaczego, jak ktoś jest ze wsi to od razu jest głupi i pusty. Skąd się takie uprzedzenia wzięły i dlaczego od razu wszystkich do jednego worka trzeba wsadzać...
Nikt tu nikogo nie wrzuca do jednego worka, na wsi też mieszkają zacni obywatele. Po prostu w moim poście trochę za mocno zaakcentowałem wady wsi i tyle.

natalia0111 napisał(a):
Zazwyczaj tak robią jakieś desperatki i małolaty, któe w ten sposób próbują poderwać chlopaka.
Święte słowa.
BartezoO Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
BartezoO
Wiek: 30
Dni na forum: 5.422
Posty: 22
Skąd: Staszów
Ja także mieszkam na wsi i mam nie raz okazję pojechać z kumplami na jakieś panienki na dyskotekę I jest bardzo Fajnie

DRAGON BALL FOREVER !


konto usunięte
Nail
Nail


Ja się nie nadaję na takie imprezy. Bynajmniej na trzeźwo tak sądzę Ale ostatnio prawie w ogóle nie piję, bo mam w pewnej mierze dosc tego chlania na umór. Z ludzmi, którzy potrafią akceptowac umiarkowanie, to mozna wypic, ale nie z tymi, których zachowanie zakrawa pod żulostwo. Jeśli chodzi o takie imprezy, to byłem na naprawdę niewielu. A jeśli miałbym z pewnych powodów się udac, to piłbym naprawdę mało, by potem komuś nazbyt natrętnemu konkretnie przywalic w pysk w ramach samoobrony. Takie jest moje nastawienie zwłaszcza po ostatnim mandacie. Ja to ja. Do końca życia będę grał na nerwach nędzników, którzy wchodzą mi w drogę.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Wiejskie dyskoteki
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook