Forum Dragon Ball Nao

» Śmieszne postacie?

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  

Jaka postać Was rozsmieszała najbardziej

Jaka postać Was rozsmieszała najbardziej
Goku 39,29% 55 39,29%
Herkules 28,57% 40 28,57%
Chi-Chi 5,71% 8 5,71%
Pilaf 1,43% 2 1,43%
Inna postać 25,00% 35 25,00%
Wszystkich głosów: 140
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.153
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
Mr. Satan [ Herkules ]najbardziej mnie rozśmieszył . Np. kiedy Cell [ Seru ] walnął go ręką i odleciał na 100m [ przenośnia ] to przed kamerą powiedział że sie potknął . On by tylko wszystko pieniędzmi załatwiał [ np. dał 20milionów C18 za to żeby wygrał turniej ] a do tego miał sporo szczęścia .

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
Son-Goku_1 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Son-Goku_1
Wiek: 30
Dni na forum: 6.148
Ostrzeżenia: 1
Posty: 12
A moim zdaniem Chi Chi jest bardzo śmieszna!
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Trzy postacie(święta trójca)
-Goku- obżarstwo, luzactwo, nieznajomość cywilizacji
-Kamesennin- stary dewiant
-Mr.Satan- bohater nad bohatery. Po prostu ten facet jest niesamowity, a najlepszy był filmik w którym pokonał Cella.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
@@Son Goten@@ Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
@@Son Goten@@
Wiek: 28
Dni na forum: 6.133
Ostrzeżenia: 1
Posty: 94
Skąd: Ustrzyki Dolne
Najbardziej to mnie rozśmieszał GOKU
Ale i GOTENKS był bardzo śmieszny

Avensus: uspokój się z tymi emotami...

@@@@@@@@DRAGON BALL@@@@@@@@
fanka_dragonka Kobieta
Nameczanin
Nameczanin

Dni na forum: 6.321
Posty: 50
najsmieszniejsi byli goku, gotenks, kame sennin i prosiak
mihesz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ

Wiek: 33
Dni na forum: 6.129
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 519
Oczywiście Goku i jego zachowanie. Najbardziej rozbwił mnie jego strach przed igłami, wielki wojownik który boi się maleńkiej igły Przecież to jest nic w porównaniu z jakimi ranami miał do czynienia!
klaudas1288 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
klaudas1288
Wiek: 116
Dni na forum: 5.935
Ostrzeżenia: 1
Posty: 62
najsmieszniejszym byl genialny żółw

Kto się sparzył mlekiem ten dmucha na twaróg.

Kyo – no imoto – ri tonami kaezu.
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Jak dla mnie to Songo i Krilan,
Songo- hmm, w DB zawsze mnie bawiła jego niewiedza o świecie i teksty:,,głodny jestem". W Z w odcinku 171( jeszcze nie zjadłem śniadania). I w kinówkach
Krilan- jak był mały to rozbawiał mnie swoim cwaniactwem. I jak się na Songa wkurzył w 137 odcinku DB, Albo w 91 DB jak Kaozowi dał liczenie 9-1.
burger5 Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]

Wiek: 35
Dni na forum: 5.680
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 903
tak Goku ok był zabawny ale umiał zachować także powagę , hehe a za najbardziej zabawną postać uważam Gotronka hehe on był najlepszy czy on w ogóle potrafił zachować się poważnie ?? bo nie pamiętam hehe
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.683
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
Herkules podczas turnieju komórczaka oraz walki z Tronkiem

Czy nim rozpocznie sie walka mógłbyś mnie pogłaskać ręką w policzek ale delikatnie!

GOTEN: Pokonasz go tronk!! HERCU: Zabraniam ci mówić takie dyrdymały bo ci jezyk skołowacieje!! w myslach "uuuu ten mały ma racje" xD

podczas turnieju komórczaka:
Komentator: Oo mistrzu to dla ciebie wspaniała okazja do rewanżu!!
HERCU: UUUU dobrze macie rację "po chwili" uj uj ujaaaaaaa dzwoncie po pogotowie uuuuuaaaaaa aajjjjj xD

szczecin
Vegeta_SSJ4 Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Vegeta_SSJ4
Wiek: 37
Dni na forum: 5.504
Posty: 191
Skąd: z Vegety :D
Goku jest najlepszy, zawsze uśmiechnięty i nigdy się nie poddający .A do tego też bym dorzucił nieudaną fuzję Vegety z Goku w piekle kiedy to walczyli z Janembą i dzięki czemu w DB zagościł gruby a zarazem śmieszny Gogeta

" ... Jest tylko jedna rzecz,w życiu ludzi,narodów i państw,która jest bezcenna:tą rzeczą jest Honor ... " - A dla Vegety Honor jest bezcenny
D_Corleone^^ Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
D_Corleone^^
Wiek: 29
Dni na forum: 5.490
Ostrzeżenia: 1
Posty: 107
Skąd: オルシュティン
Kame-Senin był na swój sposób śmieszny i niektórych może to bawiło, ale mnie .. hmm.. tak sporadycznie. Najlepsi jajcarze to Goku, Vegeta, i jeśli można wtrącić tu fuzję - Gogeta ( goku,vegeta) . Obaj mistrzowie żartu w tej fuzji zrobili se takie jaja z Li Shenrona w GT , nic nie robiąc sobie z wielkiej wagi tego pojedynku. Po prostu można było się nieźle uśmiać.

No i zawsze śmieszyła mnie też Bulma słynna z flirtowania i z niezłych , często przezabawnych ochrzanów, hehheh.




PS: Chyba najczęstszym ich adresatem był Kame-Senin.. ( wiemy dlaczego..)

xP
checkedd Kobieta
Wojownik
Wojownik
checkedd
Wiek: 31
Dni na forum: 5.471
Posty: 42
A mnie rozśmieszał Vegeta, cokolwiek nie powiedział *duuuuma* *duuuuuuuuuuuuuuma* ja lałam ze śmiechu Kocham jego postać ^^
wizzy
Ziemianin
Ziemianin
wizzy
Wiek: 27
Dni na forum: 5.456
Posty: 11
Najbardziej śmieszny jest Goku z tekstem "i am hungy now" a powtem herkules
D_Corleone^^ Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
D_Corleone^^
Wiek: 29
Dni na forum: 5.490
Ostrzeżenia: 1
Posty: 107
Skąd: オルシュティン
Panie i... Panooowie . Powyżej ^^ .


Ja rozumiem, że pierwsze dni na forum to posty, posty, posty, i ciekawość wszystkiego ,tematy, itd.itp.etc. I także nie chcę się mądrzyć, ani nikogo zbytnio pouczać, bo niewiele dni na forum przebywam, przynajmniej w stosunku do dużej części - elity Forumowiczów.

Mimo to, chciałbym przywołać, a także zachęcić do pisania nieco dłuższych postów i nieco więcej wnoszących do tematów. Jest to forum o mangach - w tym co najważniejsze szczególnie o Dragon Ballu i można się na ten temat bardziej rozwijać o ile się coś wie. Więc albo piszemy więcej, jaśniej i czytelniej, albo dajemy sobie spokój z kilkuwyrazowymi odpowiedziami. Jak ?! - Wystarczy spojrzeć powyżej na użytkowników z większym doświadczeniem, jakiej długości są ich wypowiedzi i jak potrafią się rozwinąć, przy czym nie wybiegając ani kawałeczek poza temat nawet tak ścisły jak śmieszne, zabawne postacie.

Życzliwie więc przypominam i Pozdrawiam ; p .
pitek599 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
pitek599
Wiek: 41
Dni na forum: 5.444
Posty: 418
Skąd: Warszawa
pierwsze miejsce zajmuje mr. satan czyli herkules później [ ort! ] jest oczywiscie goku przeciez to wlasnie z goku jest najwiecej smiesnych sytuacji w db

(... i ujrzał Pan pracę naszą i był zadowolony,a potem zapytawszy o zarobki nasze usiadł i zapłakał...)

z listu św, Pawła Apostoła do Polonian
Amino Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Amino
Wiek: 28
Dni na forum: 5.433
Posty: 183
Skąd: Ruda Śl.
Coś mi w tej ankiecie nie pasuje... Czemu nie ma Kuririna, lub Kamesennina?
Wiele postaci w DB jest zabawnych. A oto kilka przykładów, i to, co mnie w danych postaciach śmieszyło:
Goku - ta jego nie znajomość technologii i nieumiejętnosć zachowania się zależnie od sytuacji
Mr. Satan - szopka jaką odstawiał na Cell Game była genialna, a te jego afro, normalnie tylko zazdrościć fryzjera
Kamesennin - nasz Genialny Żółwik również być prześmieszny Zboczek jeden
Kuririn - o nim nie zapominajmy. Tylko sobie obejrzyjcie najśmieszniejsze cytaty z mangi lub anime. W większości z takich zabawnych dialogów występuje właśnie nas łysy kolega

wiksmok Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
wiksmok
Wiek: 26
Dni na forum: 5.436
Ostrzeżenia: 1
Posty: 13
Skąd: Kluczbork
moim zdanie m najśmieszniejszy był goku a najlepsze było gdy chichi powiedziała mu na turnieju co on jej obiecał a on niewiedział co to znaczy
dominikk3 Mężczyzna
Wojownik
Wojownik

Dni na forum: 5.431
Posty: 30
Tak jak mówił ktoś w tym temacie
Każdy ma swoje 5minut
To święta racja. Ale i tak dla mnie najsmieszniejsi są:
-Kame Sennin - On jest po prostu [ ort! ] genialny. Za to jak oglądał te śmieszne programy telewizyjne i gazety.
-Herkules - Jest taki głupi że aż śmieszny. Najlepszy był na Cell Game. Albo z tymi ciężarkami, hahahh.
-Tao Pai Pai i jego szef - Oni śmieszni byli tylko w jednym odcinku. A mianowicie przed Cell Game, jak Goku szukał kryształowych kul.
-Goku - Za głupote. Albo jak szukał jakiejś dziewczyny dla Kame-Sennina.
-Vegeta - Jego kłótnie z Goku. Albo jak miał się scalic z Goku, gdy walczyli z Janembą. HAHA
BartezoO Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
BartezoO
Wiek: 30
Dni na forum: 5.422
Posty: 22
Skąd: Staszów
A mnie ta świnia zawsze bawiła i oczywiście genialny żółw tymi swoimi zboczonymi myślami

DRAGON BALL FOREVER !


Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  

Forum DB Nao » » » Śmieszne postacie?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook