Forum Dragon Ball Nao

» Vegetto czy Gogeta?

Strony: 1, 2, 3  

Vegetto czy Gogeta?

Vegetto czy Gogeta?
Vegetto 53,85% 35 53,85%
Gogeta 46,15% 30 46,15%
Wszystkich głosów: 65
chaz Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin

Wiek: 32
Dni na forum: 6.812
Posty: 116
Skąd: Ziggiz
Postanowilem zrobic ankiete na temat vegetto i gogety. Poniewaz widzialem jak na temacie ,,Najlepszy wynik fuzji" byly spory kto lepszy gogeta czy vegetto wiec zrobilem ankiete.
A Wedlug was? Który z nich jest lepszy Gogeta czy Vegetto?? Czekam na odpowiedzi
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Vegetto czy Gogeta? Potale czy Fusion Dance? Dla mnie wybór prosty. Dużo bardziej spodobał mi się Vegetto. Arogancki, silny, pewny siebie, a jednak oddany i starający się uratować przyjaciół. Oparł się mocy zamiany w cukierka, co jest niezwykłe. Nadzwyczaj imponujący pokaz siły w walce z Mistic Buu, pokazał, jaka jest siła Potali. Co do Gogety... Ten z kinówki był dość fajny, lecz dużo się go nie naoglądałem... Ten z GT - wole zapomnieć.

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Hidden: 05.06.2006, 19:16
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Temat podobny do tego o fuzach,powiem tyle,dla mnie lepszy jest Gogeta,ze wzgledu na styl walki oraz uzywane w nim techniki

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Dni na forum: 6.871
Posty: 407
a ja się będe 3mał swego... GT jest do bani więc lepszy jest Vegeto ))
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Dla twojej wiadomosci,Gogeta takze wystepowal w serii Z,konkretnie w filmie 12 zatytulowanym Fuzja,wiec przemysl to raz jeszcze

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Fakt, wystąpił lecz właśnie TYLKO w kinówce. W mandze go nie ma . Zresztą, Vegetto i tak rządzi . Nie tylko świetnie wygląda, ale jest też wojownikiem dużo lepszym od Gogety (tylko niech mi tu nikt zaraz nie zaczyna pieprzyć o Gogecie SSJ4 w GT gdyż tam Vegetto w ogóle nie występuje więc to porównanie nie na miejscu). No i ten charakterek , ubawiły mnie jego teksty podczas walki z Ultimate Buu.

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Dni na forum: 6.871
Posty: 407
heh... no właśnie "w kinówce". W mandze nie ma gogetty i jakoś mi go tam w ogóle [ ort! ] nie brakuje
chaz Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin

Wiek: 32
Dni na forum: 6.812
Posty: 116
Skąd: Ziggiz
Wedlug mnie jest tak z Vegetto i Gogeta. Tak ze Vegetto ma swoje zalety i wady a Gogeta ma swoje zalety i wade. I oto one (Wdlug mnei oczywiscie): Vegetto: Zalety: mógł on pozostawac w swojej silnej formie juz ciagle i to jest jego zaleta
Wady: Był on nieco slabszy od Gogety i to jest jego wada
Gogeta: Zalety: Byl on silniejszy od Vegetto i to jest jego zaleta
Wady: Mógł on pozostawac w swojej silnej formie tylko jakis czas i to byla jego najwieksza wada.
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
<post do kasacji>

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Hidden: 12.06.2006, 14:25
chaz Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin

Wiek: 32
Dni na forum: 6.812
Posty: 116
Skąd: Ziggiz
Vegetto to jednak jakaś cząstka z Vegety i Goku, a Gogeta to taki zimny drań do mokrej roboty. Taki jak Hitman
No nie wiem czy to taki zimny drań, może i tak w walce z Janembą ale jak walczył z Li-Shen-Ronem to on se z niego robij jaja np. wtedy jak sie rozdielił na pięć czy iles czesci wokół li-shen-rona i mial zrobic ka-me-ha-me-ha to poszy jakies serpentyny to bylo smiesznee ( a ten gogeta to jakis magic czy jak??) Więc to nei jest jakis zimny drań
Goku Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Goku
Wiek: 34
Dni na forum: 6.949
Posty: 60
Skąd: Ostrowiec Św.
Gogeta z filmu kinowego jest najlepszy, potem Vegetto,i na końcu Gogeta z DB GT.

DRAGON BALL!!!!!
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Gogeta fajnie wygląda i ma ogromne możliwości, ale Vegetto jest jajcarski i też potrafi zrobić fajne bum! Myślę, że obaj są fajni. I ten i ten ma w sobie cząstki najsilniejszych Saiyan-jinów, jakimi są Goku i Vegeta.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
chaz Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin

Wiek: 32
Dni na forum: 6.812
Posty: 116
Skąd: Ziggiz
Mi sie szczególnie podobał gogeta w ssj2 w swojej walce z Janembą po prostu [ ort! ] ekstra te kryształki co mu w ręce sie pojawily i przdziórawiły Janembe super
M!SzCz Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
M!SzCz
Wiek: 32
Dni na forum: 6.801
Posty: 28
Hmm... moim zdaniem lepszy byl Gogeta. Bajernackie byly jego ciosy w DBZ Movie 12. Te dwa kopniecia z kolana w glowe Janemby... Super!!! Zreszta fajniej wygladal, mial lepiej ulozone wlosy no i stroj mial tez niczego sobie. Gogeta jest lepszy, ale on i tak niemasz szans do samego Vegety (oczywiscie moim zdaniem)

"Bestia najgorsza ma w sobie choc troche litosci... Jestem czlowiekiem nie mam [ ort! ] litosci"
mauler Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
mauler
Wiek: 33
Dni na forum: 6.797
Posty: 12
Skąd: Getti Star
Hmm... moim zdaniem lepszy byl Gogeta. Bajernackie byly jego ciosy w DBZ Movie 12. Te dwa kopniecia z kolana w glowe Janemby...
Tak jakby Vegetto nie potrafił kopnąć kogoś z kolanka w łeb
BTW. Lepzy jest Vegetto
Mistrzu Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Mistrzu
Wiek: 35
Dni na forum: 6.740
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 2
Posty: 803
Skąd: Kanzas City Upomnień: 666 +++Zażaleń: 666 ++++Obwinień: 666
Mi bardziej podobało się połączenie potalami. Nie tylko wygląd czy zachowanie Vegetto... Mieł spoko głos i przejął wiecej cech po Vegecie, taki charakterek

Obydwie są świetne i mają swoje + i -...

Ale bardziej mi osobiście pasuje VEGETTO. It's all.

"Mądrość sycylijska: Usta skrępowanego człowieka,
z włączonym żelazkiem na piersiach, zawsze powiedzą prawdę"

"Życie to chytra sztuka.
Kiedy masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy"
"Każdy może obrazić boksera, ale nie każdy zdąży przeprosić"
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.856
Posty: 549
Gogeta rulezzz...
A to dlatego że mam słabość do tańca fuzyjnego (bo uwielbima Gotenksa)
poza tym [ ort! ] Gogete widujemy częściej niż Vegetto, poza tym [ ort! ] w tym 1 podstawą był Goku a u Veggeto- Vegeta

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Co wy się do tego przyczepiliście że niby Gogeta to Goku postać prowadząca itp. przecież [ ort! ] nawet ten wojownik jak połączy się przez Fusion Dance ma połowę twarzy Vegety połowę Goku (przedzielcie sobie na środku, na niektóych widać to bardzo wyraźnie).

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
GuMIŚ Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
GuMIŚ
Wiek: 38
Dni na forum: 6.761
Posty: 95
Skąd: Nowy Dwór Mazowiecki/Boża Wola
A ja nie widze różnicy między nimi.

Fakt --> vegetto został stworzony przez Akirę, więc to jest mega plus dla tej postaci. Był typowym Saiyanem, pewnym siebie, posiadającym wielką moc.

Gogetę z GT zostawie bez komentarza. Co do kinówki, to nawet ciekawie wyglądał i się prezentował.

Co do samej fuzji to zastanawia mnie jedna rzecz. W przypadku fuzji przez taniec tworzy się jedna postać, a przez potarę jeszcze inna. Dziwne to trochę. Niby fuzja to fuzja, ale widać jedna nie równa drugiej.

Szkoda, że Vegetto nie osiągnął SSJ3, byloby na co popatrzeć .

Ja jednak pozostaje przy swoim, że to powinna być jedna i ta sama osoba...
Brolli Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Brolli
Wiek: 32
Dni na forum: 6.798
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 248
Skąd: Białystok
Dla mnie bardziej podoba się Vegetto fajny wygląd i strój no ale Gogeta ssj4 wymiata
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3  

Forum DB Nao » » » Vegetto czy Gogeta?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook