Forum Dragon Ball Nao

» Odcinek 001, 05.04.2009

Strony:   1, 2
Mirabella Kobieta
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 23
Dni na forum: 5.466
Posty: 2
Skąd: 234gh
bardzo mi się podobał ten odcinek
Szkoda tylko, że nie będzie Dragon Ball tylko Dragon Ball Z
No ale cieszmy się życiem
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.802
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Opening, ending
no cóż był świetny. Muzyczka dosyć dyskotekowa,heh. W sumie można było przy niej nawet potańczyć. Cieszyłam się jak nie było Cha- LA- Head_cha la, bo tej piosenki nie lubię.
Grafika
No cóż spodobała mi się. Bałam się iż to będzie taka sama jak w tym odcinku specjalnym(z Tarble) . Była trochę bardziej miękka.
Odcinek
Podobało mi się , że dodano na początku fragment z Bardockiem i ze skróconą historią Goku. Wycieto ten fragment z tygrysem. Może i dobrze.W sumie niewiele zmieniono odcinek. Szkoda tylko, że on jest krótki.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Lady Byczusia napisał(a):
Cieszyłam się jak nie było Cha- LA- Head_cha la, bo tej piosenki nie lubię.
Dla mnie bez różnicy. Ani ten,ani poprzedni zarówno ending,jak i opening mi się nie podobają.

Co do oceny,to nie mam w zwyczaju oceniać rzeczy po kawałku. Więc z oceną się wstrzymam. Natomiast co do polskich napisów jestem bardzo zaskoczony. Jest lepiej niż się spodziewałem,i raczej nie będę miał wiele do poprawiania,no chyba,że sens wypowiedzi będzie inny.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Fiołek
Wojownik
Wojownik

Dni na forum: 5.385
Posty: 35
po pierwszym odcinku można stwierdzić że nie ma cenzury , bo są przekleństwa a radin to gość który się wstawił czyli jest po alkoholu słowa krilana i chyba nie rozumuje dobrze akcja posuwa się szybciej widać że efekty specjalne są lepsze np. w openingu było widać że walki są bardziej dynamiczne , klimat zachowany i na szczęście skrócili scenę jak gohan się zgubił się w lesie i że spotkał tygrysa szablozębnego i ten mu ukradł czapkę , muzyka jest fajna i reklamówki też w trakcie oglądania.
Fabuła główna nie jest zmieniona choć dialogi trochę tak np w z było że chi chi pilnuje by son gohan szedł wcześnie spać , warto wcześniej obejrzeć pierwszą serię i wtedy kai jest taką odmianą
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2

Forum DB Nao » » » » Odcinek 001, 05.04.2009
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook