Forum Dragon Ball Nao

» After Party.....

Strony: 1, 2  
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.856
Posty: 549
http://szok.neostrada.pl/dzienpo/

Na tej stronie pokazane są zdjęcia nei zimprez, ale z dni po nic (czyli tzw. wegetacja ) pokazane jest co mozna zrobic z człowiekiem kompletnie pijanym (kobiety równierz tam są)
Jest to śmieszne, miejscami obrzydliwe i ohydne [ ort! ], ale ogólnie jest spoko bo mozna się pośmiac.
Pisz\cie co o tym myślicie czy sie podobało, czy nie itp.
PS. a co gdybyscie to wy się tak obudzili po fajnej imprezie??

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Dni na forum: 6.870
Posty: 407
Byłem już kiedyś na tej stronie i jest po prostu zaj...

Najlepsze według mnie to facet wiszący na wieszaku w szafie
Najbardziej dające do zastanowienia to naga kobieta rozwalona na środku stołu(hmmm ciekawe ilu sobie "użyło")
A najbardziej obleśne to 2 pijane żule którym...ehmmm

Obraz
"Z deszczem przychodzimy. Z rosą odchodzimy... Lecz marzenia nasze na tym świecie pozostają..."
Epitafium: DBZ odc. 467.
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.772
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
no nawet fajne, jesli chodzi o niektóre zdjątka to najlepsze jest gostek z wykałaczkami we włosach, i gostek na ławce lezący głową na trawie obok jakiegoś gostka.

natmiast nudne było zdjęcie gostka z beczką piwa.

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.024
Posty: 518
Najbardziej niesmaczne z nich wszystkich to dziewczyna naga od pasa w dol siedzaca na kanapie , pożal sie Boze.
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.856
Posty: 549
Ale to są fakty. To prawdziwe zdjęcia "po imprezie"...
I pomyslec jak ci ludzie się czyją gdy się obudzą....

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
takie przypadki po imprezie mnie nie groza. Jak sie napije na party 100 ml piwa to juz jest cos. Ewentualnie moge kogos innego upic. Znaczy inna

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.024
Posty: 518
Scyller to juz by bylo naprawde chamstwo gdybys upil dziewczyne , a co do tych ludzi to maja to na co zasluzyli. Trzeba bylo tyle nie pic No i co z tego ze to sa fakty? Zblaznili sie swoja glupota i tyle.
Parvatti Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Parvatti
Wiek: 34
Dni na forum: 6.747
Plusy: 1
Posty: 724
Skąd: Kraków, Nowa Huta. Bój się.
I odezwał sie facet... Nie ma to jak schlac laske, nie?


Heh popatrzyłam na to, przypomniało mi sie, że juro ide na osiemnastke kumpla i zaczełam się zastanawiac, czy isć... XD
Nie no, myśle, że nie będzie tak źle, dotychczas jeszcze nigdy nie zaliczyłam zgona, ani nie zrobiłam niczgeo, czego miałabym się wstydzic nstepnego dnia...
Pomijając, że w kwietniu na imprezie skreciłam kostkę, ale to był wypadek XD

No co do zdjec o sa po prostu niesmaczne, choc niektóre śmieszne XD Jednak cżłowiek, który doprowadził się do takiego stanu... cóż, "pogratulować" XD

- Tato, ale ja nie mam żadnego celu w życiu!
- Celuj w dziesiątkę.


Nie sztuką jest dołączyć do dobrego klanu. Sztuką jest taki klan stworzyć.
Co za pech, że największa sztuka, z jaką niektórzy mieli w życiu do czynienia, to sztuka mięsa wołowego.

Wódka.
Raz przyjemność, a raz trutka.
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.024
Posty: 518
Dziewczyny, jak na tych zdjeciach, po takiej imprezie maja naznaczenie 'szmaty', bo jak nazwac je mozna inaczej?
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Dni na forum: 6.870
Posty: 407
zależy meg... jeżeli leża nago i totalnei nie wiedzą co sie dzieje to zapewne TAK. Nie widze jednak nic ze szmaty w dziewczynie która po prostu ma zgon

A najlepszy wkręt to gdy ktoś jest cały pomalowany na twarzy Rano wstaje, i nic o tym nei wie... idzie przez miasto a ludzie się z niego śmieją
Jest tam takie jedno zdjęcie, gdy jakaś dziewczyna już widać że jest gotowa do wyjścia, a facet za nia pokazuje palcem... Ma jakiś znaczek na czole

Obraz
"Z deszczem przychodzimy. Z rosą odchodzimy... Lecz marzenia nasze na tym świecie pozostają..."
Epitafium: DBZ odc. 467.
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Megane napisał(a):
Najbardziej niesmaczne z nich wszystkich to dziewczyna naga od pasa w dol siedzaca na kanapie , pożal sie Boze.
Ta żałosne i niesmaczne. Szkoda marnować czas na takie coś...

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.053
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
Dla mnie te zdjęcia są po prostu żałosne =.=' Jak można się doprowadzić do takiego stanu... Rozumiem alkohol, rozumiem zgon, ale żeby facet leżał z kiełbasą w czterech literach, czy dziewczyna goła na ławce w parku, to ludzie litości... Jakąś godność osobistą chyba każdy z nas ma, nieprawdaż?

Scyller napisał(a):
Ewentualnie moge kogos innego upic. Znaczy inna
Chciałoby się podsumować, przez żołądek do celu. Ale skoro dała ci się upić, a ty to wykorzystujesz, to no comments...
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
Ale skoro dała ci się upić, a ty to wykorzystujesz,
ludzie a co wy sobie myslicie, ze co ja z nimi robie?! Kuzwa ale wy to mozecie sobie wszystko domalowac. Jak dotond igdyy nic nie zrobilem co bym mial na sumieniu. Bo moze nie wiecie tez je mam. Dlaczego kogos upijam? dla satysfakcji? chyba tak. smieje sie potem z tego.

, przez żołądek do celu
osobiscie nie znizam sie do takiego poziomu i nie mam zamiaru. Chce poderwac dziewczyne to tylko i wylacznie na trzezwo.
Zle mnie interpretujecie ludzie. Ale w sumie nie dziwie sie. Ja to niedokladnie napisalem.

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.772
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
Chciałoby się podsumować, przez żołądek do celu. Ale skoro dała ci się upić, a ty to wykorzystujesz, to no comments...

to tylko o tym kimś świadczy,ale po prostu to może on tego nie chciał powiedzieć lub zle to odebraliście.Zaraz sie zrobi offtop scyller VS. all i modzi będą sprzątać, wiec oszczedzcie sobie.

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.053
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
O rany trupne padem z dumy, wkurzyłam niewzruszonego Scyllera xD
Spoko i sorry może troche za mocno napisałam, nie wiedząc w sumie wszystkiego. End of offtop.
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.024
Posty: 518
Łasica co sie przejmujesz, kilka slow prawdy nikomu nigdy jeszcze nie zaszkodzily. No moze tylko troche rozjuszyly

W kazdym razie te zdjecia sa niesmaczne, a takie realia prawdziwych imprez wcale nie sa. To tylko wyselekcjonowane fotki
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.856
Posty: 549
No bo własnie chyab tam o to chodzi, zeby umieszczac tylko smieszne 9wg. ich zdania) fotki, zeby było z czego się pośmiac.....
Nawet tam chyba pisze "masz jakąs smieszną fotke?? wyslij.." czy jakoś tak

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
wkurzyłam niewzruszonego Scyllera
nie wkurzylas tylko oburzylas to po pierwsze.
a po drugie to te zdjecia pokazuja co moze zrobic popijawa, w ogole co mozna zrobic z dziewczyna jak jest pijana. Praktycznie wszystko, rozumiem jak ktos jest wstawiony ale zyeby zawalony do nieprzytomnosci. Przeciez na takiej pijanej idiotce moze, jak ktos juz wyzej napisa, uzyc nie jeden gosciu.

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
GuMIŚ Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
GuMIŚ
Wiek: 38
Dni na forum: 6.760
Posty: 95
Skąd: Nowy Dwór Mazowiecki/Boża Wola
No dla nas jest to śmieszne, ale co mają powiedzięć osoby z tych zdjęć .

Wiesz Scyller, Twoje zdanie o upijaniu dziewczyn nie zbyt dobrze świadczy o Tobie. I co z taką upitą dziewczyną masz zamiar zrobić? Rozumiem, że to typowy wyraz szpanu, niczego więcej.

Co do tematy, to alkohol jest dla ludzi. Problem w tym, ze ludzie naduzywaja go. Sami sobie w ten sposób szkodzą. No chyba, że jakaś panna natrafi na naszego kolege...

Wracając do fotek --> ciekawe, co czuł ten gostek, ktory musiał odkleić z siebie lizaki .

Dla mnie to wielkim nietaktem jest upicie dziewczyne, a potem jej wykorzystanie czy coś. Świadczy to tylko o tym, że ktoś w normalnej sytuacji, bez dopalaczy, nie jest w stanie niczym pannie zaimponować.

Szkoda, że nie ma tutaj fotki mojego kumpla, po parapetówce u mnie . Gostek zjadł sobie kiełbaski z grila, ogórki, jakies chipsy, kanapki. Oczywiscie popił to wódka, szampanem, piwem i napojem. Efekt był taki, że na podłodze miałem małą "pizze".
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
Świadczy to tylko o tym, że ktoś w normalnej sytuacji, bez dopalaczy, nie jest w stanie niczym pannie zaimponować.
no dokladnie, dlatego mowie ze wykorzystanie takiej dziewczyny chocby zeby sie z nia calowac jest dla mnie ponizeniem, jak ktos jest ambitny to tez nic takiej dziewczynie podbnego nie zrobi.
co z taką upitą dziewczyną masz zamiar zrobić?
juz pisalem wczesniej. HALLLOO

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » » After Party.....
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook