Forum Dragon Ball Nao

» Moderatorzy

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.683
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
Pisałem już w tej sprawie do Naoisty i on nie ma nic przeciwko ale polecił mi napisać w tym temacie moją prośbę o nadanie mi tytułu ^Bushi. Pisałem to już ale co mi napisać jeszcze raz ;]. Ja wiem, że najdłużej to na forum nie jestem, wiem też, że najlepiej jak Naoista ludzi tutaj nie poznałem aczkolwiek nauczyłem się ogłady forumowej i znam zasady tu panujące. Moją propozycję możecie uznać za śmieszną czy idiotyczną, ale ja uznałem, że warto spróbować kandydować na moda. Prawdą jest iż na początku nie było ze mną najlepiej ale nie było też najgorzej(myślę o pisaniu postów nie o mojej głowie ) lecz aktualnie trzeba przyznać - piszę dużo i rozsądnie, co prawda nie od długości linijek wybiera się moda ale po zdolnościach i muszę ci napisać że macie do czynienia z 12 letnim dzieckiem co by chciał wszystko niszczyć lecz normalnym pełnoletnim człowiekiem.

Jakbym miał napisać o sobie w pozytywach to chyba widać, że chcę ludziom pomagać a nie szkodzić im. Myślę też, że klan Tokugawa chciałby, aby w jej szeregach był ktoś, kto ma głos, chodzi mi o to, że Tokugawa jest uważana za gorszą nie tylko z powodu głupich tekstów ze strony klanowiczów, (co często boli jak się widzi takowe) ale też z powodu niższości pozycji, sytuacja wygląda tak – tylko w Tokugawie nie ma moda a jest klan który ma ich 4. Choć to nie jest argument, bo każdy z mojego klanu mógłby to napisać, ale chciałbym, aby i to było wzięte pod uwagę. Możecie myśleć, że ja mało siedzę na dbano i te słowa jednak mijają się z prawdą, często jestem niedostępny w godzinach popołudniowych, kiedy mam zajęcia na uczelni, ale bardzo często jest tak, że siedzę po nocach albo bardzo wcześnie rano co jest troszkę irytujące jak człowiek czyta 2 strony postów innych i chciałby popisać z nimi ale nie może bo akurat nie ma z kim, co najwyżej można poczytać sobie posty.

Zaraz pewnie napisze ktoś, że „modów nam w bród” „więcej nie trzeba”, powiem tak: moderatorów trochę jest, ale ostatnio zauważyłem, że tylko nieliczni interweniują. Naturalnie zrozumiem jak wasze opinie będą negatywne, ale liczę liczę również, że podejdziecie do sprawy poważnie,

Pzdr Gangez.

szczecin
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Moim zdaniem pomoc nam niepotrzebna, bo radzimy sobie bardzo dobrze.
Prawdę mówiąc jeżeli miałbym wybierać, to z rangą Bushi widziałbym kilka innych osób.

Gangez napisał(a):
moderatorów trochę jest, ale ostatnio zauważyłem, że tylko nieliczni interweniują
Ci którzy nie zasłużyli bądź nie interweniowali tudzież nie interesowali się pracą moderatora zostali pozbawieni danych praw jakiś czas temu.

Nie rozumiem, co was ciągnie tak do tego moderowania. Forum nie pęka w szwach, także kilku moderatorów to i tak bardzo dużo.
Moim zdaniem lepiej wasze wysiłki wkładane w podania na stanowisko Bushi wykorzystalibyście w rozwijaniu strony, tj. pisaniu tekstów, recenzji, artykułów.

Ave.

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Tak jak Ave napisał wyżej.
Dodam od siebie, że liczba modów w klanie nie przekłada się na wartość tego klanu w oczach innych, chyba że macie jakieś kompleksy i z tego powodu czujecie się gorsi. Asakura ma 4 i jakoś nieszczególnie rozdaje karty na forum, a już na pewno nie podporządkowuje go swoim "interesom". Co więcej, Shimazu dobrej opinii też nie ma i moje moderatorstwo raczej tego nie zmieniło.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Parvatti Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Parvatti
Wiek: 34
Dni na forum: 6.747
Plusy: 1
Posty: 724
Skąd: Kraków, Nowa Huta. Bój się.
Gangez, tak to jest z Gotem, że on przeciwko czyjemuś modowaniu nic nie ma, ale ten piękny warunek pt. "Napisz w temacie" niszczy wszelką nadzieję

Jak on dostanie moda, a ja nie, to zrobię użytek z mojego kałacha -_-;

- Tato, ale ja nie mam żadnego celu w życiu!
- Celuj w dziesiątkę.


Nie sztuką jest dołączyć do dobrego klanu. Sztuką jest taki klan stworzyć.
Co za pech, że największa sztuka, z jaką niektórzy mieli w życiu do czynienia, to sztuka mięsa wołowego.

Wódka.
Raz przyjemność, a raz trutka.
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.799
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
To chyba jakiś żart? Jestem śmiertelnie poważny.
Byczusia na prezydenta!
Got ma sie nad tobą zlitować bo chodzisz na uczelnie i jesteś w Tokugawie, która nie ma w swych szeregach moderatora? To ma być argument mocny. Yeah.

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Post Hako mnie dobija. I kto nie nadaję się na moda (wciąż nie wiem czy ty modem jesteś czy redaktorem).
Co do Gangeza tą sądzę, że za mało pisze, by zostać moderatorem. Jego posty można dostrzec tylko w Quiz Dragon Ball i inne tego typu tematy. Myślę, że mod powinien być aktywny, a Gangez właśnie zbyt rzadko pisze, na forum ogólnym.

shiro: Hako nie jest moderatorem, tylko redaktorem.
Teraz już będę wiedział

Obraz

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Mateusz: 11.04.2009, 10:18
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.814
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
No to nie wypada się nie wypowiedzieć, skoro już inni głos zabrali. Gangez, jesteś solidnym użytkownikiem, nie można Tobie zarzucić brak chęci pomocy innym, ogładę, czy też podstawowy warsztat pisarski. Jak sam zauważyłeś, jesteś na forum przez krótki czas, przez co nie do końca można jeszcze ocenić, czy zachowanie jakie opisałem powyżej jest stałe, czy też przechodzi metamorfozy(jak zauważyłeś jedna już była - pisałeś chaotycznie, natomiast teraz piszesz lepiej). Osobiście nic do Ciebie nie mam, prócz tego, że miejscami sprawiasz wrażenie człowieka, który żyje stwierdzeniem "Ja muszę, mnie się należy". Co do 4 moderatorów w Asakurze ... cóż, prawdę powiedziawszy w momencie gdy klan powstał, było już w nim 3 moderatorów (eMate, Ave i ja). Po rozpadzie innego klanu doszedł Shiro. Nie ma to żadnego odbicia w sytuacji, jaka panuje na forum. Zrzesza się ludzi o podobnych zainteresowaniach i przemyśleniach, a że owy warunek został spełniony mamy 4 moderatorów ... Z jednej strony fakt posiadania moderatora przez członka Tokugawy mógłby zwiększyć jej prestiż i pozycję, jednakże myślę, że nie moderator kształtuje wizerunek klanu, a wszyscy jego członkowie. Jeżeli chciałbyś być moderatorem by ukazać klan w lepszym świetle, to jest to dobry argument, lecz jest cieniutka granica pomiędzy chęcią pomocy, a zemstą na ludziach, którzy klan obrażają.

Reasumując, uważam, że na razie targają Tobą zbytnio osobiste emocje, związane z klanem, co mogłoby się negatywnie odbić na funkcji moderatora. Myślę, że jest jeszcze dla Ciebie za wcześnie na to, by ową funkcję posiadać, lecz masz dobre podwaliny, by kiedyś uzyskać nominacje.

Jeżeli tak bardzo interesuje Cię los klanu, to mógłbyś zostać Hatamotoi i pokazać, iż Tokugawa ma wkład w budowanie tego serwisu. Brakuje nam recenzentów, newsmanów. Mógłbyś spróbować skierować swój zapał w tym właśnie kierunku.

Liczba moderatorów jest odpowiednia, po ostatnich czystkach, pozostali Ci, którzy według innych nadają się do roli moderatora. Tak więc liczba jak na razie nie będzie zmieniona.

Pozdrawiam

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Focus: 11.04.2009, 10:05
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.867
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Parvatti napisał(a):
Jak on dostanie moda, a ja nie, to zrobię użytek z mojego kałacha -_-;
Jak Gangez dostanie moda, a Parv nie, to podetnę sobie żyły linijką.

Mnie tam obojętne, ile jest modów na forum, o ile są to osoby pasujące do tej funkcji. Wybacz, ale ty w moim subiektywnym odczuciu ani trochę nie pasujesz. Nie rozumiem argumentu "bo Tokugawa nie ma ani jednego moda ._.", aczkolwiek jeśli tak bardzo was to boli, to już prędzej bym Katza w tej roli widziała.
Ogólnie to zgadzam się z przedmówcami no.

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Gangez napisał(a):
Zaraz pewnie napisze ktoś, że „modów nam w bród” „więcej nie trzeba”, powiem tak: moderatorów trochę jest, ale ostatnio zauważyłem, że tylko nieliczni interweniują.
Oczywiście, że napiszą bo taka jest prawda. Może podzielisz się z nami, którzy moderatorzy nie spisują się najlepiej na tym stanowisku?

Jeżeli chodzi o mnie to ja nie mam nic przeciwko temu żebyś został moderatorem, o ile wykonywałbyś tą pracę porządnie. Jedyne co mnie martwi to jest to, że nie przedstawiłeś żadnego konkretnego argumentu za przyjęciem ciebie do grona ^Bushi.

Po za tym mój jeden głos niczego nie zmieni, bo skoro jest demokracja to,
reszta zarządu > ja.

Nie mniej jednak jeśli na prawdę ci na tym zależy to udowodnij, że nadajesz się na tą posadę.

Btw. Hako, twój post jest nie na miejscu. Trochę powagi.

Focus napisał(a):
Co do 4 moderatorów w Asakurze ... cóż, prawdę powiedziawszy w momencie gdy klan powstał, było już w nim 3 moderatorów (eMate, Ave i ja). Po rozpadzie innego klanu doszedł Shiro. Nie ma to żadnego odbicia w sytuacji, jaka panuje na forum. Zrzesza się ludzi o podobnych zainteresowaniach i przemyśleniach, a że owy warunek został spełniony mamy 4 moderatorów ... Z jednej strony fakt posiadania moderatora przez członka Tokugawy mógłby zwiększyć jej prestiż i pozycję, jednakże myślę, że nie moderator kształtuje wizerunek klanu, a wszyscy jego członkowie. Jeżeli chciałbyś być moderatorem by ukazać klan w lepszym świetle, to jest to dobry argument, lecz jest cieniutka granica pomiędzy chęcią pomocy, a zemstą na ludziach, którzy klan obrażają.
Podpisuję się pod tym.

Pozdrawiam

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Shiro: 11.04.2009, 10:14
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Skromnosć Gangeza , ja tak jak wiekszosc tez nie miałbym nic przeciwko, aby Gangez został modem, ale mi sie wydaje że wsród modów jest wszystko ok jak na razie i nie powinno sie tego zmieniać. Może kilka błedów mozna im zarzucić, ale to nie czas ani temat by o nich pisać. Ogółem jak troche zapracujesz na forum, to być może moda dostaniesz.
Ewentualnie mogłby zostac ''Ronin'', czy jakos tak ta złota ranga, ich jest mało, własciwie tylko ''Kamzo'' w miare płynnie odwiedza forum i tu mozna by dyskutować (sam nawet trułem adminowi żeby sie nade mna zastanowił xD)


Mart napisał(a):
to już prędzej bym Katza w tej roli widziała.
ee tam, nie pcham sie do władzy, ale jak napisałem wyżej złotą ranga bym nie pogardził


aha i nie boicie sie, że teraz ludzie którzy rejestruja sie tu na tydzien bedą pisac bezsensowne posty, że chcą moda??

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Kiper Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]

Wiek: 29
Dni na forum: 5.575
Plusy: 10
Posty: 618
Skąd: z przemytu
Katzu~no~Yuutsu napisał(a):
Ewentualnie mogłby zostac ''Ronin'', czy jakos tak ta złota ranga, ich jest mało,
Rōnin jest to osoba, która wcześniej pełniła powierzoną jej funkcję na forum.
Czyli pierw Gangez musiałby zostać modem czy redaktorem.

Dark Sky napisał(a):
w wielu sprawach mamy podobne zdania
Lol... Co ma piernik do wiatraka. To, że macie podobne zdanie nie jest plusem dla Gangeza.

A wracając do naszego kandydata na moda... Hmmm... Piszę w miarę dobrze i mądrze, jest pomocny. Tylko brakuję mi czegoś w nim, w większych dyskusjach jest mało widoczny. Moim zdaniem jest trochę za mało inteligentny (moda nikt nie powinien zagiąć). Sądzę, że na to miejsce jest kilku lepszy kandydatów.

Ps. Bez urazy Gangez.

Mart napisał(a):
Jak Gangez dostanie moda, a Parv nie, to podetnę sobie żyły linijką.
Losux...

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Kiper: 11.04.2009, 11:12
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Również nie mam nic przeciwko temu, aby to Gangez został moderatorem, nie tylko biorę tu pod uwagę klan Tokugawa, ale i całe forum.
Gangez pisze mądrze, w wielu sprawach mamy podobne zdania, kiedy trzeba to pomoże.
Wydaje mi się, że zasługuje na to, aby zasilić szeregi Zarządu DBNao
Podsumowując: Jestem za.

Hako napisał(a):
To chyba jakiś żart? Jestem śmiertelnie poważny.
Byczusia na prezydenta!
Got ma sie nad tobą zlitować bo chodzisz na uczelnie i jesteś w Tokugawie, która nie ma w swych szeregach moderatora? To ma być argument mocny. Yeah.
-_-.....
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.867
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Dark Sky napisał(a):
w wielu sprawach mamy podobne zdania
I dlatego nadaje się na moda? Bądź obiektywny...

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Dlaczego obiektywnym?
Każdy robi coś w swoim interesie.

Obraz
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.867
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Zettai napisał(a):
Dlaczego obiektywnym?
Każdy robi coś w swoim interesie.
Bo mod powinien robić coś w interesie forum, a nie jeden osoby. Dlatego powinno się być obiektywnym, przy jego wyborze.

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.683
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
Swoją drogę jako mod zacząłbym od usunięcia tych plusów które zostały przyznane w tym temacie przez Mirabellę jeśli taka moc obejmuje moda.

Ssij-Mi-Lewicowa-Suko napisał(a):
Dodam od siebie, że liczba modów w klanie nie przekłada się na wartość tego klanu w oczach innych, chyba że macie jakieś kompleksy i z tego powodu czujecie się gorsi. Asakura ma 4 i jakoś nieszczególnie rozdaje karty na forum, a już na pewno nie podporządkowuje go swoim "interesom". Co więcej, Shimazu dobrej opinii też nie ma i moje moderatorstwo raczej tego nie zmieniło.
Pisałem już, że powoływanie się na to że w Tokugawie moda czy redaktora nie ma najlepszym argumentem nie jest.
Co do Gangeza tą sądzę, że za mało pisze, by zostać moderatorem. Jego posty można dostrzec tylko w Quiz Dragon Ball i inne tego typu tematy. Myślę, że mod powinien być aktywny, a Gangez właśnie zbyt rzadko pisze, na forum ogólnym.
Ja dodam, że Tokugawa jest najbardziej postującym klanem na forum i sądzę, że przydałaby się osoba która dodatkowo pomoże okiełznać posty które są co chwilę wysyłane. Jeśli piszesz o mojej aktywności to pewnie opierasz się na tym że nie piszę w SB. Odechciało mi się pisać jak widziałem posty Cycerona i jakoś zostało. Możesz mówić że mało piszę w rożnych tematach - cóż może nie piszę najwięcej ale piszę tylko w tych tematach które mnie najbardziej interesują ale to nie oznacza że nie czytam tego co inni napisali.
Focus napisał(a):
Jeżeli chciałbyś być moderatorem by ukazać klan w lepszym świetle, to jest to dobry argument, lecz jest cieniutka granica pomiędzy chęcią pomocy, a zemstą na ludziach, którzy klan obrażają.
Skomentuję to tak - jakby Dark, Kathar czy Byczusia łamaliby regulamin to nie powstrzymywałbym się od przyznania im osta i nie wykorzystywałbym pozycji na to aby np dopiec Hako(w sprawie Byczusi) który mimo prośby podszedł do sprawy niepoważnie jak Cyceron. Na tym forum chyba tylko raz stawiałem się za ludźmi z klanu w sprawach bycia poniżanym - naturalnie chodzi mi o Cycerona który jako jedyny wyprowadził mnie z równowagi. Z 2 strony to ja nie widzę aktualnie osób na których miałbym się mścić.
Shiro napisał(a):
Może podzielisz się z nami, którzy moderatorzy nie spisują się najlepiej na tym stanowisku?
Bardzo proszę: e-mate, Szarak. Zettai pisał o aktywności ludzi na forum. Czyż nie jestem bardziej aktywny?
Nie mniej jednak jeśli na prawdę ci na tym zależy to udowodnij, że nadajesz się na tą posadę.
Dziękuję za głos ;]
Wbrew pozorom jakie stworzył Zettai - siędzę trochę na forum ;] (tyle że nie w SB)
Jak już pisałem traktowałbym wszystkich równo.(klanowiczy i pozostałych)
Staram się pomagać ludziom a nie szkodzić, jak komuś się noga podwinęła najpierw uznawałbym ustne ostrzeżenia bo każdemu trzeba dać szansę na poprawę a nie rozdawać osty na prawo i lewo.
Byłbym trochę mniej pobłażliwy wobec wulgaryzmów bo wszystko co chce się powiedzieć, można powiedzieć normalnymi słowami. Ja wiem, że w kościele nie jesteśmy ale to forum ujmę jako "kulturalny lokal"
Poznałem to forum już trochę, wiem co dobre a co złe, trochę się liznęło regulaminu przez ten czas.
Na razie powiem tyle bo więcej mi nie przychodzi do głowy.
Shiro napisał(a):
Po za tym mój jeden głos niczego nie zmieni, bo skoro jest demokracja to,
reszta zarządu > ja.
Przecież się nie powieszę bo mnie nie wybrano . Jak już pisałem - zrozumiem jak moja prośba zostanie odrzucona. A redaktorem to nie chciałbym być bo to mało aktywna postać. Dragon Ball ma wiele lat i rzadko wychodzą jakieś newsy a 5ciu czy iluśtam redków w zupełności wystarcza do napisania jednego newsa na miesiąc A poza tym nie mam talentu jak Clio A modek super talentu pisarskiego nie potrzebuje.

szczecin
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.625
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
"Więcej was matka nie miała?!"
Tyle.

Obraz
PALATIAL REGALIA
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Moim zdaniem Gangez byłby bardzo dobrym modem. Sensownie pisze, nie spamuje. Posiada dużą wiedzę, a poza tym jest bardzo inteligentny. Co do jego pobytu na forum: on jest już 7 miesięcy. Dużo i mądrze się udziela.
Jakby dać tu go do Zarządu- sytuacja na forum znacznie by się poprawiła.
Pozdrawiam.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Mart napisał(a):
Bo mod powinien robić coś w interesie forum, a nie jeden osoby. Dlatego powinno się być obiektywnym, przy jego wyborze.
Bo prezydent powinien robić coś w interesie całego państwa, a nie jednej warstwie społecznej. Dlatego powinno się być obiektywnym, przy jego wyborze.

Powinno.
Ale chyba każdy wybierze tego prezydenta, który lepiej się zna na tych sprawach, które interesują daną osobę.

Gangez napisał(a):
Ja dodam, że Tokugawa jest najbardziej postującym klanem na forum i sądzę, że przydałaby się osoba która dodatkowo pomoże okiełznać posty które są co chwilę wysyłane. Jeśli piszesz o mojej aktywności to pewnie opierasz się na tym że nie piszę w SB. Odechciało mi się pisać jak widziałem posty Cycerona i jakoś zostało. Możesz mówić że mało piszę w rożnych tematach - cóż może nie piszę najwięcej ale piszę tylko w tych tematach które mnie najbardziej interesują ale to nie oznacza że nie czytam tego co inni napisali.
Tak, najbardziej postującym klanem na forum, ale tylko na frorum klanowym, bądź w temacie Quiz Dragon Ball Kawałek Postaci Skąd ten screen?, a ja chce kogoś kto zna się na wielu dziedzinach i jest wszechobecny.
Gangez napisał(a):
Bardzo proszę: e-mate, Szarak. Zettai pisał o aktywności ludzi na forum. Czyż nie jestem bardziej aktywny?
Tutaj ssię zgodzę oni w ogóle teraz na forum nic nie robią.

Obraz
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.867
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Zettai napisał(a):
Powinno.
Ale chyba każdy wybierze tego prezydenta, który lepiej się zna na tych sprawach, które interesują daną osobę.
To niech potem nie narzeka, że taka Mart będzie się go czepiać o brak obiektywności x)

No, ale już koniec offtopa

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  

Forum DB Nao » » » Moderatorzy
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook