Forum Dragon Ball Nao

» Jeszcze jedno podforum z anime?

Strony:   1, 2, 3, 4
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.515
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Doszedłem do wniosku, że kolejne podforum jest kompletnie niepotrzebne. Tak tylko informuję, że zmieniłem zdanie oraz o tym, że popieram Gotenksa.
Jak rozkręcicie tematy z Bleach'em to można będzie dopiero pomyśleć.
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Nowe działy na forum?
Proponowałbym dział w Mandze i Anime "Pokemony". Osobiście to nie jestem wielkim fanem tego anime, ale uważam że w Polsce jest ono bardzo znane i mogłoby przyciągnąć wielu userów co byłoby dobre dla tego forum bo stale udzielających się osób jest mało.

Druga sprawa, dlaczego jak jest o Naruto to nie ma działu o Dr. Slumpie? Przecież to jest forum imienia Akiry Toriyamy do cholerki

Jak to widzicie?
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
W drugim temacie już Ci pisałem, dlaczego Dr. Slump nie ma działu.

A Pokemon odpada w przedbiegach. Chcemy nowych użytkowników, ale nie dzieciaków ograniczonych do Pokemona oO

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Thorik Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Thorik
Wiek: 17
Dni na forum: 5.709
Plusy: 1
Posty: 538
Dział Pokemony w moim mniemaniu stanowczo odpada. Mówisz o nowych userach, ale czy pomyślałeś o nich poważnie? Co to będą za ludzie? Stawiam na to, że 99,9% będą to osoby do 12 roku życia, które kierują się hasłem "loffciam Pokemony". Nie sądzę, aby założenie takiego działu przyczyniło się do rozwoju forum. Co najwyżej do obniżenia poprzeczki. Nagromadzi się pełno imbecyli, którzy zasypią nas masą idiotycznych tematów, tym samym nadwyrężając naszych kochanych i jakże już zmęczonych życiem moderatorów.
Radzę rzucić pokeballa i zamknąć w nim ten pomysł.

Edit; Ubiegł mnie skurczybyk

Obraz
„(..) czytanie książek i oprawianie ich to całe dwa, i to ogromne, okresy rozwoju. Z początku pomalutku uczy się człowiek czytać. Oczywiście nauka ta trwa wieki. Książkę rwie, szapie, brudzi, nie traktuje jej poważnie. Oprawa zaś świadczy o szacunku do książki, świadczy o tym, że człowiek nie tylko lubi ją czytać, lecz że traktuje ją poważnie.” Dostojewski Fiodor
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Cóż, może warto znowu zastanowić się nad propozycją Bleacha ... Osób, które go oglądają przybywa, tematy także w pewien sposób funkcjonują ... więc może warto pomyśleć

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Tak, tak Bleach powinien być.
Ja na pewno bym się wypowiadał w tematach dotyczących Bleach'a.

Obraz
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Po co? Uważam , że i tak jest wystarczająco podfor. Bleacha nie oglądałam- ale offtopu nie będę robić. Jest i tak dużo anime, a robić o każdym podforum jest niepotrzebne bo mało kto by tak w nich postował. Poza tym to jest głównie forum o Db a nie ogólne o anime. Gdyby to było ogólne o anime to dużo podfor by się przydało. A to jest głównie o Db więc ono i Naruto by wystarczyły.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Byczusia: 21.04.2009, 15:16
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Jest temat lub dwa o Bleachu, i nie widzę, żeby były one na tyle popularne, ażeby przekształcić je w podforum. Po prostu nie ma na to takiego zapotrzebowania jak Naruto, któremu z resztą słusznie podforum zostało utworzone.

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Jak można zobaczyć, forum Bleacha zostało uruchomione, zapraszam.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4

Forum DB Nao » » » Jeszcze jedno podforum z anime?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook