Forum Dragon Ball Nao

» [Problem] Siła Kaioshinów

pitek599 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
pitek599
Wiek: 41
Dni na forum: 5.466
Posty: 418
Skąd: Warszawa
zastanawiam sie jaka moca dysponowali koioshinowie z planety bogow interesoje mie szczegolnie neptun prosze o wypowiedzi
dominikk3 Mężczyzna
Wojownik
Wojownik

Dni na forum: 5.454
Posty: 30
Wydaje mi się że każdy Bóg był ciut silniejszy od Perfect Cella. A ten "Najlepszy Bóg", którego wchłonął Buu. On własnie wydaje mi się że miał siłę równą Perfect Ultra Cell.
BardockSSJ Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
BardockSSJ
Wiek: 28
Dni na forum: 5.696
Posty: 128
Skąd: Polska
pitek599 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
pitek599
Wiek: 41
Dni na forum: 5.466
Posty: 418
Skąd: Warszawa
wedlug mie kaioshinowie nie byli super silni wezmy takie neptuna sral w gacie na widok dabli czyli na pewnojest slabszy od ssj2 i perfekt cella ten najmocniejszy gruby bog moze jest takisilny jak ssj2 ale brak danych na ten temat
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


pitek599 napisał(a):
takisilny jak ssj2 ale brak danych na ten temat
Było powiedziane, że był najmocniejszym z nich. A srać się mógł, co nie znaczy że był dużo słabszy, jeśli w ogóle. Dabura to była postać oparta na legendach, mitach. Był księciem zła znanym w czasach kiedy poza Bogami najsilniejszy wojownik potrafił uderzyć drugim w skałę, ewentualnie odwrotnie...

Uważam, że gruby Bóg był mocniejszy od Cella i Dabury, skoro mógł się zmierzyć z Buu, mając minimalne szanse, ale nie padając od razu jak Dabura (liczmy też, że Dabura walczył z słabszym Buu niż Bóg!)

Podsumowując: Najmocniejszy jest Fat Bóg, później Cell o podobnej sile co reszta bogów, potem Neptun o podobnej sile co Dabura (Neptun był najmłodszy).


Tyle.
Quzziy
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.449
Posty: 16
A co z tym staruchem ktory wyszedl z miecza i dal moc Gohanowi
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.706
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
Neptun: Siła zbliżona do poziomu SSJ, przy ssj2 Gohana Neptun robił... ehkhem kupę. Czyli to:
dominikk3 napisał(a):
Wydaje mi się że każdy Bóg był ciut silniejszy od Perfect Cella
mi niezbyt pasuje do historii. Faktem jest iż Neptun stwierdził, że każdy z Bogów mógłby pokonać Frezzera 1 ciosem no i taka właśnie była moc SSJ.


A co z tym staruchem ktory wyszedl z miecza i dal moc Gohanowi
On przecież nie walczył, a po 2 to starzec który łapał powietrze po tym jak Goku przy Gohanie wystrzelił w niego małą ilość energii.

Kathlar napisał(a):
A srać się mógł, co nie znaczy że był dużo słabszy, jeśli w ogóle.

szczecin
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » [Problem] Siła Kaioshinów
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook