Forum Dragon Ball Nao

» [Postać] Bardock ocena: 9,25 (głosy: 4)110

Strony:   1, 2, 3  
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.856
Posty: 549
Zgadzam się z Mistrzem, Bardrock gdyby nie został zabity przez Freezera to osiagnałby SSJ (czego może obawiał sie Freezer).
Sądzę, że Bardrock, gdyby nie zucił się na Freezera, to by spokojnie rozwalił jego podwładnych (w tym Zarbona i Dodorię).

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
Gogeto Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Gogeto
Wiek: 30
Dni na forum: 6.223
Posty: 53
Skąd: okolice Włocławka
Bardock, żeby bardziej trenował może by osiągnął SSJ ale raczej był słaby.
nie mam pojęcia po kim Goku miał taką siłę.........
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 73
Dni na forum: 6.371
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
Pax napisał(a):
Sądzę, że Bardrock, gdyby nie zucił się na Freezera, to by spokojnie rozwalił jego podwładnych (w tym Zarbona i Dodorię).
Z tym nie zgodzę się zupełnie, pamiętajmy, że nawet Vegeta miał wielkie trudności z pokonaniem Zarboma, a co dopiero Bardock posiadający mniej, więcej 10.000 jednostek.

Co można by powiedzieć o Bardocku...

Wielki wojownik, rysowała się przed nim wielka przyszłość (po każdej walce stawał się bardzo silny). Poświęcił swą dumę i honor, prosząc o pomoc innych (poglądy Vegety nie wzięły się z niczego). Wyśmiany, ciężko ranny nie poddał się, starał się za wszelką cenę powstrzymać Friezera, mimo iż wiedział już jaki los czekał Vegetę. Ale nie przysiadł mówiąc, "już nic nie mogę zrobić", podjął walkę z losem, z przeznaczeniem, co bardzo mi zaimponowało.
Pomścić przyjaciela, podjąć walkę z losem, poświęcić się dla ojczyzny (mimo iż również zginęła), to wszystko czyni z niego w mych oczach bohaterem.
Był zły, ale nie zabijał dla rozrywki lecz z przykrego obowiązku (czy bywał zadowolony po zabiciu kogokolwiek ?).

Bohater, i tak właśnie go odebrałem.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Był ambitnym wojownikiem, walczył do końca. Dzięki jego wytrwałości został jednym z najsilniejszych sayian. Być może był nawet silniejszy od samego króla Vegety. Cierpiał jednak z powodu bycia niewolnikiem. Po poznaniu przyszłości swej planety i rasy zapragnął odzyskać wolność. Stanął do walki mimo braku wsparcia. Zgadzam się z Old Shatterhandem, Bardock był bohaterem.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Kyasarin Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]

Wiek: 32
Dni na forum: 6.202
Posty: 633
Skąd: Kielce
Bardock nie był za silny, ale umiał przewidzieć przyszłość. To mi sie w nim podoba. Ogólnie, fajny jest. Goku mógłby tak wyglądać (nawet jeśli różni się od ojca tylko blizną)
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Kasia_kame Bardock nie był za silny? Jak na czasy świetności Saiyajinów ojciec Goku był jednym z lepszych wojowników tejże rasy, sam fakt bycia dowódcą oddziału może podkreślić to, że musiał się zasłużyć w walce.
Owszem, może potem pojawiły się poziomy mocy, SSJ, USSJ itd. i wtedy względem dalszych osiągnięć Z fightersów Bardock wypada blado pod względem siły, ale przed zniszczeniem przez Freezera Vegety Bardock był jednym z silniejszy wojowników, znacznie przewyższający możliwościami naszych bohaterów.

Nie zmienia faktu, że na mój gust Bardock dalej już by nie rozwinął się pod względem mocy gdyby Freezer nie zniszczył planety.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Kyasarin Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]

Wiek: 32
Dni na forum: 6.202
Posty: 633
Skąd: Kielce
Wiesz co nie widziałam tej kinówki. Czytałam recenzje. po prostu nie wiedziałam, jak sie miała sprawa. Widać ta moja recenzja(ta, którą przeczytałam oczywiście )nie była za dobra albo niedopracowana.
------------------------------------
Nie mówię, że był słaby sam z siebie, ale chodziło mi o to, co sam zauważyłeś:
pojawiły się poziomy mocy, SSJ, USSJ itd. i wtedy względem dalszych osiągnięć Z fightersów Bardock wypada blado pod względem siły,
------------------------------------
Można też powiedzieć, że mało wiem o Bardocku i oceniałam go korzystając z receznzji (tej niedopracowanej oraz odcinków DBZ, w których się pojawił (Freezer Saga). Nie wiedziałam że był dowódcą.
------------------------------------
Dzięki za poprawienie mojego błędu
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.212
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Wydaje się być ciekawą postacią, ale nie mogę na jego temat nic więcej powiedzieć, niż to, że bronił Vegety przed Freezerem, bo tylko tyle było o nim w DBZ. Filmów nie znam. Proszę więc użytkowników forum o szczegółowe informacje dotyczace Bardocka, gdyż są mi niezwykle potrzebne.

Kakarotto91: recenzje filmów kinowych znajdziesz na naszej stronie. Po przeczytaniu o kinówce powinieneś wiedzieć troszkę więcej o Bardocku, więc zapraszam do lektury.

Edit
Dzięki Ci wielkie.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Drakan: 30.05.2007, 19:15
Sevba
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Sevba
Dni na forum: 6.153
Posty: 123
Skąd: Z Komina
ja prawde mowiac wiele o Bardocku nie wiem wiem tylko to ze byl ojcem goku i bronil vegety przed frreza

POZDRAWIAM
Roza Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Roza
Wiek: 31
Dni na forum: 6.156
Posty: 403
Skąd: NS
Właśnie sobie ogladam duzo filmików z m na youtube i zastanawiam się czy nie bedzie moja ulubioą postacią ale z drugiej strony to nic o nim nie wiemy, znaczy sie wiemy bardzo mało....I jest w nim cos, nawet gdyby byl bez blizny to nie byłby identycznym Goku....Może ciemniejszy kolor skóry?
tynka-11 Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
tynka-11
Wiek: 27
Dni na forum: 6.045
Posty: 54
Bardock no nie można powiedzieć,że był dobrym Ojcem to na pewno a co jeszcze no był Sayanem więc zabijał tak był wychowany za to go nie winie.No ale co Wy o nim myślicie?Piszcie! [/b]

Przyłączyłem do tematu już istniejącego.
SoheiMajin Gotenks

tynka-11
radziu22-15
Wojownik
Wojownik

Dni na forum: 5.976
Posty: 43
Bardock jest moją ulubioną postacią w dragon ballu bo miał fajny wygląd i ataki
,może zabijał ale potem stał się dobry jako jedyny sie przeciwstawił Freezerowi,więc uważam że jest super
żałuje tylko że był tylko w kinówce
marszal42 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
marszal42
Wiek: 30
Dni na forum: 5.867
Posty: 72
Bardock jest wporzo.Szkoda że zginął
tynka-11 Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
tynka-11
Wiek: 27
Dni na forum: 6.045
Posty: 54
Nie był tylko w kinówce!Był jeszcze na Namek jak Goku walczył z Frezerem(znaczy był pokazany a sami wiecie!)

tynka-11
Piechu Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Piechu
Wiek: 39
Dni na forum: 5.849
Posty: 554
Skąd: Kruszwica City
Bardock odważny wojowniki , który oddał życie za swoją planet , atakując samego Frezera , co było z góry skazane na porażkę . Niewątpliwie utalentowany wojownik , honorowy , zabijał bo musiał ,nie dla przyjemności , oddany przyjaciel swojej drużyny bojowej . Bardock to bohater ani dobry ani zły , postać niejednoznaczna dla tego bardzo go polubiłem .
Turles SSJ Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Turles SSJ
Wiek: 31
Dni na forum: 5.829
Posty: 8
Bardock to obok Goku i Turlesa moja ulubiona postać. Jako jedyny chciał powstrzymać Freezera. Szkoda że zginął ale nie stchórzył.
badrockssj1 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.825
Posty: 2
Bardok był jednym z silńejszych sayanów , uwazam ze gdybu nie zginol w wlce z Frezerem był by owiele silniejszy i prawdo podobnie dal by rade Frezerowi.
nuju
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 29
Dni na forum: 5.834
Posty: 3
Bardock jest też jedną z moich ulubionych postaci , ale szkoda że zginoł.
To dziwne że Bardock , Goku i Turles wyglądają tak samo.
Piechu Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Piechu
Wiek: 39
Dni na forum: 5.849
Posty: 554
Skąd: Kruszwica City
nuju napisał(a):
To dziwne że Bardock , Goku i Turles wyglądają tak samo.
Są dość do siebie podobni ale na pewno nie wyglądają tak samo , porównaj Bardocka a Turles a zobaczysz jakieś tam różnice , a dlaczego są podobni , bo są ze sobą spokrewnieni i tyle.

Witajcie w świecie pozbawionym zasad.
badrockssj1 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.825
Posty: 2
Ja mysle , że bardok gdyby bardziej sie postarał lub jakos namówił innych sajan to odparowali by kule Frezera , a bardok zdobył by ssj i odnalazl Kakarotta
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3  

Forum DB Nao » » » [Postać] Bardock
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook