Forum Dragon Ball Nao

» Odcinek 007, 17.05.2009

Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Komentarze do siódmego odcinka Dragon Ball Kai, emitowanego 17.05.2009, o godzinie 2 naszego czasu, w Fuji TV.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Dziwna sprawa, nie wycięli Grzesia... o_O

[ Dodano: 17.05.2009, 2:28 (po 5 minutach) ]
No tak. W przeciwnym wypadku musieliby go wyciąć ze wszystkich kolejnych scen niefillerowych, a on pojawiał się przy Kaio dość czesto.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
dominikk3 Mężczyzna
Wojownik
Wojownik

Dni na forum: 5.431
Posty: 30
Świetny odcinek, tylko szkoda że tak szybko Grzesia Goku złapał Gohan staje się coraz silniejszy lecz i tak niedorasta Piccolo do pięt. Widac że Piccolo coraz bardziej lubi tego dzieciaka. Fajnie było jak Goku niszczył samochód Kaito, albo te głupie żarty Kaito:) Szkoda że wycieli to jak Yamcha,Tenshinham,Krillin i Chaozu walczyli z zwykłymi Saiyanami:/ Suuuuuper że już w kolejnym odcinku będzie Nappa i Vegeta.
Dalej nie wierze że zmieszczą to w 100odcinkach, chyba że to będzie dziadowskie.
Oj Piccolo się zdziwi jak zobaczy Goku po treningu:) Szkoda że bedą już nawet niezłe różnice sił Najlepiej by było jakby Goku,Piccolo i Gohan byli równi siłą, przynajmniej ja tak uważam. Czekam na kolejny odcinek!!!
Thorik Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Thorik
Wiek: 17
Dni na forum: 5.709
Plusy: 1
Posty: 538
dominikk3 napisał/a:
Oj Piccolo się zdziwi jak zobaczy Goku po treningu:)
Piccolo zginie więc z Goku zobaczy się dopiero na Namek.

Najśmieszniejszy odcinek jak do tej pory. Kaio wymiata, a do tego jeszcze Gohan wyklinający Piccola ("watermelon!" rozwalił mnie). Oprócz tego Jajirobe, który dosłownie bawi się z Krilanem. Wszystko pięknie, ładnie przedstawione, do tego krótko i zwięźle. Jak na razie wycinanie poszczególnych scen dobrze robi całej serii.
Miło będzie zobaczyć Nappe i Vegete w kolejnym odcinku.

Obraz
„(..) czytanie książek i oprawianie ich to całe dwa, i to ogromne, okresy rozwoju. Z początku pomalutku uczy się człowiek czytać. Oczywiście nauka ta trwa wieki. Książkę rwie, szapie, brudzi, nie traktuje jej poważnie. Oprawa zaś świadczy o szacunku do książki, świadczy o tym, że człowiek nie tylko lubi ją czytać, lecz że traktuje ją poważnie.” Dostojewski Fiodor
lechuiii
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.470
Posty: 3
mi sie podobało jak songohan ciesnie szatanowi wyzywa go od arbuów i małp
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.683
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
Odcinek był znacznie lepszy od dotychczasowych. Nie przypominałem sobię sceny w której Kaio bije Goku (tą falą) co świadczy o tym że jednak coś dodają do starego DBZ.

dominikk3 napisał(a):
tylko szkoda że tak szybko Grzesia Goku złapał
W DBZ też szybko złapał tyle że tam miałeś to splecione z ziemskimi wydarzeniami.

Czekam na next odcinek z Nappą i Vegetą ;] ale walki to pewnie puszczą za 2 tygodnie.

szczecin
Tyronom Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.445
Posty: 3
Gangez napisał(a):
Nie przypominałem sobię sceny w której Kaio bije Goku (tą falą)
Hmm ja se to przypominam jak by dodali coś nowego to jakość by była 10 razy lepsza... tak jak masz w openingu i ediningu.. szkoda żę nie ma tak cały czas:(

dominikk3 napisał(a):
Dalej nie wierze że zmieszczą to w 100odcinkach
Ja wierzę bo wróg będzie już w 8 odc. a normalnie to byli w 21... więc może nawet mniej niż 100 będzie;/

To nie to co kiedyś... Dużo osób narzeka na tego Kai więc nie wiem poco oni to robią lepiej by dalsze przygody Goku zrobili a nie:)
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Odcinek owszem nie najciekawszy, co nie oznacza , że jest do kitu. W większości pokazano: Trening Goku na z Kaio, Piccolo i Gohana i ziemian trenujących u Wszechmogącego. Fajna była scena gdzie Goku obrywa tą falą. To co popsuło mi ocenę tego odcinka, to to co w 6 się stało- Pół roku co minęło stanowczo za szybko. A scena gdy Gohan wyzywa Piccolo- wymiata!
Pozdrawiam.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » Odcinek 007, 17.05.2009
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook