Forum Dragon Ball Nao

» [PC] Call of Juarez: Więzy Krwi

konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


CD-Action napisał(a):
Niektórzy mogą uznać to stwierdzenie za przedwczesne, ale ja już po stosunkowo niedługim kontakcie z drugą częścią Call of Juarez nie mam wątpliwości. To będzie nie tylko najlepszy polski FPS, ale jedna z najlepszych tegorocznych gier z tego gatunku.
CD-Action napisał(a):
Gra oferuje wszystko to, co było najlepsze w Call of Juarez a jednoczenie nie ma w niej tego, co było irytujące.
Co sądzicie? Jaka to będzie gra? Ja osobiście czekam na nią z zaciśniętymi zębami. Mam nadzieję, że tego nie spieprzą. A jak nie to to będzie jeden z lepszych FPS'ów.

Co ważne: będzie MultiPlayer. Niestety bez trybu kooperacji.
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.387
Posty: 1.031
Dałbyś skany, co? Nie mam kasy na CDA, a w domu lepiej czytać, niż w empiku na kolanie.

Co do gry, to grałem w demo jedynki i szczerze mówiąc nie podobało mi się. Gameplay był strasznie "drewniany", wszystko okrutnie liniowe. Chrome przeszedłem kilka razy i mechanika, czy liniowość tej gry tak mnie nie bodła, bo tam poniekąd liczyła się taktyka, a nie szybka akcja.

W CoJ chodzi o akcję jak w westernie, a nie czajenie się za drzwiami i czekanie, aż AI samo wlezie jak leming pod lufę...
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.212
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
paint napisał(a):
Co do gry, to grałem w demo jedynki i szczerze mówiąc nie podobało mi się. Gameplay był strasznie "drewniany", wszystko okrutnie liniowe. Chrome przeszedłem kilka razy i mechanika, czy liniowość tej gry tak mnie nie bodła, bo tam poniekąd liczyła się taktyka, a nie szybka akcja.
Demo to za mało by oceniać całość, przynajmniej wg mej opinii. Nie przeczę, akcja, jeżeli idzie się postacią Raya, jest zwykłą napieprzanką (aczkolwiek ciekawą i dosyć efektowną, to dobry i lekki odstresowywacz na cięższe dni czy chwile nudy), ale przy skradaniu trzeba parę razy makówką ruszyć, a i też zginąć bardzo łatwo, co czyni grę bardziej emocjonującą. Oczywiście tryb skradania nie jest w pełni zadowalający, do takiego to chociażby 'Thiefa' wiele mu brakuje, ale jak na tę produkcję daje radę. Mnie osobiście całość bardzo się podobała, głownie ze względu na osadzenie akcji na dzikim zachodzie. Praktycznie to jedyna gra o podobnych realiach, do tego polskiej produkcji, z ciekawą fabułą oraz ładna graficznie.

Co do dwójki mam nadzieję ujrzeć coś równie dobrego, lecz mam pewne obawy. W' Playu' wspominając coś niecoś o podobieństwie do Call of Duty, co niekoniecznie mi odpowiada, gdyż w grach wolę stawiać na konsekwentnie rozwijającą się fabułę niż 'sztukę dla sztuki' czyli huki, dymy strzały i resztę fajerwerków bez konkretnie postawionego celu, np. jak w Far Cry 2. Tym niemniej mam pozytywne podejście do gry. Przekonamy się już niedlugo, bo w lecie.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.387
Posty: 1.031
Słabe te skriny.

Szkoda, że cię nie spytałem, kto pisał tę zapowiedź, bo brzmi podobnie, co zapowiedź Space Rorce'a: same zachwyty i superlatywy... obawiam się, że wcale tak różowo nie będzie. Jestem pesymistą pod względem polskich gier komputerowych, ale dzięki temu mogę się miło zaskoczyć, a nie boleśnie rozczarować.

Drakan
Demo w moim rozumieniu ma pokazać dobre strony gry. W demo CoJ grałem dłuuugo po premierze (bo dopiero teraz mam sprzęt, który by toto uciągnął ) na spokojnie, bez wygórowanych oczekiwań i głowy wypełnionej świeżo wyczytanymi informacjami i zapowiedziami. Jak poprzednie gry Techlandu (Chrome, Xpand Rally) bardzo cenię, tak CoJ jakoś mi nie podeszło.

Idę szukać filmików do Więzów na YT
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » [PC] Call of Juarez: Więzy Krwi
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook