Forum Dragon Ball Nao

» Moderatorzy

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.683
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
Katzu~no~Yuutsu napisał(a):
Ewentualnie mogłby zostac ''Ronin'', czy jakos tak ta złota ranga, ich jest mało, własciwie tylko ''Kamzo'' w miare płynnie odwiedza forum i tu mozna by dyskutować (sam nawet trułem adminowi żeby sie nade mna zastanowił xD)
Ranga mnie nie interesuje ;] jak admin chce to mogę mieć 0 kwadracików ;] W sumie to jakiś swój urok ma

"Więcej was matka nie miała?!"
Użytkowników: 4.490
Aktualnie forum przegląda 66 użytkowników: 13 zarejestrowanych, 0 ukrytych, 53 gości
...
Rzeczywiście, ośmiu modów to olbrzymia liczba

Lady Byczusia napisał(a):
Jakby dać tu go do Zarządu- sytuacja na forum znacznie by się poprawiła.
Możliwe ;] a jeśli ktoś mówił o kandydaturze Katza to czemu nie ale ja go widuję w większości w muzyce i na klanowym, no ja się nie czepiam ale ja najczęściej wchodzę tam gdzie ludzie najbardziej postują.


Zettai napisał(a):
Tak, najbardziej postującym klanem na forum, ale tylko na frorum klanowym, bądź w temacie Quiz Dragon Ball Kawałek Postaci Skąd ten screen?, a ja chce kogoś kto zna się na wielu dziedzinach i jest wszechobecny.
Jak już pisałem - czytam posty które inni napisali w innych tematach niż quizy, gadki szmatki, czy inne tam ale rozpisuję się tylko w tych które nie wydają mi się maniakalne albo są interesujące. Dla przykładu temat "Najładniejsza postać" albo "Kim chcielibyście być w DB?" - nie rajcuje mnie rozpisywanie się nad tym kto ma najfajniejsiejsze włosy albo jak bardzo chciałbym być napompowany mięśniami w anime.

szczecin
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.625
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Gangez napisał(a):
Użytkowników: 4.490
Aktualnie forum przegląda 66 użytkowników: 13 zarejestrowanych, 0 ukrytych, 53 gości
...
Rzeczywiście, ośmiu modów to olbrzymia liczba
Ale radzą sobie bez problemu i skoro robili selekcję nie tak dawno temu, to znaczy, że więcej modów nie potrzeba.

Tak jak Ave widziałbym parę innych, moim zdaniem lepszych osób na to stanowisko, jeśli rzeczywiście byłaby taka potrzeba.

Obraz
PALATIAL REGALIA
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Moderator ma pilnować porządku na forum, a nie pisać w każdym temacie na forum. Nikt nie wymaga od moderatora wszechwiedzy... Ma po prostu starannie wykonywać powierzoną mu funkcję na forum.

Proszę nie zbaczać z tematu, bo robi się burdel...

Pozdrawiam.

edit:

KAŻDY KOLEJNY POST NIE ZWIĄZANY Z TEMATEM BĘDZIE USUWANY, A OSOBY UKARANE!

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio zmieniony przez Shiro: 11.04.2009, 12:19
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Lady Byczusia napisał(a):
Posiada dużą wiedzę, a poza tym jest bardzo inteligentny.
to się łączy w parze.

Lady Byczusia napisał(a):
Jakby dać tu go do Zarządu- sytuacja na forum znacznie by się poprawiła.
W jaki sposób ta sytuacja poprawiłaby się. . . ?
Lady Byczusia napisał(a):
Dużo i mądrze się udziela.
^ ^

Ok, wstęp minimalny mamy za sobą. No prosze, Gangezowi zachciało się troszkę posmakować smaku władzy - wg mnie nie ma smaku, woda ma lepszy ;p Czy nie za wcześnie na posadę moderatora? Na forum jest już trochę takich specrobów. Zyje im się dobrze - to jeszcze pod kazirodztwo nie podchodzi, spokojnie ;p Sam mam redaktorstwo, wczesniej nieźle mnie zwyzywali specrobowie od nierobów i obiboków za "pracę" moderatorską - należało mi się - dumny

Poza tym , Gangez - jeszcze raz przemysl to wszystko
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Wiesz o co mi chodzi z tą poprawą sytuacji? Są tutaj osoby(nie będę wymieniać po nickach, nie proście mnie o to) zachowujące się karygodnie. To znaczy: osoby które prowokują innych do kłótni powinny być ukarane. Gangez ma poczucie sprawiedliwości i by je ukarał warnami. To samo z osobami obrażającymi innych czy wulgaryzmami. Szczególnie tymi ostatnimi. Gangez sam powiedział, że jest tu ich(bluzgów) dosyć dużo. I ma rację. Nie mówiąc o tych co obrażają innych. Jak on już widzi te rzeczy to sądzę, jeżeli zostanie modem, to zrobi z nimi porządek. Byłby gotowy go pilnować.

shiro: Sugerujesz, że inni moderatorzy nie mają poczucia sprawiedliwości i nie są obiektywni tak? A może szukasz po prostu swego ochroniarza?

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Gangez napisał(a):
Ja dodam, że Tokugawa jest najbardziej postującym klanem na forum i sądzę, że przydałaby się osoba która dodatkowo pomoże okiełznać posty które są co chwilę wysyłane.
Ale to jest głupie. Sami nie potraficie swoich postów okiełznac?

Po drugie aMate i Szarak spisują się bardzo dobrze i myślę, że nikt z obecnych temu nie zaprzeczy. Jak oceniasz pracę moderatora to nie rób tego pod kątem przyznanych ostów.

Co do redagowania, to DB nie jest jedynym tematem na jaki się tutaj pisze. Jest wiele innych ciekawych tematów: anime, manga, Japonia, kino(wszak nie mamy jeszcze żadnego filmu). Szczególnie o Japonii można się rozpisac, sporo osób się nią interesuje, więc chętnie by poczytało o tym czy o owym. DB doczekał się już dośc wielu prac, ale nie zmienia to faktu, że redaktor ma dużo większsą wolnośc tworzenia.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Co do eMate, jeśli chodzi o jego nieobecności, to odpowiednie osoby o tym wiedzą i zaznaczam, że żadna nieobecność jakiegokolwiek członka Zarządu nie musi być ogłaszana użytkownikom forum.

Niepokoją mnie posty typu:

Lady Byczusia napisał(a):
Gangez ma poczucie sprawiedliwości i by je ukarał warnami.
Do każdego trzeba mieć osobne podejście. Gdybym zaczął sypać warnami za każdą głupotę, nieporozumienie, wulgaryzm, etc. to uwierzcie mi, że przynajmniej 60% użytkowników przestałoby odwiedzać forum. Nie mniej jednak jestem skłonny stwierdzić, że każdy członek Zarządu z prawem do moderowania forum ma poczucie sprawiedliwości, być może dlatego, że jesteśmy zgrani i powiadamiamy się nawzajem o indywidualnych decyzjach.

Gangez.
Czytam tak sobie Twoje wypowiedzi i dochodzę do wniosku, że strasznie lejesz wodę. Wciąż nie przedstawiłeś ani jednego sensownego argumentu na przedzielenie Ci rangi Bushi.
Twój staż też nie jest zbyt imponujący. Jesteś w gorącej wodzie kąpany, a to nie jest zbyt ładna zaleta.

Przemyśl, czy na pewno Ci się to opłaci.

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Ishido napisał(a):
to się łączy w parze.
Erudycja i inteligencja to co innego. Nie czepiaj się, jak sam nie rozróżniasz


Lady Byczusia napisał(a):
To znaczy: osoby które prowokują innych do kłótni powinny być ukarane.
Kłótnia i dyskusja to też inne pojęcia...

Jestem na tym forum już kilka lat. Już ponad trzy, o ile się nie mylę. Nie uważam, że nasi Modzi są niesprawiedliwi i nieobiektywni. Tak jak pisałam w temacie o Gangezie, takie obrażanie się "Bo my jesteśmy z Tokugawy i nkt nas nie lubi", to dziecinada.


Lady Byczusia napisał(a):
Jak on już widzi te rzeczy to sądzę, jeżeli zostanie modem, to zrobi z nimi porządek. Byłby gotowy go pilnować.

Nasi zieloni nie są ślepi. Jeśli ktoś tu wyklina, to niektórzy Redaktorzy w shoucie. Jednak tego nie chce mi się komentować. Szkoda mojego czasu.


Modów nam więcej nie potrzeba. I tak ostatnio namnożyło się tych, którzy mają uprawnienia Modów. Niektórzy ich mieć nie powinni, ale co ja na to poradzę

Pozdrawiam.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Q'ccaon'naeaeccer
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Takeda ]
Q'ccaon'naeaeccer
Wiek: 24
Dni na forum: 6.250
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 668
Skąd: się biorą prześliczni Azjaci? Kocham kuchnię japońską!
Smutny salon warszawski...

Śledzę przebieg dyskusji w tym temacie i zaiste nie rozumiem, w czym problem. Funkcja moda nie służy temu, by ktoś mógł podreperować ego sobie lub swemu klanowi; nie jest także nagrodą za staż, aktywność czy dobre sprawowanie. Modzi są od moderowania – ergo nowego powinno powoływać się wtedy, gdy moderacja na forum jest niewystarczająca. Decyzja o tym, kiedy i kogo w ten sposób wyróżnić należy do admina albo – gdy admin jest demokratą lub brak mu ikry – do obradującego kolegialnie zarządu; w żadnym wypadku nie powinno się pytać o zdanie tłumu tłumoków, bo skutki są takie jak widać: opłakane.

Adaś, odsyłanie petentów do tego tematu jest jakimś sposobem, ale naprawdę lepiej by było, gdybyś sam podjął decyzję. Jeśli potrzebujesz moderatorów, nie oglądaj się na motłoch i daj stanowisko Parvatti – nadaje się świetnie: łebska, silna charakterem, równie kobieca co męska, do tego ładna. Ewentualnie Frankowi – zakładając, że się zgodzi; to cham, ale ma głowę na karku, a i za bardzo nikt mu się podskoczyć nie odważy. Pozwalając jakiemuś Gangezowi na produkowanie się tutaj dajesz tylko okazję, by Krowa pokazała, że wciąż ma kiełbie we łbie, a Hako trochę popajacował na punkcie jej i swoich kompleksów. Po co to?

Gangezie, nie podałeś dotąd żadnego argumentu, który by mnie skłonił do poparcia Twojej kandydatury. Że masz staż? Ja mam siedem razy dłuższy – i nic to nie znaczy. Że się udzielasz? Widocznie bezpłciowo, bo nie rzucasz się w oczy – już Katza wypowiedzi bardziej wryły mi się w pamięć. Że jesteś mądry i inteligentny? Mądry to jest Franek czy Joe, inteligentny Szarak albo ja – ale eMate jest młotem i moderowanie nieźle mu idzie, a ja się do tej roboty kompletnie nie nadaję, więc argument odpada. Że jesteś z Tokugawy? To akurat źle świadczy o Tobie, wybrałeś gówniany klan – nie oczekuj z tego tytułu profitów.

Pozdrawiam serdecznie.
A.

At thy twilight, old thoughts return, in great waves of nostalgia.
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.625
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
Tutaj ssię zgodzę oni w ogóle teraz na forum nic nie robią.
Tak na marginesie: czasami zwyczajnie nie ma się czasu na przebywanie dłuższe na forach. Trwa obecnie czas egzaminów i innych matur, a żaden z nas nie jest pieprzonym nolifem. Nieobecności są zgłaszane w odpowiednim temacie na forum Zarządu, ponadto niepisanie postów nie oznacza braku moderacji.

A Gangez - daj sobie siana. Gówniana robota. Żadne wynagrodzenie, tylko nadmiar obowiązków i użeranie się z retardami.

zdravim.

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
Thorik Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Thorik
Wiek: 17
Dni na forum: 5.709
Plusy: 1
Posty: 538
Po powyższym wystąpieniu sądzę, że można kwestie kandydatury Gangeza bezapelacyjnie odrzucić. Wybacz ale jeśli tacy ludzie mają Cię popierać...

Ps. Kocham niepoparte żadnymi przykładami wypowiedzi

Obraz
„(..) czytanie książek i oprawianie ich to całe dwa, i to ogromne, okresy rozwoju. Z początku pomalutku uczy się człowiek czytać. Oczywiście nauka ta trwa wieki. Książkę rwie, szapie, brudzi, nie traktuje jej poważnie. Oprawa zaś świadczy o szacunku do książki, świadczy o tym, że człowiek nie tylko lubi ją czytać, lecz że traktuje ją poważnie.” Dostojewski Fiodor
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.683
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
Nie no spoko ;] nie to nie i koniec tematu ale na przyszłość to polecam Q'ccaon'naeaeccer nie pisać rzeczy typu : "Ten co jest na forum dłużej temu bardziej się należy" albo zgłaszać kandydatury osób które same ostrzeżenia dostają a miałyby rozdawać...
Ishido napisał(a):
Poza tym , Gangez - jeszcze raz przemysl to wszystko
Może kiedyś jeszcze napiszę ponownie

za każde kolejne rozwijanie tego tematu karałbym ostem ale nie mam uprawnień ...


Edit: a ja nie podawałem argumentu jak to powiedziałaś że mam "staż"

szczecin

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Gangez: 12.04.2009, 20:10
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Tak więc, jeżeli sam zainteresowany wyraził chęć zakończenia dyskusji na jego temat, a wszyscy co mieli się wypowiedzieć już to zrobili, to proszę o zaprzestanie dyskusji na ten temat. Uprzejmie dziękuje i na razie nie grożę ostem za spam.

Pozdrawiam

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Co do kandydatury Parv na stanowisko moderatora, fakt wcześniej byłem ZA i widziałbym ją na tym stanowisku, ale po namyśle zmieniłem zdanie,
Owszem jest dłużej na forum aniżeli Gangez, ale teraz powstaje pytanie, po co nam kolejny stronniczy moderator? Podam przykładową sytuacje Hako najeżdża na Byczusię za byle gówno, nie dostanie upomnienia czy też osta, bo Parv i Hako się lubią, a dodatkowo jej niektóre teksty w SB odrzucają.
Fakt zna się na ortografii i to bardzo dobrze , ale to nie wszystko, jest ładna, ale w tej pracy uroda nie jest potrzebna.
Według mnie porządny moderator ma dawać przykład userowi na forum jak się ma nań zachowywać, a czy Parv jest osobą odpowiednią, wątpię.
To tyle.
Parvatti Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Parvatti
Wiek: 34
Dni na forum: 6.747
Plusy: 1
Posty: 724
Skąd: Kraków, Nowa Huta. Bój się.
Po pierwsze, moja kandydatura nie została wysunięta, więc znowu, Bogusiu, wyskoczyłeś jak ten Murzyn z dżungli i usiłujesz trafić dzidą wyimaginowaną antylopę, po drugie, ja wcale nie lubię Hako, potwornie mnie wręcz irytuje ; *

- Tato, ale ja nie mam żadnego celu w życiu!
- Celuj w dziesiątkę.


Nie sztuką jest dołączyć do dobrego klanu. Sztuką jest taki klan stworzyć.
Co za pech, że największa sztuka, z jaką niektórzy mieli w życiu do czynienia, to sztuka mięsa wołowego.

Wódka.
Raz przyjemność, a raz trutka.
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Parvatti napisał(a):
Po pierwsze, moja kandydatura nie została wysunięta,
No, ale widziałem, że rozmawialiście o tym w sb wczoraj, nie chciałem zaśmiecać sb więc wypowiedziałem się o tym w odpowiednim temacie.
Parvatti Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Parvatti
Wiek: 34
Dni na forum: 6.747
Plusy: 1
Posty: 724
Skąd: Kraków, Nowa Huta. Bój się.
A jakbym rozmawiała w SB o tym, że chcę obalić Prezydenta i zostać królem Polski to już byś smolił list do Kaczyńskiego? Przymruż czasem oko, Boguś, to przydatna umiejętność.

Moja kandydatura nie została wysunięta, nie zostanie wysunięta, a ja modem nie zostanę, więc z łaski swojej nie wzbudzaj niepotrzebnego zamieszania. Przynajmniej nie więcej, niż jest to konieczne, zważywszy na sam fakt istnienia co poniektórych osób.

Ponadto, na Boga, SB jest od tego, żeby śmiecić. To tak, jakbyś zignorował kosz na śmieci i jechał na wysypisko, aby wyrzucić tam papierek od Snickersa.

- Tato, ale ja nie mam żadnego celu w życiu!
- Celuj w dziesiątkę.


Nie sztuką jest dołączyć do dobrego klanu. Sztuką jest taki klan stworzyć.
Co za pech, że największa sztuka, z jaką niektórzy mieli w życiu do czynienia, to sztuka mięsa wołowego.

Wódka.
Raz przyjemność, a raz trutka.
Q'ccaon'naeaeccer
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Takeda ]
Q'ccaon'naeaeccer
Wiek: 24
Dni na forum: 6.250
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 668
Skąd: się biorą prześliczni Azjaci? Kocham kuchnię japońską!
Dark Sky napisał(a):
Hako najeżdża na Byczusię za byle gówno, nie dostanie upomnienia czy też osta, bo Parv i Hako się lubią
Ja się od lat z Szarakiem kumpluję, a jakoś nie przeszkodziło mu to w wystawieniu mi osta. Obiektywizm, kochany. Wszakże modowi też wolno kogoś lubić, czyż nie?

Parvatti napisał(a):
Moja kandydatura nie została wysunięta, nie zostanie wysunięta, a ja modem nie zostanę
Co do dwóch ostatnich – przekonamy się. Wciąż się deklaruję, że dałbym się za Ciebie pokroić i że nadajesz się na świetnego moda – interesujesz się sprawami forum.


Pozdrawiam serdecznie.
A.

At thy twilight, old thoughts return, in great waves of nostalgia.
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.799
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
W ogóle nie kapuje rozmów na mój temat. Ludzie ja nie jestem modem i nie zanosi sie na to, że prędko nim zostanę. Dodatkowo nie pali mi sie na to stanowisko. Reprezentuje tylko zarząd jako redaktor więc porównywanie mnie do innych modów jest nie na miejscu.

Tak jak powiedzieli wyżej jeśli mielibyśmy wybrać nowego moderatora to ja na tym stanowisku widzę tylko dwie osoby - Parvatti i Franqeya.

bo Parv i Hako się lubią
To, że do niej nic nie mam i w jakimś tam stopniu lubię to nieznaczy, że ona lubi mnie. Zresztą wyżej to napisała.

Pozdrawiać.

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Hako napisał(a):
Parvatti i Franqeya.
Hm...wysoce interesujące kandydatury. Popieram.


Ponadto, na Boga, SB jest od tego, żeby śmiecić. To tak, jakbyś zignorował kosz na śmieci i jechał na wysypisko, aby wyrzucić tam papierek od Snickersa.
Dobrze powiedziane.


Dark Sky napisał(a):
Podam przykładową sytuacje Hako najeżdża na Byczusię za byle gówno,
Dark,zarówno Byczusia, jak i Ty zbyt bardzo przejmujecie opinią innych.Efekt jest taki,że innych to bawi,i a Wy się denerwujecie.Pytanie:Czy warto?Mnie kiedyś Hako też podcisnął,bodajże za Tuska,i nie mam pretensji do niego za to jak mnie nazwał i co napisał o moich poglądach (jedynie styl pozostawiał nieco do życzenia).Nie jest to powód by go obrażać i wywoływać awanturę na forum.

Pozdrawiam

Avensus: Co to ma do tematu o moderatorach? Wiadomości offtopowe, które są o dużo bogatsze niż te dotyczące tematu będą uznawane za całkowity offtop i jako takie karane ostrzeżeniem.

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  

Forum DB Nao » » » Moderatorzy
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook